SS Lazio

Atsakyti
Sekti temą
Pasirodo, kad su Santa nėra taip aišku kaip buvo rašyta. Atseit jis nenori keltis kažkur trumpam ir bijo kad Lazio po nuomos jo kontrakto neišpirks. Na, trumpai sakant vis dar yra reikalų su juo. Taip pat vėl atgijo kalbos apie Machedą, kurį United norėtų išnuomoti. Bet vėlgi, jeigu po pusės sezono neturėsim galimybės jo nusipirkt, tai tada nereikia. Iš tokio sandorio tik MU išloštų.. 😴
Citavimas
0
Lotito vistiek lieka Lotito ir nedaręs nesamonių jis vistiek panašu kad nebus. Anot reportų, jis dabar imtų Santą nuomai su 'garantija', kad jį nupirks po sezono už 3 limonus. O alga būtų.. 1.3mln eurų. 😟 Damn, pas mus daugiau uždirba tik Zarate, Hernanes ir Ledesma.. Kai tuo tarpu labai svarbūs žaidėjai Radu, Lichtsteineris ir Muslera tebesėdi su vaikiškom algom. Ir dar kažkokias garantijas stikliniam puolėjui suteikinėt.. Bullshit, geriau tokiu atveju marš prie derybų stalo atnaujint kontraktą su Radu, nes paskui dar vieną puikų žaidėją praknisim...
Citavimas
0
Nu as irgi buciau pries, jam moketi viena didziausiu algu komandoje, kai dar neaisku koks jo vaidmuo butu ir kaip jis ji atliktu. Jau geriau tada tokiu atveju issaugot esamus gerus zaidejus, arba investuot i jaunus, jeigu yra atliekamu pinigu.
Citavimas
0
Jimm Rašė:

Nu as irgi buciau pries, jam moketi viena didziausiu algu komandoje, kai dar neaisku koks jo vaidmuo butu ir kaip jis ji atliktu. Jau geriau tada tokiu atveju issaugot esamus gerus zaidejus, arba investuot i jaunus, jeigu yra atliekamu pinigu.Aš nežinau, gal nusikalbėsiu dabar, bet vietoj RSC iš Citeh geriau paimčiau Jo. Kažkada už CSKA lošdamas juk tikras žvėris būdavo. Kaip pagalbinis žaidėjas manau būtų labai neblogas, vis dar tebėra jaunas, o dabar dar kai Džeko į massive club atvažiuoja tai jam sunku net ant suolo papult bus ir Citeh tikrai nesipriešintų Jo išvykimui.
Citavimas
0
Centron Rašė:

Aš nežinau, gal nusikalbėsiu dabar, bet vietoj RSC iš Citeh geriau paimčiau Jo. Kažkada už CSKA lošdamas juk tikras žvėris būdavo. Kaip pagalbinis žaidėjas manau būtų labai neblogas, vis dar tebėra jaunas, o dabar dar kai Džeko į massive club atvažiuoja tai jam sunku net ant suolo papult bus ir Citeh tikrai nesipriešintų Jo išvykimui.

Nu tas žvėris jau senokai buvo. O dabar jis nors dar ir jaunas, bet netobulėja švelniai tariant. Ir ne tik marinavimas ant suolo ten kaltas. Kai pirmą kartą buvo išnuomotas Evertonui, atrodė labai neprastai, ir atsimenu kaip man buvo gaila, kad neturim pinigų jį išpirkt, bet po antro loan spell pasidarė visai nebegaila 😁
Šiaip lygą jam gal ir būtų sveika pakeist, nes Premiershipas jam neatrodo tinkamas, gal Serie A lėtesnis tempas ir geriau tiktų. Bet labiausiai tai jam galvą reikėtų pasikeist.
O ir šiaip jis labai nestebuklingas puolėjas. Lėtas, fiziškai silpnas, technika ne braziliška, kamuolio stabdyt nemoka, galva žaidžia tragiškai kaip tokio ūgio puolėjui.
Gerą turi tik uoslę ir finishingą.

Vienžo didelių vilčių nedėčiau.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Už pusvalandžio Genujoj lošiam su Genoa, kurią treniruoją, of course, geras pažįstamas Ballardini. 😂 Jo rezultatai Genujoj kolkas tai panašaus lygio kaip buvo ir su Lazio. 🙄 Daugiau kažkur plėtotis nelabai yra laiko, tuoj pat rungtynės jau, tik turbūt svarbiausia paminėti, kad Genoa nebeturi savo pagrindinio gynybos ramsčio Rannochia.

