SS Lazio

Atsakyti
Sekti temą
Mano nuomone, tai Napoli dabar grynai lošia 3-4-3. Skirstyt į kažkokias apibrėžtas vietas Lavezzi-Cavani-Hamšik neverta, nes jie pastoviai keičiasi pozicijomis, o ir turi didelę laisvę žaist kaip nori ir kada nori. Šiaip labai įdomi schema, pvz. prieš silpnesnius varžovus lengvai persiorientuojama į puolamąjį stilių, ypač kai kraštuose tokie geri wingeriai kaip Maggio ir Dossena, o kai reikia - galima žaisti penkiais gynėjais. Mazzarri labai neprastai šia schema naudojasi kaip matom pagal rezultatus. Beje, kaip mafijozo anūkas atrodė ir ko taip anksti pakeistas?
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

Mano nuomone, tai Napoli dabar grynai lošia 3-4-3. Skirstyt į kažkokias apibrėžtas vietas Lavezzi-Cavani-Hamšik neverta, nes jie pastoviai keičiasi pozicijomis, o ir turi didelę laisvę žaist kaip nori ir kada nori. Šiaip labai įdomi schema, pvz. prieš silpnesnius varžovus lengvai persiorientuojama į puolamąjį stilių, ypač kai kraštuose tokie geri wingeriai kaip Maggio ir Dossena, o kai reikia - galima žaisti penkiais gynėjais. Mazzarri labai neprastai šia schema naudojasi kaip matom pagal rezultatus. Beje, kaip mafijozo anūkas atrodė ir ko taip anksti pakeistas?aš irgi kažko panašaus norėčiau, nes Zarates įstatymas į kažkokius konkrečius rėmus tikrai neduoda vaisių. O Sculli per tą savo praleistą laiką neišsiskyrė kažkuom, o pakeistas buvo nes gavo iš kelio į nugarą ir nebegalėjo normaliai bėgti. 🙄
Citavimas
0
Centron Rašė:

Ir dar vienas vardas siejamas su Lazio paskutiniu metu yra Schalke saugas Ivan Rakitic. Šiaip apie jį mano žinios labai menkos, gal kas plačiau galėtų apie jį? 🙄
Sitas veikejas labai talentingas ir jau dabar zaidzia gana brandziai, gali ir standartus atlikt ir playmakeri suvaidint ,kamuoli palaikyt taip pat moka. Butu smagu ji matyt Lazio komandoje, tik idomu kokia jo role butu.
Citavimas
0
Centron Rašė:

Ir dar vienas vardas siejamas su Lazio paskutiniu metu yra Schalke saugas Ivan Rakitic. Šiaip apie jį mano žinios labai menkos, gal kas plačiau galėtų apie jį? 🙄Dabar žiauriai paklausus žaidėjas, nes vasarą jo kontraktas baigiasi. Tiek Italijos, tiek Ispanijos klubai rodo dėmesį. Šiandien kažkur paskaičiau gandą, kad kroatas jau viena koja Sevilijoje. Prieš tai Atletico nusižiūrėję jį rimtai buvo.
Jo pagrindinė pozicija - atakuojantis saugas, bet pas vokiečius žaidžia giliau, CM. Iš bėdos gali ir wingeriu žaisti. Techniškas, gerai skaito grajų 😉 IMHO (matęs jo nesu labai daug) jam priimtinas lėtesnis žaidimo tempas, todėl jo vietoje rinkčiausi Italija>>Ispanija.
embeded-image
Citavimas
0
Kas cia Zarate nutiko ? atsiskleide pilnu grazumu savaitgali ? 😎
Citavimas
0
Daft Rašė:

IMHO (matęs jo nesu labai daug) jam priimtinas lėtesnis žaidimo tempas, todėl jo vietoje rinkčiausi Italija>>Ispanija.žaidimo spartos atžvilgiu Italija ir Ispanija praktiškai nesiskiria šiaip
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Marlon Rašė:žaidimo spartos atžvilgiu Italija ir Ispanija praktiškai nesiskiria šiaip


