[Lazio] Interviu, Multimedia

Atsakyti
Sekti temą
A.Kolarovas per interviu su RadioSei

embeded-image

Apie Lazio karjerą ir praėjusį sezoną...

"Aš buvau laimingas Italijoje ir norėčiau ten vieną dieną sugrįžti, galbūt į Lazio"

"Aš žinojau, kad Lazio turi stiprią sudėtį, mes turėjome daugybę bėdų praeitame sezone ir vos išvengėme iškritimo, bet buvo aišku, kad komandos potencialas yra daug didesnis. Buvau įsitikinęs, kad šį sezoną Lazio gali patekti į Čempionų lygą, ypač kai į komandą atėjo toks žaidėjas kaip Hernanes. Buvo skaudu, kai Lazio pralaimėjo Udinėje, iki tikslo trūko labai nedaug, tačiau patekimas į Europos Lygą vistiek yra puikus pasiekimas."


Apie komandos naujoką Senad Lulic...

"Skaičiau apie Luličių. Žinau, kad jis jau perėjo į Lazio. Apie jį daug nežinau, tik tiek, kad jis yra bosnis ir kalba ta pačia kalba kaip ir aš ir yra dažnai lyginamas su manimi. Tikiuosi, kad žaisdamas už Lazio jis bus geresnis už mane.


Apie Radu...

embeded-image

"Kalbėjau su Stefanu maždaug prieš savaitę ir mes šnekėjome apie jo problemas dėl kontrakto. Apie kontrakto pratęsimą sužinojau tik vakar. Žinau, kad jis laimingas, jis to norėjo ir džiaugiuosi, kad Lazio išsaugojo tokį puikų žaidėją. Mačiau, jog šį sezoną Radu žaidė kairėje ir jis man sakė, jog toje pozicijoje jis nesijaučia patogiai bei negali ten žaisti, tačiau aš jam sakiau nesijaudinti, nes jis yra universalus žaidėjas ir sugeba žaisti keliose pozicijose. Manau, kad Stefanas yra vienas geriausių gynėjų lygoje."


"Pabaigai norėčiau pasveikinti visus Romos žmonės, žinau, kad ten yra daugybė žmonių, kurie mane myli. Lazio fanai visąlaik liks mano širdyje."


Kola embeded-image Tikrai visąlaik laukiamas namuose.
Citavimas
0
Kito sezono aprangos turėtų atrodyti taip:

Namų:

embeded-image

Išvykų:

embeded-image

Trečia:

embeded-image

Šįvakar jos bus pristatytos oficialiai. Namų apranga labai paprasta, bet tikrai graži. 😉
Citavimas
0
Idomu ,kaip atrodys ant zaideju, bet is pirmo zvilgsnio tai sakyciau ,kad nieko ypatingo. Praejusiais metais buvo irgi paprastos bet ,mano nuomone, grazesnes nei siemet,bent jau namu tai tikrai. Bet ,kaip ir sakiau, reiketu sulaukt kaip jos atrodys aiskteje.
Citavimas
0
Jimm Rašė:

Idomu ,kaip atrodys ant zaideju, bet is pirmo zvilgsnio tai sakyciau ,kad nieko ypatingo. Praejusiais metais buvo irgi paprastos bet ,mano nuomone, grazesnes nei siemet,bent jau namu tai tikrai. Bet ,kaip ir sakiau, reiketu sulaukt kaip jos atrodys aiskteje.man tai bent jau namų aprangos labiau patinka nei praeitais metais. Baltos apykaklės atrodo gražiau ir šiaip, kas paprasta tas genialu. 😉 Geriau nei kažkokie neaiškūs raštai kaip kad buvo 2009-10 sezone ar tie visi 90s' margumynai.
Citavimas
0
Įdomu dar koki šortai ir kojinės bus, kai pamatysime viską kartu,galima bus galutines išvadas daryt. O siap tikrai nieko prieš neturiu kolkas.
Citavimas
0
Taigi, šiandien vykusiame renginyje šitos aprangos buvo patvirtintos oficialiai:

embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image

Keistai atrodo mėlyni trauzai prie namų aprangų.. Teks priprast. Vartininkų aprangos atrodys taip:

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Cisse: Noriu pereiti į Lazio

embeded-image

"Lazio yra ideali komanda man, puiki komanda fantastiškoje lygoje. Lazio, Italija, Serie A; visa tai mane žavi. Mes kalbamės su agentu dėl transfero ir tikimės greitai sulaukti naujienų, dabar yra labai svarbios dienos. Lazio yra aukščiausio lygio klubas, laimėjęs daugybę trofėjų. Man būtų nuostabu su Lazio kovoti lygoje ir Europoje."


Apie derbį...


Žinau, kad Lazio fanai mane prisimena ir gerbia už įvarčius, pelnytus prieš Romą. Romos derbis yra neįtikėtinas, aš tą puikiai žinau. Aš esu žaidėjas, kuris aikštėje atiduoda viską ir mėgsta tokius iššūkius. Tikiuosi, kad fanams galėsiu suteikti daugybę džiaugsmo.

Apie potencialius partnerius atakos smaigalyje...

Būtų fantastiška žaisti kartu su Miroslavu (Klose), tačiau komandoje iš atakuojančių žaidėjų yra ne vien jis, dar yra Mauro Zarate. Puikiai juos žinau, jie abu yra tikri nugalėtojai.

Apie save...


"Aš visąlaik noriu įmušti, stengiuosi niekada nesustoti ir kovoti iki galo. Laikau save žmogumi, kuris niekada nebūna savimi patenkintas, gyvenime visada noriu daugiau ir fanams toks požiūris patinka.

"Treniruojuosi iš visų jėgų tam kad pasiruoščiau varžyboms, yra svarbu jaustis užtikrintam dėl savo galimybių.

embeded-image

Apie Panathinaikos...

Aš visąlaik atiduodu 100% jėgų komandai, už kurią žaidžiu. Aš noriu pasiekti daugiau, dvi rimtos traumos mane pristabdė, tačiau dabar jaučiuosi puikiai ir esu labai dėkingas Panathinaikos už pagalbą sunkiu momentu mano karjeroje.

Apie miestą...

Roma yra nuostabus, istorinis miestas. Būtų šaunu ten gyventi. Pirmas dalykas, kurį norėčiau padaryti Romoje - išmėginti gerą vietinį restoraną. Taip pat tiesa, kad mėgstu madą. Italija turi puikų stilių ir yra garsiausias madų miestas pasaulyje."


---------------------------

Kai kuriom vietom kalba jau kaip Lazio žaidėjas. 😂 Bus geras pirkinys, jeigu jis nėra perkamas kitų pozicijų sąskaita. Jeigu pvz. nupirksim Cisse, o vidurio gynyba liks nesustiprinta, tai bus visiška nesąmonė.
Citavimas
0
Pirmasis Abdoulay Konko interviu

embeded-image

Šią vasarą tave įsigyti norėjo nemažai komandų, kodėl pasirinkai būtent Lazio?

"Dėl paprastos priežasties - Lazio rodė didžiausią iniciatyvą mane įsigyti. Labai norėjau tapti šios komandos dalimi.

Nuo pat pirmų minučių galima suprasti, jog esi uždara asmenybė, taip pat teko girdėti, kad labai mėgsti jūrą..

"Taip, aš gimiau Marselyje ir man visąlaik patiko būti prie jūros. Jūros ošimas mane labai nuramina."

Ar tiesa, kad nemėgsti dalinti interviu?

"Taip, tai nėra nieko naujo. Dėl to nėra jokios konkrečios priežasties, tai asmeninis dalykas, tiesiog nemėgstu ir tiek."

Esi labai universalus žaidėjas, galintis rungtyniauti keliose pozicijose, tačiau kokia pozicija patinka labiausiai?

