Rusijos Premier Lyga 2008

Atsakyti
Sekti temą
Tema skirta diskusijoms apie Rusijos Premier lygą.
Citavimas
0
Turnyrinė lentelė:

Komanda Žaista Taškai
1 Rubin 11 25
2 Spartak 11 20
3 Amkar 10 19
4 Lokomotiv 10 19
5 Dinamo 11 18
6 Krylja Sovetov 11 16
7 CSKA 9 15
8 Spartak Nalčik 10 13
9 Terek 10 12
10 Saturn 11 12
11 Tom 11 12
12 FK Moskva 11 11
13 Šinnik 11 9
14 Zenit 6 7
15 Luč-Energija 10 7
16 Chimki 11 7
Citavimas
0
Ankstesne tema: viewtopic.php?f=54&t=440&p=418080#p418080

Kombinatoriau>>stengiames komandas turnyrenej lenteleje rasyti lietuviskai. 😈
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Jo būkit žmonės išmeskit tą rusų kalbą iš čia, nes, deja, nemoku skaityt rusiškai, o rusų lyga mane tikrai domina, aisku lenteles komandas tai sugebu perskaityt 😲
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0
Drago Rašė:

Jo būkit žmonės išmeskit tą rusų kalbą iš čia, nes, deja, nemoku skaityt rusiškai, o rusų lyga mane tikrai domina, aisku lenteles komandas tai sugebu perskaityt 😲

gerai.
Mums reikia daugau norinciu dometis Rusu futbolu 😁
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Voland Rašė:

Kombinatoriau>>stengiames komandas turnyrenej lenteleje rasyti lietuviskai. 😈

Stengsimės 😁

P.S. Į apklausa gal pridėt Dinamo ir Lokomotiv, nes jie irgi rimti pretendentai? tik kad viskas bus skaičiuojama iš naujo. ką manot?
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

P.S. Į apklausa gal pridėt Dinamo ir Lokomotiv, nes jie irgi rimti pretendentai? tik kad viskas bus skaičiuojama iš naujo. ką manot?

būtų gerai, jei pridėtumėt 😁
Citavimas
0
robexas Rašė:

būtų gerai, jei pridėtumėt 😁

Pridėjau. Tikiuosi nesupyks tie, kas jau prabalsavo 😁
Citavimas
0
Ars4eva Rašė:

rusu futbolo populiarinima reiktu pradeti nuo kalbos pamokeliu 😁 koks gi fanas, kai negali rusisku saitu apie fule paskaityti😁

Anglų kalba dar daugiau saitų yra 😁 Visiškai suprantama, kad didelė dalis naujosios kartos visiškai nesupranta rusiškai. Ir tai nėra taip jau blogai 😁 Dabar Lietuvoj anglų kalba kur kas reikalingesnė 🤓 Todėl stengsiuosi viską lietuviškai rašyt, Volandui tai dar sunkiau nei man, bet jis gi stengiasi 😁
Citavimas
0
Aų tai tiesiog rusų nesimokiau, (didžiausia klaida buvo mokykloj vokiečių kaip antrą kalbą pasirinkt, nes jos mokėjimas mano tai lygus nuliui, o rusų suprantu tik su skaitymu nekas), dėl saitų tai tikrai gaila, bet yra kaip yra 😁 dėl to ir noras yra, kad jūs čia rašytumėt bent jau lietuviškai, vis šį tą perskaitysi, o kai įmetat rusiškai tai naudos nulis (apart turnyrinės lentelės)
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0
Drago Rašė:

Aų tai tiesiog rusų nesimokiau, (didžiausia klaida buvo mokykloj vokiečių kaip antrą kalbą pasirinkt, nes jos mokėjimas mano tai lygus nuliui, o rusų suprantu tik su skaitymu nekas), dėl saitų tai tikrai gaila, bet yra kaip yra 😁 dėl to ir noras yra, kad jūs čia rašytumėt bent jau lietuviškai, vis šį tą perskaitysi, o kai įmetat rusiškai tai naudos nulis (apart turnyrinės lentelės)

Yra Mozilla toks priedas, kuris kirilica perverčia į lotynų abėcėlę. Tau jis tikrai padėtų, jei pakankamai supranti 😁 Galiu paieškot, jei reikia

P.S. dar nepripratau prie moderatoriaus pulto, tai vietoj cituoti paspaudžiau edit 😁 lygtais vėl viską atgal teisingai sukeičiau
Citavimas
0
BŪtų tikrai neblogai 😉 manau padėtų man 😉 Jei rasi į linką mestelk 😉
Citavimas
0
Drago Rašė:

BŪtų tikrai neblogai 😉 manau padėtų man 😉 Jei rasi į linką mestelk 😉

Rodos šitas:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/883

Man rodos ten reikia pažymėjus tekstą paspaust dešinį pelės klavišą ir kažką išsirinkt. Čia kažkadais draugei šitą programą suradau 😁
Citavimas
0
Ohoho po poros bandymų galiu pasakyt, kad rimtą daiktą čia užrodei 😉 dėkui
Citavimas
0
Pertraukos metu Grozno "Terek" vyr. treneriu tapo ukrainietis Viačeslav Groznyj. Nors Terek užima neblogą čečėnams 9-ą vietą, bet komandos vadovybės netenkino žaidimo kokybė ir jie nutarė permainų imtis nuo trenerių.

Amkar ir Rusijos rinktinės vartininkas Vladimir Gabulov perėjo į Dinamo.

Bulgaras Georgi Peev pratęsė su Amkar kontraktą trejiems metams.

Drago Rašė:

ohoho po poros bandymų galiu pasakyt, kad rimtą daiktą čia užrodei 😉 dėkui

nėr už ką 😁
Citavimas
0
Rusijos rinktinės puolėjas Roman Adamov perėjo į Rubin ir pasirašė 4 metų kontraktą. Čia tai rimtas totoriams pirkinys... Manoma, kad transfero suma - 4 milijonai eurų. O "Moskva" pradeda byrėti - sklinda kalbos, kad dėl nesutarimu su treneriu komanda gali palikti ir argentiniečių trio.
Citavimas
0
Ars4eva Rašė:

na jau jei kalbam apie transferus rusijos futbole, tai negalima nepamineti J.Kollerio, kuris pasirase 1,5 m. kontrakta su Krylya Sovietov.

Čekijos milžinas liepos 1 prisijungs prie "kryluškų". Galima džiaugtis, kad net ir Rusijos provincijos klubai tampa patrauklūs geriems užsienio žaidėjams, matyt ne tik dėl pinigų, bet ir dėl sąlygų. O po šio sėkmingo EČ galima tikėtis, kad dar labiau pakils Rusijos Premier lygos akcijos 😁
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

Pertraukos metu Grozno "Terek" vyr. treneriu tapo ukrainietis Viačeslav Groznyj.

pavarde tinkama 😂
Citavimas
0
Maskvos „Moscow“ iš Donetsko „Shakhtar“ įsigijo Serbijos rinktinės saugą Zvonimir Vukic . Naujasis kontraktas su Rusijos klubu įsigalios liepos 3 dieną. "Moscow" komanda atakuojantį saugą įsigijo be išpirkos mokesčio, nes jo sutartis su Donecko ekipa galioja iki liepos 2 dienos.
Citavimas
0
Maratą Izmailovą Sporting išpirko iš Lokomotiv už 4,5 mln eurų ir jis pasirašė penkerių metų sutartį su šiuo portugalų klubu.
Citavimas
0

Nauji įrašai