Na nesakyk, Ispanijoje kamuolys žymiai mažiau aikštės centre ganosi...
Citavimas
0
Šiandien 19:00 namuose turėsime svečių iš Florencijos - žaisim prieš Fiorentiną, kurie visą sezoną turi nemažai problemų. Šiandien jie neturės ilgam iškritusių Jovetic, Frey (out iki sezono galo), taip pat nebus Vargas, Cesare Natali, o Pasqual suspenduotas. Lazio fanams turbūt svarbiausias akcentas bus Behrami sugrįžimas į Olimpico. Po visų kalbų apie norą prisijungti prie vienos komandos (kurios vardo čia neminėsim higienos sumetimais), jis turėtų būti sutiktas nesvetingai. 😉 To jam ir nuoširdžiai ir palinkėkime. 😉

Mūsų bėdos tikrai ne ką mažesnės. Nebus Zarate, kuris suspenduotas 2 rungtynėms (po apeliacijos banas sutrumpintas), Hernanes, kuriam akivaizdžiai reikia poilsio, Dias suspenduotas, Sculli nėra iki galo išgijęs, Rocchi traumuotas. Turbūt vienintelis pozityvas - Matuzalemas jau registruotas rungtynėms. Taigi, dėl visų šių bėdų mūsų sudėtis bus labai neįprasta:

---------------------------Muslera---------------------

--Lichtsteiner-----Diakite------Biava-------Radu--

--Gonzalez-----Brocchi-----Ledesma----Mauri----

----------------Kozak-------Floccari----------------

Gonzalezui ir Kozakui bus pirmos Serie A rungtynės startinėje sudėtyje. Įdomu kaip šita schema veiks.
Citavimas
0
Žiūrėjau praeitą savaitgalį, kaip Fiorentina su Lecce žaidė. Dieve apsaugok kaip apgailėtinai atrodė Viola 😠 . Trūksta didesnės kraštų pagalbos, nes kur lošia Santana su De Silvestri, tai dar normaliai, o kitoj pusėj iškritus Vargas nėra kam žaisti. Montolivo su D'Agostino kartu žaisdami daugiau maišo viens kitam ir negali pilnai atkleisti viso savo potencialo. Turėtų Lazio visus sveikus žaidėjus arba bent jau Hernanes, tai neabejočiau jų pergale, bet dabar jėgos apylygės atrodo 🙄 .
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Vargas vargas... Midfieldo galima sakyt nėra, Ledesma paskutiniu metu nerodė geros formos, nu bet tokio jo tai dar neteko matyt. 🙄 Fiorentina iš tikro atrodo labai blogai, bet mes visiškai tuo nepasinaudojam. Prie visų šitų blogybių dar prisideda Floccari (turbūt vienintelio gyvo atakuojančio žaidėjo pirmam kėliny) ir Diakite traumos. O Kozaką tai sunku vertint. Jo ūgis dar daro kažkiek problemų, bet su kamuoliu tai tragiškas jis... Baisiai trūksta Zarate, Hernanes ir Matuzalemo.
Citavimas
0
Va tau ir Kozak, gal nestebuklas, triuku taip pat nerodo, bet bent jau efektyvus.
Citavimas
0
Whataa cross by Sculli 😄 😄 😄 😉
Citavimas
0
Kozako dublis ir pergalė 2-0!! 😉 Šiaip pirmiausiai kas išsiskiria šitose rungtynėse tai ne Kozak, o Sculli. Tikrai labai gerai sužaidė, o crossas Kozakui, kai buvo įmuštas antras golas tai tiesiog tobulas. 👏 Ledesma vistiek antram kėliny atrodė blogai, spėčiau kad Matuzalemas artimiausiu metu vėl grįš į startinę. Anyway, svarbu pergalė. Savo padarėm šį turą, belieka laukt tiesioginių konkurentų nesėkmių.
Citavimas
0
Sprendžiant iš rezultato ir komentarų, tai dar vienerios siaubingos Fioretinos rungtynės. Visiškai subirėjo komandai, kai išėjo Prandelli.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Taip, Sculli tikrai atrode labai gerai, patiko ir jo darbas aiskteje, ir jo uzsivedimas rungtyniu metu. Na,o kas del Kozak ,tai tikrai smagu del jo sekmingo ir naudingo zaidimo,tikiuosi jaunuolis nesustos. Taip pat labai gaila buvo matyt Behrami uz Fiorentina zaidziant, patiko jis man ,kai zaide Lazio komandoje. Reziume - svarbiausia 3 taskai.
Citavimas
0
Is kur jus ta Kozak'a pavoget?
embeded-image
ಠ_ಠ
Citavimas
0
Šiandien, kaip žinia, paskutinė žiemos transferų lango diena. O mūsų taikiklyje tebėra Ziegleris. Sampdoria labai nenori jo parduoti, nes jį pakeist dabar būtų labai sunku. Bet žinant kad šveicaro kontraktas baigiasi vasarą, jis jo nepratęs ir iškeliaus nemokamai, reikia tikėtis, kad Samp tonas dar spės šiandien pasikeisti. Anot gandonešių, dabartinis Lazio pasiūlymas būtų maždaug 2.3mln eurų ir pilnos teisės į Zauri.

