SS Lazio

Atsakyti
Sekti temą
Aš žiūrėjau, bet šiaip neatsimenu ar nors viena pusprogė įvarčiui buvo, ai gal porą Ledesmos ir Hernanes smūgių iš 30-40 metrų, daugiau nieko. Antram kėlinyje ACM daug progų neišnaudojo, ko jau vien Zlatkos smūgis į abi štangas vertas... Bet šiaip ačiū už atimtus 2 taškus iš lyderio.
Citavimas
0
Double post
Citavimas
0
Šiandien 16.00 pas mumis atvyksta Chievo komanda, kuri šį sezoną spėjo pagadinti nervus stipriems klubams. Mes iš Veronos sugebėjome išvažiuoti su 3 taškais dėka puikaus Zarates pasirodymo. Bet namuose mes su Chievo turime problemu - vos viena pergalė Olimpice nuo 2001 metų. 😲 Būtų labai smagu, jeigu šitą statistiką pavyktų pakeisti šiandien.

Mūsų stovykloje prieš šias rungtynes daugiau gerų, nei blogų naujienų. Grįžta Zarate ir Matuzalemas. 😄 Jiems vietas užleis Ledesma ir Sculli. Kozakas išlaikys savo vietą startinėj, o toliau viskas kaip įprasta. Iki optimalios sudėties dabar trūksta tik Floccari, kuris dar vieną kitą savaitę pabus be futbolo. Taip pat vis dar traumuoti Rocchi, Diakite, o apie tokius traumų maišus kaip Garrido jau nebeapsimoka ir kalbėti.

--------------------Muslera---------------------

--Lichtsteiner----Dias---Biava-----Radu----

-----Brocchi-----Matuzalem-------Mauri-----

-------------------Hernanes---------------------

-----------Kozak----------Zarate----------------
Citavimas
0
Toks klausimas: tu startines sudetis pats speji, ar naudoji kazkoki sourca, ar Lazio treneris is tu kurie startines pasako diena pries?

nes kiek stebiu, tai regis nebuvo suklysta niekad 😁
Citavimas
0
Tikriausiai ,kad saltinis, nes pats zinau viena toki. 😁
Citavimas
0
BAAAAA, KAS DO FREE KICKAS 😄 😄 😄 😄
Citavimas
0
Nu tikrai sauniai baigesi pirmas kelinys, nors turiu pasakyt kazkokia nuojauta buvo ,kad gali issaut. 😄
Citavimas
0
Nu iš esmės nieko naujo nepamatėm, eilinį sykį pamesti taškai prieš silpnesnę komandą, nepaisant daug possesiono nesukuriama daug realių progų, standartų gynyba apverktina, kvaili keitimai. Po biškį atsisveikinam su CL.
Citavimas
0
Kazka reiktu mastyt, nes dabar tas musu possesionas tai buna nuo aikstes vidurio iki baudos aiksteles prieeigu, o toliau stumdomas kamuolys nelabai zinant ka daryt ir laukiant kol issaus Hernanes arba Zarate. Liudnai atrode antras kelinys, liudnesne darosi ir antra sezono puse. Tikiuosi ,kad klystu ir viskas pasitaisys.
Citavimas
0
Jimm Rašė:

Kazka reiktu mastyt, nes dabar tas musu possesionas tai buna nuo aikstes vidurio iki baudos aiksteles prieeigu, o toliau stumdomas kamuolys nelabai zinant ka daryt ir laukiant kol issaus Hernanes arba Zarate. Liudnai atrode antras kelinys, liudnesne darosi ir antra sezono puse. Tikiuosi ,kad klystu ir viskas pasitaisys.savaime taip viskas nepasitaisys. Reikia kažkokių permainų žaidime. Aš asmeniškai norėčiau dažniau pamatyt Ledesmą ir Matuzalemą aikštėj, giliau atitrauktą Hernanesą ir Zarate panašioj rolėj kaip Sanchez Udinesėj, nu po pagrindiniu puolėju, free rolėj tokioj. Nes dabar jau sunku daros žiūrėt, kai toks geras žaidėjas kankinas kažkur prie linijos nugrūstas.
Citavimas
0
Tavo shemoj neliktu vietos Brocchi, arba tektu zaisti vienu puoleju. Bet tikriausiai pabandyti butu verta viska, jei tai gali atsnesti rezultatu.
Citavimas
0
Tema užrakinama, jai suteiktas sub-forumas.
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai