[Lazio] Europa League

Atsakyti
Sekti temą
Parolo 😄 😄 😄

lygoj nemuša, užtad EL jau trečias golas per 6 rungtynes.
Citavimas
0
Abu RB susitraumavo. Meluočiau sakydamas, kad maloni situacija.
Citavimas
0
Galvoju, kad tikrai galėjom laimėt, bet prieš rungtynes keltas tikslas įvykdytas. Sparta gal kiek rimtesnė komanda už Galatasaray, bet manau, kad namuose sutvarkysim reikalus.

Didžiausia bėda - Konko ir Basta traumos. Šiandien Pioli šitą bėdą sprendė į RB poziciją leisdamas Mauricio. Apsaugok Dieve nuo tokių sprendimų.

Beje, tikiuosi, kad Tare atidžiai stebėjo rungtynes, nes toks žaidėjas kaip Krejci mums praverstų. 😇
Citavimas
0
Kas ten su Radu? zais siandien?
Citavimas
0
Na ką, Lazio kaip ir paskutinė italų komanda Europoj. Kuo didžiausios sėkmės šiandien!
Citavimas
0
Radu nėra, užtad džiugios naujienos, kad Konko sveikas. Sparta šiemet Europoj dar nepralošė išvykoj, tad teks šitą statistiką keisti. Nu nebent 0-0 sužaistume. 😰

LAZIO (4-2-3-1) - Marchetti; Konko, Bisevac, Hoedt, Lulic; Biglia, Parolo; Candreva, Mauri, Keita; Klose.
All. Pioli.
A disp. Berisha, Mauricio, Gentiletti, Cataldi, Onazi, Felipe Anderson, Matri.

SPARTA PRAGA (4-3-2-1) - Bicik; Costa, Brabec, Holek, Zahustel; Frydek, Maracek, Vacha; Dockal, Krejci; Julis.
All. Scasny.
A disp. Jiracek, Lafata, Konate, Miller, Mazuch, Nhamoinesu, Fatai.

Citavimas
0
Dočkal 0-1. Daugiau praleist nelabai jau galima. 😕

EDIT: Ant tų žodžių 0-2. Wow. Gynyba kol kas yra švelnus meškiukas su begalinė šiluma.
Citavimas
0
Tai kaip ir viskas jau 😲
Citavimas
0
Viskas bus kai rodys po 90min, apgailėtina gynyba
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Kaip suprantu jums dabar reikia 3 golų?? 😎 Galvoju, gal įsijunkt ir pasirgt už Lazio.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Kaip suprantu jums dabar reikia 3 golų?? 😎jau 4 😕
Citavimas
0
0-3, RIP sezonas
Citavimas
0
Bisevac visuose įvarčiuos dalyvavo, o kur Lulič'ius dingsta kai reikia gintis jo krašte man mistika. Vienu žodžiu - sezonas visiškai #@%^$%$
p.s. Tikiuosi Pioli liks ir kitame sezone, o tokius kaip Bisevac mesim lauk.
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Visokie biševacai gynyboj aišku yra absoliutūs grybai ir pagrindinė priežastis, dėl kurios šiandien pralošiam ir dėl kurios šitas sezonas toks šūdinas (ir sakau tą kaip ne pats didžiausias Pioli fanas), bet tuo pat metu nesiseka juodai šiandien.
Citavimas
0
Mums visą sezoną nesiseka, pagal traumas esam pirmi Seria A, ko pasekoje neturim nė vieno sveiko krašto gynėjo. Įdomu bus kokie komentarai iš Lotito, Tare, Pioli.
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Ką tai pasako? "“What I said after the first leg was that we hadn’t achieved any advantage and needed to start as if it was 0-0. Nobody listened to me. - Biglia
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Per visą sezoną sėkmės faktorius iš esmės pranyksta, tai tas, kad esam Serie A vidutiniokai ir gėdingai iškritom iš Europos nėra nesėkmės priežastis. Sėkmės faktorius per 50 mačų išsilygina iki tokio lygio, kad jis, išskyrus kažkokius unikalius atvejus, tampa nereikšmingu.

Pioli IMO seniai yra praradęs šitos komandos kontrolę ir akivaizdu, kad kažkas ten viduj yra negerai. Candrevos ego ir Andersono sporbačių kolekcija šiuo metu netelpa į komandos autobusą, bet juos sutalpint visų pirma yra trenerio darbas. Kad Pioli bus be ceremonijų išpirdolintas po sezono tai čia aišku kaip dieną, bet koks kitas sprendimas būtų iš esmės sąmoninga savidestrukcija. Daug didesnis klausimas, ar visokie biševacai, mauricijai, andersonai, djordjevičiai ir panašūs lašaros paseks jo pėdom. Tas yra nemažiau svarbu.
Citavimas
0
Nu ką, po metų pertraukos grįžtam į Europą.

Lazio
Nice
Zulte Waregem
Vitesse

Patekimas toliau, tikiuosi, bus gana straightforward. Nice visai rimtas varžovas atrodo tik. 🙄
Citavimas
0


Smagias rungtynes apturėjom vakar. Inzaghi rinkosi gana smarkiai rotuot sudėtį, o Vitesse lošė lyg jiems čia būtų do-or-die rungtynės, bet galiausiai išlindom ir laimėjom 3-2.

Įdomios rungtynės, nes pasimatė tiek gerų, tiek blogų dalykų. Toliau neramina resursų gynyboj trūkumas - vakar net De Vrij centre negelbėjo. Kadangi formacija buvo panašesnė į 4 žmonių gynybą, Bastos CB poroj apybaisiai atrodė. Tuo tarpu Marusic, nors dar ir labai nedaug žaidęs, bet atrodo kaip labai silpnas pirkinys.

Iš pozityvų - apie Immobile ir Parolo nekalbėsiu, nes su jais viskas ir taip aišku, tai vakar labiausiai džiugino Caicedo ir Murgia. Pirmasis atrodo kaip legit pasirinkimas šalia Immobile. Kiek jie žaidė kol kas kartu, tiek labai neblogą įspūdį paliko, kaip labai gerai vienas kitą papildantis puolėjų duetas. Jų kombinacija antroj bankėj tiesiog wow. Kadangi Parolo prieš Genoa nežais dėl bano, tai saugų pozicijoj leisčiau SMS-Leiva-Alberto, o į priekį Caicedo ir Immobile. Murgia bene pirmas puikias all-around rungtynes už Lazio sulošė. Jis šiaip įvarčių visai nesikuklina įmušt, bet vakar bendrai jo žaidimas paliko labai gerą įspūdį, pvz. pirmo įvarčio build-up'e tiesiog puikiai sujudėjo.
Citavimas
0
Tikėjausi, kad šiandien prieš Hellas puikias rungtynes sužaidusiems Luiz Felipe, Marusic ir t.t. bus biškį daugiau darbo ir jiem gynyboj reikės savo vertę įrodinėt, bet pirmam kėliny nieko panašaus ir veiksmas eina į vienus vartus. Kol kas tik 1-0, bet lengvai galėjo būt daugiau. Caicedo įmušė pirmą savo įvartį ir apskritai labai gerai lošia. Alberto čia atrodo per žemas lygis. 😎

Antram kėliny laukiu Nani debiuto. Pats laikas jau.
Citavimas
0

Nauji įrašai