Transferų naujienos ir gandai

Atsakyti
Sekti temą
Kažkaip norėtųsi greičiau spręsti trenerio klausimą, bet kad nėra iš ko rinktis labai. Perezas vėl bandė Pochettino, bet akivaizdu kad nepavyks, daugiau planų B nelabai buvo. Allegri,Conte buvo minimi, bet neaišku kiek čia tiesos. Tarp visiškų va bank Guti ir Laudrupas. Kažkaip viskas labai sunkiai klostosi kol kas, o sprendimo reiktų greičiau.
Citavimas
0
Stipriai tikiu, kad bus paimtas koks nors "Benitezas", kad po to ramia galva kitą vasarą vėl grįžt prie Pochettino.
Citavimas
0
avoidukas Rašė:

Stipriai tikiu, kad bus paimtas koks nors "Benitezas", kad po to ramia galva kitą vasarą vėl grįžt prie Pochettino.Tai todėl Guri ar Laudrupas atrodo realūs. pažįstami, 'savi', vienas žalesnis, kitas jau kiek bagažo turi, metams kaip short tem sprendimas pilnai gali būti.
Citavimas
0
RaMa Rašė:

Stipriai tikiu, kad bus paimtas koks nors "Benitezas", kad po to ramia galva kitą vasarą vėl grįžt prie Pochettino.Tai todėl Guri ar Laudrupas atrodo realūs. pažįstami, 'savi', vienas žalesnis, kitas jau kiek bagažo turi, metams kaip short tem sprendimas pilnai gali būti.

Nu Guti atžvilgiu tai nelabai gal gražu būtų. Ką po metų, vėl nuleist pas jaunimą?
Citavimas
0
Geriau papasakokit kaip ten su Ronaldo? Kažin tie gandai turi bent kažkiek pagrindo?
Citavimas
0
KrabZmogis Rašė:

Geriau papasakokit kaip ten su Ronaldo? Kažin tie gandai turi bent kažkiek pagrindo?Kažkiek turi, nes kitaip nebūtų taip išsireiškęs per interviu po CL finalo. Bet kas ten iš tikrųjų vyksta tai gal tik jis ir težino.
Citavimas
0
Turim naują trenerį Juleną Lopetegui, kontraktas 3 metams. Labai netikėtas pasirinkimas.
Citavimas
0
Kaip tik labai nenustebinęs. Toks saugus pasirinkimas, galėjo ir blogiau, ir geriau. Apie Perezo norą atvesti ispaną trenerį seniai buvo kalbėta, plius kuris dirbtų su jaunimu. O šiaip Isco,Asensio čia šventė, o Bale tai mišios.
Citavimas
0

In light of information broadcast tonight by TVE regarding an alleged Real Madrid offer to PSG and their player Neymar, Real Madrid C. F. wishes to state that this information is absolutely untrue. Real Madrid has made no offer of any kind to PSG or the player.

Real Madrid are surprised that the Spanish public television network would choose to broadcast entirely false information without anyone from the outlet having first contacted any of the parties concerned to corroborate the supposed information, which would have been quite easily discredited.Pirma kartą matau tokį oficialų gandų paneigimą iš Real. Panašu, kad Kataro verslininkų Perezas pykdyti nenorėtų.
embeded-image
Citavimas
0

Real Madrid are surprised that the Spanish public television network would choose to broadcast entirely false information


😂 😂 😂
Citavimas
0
Nepykdyk Kataro šeichų dublis numeris du:

Given the information published in the last few hours regarding an alleged agreement between Real Madrid C.F. and PSG for the player Kylian Mbappé, Real Madrid would like to state that it is completely false.

Real Madrid has not made any offer to PSG or the player and condemns the spreading of this type of information that has not been proven by the parties concerned.

embeded-image
Citavimas
0
Tai kai šitokiais švelnaus meškučio santykiais bendrauja, reikia laukt kokio nors Cavani Madride? 🙄
Citavimas
0
Nu aš kiek pamenu ir jei tikėsime ta pačia spauda, tai viena priežasčių kodėl Ronaldo paskelbė norintis išvykti iš Realo yra tai, kad jis negavo naujo geresnio kontrakto, o pagal gandus Realas tuo pat metu neva už gerokai didesnius pinigus vaikėsi Neymarą ir Mbappe.
Jei tas tiesa, tai visi tie paneigimai galimai yra labiau bandymas susitaikyti su Ronaldo, nei su šeichais.
Citavimas
0
Na Ronaldo pjaro agentūra gerai veikia ir tiesa, kad klubas nenori duoti tokio didelio kontrakto tai ir užsikūrė visas marketingas. Reportai, pranešimai, neva pamatysim viską po keliių dienų, bus big news ir tt. dabar net Juve išlindo 😂
Citavimas
0

Real Madrid are considering a bid from Juventus in the region of £88m for Cristiano Ronaldo, Sky sources understand.


Ok
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
Kažkaip neįtikėtinai skamba. Kaina normali, bet iš kur pas Juve tokia pinigai jo algai? Nejau maikės atmuš
Citavimas
0
O šiaip kalbant apie transferus, tai, atrodo, tik laiko klausimas. Gerai, nes Carvajaliui tikrai reikia kiek rimtesnio konkurento nei Achrafas šiemet

Transfer talk | Real Madrid and Real Sociedad are finalizing transfer of Álvaro Odriozola. His buyout clause is 40 mln [COPE]
Citavimas
0

Edu Aguirre: Jorge Mendes met with Florentino Perez a couple of hours ago. It's over, Cristiano is out of Madrid.👏 Čia tipo Ronaldo draugelis ir televizija kuri šūdo neskleidžia. Jei taip tai yra du variantai:

1. Jorge Mendes naudoja visus įmanomus resursus spausti Perezą ir išlupti tą alga.
2. Se va.
embeded-image
Citavimas
0
Atrodo gandai Ronaldo >>> Juve jau įgauna neblogą pagreitį.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Nežinau, aš kol kas labai skeptiškai vertinu.

Bet man kaip žurnalistui įdomu, ar tokios gerbtinos redakcijos kaip SKY ar BBC čia reportina, nes tikrai kažką žino/turi rimtų šaltinių ar tiesiog neapsikentusios konkurentų straipsniais nusprendžia, kad ir jiems reikia pigių klikų. Nes tokios formuluotės kaip "Sky Sports understands" yra visiškai skaitytojų pasitikėjimu ir portalo reputacija paremtos ir nieko nepasako apie info tikrumą.
Citavimas
0

Nauji įrašai