O mes šiandien išstatysim savo pajėgiausią 4-2-3-1. Radu pagaliau grįžta, na o vidury šalia Brocchi žais Ledesma, Matuzalemas lieka ant suolo.

-------------------Muslera---------------------

--Lichtsteiner---Dias---Biava----Radu------

------------Brocchi------Ledesma----------

----Mauri--------Hernanes-----Zarate--------

--------------------Floccari----------------------
Citavimas
0
Taigi, pagimdėm viso labo lygiasias su Genoa. Pagal žaidimą daugiau nelabai buvom ir verti. Antram kėliny išviso, neretai netgi labai stipriai būdavom prispausti prie savų vartų, tik Muslera šį sykį puikiai padarė savo darbą ir nedarė kliurkų. Mūsų MotM neabejotinai.

Gaila aišku kad Milanas įkalė pabaigoj Cagliariui, dabar atsiliekam nuo lyderių jau 5 taškais. Na galim bent tiek pasiguost kad Parmos išžagintą Juvę aplenkėm. 😉
Citavimas
0
Šiandien pirmasis Romos klubas švenčia savo 111 metų jubiliejų!! 😉 Ir ta proga reikia padovanoti sau pergalę. Juolab kad varžovas tikrai įveikiamas - Lecce komanda, dabar esanti 19 vietoje, kurie praeitą savaitę pralaimėjo labai svarbų derbį turnyrinės lentelės kaimynams Bari. Paskutiniu momentu apskritai jų forma nėra labai gera, ir šiandien jie dar neturės gana svarbių žaidėjų D.Di Michelle ir R.Oliveira.

Na o pas mus svarbiausia netektis šiandien - suspenduotas Dias. Į jo vietą po ilgos pertraukos grįžta Stendardo. Matuzalemas traumuotas, tad viduryje lieka tie patys Ledesma ir Brocchi. Zarate vėl žadama kišti į dešinę 😠 , prieky Floccari, už jo nugaros Hernanes, o kairėj Mauri. Trumpai tariant, jokių staigmenų:

-------------------Muslera---------------------

--Lichtsteiner---Stenny---Biava----Radu------

------------Brocchi------Ledesma---------------

----Zarate--------Hernanes-----Mauri--------

--------------------Floccari----------------------

Šiandien savaime suprantama tenkina tik pergalė. Po lygiųjų Genujoj prie mūsų priartėjo AS Referees United, dar kitaip žinomi kaip Roma. Tad barstyti taškus prieš tokią komandą kaip Lecce tiesiog neturim teisės. Ir šiaip, nežinom kas toliau laukia, kadangi Romai aikštė paskutinių metų nebeturi užribių, nuošalių irgi nebėra. Gal kitose rungtynėse jiem ir vartus praplės arba pendelius duos už pražangas aikštės vidury.
Citavimas
0
Centron Rašė:


Šiandien savaime suprantama tenkina tik pergalė. Po lygiųjų Genujoj prie mūsų priartėjo AS Referees United, dar kitaip žinomi kaip Roma. Tad barstyti taškus prieš tokią komandą kaip Lecce tiesiog neturim teisės. Ir šiaip, nežinom kas toliau laukia, kadangi Romai aikštė paskutinių metų nebeturi užribių, nuošalių irgi nebėra. Gal kitose rungtynėse jiem ir vartus praplės arba pendelius duos už pražangas aikštės vidury.


Pralinksminai 😉
Beje, Matuzalemui rimta trauma? Atmintyje lyg ir išliko, kad labai skausminga buvo?
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:


Beje, Matuzalemui rimta trauma? Atmintyje lyg ir išliko, kad labai skausminga buvo?artimiausiu metu papildomi testai bus, tada paaiškės kiek laiko Matu iškrito. Gaila, nes paskutiniu metu už Ledesmą geriau atrodė. 🙄
Citavimas
0
Tikrai gerai butu pergale. Reik rinkt taskus, nes rungtyniu vis mazes, ir jau nebebus galima sakyti,kad galbut atsigriebsim.
Citavimas
0
Trumpai apibūdinant tai kas įvyko:

embeded-image
Citavimas
0
Gerai,kad bent tiek Milan ,tiek Roma prarado taskus, o taip pat ir Napoli/Juventus kazkuri ar abi praras taskus.
Citavimas
0
Em.. Galbūt dabar galima ką nors parašyt.