Ir please, Lotito, jokių Blasi kad nebūtų...


Damkus Rašė:

Is kur jus ta Kozak'a pavoget?kažkur iš Čekijos gilumų ištraukėm. Dirba skautai. Bet šiaip kolkas jis geriausiu atveju yra impact-sub. Toli gražu iki pagrindinės sudėties žaidėjo jam. Bet progresuoja dideliais tempais, kas labai džiugina. 😉
Citavimas
0
Zieglerio greičiausiai be vasaros nebus, Samp nesutinka parduoti, bet transferų rinką sudrebinom iš esmės. Po šito mūsų transfero Torreso ir Carrollo perėjimai eina į antrą planą. Taigi...


Chukwuemeka Ojiakor joins Lazio 😄 😄 😄

Turbūt Chucko sūnus. 😂 Skaitau kad netgi šitas prieš mūsų tą naują veikėją nublanksta
Citavimas
0
Šįvakar 21.45 žaidžiame išvykoj su lygos lyderiais Milanu. Jų negalinčių žaisti sąrašiukas toks neblogas - Boateng, Zambrotta, Inzaghi, Amelia, Nesta, Gattuso, Seedorf, Strasser, Ambrosini, Abate, Pirlo, o van Bommelis kaip žinia Italijoj debiutavo savame stiliuje ir gavo raudoną. Visos šitos netektys privers Allegri išleisti kiek neįprastą sudėtį. Va, gynybos linijoje žais Oddo, Bonera, Yepes ir Antonini. Sauguose - gynėjas Thiago Silva, Flamini ir naujokas Emanuelson. Šitos dvi grandys tikrai neatrodo labai galingos, na bet Milanas lieka Milanu, mes jo nenugalim vienas Dievas žino kiek metų ir tas faktas jau gerklėj stovi.

Mūsų traumuotų žaidėjų sąrašiuką papildė Diakite ir Floccari, abu gavę traumas rungtynėse su Fiorentina. Viena laimė, kad po suspendavimo grįžta Dias, nes išvis riesta būtų. Grįšime prie schemos 4-3-1-2. Silpnai paskutiniu metu atrodantis Mauri sės ant suolo. Sauguose bus Ledesma, kuris paskutiniu metu irgi stipriai rėžia grybą, Brocchi ir pagaliau savo šansą gaunantis Gonzalez. Puolėjais žais gerai prieš Fiorentiną atrodę Kozak ir Sculli, o po jais žinoma Hernanes.

--------------------Muslera---------------------

--Lichtsteiner----Dias---Biava-----Radu----

-----Brocchi-----Ledesma------Gonzalez-----

-------------------Hernanes---------------------

-----------Kozak----------Sculli-----------------
Citavimas
0
Netekto vakar matyti rungtynių, bet iš aprašymo ir santraukos tai galima suprast, kad buvom stipriai užspausti ir taškas čia yra labai geras rezultatas. 🙄 Galim dabar pasigirt, kad nepralošėm šį sezoną Milanui. 😴
Citavimas
0

Nauji įrašai