"Priklauso nuo taktikos, kaip treneris stengiasi tave išnaudoti. Man pasisekė, jog būdamas jaunas žaidžiau Juventus jaunimo komandoje, kurią treniravo Gian Piero Gasperini, kuris statydavo mane įvairiose pozicijose. Jo dėka įgavau vertingos patirties įvairiose pozicijose. Žaisiu ten, kur nuspręs treneris "

Tavo karjera Genujoje ir Sevilijoje buvo paženklinta įvairiomis traumomis..

"Turėjau problemų žaisdamas už Genoa, ypač mače prieš Bari, kai patyriau alkūnės traumą, bet dabar esu sveikas, viskas tvarkoje. Sevilijoje pagrindinės bėdos buvo ne dėl traumų, o dėl nesutarimų su komandos vadovybe."

Kuris treneris tau padarė didžiausią įtaką?

"Geras klausimas. Jau minėjau apie Gasperini, tad manau, jog būtent jis davė man daugiausiai."


Ką gali pažadėti Lazio fanams?

"Maksimalų atsidavimą ir visas atiduotas jėgas kiekvienose rungtynėse."
Citavimas
0
Puma tai orginalūs 😂 . Raskit 5 skirtumus tarp Tottenhamo ir Lazio vartininkų aprangų.
Citavimas
0
Cartoon Rašė:

Puma tai orginalūs 😂 . Raskit 5 skirtumus tarp Tottenhamo ir Lazio vartininkų aprangų.Taigi čia nieko naujo. 😉 Puma tą patį template visiems įkiša. Jau ne pirmi metai kai mes pasižiūrim į naujus Tottenhamo marškinėlius ir daugmaž žinom, kaip atrodys mūsiškiai.
Citavimas
0
Cana atvyko į Romą:

embeded-image
embeded-image


"Nuo to momento kai sužinojau, kad Lazio manimi domisi, visąlaik troškau ten pereiti. Pasirinkau 19 numerį ir esu pasiruošęs šiam naujam iššūkiui."

"Taip pat žaisdamas Italijoje būsiu arčiau savo namų - Albanijos. Nepaisant to, kad Turkijoje puikiai praleidau laiką ir Galatasaray visąlaik liks mano širdyje, labai džiaugiuosi, jog būsiu arčiau savo šeimos. Labai laukiu naujo sezono ir esu užtikrintas, kad žaisiu dar geriau nei praėjusiame sezone."
Citavimas
0
Šiandien diena buvo kaip niekad karšta. Truputis komentarų po jos. 😁

Marchetti:

embeded-image

"Jau dabar labai laukiu naujo sezono!"

"Labai norėjau prisijungti prie šio projekto. Derybos buvo komplikuotos bei šiek tiek užsitęsė, bet dabar, kai jos baigėsi, esu labai laimingas."

"Praėjo 370 dienų nuo mano paskutinių rungtynių. Nepasakiau nieko blogo. Tik užsiminiau, kad norėčiau kilti aukščiau, pereiti į Sampdoria ir rungtyniauti Čempionų Lygoje. Kai kurie žmonės mano žodžius ne taip interpretavo ir tai man kainavo labai brangiai. Džiugu bent tiek, kad Cellino (Cagliari prezidentas) manęs atsiprašė. Šis laikotarpis buvo labai sunkus, beveik visą sezoną teko treniruotis individualiai. Tad labai džiaugiuosi, kad šis košmaras baigėsi ir perėjau į Lazio. Mes čia turime puikią komandą, prezidentas komandą stiprina labai gerais žaidėjais. Manau, kad ateinantį sezoną galime pasiekti labai daug."Lotito:

embeded-image

Apsipirkinėjimas dar nebaigtas. Gali būti, jog mūsų planus pakeis leidimas registruoti 2 ES pilietybės neturinčius žaidėjus. Tai suteiks mums papildomų pasirinkimų"

"Cisse? Dabar negaliu nieko patvirtinti, kas bus tas bus, aš gandų nekomentuoju ir kalbu faktais bei pasirašytais kontraktais."