Pradėt sakyčiau galima nuo fakto, kad mes šį sezoną merkėm taškus rungtynėse su Catania, Parma, Lecce ir Cesena. Iš šitų 12 taškų pasiėmėm viso labo 2. Va kur yra rezervas. Tos rungtynės su mažesnėm komandom jau vėžį varo. Plius verta prisimint kiek vargo turėjom su Brescia ar Cagliari. Tas pats Milanas visokias Brescias užsimerkę tvarko. O mes sugebam tiesiog pasityčiot iš Intero (nesvarbu kad dar Rafa tada juos treniravo) ir apsisukę prieš Lecce pralaimėt. Ir nežinau ko trūksta.

O padėtis dabar tokia, kad iš vis dar labai puikios 3 vietos galime labai staigiai atsidurt 7. Napoli yra labai galinga komanda, Juventus dabar atrodo nekaip dėl to, kad Melo makaulėj vėjai švilpauja, Roma lošia be taisyklių, Interas pagaliau turi trenerį, na o Palermo visąlaik buvo grėsmė. O mes sau leidžiam prieš Lecce namuose pralošt... embeded-image

Jeigu norim kažką rimto pasiekt, tokie dalykai nelabai gali toliau tęstis.
Citavimas
0
Jūsų treneris domisi Giuseppe Sculli iš "Genoa".
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

jūsų treneris domisi Giuseppe Sculli iš "Genoa".o tai pasirodo jau peraugo į rimtą domėjimasi. Rašoma, kad perėjimas yra 'labai arti' (tikimės kad ne taip kaip su RSC buvo). Kas geriausia, kad Genujai prakištume tokį kelmą kaip Bresciano t.y. Sculli atvyktų praktiškai už dyką.

Man patinka 😉
Citavimas
0
Šiandien 16.00, namuose pradedame antrą Serie A ratą. Vis dar esam 3 vietoj, nors pagal prarastus taškus Inter mumis jau aplenkė. Tačiau vakar Napoli pametė 2 taškus, taigi laimėję šiandien galim su jais susilygint. O mūsų varžovas - Sampdoria, kuriai išvykoj pirmose sezono rungtynėse prapylėm 0-2. O po to buvo visiem puikiai žinomas Garrone-Cassano konfliktas, dėl kurio pastarasis paliko komandą. Na o į Cassano vietą atvyko gerai Lazio pažįstamas Macheda. Tačiau dabar 'Dorią neramina kitos problemos - dėl traumų šiandien nežais Semioli, Zauri, Padalino, o dėl diskvalifikacijos - pagrindinis vidurio gynėjų duetas - Gastaldello ir Lucchini. Tad gynyboj šiandien Genujos klubas neturės 3 iš 4 savo pagrindinės sudėties žaidėjų.

O mes savo ruožtu irgi turim savų bėdų. Biava diskvalifikuotas, vietoj jo žais Diakite 😟 . Traumą taip pat turi ir Radu, tad jį pakeis Scaloni, kas irgi nėra labai gerai. Galim pasiguost nebent tuo, kad Dias grįžta. Po testų paaiškėjo, kad Matuzalemas iš rikiuotės krenta mėnesiui, taigi vidury bus Brocchi ir Ledesma. Na o toliau viskas įprastai.

-------------------Muslera---------------------

--Lichtsteiner---Dias---Diakite----Scaloni--

------------Brocchi------Ledesma-------------

----Mauri--------Hernanes-----Zarate--------

--------------------Floccari----------------------
Citavimas
0
Gal visgi Kozakui bus suteiktas šansas, ir nereiks jums to naujo puolėjo 😁

va šiandien įpirdolino įvartį 😁
Citavimas
0
Pagaliau, pirma pergalė šiais metais. 😄 Ne pati užtikrinčiausia, bet sueis, svarbu 3 taškai. Kozakas iš tikro stebina, po keitimo įėjęs tikrai duoda naudos su savo ūgiu ir žaidimu galva. Bet Sculli vistiek reikia.


Prieš derbį gera nuotaika 🤠
Citavimas
0
Rungtyniu nemaciau,nes tuo metu buvau kelyje. Tai tik livescore stebejau. Labai saunu del komandos, o dar labiau del Kozako.
Citavimas
0

Nauji įrašai