[Spurs] FA, Lygos taures

Atsakyti
Sekti temą
Nu ką, ramu kol kas. Abu įvarčiai gražuoliai, visi fainai atrodo, gal tik Son kiek iškrenta iš konteksto, bet taip viskas liuks. Reik trečią mušt ir žudyt.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Keliaujam į Wembley. Visi trys įvarčiai už baudos aikštelės, visi gražuoliai. Sissoko net gerai atrodė. Dabar belieka burtų gaut, kuriuose greičiausiai bus Chelsea, MU bei Southampton, bet matysime.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Spurs vs Chelsea labai noretusi pamatyti, nors nieko pries jeigu tai butu ir finalas. Paziurejus kaip klubai atrode CL, tai superines rungtynes butu 😉
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Furis Rašė:

Tikėtis lengvo mačo būtų naivoka net fanams.😂

Visi pamiršom, kaip Eriksenas myli gulbes. 10 mačų prieš juos, 8 golai, 5 assistai. Abydna kad vakar be hattricko išėjo, galėjo sulupti visus tris iš už boxo ribų. O šiaip tai labai profesionalus pasirodymas, galvojau kad prieš rinktinių pertrauką dėmesys gali būti nukrypęs kitur. Nestatiškas ir judrus priekinis ketvertas davė savo. Kai žaidžiama tokiu priekiu, aš visiškai nenoriu matyti Dele starte, vakar visi keturi buvo ir mokantys elgtis su kamuoliu, ir su geru smūgiu, ir su geru žaidimu mažam plote. Jeigu Dele pasveiks tai aišku eis į startą prieš Chelsea, bet labai įdomu būtų dabartinį ketvertą pamatyti po rinktinių pertraukos. Lucas jau atrodo subrendęs pirmam EPL startui.

Pochettino jau net nebenori aptarinėti VAR. Per MOTDM Given'as labai gerą pastabą davė. Vakar po Erikseno paso Son išėjo pusiau 1x1 ir įmušė, bet tą padarė po šoninio teisėjo pakeltos vėliavėlės. Sunkus sprendimas, bet po VAR pakartojimo paaiškėjo, kad teisingas. Bet kas jeigu būtų priešingai ir Son ten būtų buvęs onside? Gynėjai turi bėgti ir gintis net ir po to, kai pamato šoninę linesmano vėliavą, nes yra šansų, kad anas suklydo? Apie tai kažin ar kas pagalvojo. Čia jau nekalbant apie durnas pertraukas laukiant sprendimo.
Citavimas
0
Gauti United. Šansai skaitau coinflipas, bet bent jau Chelsea - Spurs finalas dar įmanomas. Būtų visos taurės puošmena.
Citavimas
0
Kaip senais laikais sakydavo per LNK, atėjo maksimalių išbandymų metas. Mačas, kuriame pagal idėją Mourinho turėtų jaustis kaip žuvis vandeny.

Pochettino bandė nuplaut tą visą haipą sakydamas, kad FA taurė būtų gerai, bet ji nieko iš esmės nepakeistų, bet mes manom priešingai, Mauricijau. Arba geriau pirmą iškovok tą taurę, o mes jau įvertinsim, ar kažkas pasikeitė, ar ne. Iškovoti FA taurę šansas geriausias per n metų, nors Spursai FA pusfinaliuose ar ne septynis kartus iš eilės yra pralošę.

Kai buvo paklaustas ar su sugrįžusiu Toby nepakeis taktikos į 3 gynėjų, sakė kad EPL jau ilgas ruožas su keturiais, tai nėra pointo keisti. Logiška. Tik čia jau pasimatys jo principai - ar leisti į startą išvykstantį Toby, ar leisti Sanchezą. Nors Lukaku ir patogus varžovas Sanchezui, bet reikia pripažinti, kad Toby šiai dienai yra 2 ar 3 kartus geresnis žaidėjas. Daugiau turbūt maksimaliai kovinė sudėtis. Jeigu Spursai norės laimėt, tai tą reikės padaryti užsiauginius tokius kiaušus, kaip kad paskutiniame tarpusavio EPL susitikime. Jeigu tik pristokos energijos ir įsivels į United žaidimą, tai batai.
Citavimas
0
Visų išgirtas Dembele daro tokią nesąmonę, kad dėve, dėve 😐
Citavimas
0
Visad yra kiti metai..
Ech..
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Furi? Impotentu negalit aplost?
Citavimas
0
waxas Rašė:

Furi? Impotentu negalit aplost?


Roma gali.
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Furi? Impotentu negalit aplost?


Roma gali.
Roma nieko nelaimejo kaip ir nieko verti spursai...
Citavimas
0
Pralaimėjimas skaudus. Tik ar kažkas nustebot dėl mačo baigties?

Kolegos neleis sumeluoti, kad žiūrint bare dar prie 1:1 sakiau, kad netikiu teigiamu rezultatu šiandien. Tą patį pakartojau ir prie 1:2. Nebuvo tos apkalbėtos agresijos, kiaušinių dydis pakankamas buvo nebent lygos mačui su Watfordu, bet ne FA pusfinaliui. Nu tu negali pasakoti kad komanda išsiilgusi titulų ir visaip kitaip šauni, o FA pusfinalyje parodyti 20 minučių gero futbolo ir likusias 70 leisti varžovams žaisti savo komfortiškiausią futbolą.

Ir čia net nelendant į smulkmenas, nepradedant diskutuoti kad geras vartininkas Herreros smūgį turėtų traukti 9 iš 10 kartų. Dembele tokioj vietoj irgi suklysta kartą iš 50. Faktas kaip blynas, šita komanda neverta kažką laimėti, ir bijau kad šita komanda jau mušinėjasi į savo lubas. Jo, visas tas Pochettino laikotarpis gražus, klubas pakeltas aukščiau nei kad buvo iki tol, bet titulai nesišviečia nei pro kur. Gerai kažkas reddite parašė - tikėtina, kad po kažkeliolikos metų šitą laikotarpį atsiminsim kaip "so close" ir "almost" laikotarpį.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Pralaimėjimas skaudus. Tik ar kažkas nustebot dėl mačo baigties?


Nenustebom. Prieš rungtynes susilažinau ir laimėjau alaus bokalą.
Dabartiniai Spursai su tokiu mentaliniu bloku/kiaušinių trūkumu primena mileniumo laikų Leverkuseną, dar žinomą kaip Neverkusenas.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Ir visa tai būtent tuo metu, kai pasak spaudos, vyksta derybos dėl Eriksen/Son kontraktų. Būsiu labai nustebęs, jeigu nei vienas iš didelių komandos žaidėjų neįklimps į dvejones, ar nereikėtų jam susirasti naujo klubo.
Citavimas
0

Nauji įrašai