"Zarate tikrai nėra parduodamų žaidėjų sąraše ir mes nenorime, kad jis paliktų klubą. Tačiau atėjus dideliam pasiūlymui, mes jį tikrai svarstytume, kaip ir Lichtsteinerio atveju. Jis taip pat nebuvo parduodamų žaidėjų sąraše, bet Juventus pateikė solidų pasiūlymą, o pats žaidėjas pasiprašė parduodamas."
Keistos tos užuominos su Zarate, jau ne pirmą kartą taip. Kaip žinia, Aguero 99% paliks Atletico ir jie Zarate laiko kaip vieną kandidatų jį pakeisti. Tikėtina, kad Lotito priimtų ~25mln eurų pasiūlymą. Įdomu, ar Atletico sutiktų tiek mokėti.
Citavimas
0
Gangsta 😎

embeded-image
embeded-image
embeded-image

Benvenuto, Djibril. 😉
Citavimas
0
Cisse stiliovas, kaip ir visada 😂
Citavimas
0
Kai nesveikai atrodo 😲 tikiuosiu muš daug įvarčių ir bus nesustabdoma puolimo mašina 😜
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
FORZA MILAN!
Citavimas
0

embeded-image
embeded-image
Uzskaitau 😉 Aisku ne Lietuvoj su tokia apranga po miestus plavinet, bet kokioj Piazza del Duomo aikstej arba Brick Leine, vietiniams butu i ka akis paganyt.
Citavimas
0Futbolo agentas Vincenzo Morabito, padėjęs Cisse pereiti pas mus, kalba apie puolėją:

"Jis yra žaidėjas, kuris mėgsta dideles rungtynes ir per jas dažnai sužiba. Kaip asmenybė, Cisse man primena Eto'o. Cisse nėra toks karštagalvis kaip kai kurie žmonės sako, jis yra labai paprasta asmenybė. Taip pat puikus profesionalas. Jis į treniruotes atvyksta pirmas ir išvyksta paskutinis.

Morabito šį transferą palygino su Paulo Gascoigne perėjimu į Lazio Sergio Cragnotti prezidentavimo laikais: "Lotito padarė kažką panašaus, ką padarė Sergio Cragnotti nupirkdamas Paul Gascoigne. Mano nuomone, tai žaidėjai, kurie klube pradeda naują ciklą. Cisse atvykimas ir žmonių entuziazmas jį sutinkant oro uoste primena džiaugsmą, kurį sukėlė Gascoigne perėjimas. Būtent po Gazzos atvykimo Lazio sugebėjo prisivilioti aukščiausios klasės žaidėjų."

Cisse taip pat prižadėjo, kad įmušęs įvartį derbyje jis jį atšvęs prieš Curva Sud (romos fanų tribūna). Morabito atsakė: "Esu įsitikinęs, kad jeigu Cisse įmuš, jis nubėgs 90 metrų iki Curva Sud ir džiaugsis prieš Romos fanus, panašiai kaip Di Canio ar Chinaglia."

_________________________

Kažkaip kitokį Cisse įsivaizdavau. 😂 Keičia nuomonę, ir kol kas į gerąją pusę. 😉 Neveltui Atėnuose taip mylimas buvo.
Citavimas
0
Iš to ką parašei tai tikrai kiets pacanas atrodo. 😂 Žinant Irriducibili tai ne visada tie bėgimai prie jų tribūnos gali smagiai baigtis , aišku reik tikėtis ,kad svetingai priims. 😉
Citavimas
0
Viešpatie šventas. Daug yra futbolistų, susipykusių su dress sense ir džiuginančių žiūrovus savo idiotiškom šukuosenom ir barzdom, bet Cisse jaučiu pirmą vietą jama ant to reikalo.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0

Nauji įrašai