[Spurs] Transferų naujienos ir gandai 2015/16

Atsakyti
Sekti temą

We're delighted to announce that @mousadembele has signed a new contract with the Club, which will run until 2019.embeded-image

Fanams teks skanduodi the moose is tied? 🙄
Citavimas
0

BREAKING NEWS: Sky Sources - Fulham forward Moussa Dembele having medical at Tottenham. More on #SSNHQTiesa, atrodo kad bus nuomojamas atgal iki sezono pabaigos. 😐
Citavimas
0

Alex Pritchard is set to join Championship side Burnley on loan from Tottenham for the rest of the season, according to Sky sources.


Pritchardas padės Burnley kovoti dėl sugrįžimo į EPL, kurie dabar užima 3 vietą Championshipe. 😉 Reikia tikėtis, kad pilnai atsigaus ten ir galės pilnai ruoštis kitam sezonui su Spursais.
Citavimas
0
Dembeles visgi šiandien nebus 😭

Medicininę praėjo, sumą sutarė, bet iki galo ir nesusitarė kur jis žais iki sezono galo. Spursam reikia Kane coverio čia ir dabar, Fulham nori jį iki sezono galo išlaikyti. Tiesa, vasarą Spursai ko gero vėl bandys jį paimti, bet jau daug sunkiau bus tą padaryti, kai dalis klubų jam turbūt startą siūlys.

Šūdas.
Citavimas
0
Fazio į Sevilla, nuoma. Milos Veljkovic į Werderį visam. Kol kas gerai, tik nežinia kaip dar su Dembele bus 😕

ir

Paul Gilmour is our man at Tottenham today and he is chasing their interest in Saido Berahino.

Sky sources understand the club will not be making a bid, unless West Brom change their 'not for sale' stance.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pritchard visgi persikėlė į WBA iki sezono pabaigos. Neaišku ar geriau nei Burnley, nes žaidimo laikas iš karto po didesniu klaustuku, bet ramu bent jau tiek, kad Pulis neleis tinginiauti treniruotėse. Natūralus klausimas ir kiek šita nuoma pagerins santykius su WBA vadovais, bet jis turbūt ir liks neatsakytas.

Vasarą linkėjom sveikatos Kane, dabar jau reikia dvigubai palinkėti.
Citavimas
0
embeded-image

Pasirodo, kiek anksčiau jau buvo paleistas ir Bale'o klonas Kenny McEvoy for free į York City, nors Spursai žadėjo jam naują kontraktą. Panašu, kad nevykęs klonas. 😭
Citavimas
0
suiluap Rašė:

embeded-image

Pasirodo, kiek anksčiau jau buvo paleistas ir Bale'o klonas Kenny McEvoy for free į York City, nors Spursai žadėjo jam naują kontraktą. Panašu, kad nevykęs klonas. 😭


😟 😟 😟 😟 😟 😟 😟 va čia tai wow
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Pochettino patvirtino, kad stebi žaidėją su neįtikinėtai sunkia pavarde:

embeded-image

Kartu ir patvirtino, kad turi svajonę patreniruoti PSG. Kiek nelogiška pasirodė tokiu sezono metu apie tokius dalykus kalbėti, bet Lyall Thomas paaiškino, kad jis ten kalbėjo prancūzų radijo eteryje su savo buvusiu treneriu, kuris dabar yra tos stoties vedantysis. Dabartinis Pochettino kontraktas galioja 3 metus, PSG patvirtino kad Blanc dar liks klube, tai greitu metu pokyčių nebus. O pats Pochettino tai turbūt po dviejų arba trijų sezonų žiūrės kur stovi Spursai ir žiūrės ar dar galima kažką nuveikti.
Citavimas
0

Nauji įrašai