SS Lazio

Atsakyti
Sekti temą
Keista, bet pagal mane man of the match buvo Diakite, visus kamuolius nuimdavo ir nieko prieš jį negalėjo padaryti Pozzi, o Kozak šaunuolis savotiškas mūsų galbėtojas 😉
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
BadBoyyy Rašė:

Keista, bet pagal mane man of the match buvo Diakite, visus kamuolius nuimdavo ir nieko prieš jį negalėjo padaryti Pozzi, o Kozak šaunuolis savotiškas mūsų galbėtojas 😉Dia tai poziciškai kelias klaidas padarė, čia yra didžiausia bėda jo. Bet fizinės galimybės pas jį tikrai kažkas tokio - šuolis, greitis, ištvermė.. Jo statymas į LB vistik buvo absurdas ir vakar jis parodė, kad yra tikras CB. Jeigu poziciškai tobulės, išmoks geriau žaidimą skaityt, tai gali labai geras gynėjas būt.
Citavimas
0
Nu va, su Sculli kaip jau ir done deal. Pats žaidėjas patvirtino, kad kraunas šmutkes ir ryt ryte atvažiuoja į Romą. 😉 Gaila tik kad nepavyko Bresciano prakišt į Genują. Teks panašu dar bent pusę sezono su kengūra pasikankint. 🙄
Citavimas
0
Jo... Šiandien laukia Coppos mačas. Paprastai į Coppą žiūrima kaip į antraeilį turnyrą, arba kažkokią galimybę laimėti titulą kai Serie A sezonas jau palaidotas, leidžiama pasireikšt atsarginiams. Bet šiandien viskas kiek kitaip. Kitaip, nes varžovas yra Roma. Galų gale, prapylėm jiems paskutinius 3 derbius, taigi šiandien yra būtinas revanšas.

Šiandien leisim ne pačią stipriausią savo sudėtį. Kozakas šiandien gaus patį patį geriausią šansą įrodyti, kad mums nereikia dar vieno puolėjo ir žais nuo pat pradžių. 😉 Taip pat vartuose savo šansą gaus Berni ir Gonzalez. Džiaugiuos ir dėl Urugvajiečio, iš tikro be reikalo jam buvo nesuteiktas šansas šį sezoną ir vietoj jo Brescianai visokie lakstė. Ir jau šiandien registruotas Sculli, gal sulauksim jo debiuto. Visa sudėtis turėtų atrodyti taip:


--------------------Berni----------------------

--Lichtsteiner----Dias---Biava-----Radu----

-----Brocchi-----Ledesma------Gonzalez-----

-------------------Hernanes---------------------

-----------Kozak----------Zarate---------------
Citavimas
0
Mėšlų mėšlas... Eilinį sykį, mes nemušam, o jiems patys atiduodam golus. Nėr nuotaikos kažką daugiau rašyt.. Šūdas, vienžo
Citavimas
0
Zejau Zalgiri tuo metu, bet vis isijunkdavau pazeti ir Lazio, tai kaip tik ant tos klaidos isijungiau , atrodo, spirk betkur tik ne ten ,bet paspire Simplicio kamuoli.. Nors tuoj pat labai graziai Floccari suzaide, bet gaila ,kad islygint taip ir nepavyko. Kita vertus ,gal taip ir geriau. Svarbiu rungtyniu mums uztenka ir Serie A, o sezono pabaigoje tai atsilieps. Dabar galesim susikoncentruot i Cempionata ir uzimt kaip galima aukstesne vieta.
Citavimas
0
Na ir nesiseka paskutiniais metais Lazio derbiuose... Ir kas svarbiausia vakar dar ir geriau už Romą žaidė, tik kad tokių progų neišnaudoti 😕
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

Ir kas svarbiausia vakar dar ir geriau už Romą žaidė, tik kad tokių progų neišnaudoti 😕tai kad čia paskutiniu metu kaip ir tradicinis vaizdas tapo. Atakuojam spaudžiam, savų neįmušam, ir pasidarom kliurką. Aišku, tas Romos mikimauzas dar turbūt ir raudonos nusipelnė už baudą prieš Zarate, bet čia kitų kaltės ieškot dabar nėra prasmės. Patys kalti, kad neįmušam ir paskui kliurkų prisidarom.
Citavimas
0
Lotito nusitaikė į Reto Zieglerį iš Sampdoria. Būtų puikūs šveicariški kraštai. O dar centre Dias su Radu 😉
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

Lotito nusitaikė į Reto Zieglerį iš Sampdoria. Būtų puikūs šveicariški kraštai. O dar centre Dias su Radu 😉erm.. Aš taip dviprasmiškai pažiūrėjau į šitą naujieną. Taip, Ziegleris yra geras žaidėjas, o jeigu ateitų už dyką vasarą arba žiemą už Foggia + cash tai išviso praktiškai vagystė čia. Bet bijau, kad jo atvykimas reikštų Radu išvykimą. Dias su Radu yra labai panašūs gynėjai, abu kairiakojai ir ar jie galėtų žaisti vienoj poroj - didelis klausimas.
Citavimas
0
Greit prasidės rungtynės išvykoj su Bologna, kuriuos pirmam rate nugalėjome 3-1. Varžovai po tų rungtynių apturėjo savo problemų, kurios buvo netgi labai rimtos. Dėl finansinių problemų, vėluojančių algų iš Bolognos iš viso buvo atimti 3 taškai, vienu metu buvo pasirodę pranešimai, kad jiems teks parduoti savo lyderius. Tačiau kolkas Mudingayi, Di Vaio ir kiti vis dar komandoje ir juos laikau gana pavojingais varžovais.

