Racing club de Lens (RCL)

Atsakyti
Sekti temą
Nicolas Douchez laikys vartus. 😉 3 metų sutartis, atvyksta kaip laisvas agentas, nes su PSG niekas nebesieja.
Citavimas
0
Savaitgalį Stade Bolleart aptūrėjo sold-outą 😲

embeded-image

Kitos komandos (nekalbu apie Ligue2, bet apie Ligue1) galėtų tik imti pavyzdį iš šių fanų. Nes net nepamenu ar yra tokių atvejų, kad klubai išparduotų visus mačo bilietus. Palyginimui, jei neskaičiuotumėm Lygos finalo, tai Bolleart buvo lankomiausias stadionas šį savaitgalį Prancūzijoj. Net Velodromas surinko mažiau. O kalbam apie antros lygos mačą.
Gaila, bet Lens lyderių dvikovoje gavo į kaulus nuo Bresto.


Šitas gers:

Citavimas
0
Man tai visada buvo keista, kaip tokį klubą, su tokiu stadionu, fanų baze ir akademija buvo galima nuvaryti iki antros lygos ir po to pakilus, vėl neišsilaikyti Ligue1. Labai gaila būtų jei sezono pabaigoje Lens nepavyktų iškovoti vietos Ligue1.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
NETURIU ŽODŽIŲ APIE ŠĮ SEZONĄ 😠

Prieš sezoną tikslas buvo pakilt į aukščiausia divizioną kaip ir 2 metus iš eilės, pernai nedaug trūko, o šiemet konkretus šūdas. Šiuo metu 16 vieta turnyrinėje lentelėje. Jau tokį sezoną buvau seniai matęs 🙄 Žiauriai trūksta praėjusių metų lyderių - Bourigeaud, Bostock, to pačio Lopez, kuris dar tebėra komandoje, bet mušti įvarčius nesiseka. Komandos atmosfera irgi ne kažką. Visokie kaltinimai, sedėjimai kaliūzei Douchez'ui ir Dja Djedje neatneša gero vėjo.. 😕

PS. Grįžtu į forumą ir stengsiuosi nebedingti
Citavimas
0
Patikėk, būna ir blogiau.. 😂 Kadangi dabar esu sukaupęs naujos gyvenimiškos patirties, galiu pasakyti, jog svarbiausia išsilaikyti Ligue 2. Vasarą galima pasikoreguoti reikalus, dažniausiai pakanka vienkartinio, impulsyvaus pliūpsnio ir jau gali tikėtis būti tarp top 3. O jeigu toks klubas kaip Lens ir į jį panašūs, su geru stadionu, akademija, infrastruktūra, iškristų į trečią lygą, tai jau ne nepateisinti lūkesčiai ar prasta nuotaika, o koma.
Citavimas
0
Išsisaugojo savo šikną antroj lygoj. Matyt iš tos laimės praėjusį penktadienį buvo pralaimėta lygos autsaideriams 4-2 😂 Sezoną užbaigs namuose prieš Auxerre, tikriausiai be pagrindinių Red Tigers sirgalių tribūnos, kuri boikotuos. Prie to pačio, ragina ir visus kitus sirgalius neiti į rungtynes. Sezonas iš ties dramatiškas, tokią istoriją turintis klubas iki tiek nukrito. LAUKSIU PERMAINŲ 🙄

Pasirodė gandai, kad RCL domisi Pascal Dupraz, kuris treniravęs ne vieną Prancūzijos ekipą tarp jų Toulouse, kuri praėjusį sezoną vos per plauką liko Ligue 1 pirmenybėse. Gal ir nieko būtų optionas nes su Sikora tikriausiai nieko nebus tik kad anas turi dar 1 metų sutartį. Vienžo, bus matyc.
Citavimas
0
Klubas oficialiai paskelbė, kad nuo kito sezono prie komandos vairo stos Philippe Montanier. Su prancūzu buvo pasirašyta 2+1 sutartis. Buvo daug gandų apie kitus pretendentus, bet vadovai pasirinko būtent šį. Mano manymu variantas neblogas kaip Ligue 2 komandai. Pats treneris džiaugiasi sugrįžęs į regioną nes čia yra praleidęs nemažai laiko su Boulogne bei VAFC klubais.

Dar viena gera naujiena yra ta, kad DNCG patvirtino mūsų 18/19 metų sezono biudžetą 🤠
Citavimas
0
Montanier juk dar ne taip seniai buvo paskirtas treniruot u-20. Po Sociedado taip nieko ir nenuveike, su Rennes judėjo sunkiai, o prie Nottingham Forest išbuvo vos pusmetį.
O kas tie kiti pretendentai buvo?
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Montanier juk dar ne taip seniai buvo paskirtas treniruot u-20. Po Sociedado taip nieko ir nenuveike, su Rennes judėjo sunkiai, o prie Nottingham Forest išbuvo vos pusmetį.
O kas tie kiti pretendentai buvo?Iš pradžių buvo Pascal Dupraz, o paskutinėm dienom ir Franck Passi, kuris vienoj francų laidoj tikino, kad Lensas siūlė jam bendradarbiavimą, bet turėjo dar ir kitų variantų.
Citavimas
0
Klubas pratesė Madri kontraktą vieneriems metams. Praeitam sezone sužaidė 0 minučių dėl patirtos traumos, bet po beveik 9 mėnesių pertraukos žaidėjas yra pilnai pasiruošęs padėti komandai.
Citavimas
0

Nauji įrašai