Na o pas mus šiandien bus pakeitimų. Turbūt labiausiai krenta į akis Zarates nebuvimas startinėje sudėtyje, vietoj jo rungtynes pradės ir komandoj debiutuos Sculli. Nebus Lichtsteinerio, o į jo vietą eis rungtynėse su Sampdoria gerai sulošęs Scaloni. Taip pat, kaip ir tikėtasi, į sudėtį grįš Muslera ir Mauri.

--------------------Muslera--------------------

--Scaloni------Dias-----Biava-------Radu----

-----Brocchi-----Ledesma------Mauri-----

-------------------Hernanes---------------------

-----------Floccari----------Sculli---------------
Citavimas
0
Phew. Golas buvo labai geras, bet bendrai paėmus tai atrodom kaip neišsimiegoję. Bologna daugiau kontroliuoja kamuolį, gynyba siaubingai šlubuoja ir dar nuo Bolognos pendelį nusuko. Jeigu taip toliau tai neatsilaikysim tikrai..
Citavimas
0
Nu ir kliurka gavo Muslera..
Citavimas
0
Oh boy... Viviano du šimtaprocenčius golus ištraukė.
Citavimas
0
Greitai čia Bologna jus apginė
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0


👏 👏

Kągi, toliau sėkmingai krentam. Gynyba šiandien nu tiesiog kaip iš mėnulio iškritę, vienintelis Biava atrodė kaip šitos planetos gyventojas. Bendrai paėmus, mūsų gynėjai prieš Di Vaio šiandien atrodė geriausiu atveju kaip SFL lygio žaidėjai. Brocchi su Ledesma atrodė truputį geriau nei apgailėtinai. Priekaištų nelabai yra tik Floccari ir Hernanesui.

Sėkmingai toliau mėtydami taškus prieš vidutiniokus, dabar jau nukritom iki 4 vietos. 👏 Jeigu taip toliau tai CL kaip savo ausis matysim.

EDIT: po rungtynių pasirodo dar ir pasimušėm. Complete performance, škia. 😉
Citavimas
0


Zarate už smūgį teisėjui bei spjūvį varžovui į veidą, turėtų nemažą baną gaut 😂
Citavimas
0
Taigi, tas nemažas banas Zaratei - 3 rungtynės. Dias gavo vienas rungtynes. Kadangi Rejos atpirkimo ožys dabar 3 rungtynes nežais, tai teks turbūt kitų pasiaiškinimų po prastų rungtynių ieškot. Man po teisybei jau gaila Maurito darosi, toks talentas yra pusantro sezono gadinamas... Kaip ir su Ballardini, tiesiog pastatytas prie šoninės linijos.

Einant prie kiek pozityvesnių naujienų, tai Ziegleris pasak Calciomercato Lazio žaidėju turėtų tapti rytoj. Kaina būtų 3 mln ir visos teisės į Zauri. Ir dar vienas vardas siejamas su Lazio paskutiniu metu yra Schalke saugas Ivan Rakitic. Šiaip apie jį mano žinios labai menkos, gal kas plačiau galėtų apie jį? 🙄
Citavimas
0
Istrigo man Ziegleris kai tam isimintiname FBK sezone lose Kaune. Teko matyti gyvai, tai labai gera ispudi dare. Idomu dabar bus kaip Lazio sudety atrodys.
Super City
Citavimas
0
57kryziu Rašė:

Istrigo man Ziegleris kai tam isimintiname FBK sezone lose Kaune. Teko matyti gyvai, tai labai gera ispudi dare. Idomu dabar bus kaip Lazio sudety atrodys.savaime suprantama, kad FBK yra vienas, o Serie A lygis yra visai kitas. Ir šiaip, jis tik neseniai pastumtas buvo į gynėjus, seniau saugu žaisdavo. Na ir natūralu, kad labai dažnai jungiasi į atakas, smūgį kaire koja turi turbūt neprastesnį nei Kolarovas. Šiaip kažkodėl tokia nuojauta, kad su Zieglerio atvykimu vėl grįšim prie 3 gynėjų sistemos. 😕 Jau kaip sakiau, Radu ir Dias yra per daug panašūs kad sudarytų gerą porą viduryje, o kad kuris iš jų sėstų ant suolo tikimybė irgi labai maža... Bet jeigu vėl bus taikoma ta praeitų metų 3-5-2 gynybinė sistema, kuri labiau tinka dėl išlikimo, o ne CL vietų kovojančiai komandai tai tada vėl nafig.. Ir taip įmušę įvartį pastoviai užsidarom gynyboj ir leidžiam varžovams kontroliuoti vidurį. Pasirašyčiau nebent tokiu atveju, jeigu būtų naudojama kažkas panašaus į Napolio 3-4-1-2.
Citavimas
0

Nauji įrašai