Olympique de Marseille

Atsakyti
Sekti temą
Po greito Red Bullio įvarčio trumpam pamaniau labanakt, bet Marseliui už charakterį ir visą kovą kol kas 10/10. Payet prisiminė jaunas dienas
Citavimas
0
Payet yra Dievas.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Tai žiūrim ką turim. OM pusfinaly, keli žingsniai iki ČL, lygoje tas pats.. 🙄
Citavimas
0
Wow koks performansas. Payet, Sanson, Lopez su kiaurais dešimtukais!
Velodrome sugražino į 04m. Atmosfera kaip per Newcastle, Liverpool mačus.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/FADA2LOM/status/984529983677849602[/tweet]
Payet visą mačą toks 😉

Ir dar įprosijo 2 screamerius, tik pirmą teko atšaukt dėl bestuburio Mirtoglou pražangos
Citavimas
0
Vakar kaifavau nuo OM žaidimo ir atmosferos Velodrome. Payet su tokiu pasirodymu nusipelnė grįžt į rinktinę ir važiuot į WC.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kliuvo Salzburg. Pirmos namie. Su jais OM jau žaidė grupių etape ir tada namie sužaidė 0-0, išvykoje gavo 1-0. Sprendžiant iš to, kaip sutaršė Lazio, tai rimtas varžovas bus. Anyway, geriau nei Arsenal ar Atletico.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Pritariu kolegom, vakarykštis OM tai magiškas. Teko žiūrėt su Marselio fanu, prieš rungtynes bandžiau agresyviai įrodyt, kad Payet yra labiau vertas pakvietimo į rinktinę nei Thauvin. Payet atsidėkodamas užsuko futbolo spektaklį.
Atskiro paminėjimo vertas ir Garcia. Prieš rungtynes išstatė 3421(?), prie 2:1, Sarr traumą gavus, vietoj wingbacko leido CB ir nusinešė rungtynes. Po šito pasirodymo tenka pritart Luigi - OM yra didesni favoritai kovoje dėl 3 vietos, ne OL. Tik vat aš nemanau, kad pusfinaliai su Salzburgu sutrugdys jiem tai pasiekti.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Žmonės sako, o aš ir nesiginčyju, kad čia buvo geriausias sezono mačas. Lygoj tokio pasirodymo jie dar neparodė. Tarkim savaitgalį prieš Monpeljė žaidė beveik tie patys žaidėjai kaip ir vakar, bet vaizdas 360 laipsnių į kairę per apačią.
Varyt tokiu tempu abiem frontais neįšeis, o gal ir įšeis, bet čia palikim žolei atsakyt. Lyonui paskutiniai mačai bus kaip finalai ir nieks netrukdys jiems pilną savaitę ruoštis. OM turi legendinį šancą paimt europinį puodelį nuo Papino laikų, tai čia gal sugros per nuovargį ir kepenis.
Įdealiai būtų, OM ima EL, o OL 3 vietą lygoj. Dėvę johaidy, aš tiek metų kankinuos ir stresuoju, duok bent tokią mažą laimę.
Citavimas
0
Atmosfera Velodrome 😲 net šiurpai eina per nugarą
Citavimas
0
FT 2-0
Clinical OM šiandien. Progų beveik neturėjo, bet ką turėjo, pavertė įvarčiais. Rezultatas labai geras, turint omenyje, kad porą pendelių nusuko nuo Red Bulių ir dar į štangą idealioj situacijoj pataikė.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Nu dar kartą galima pamatyt skirtumą big matchuose tarp Payet ir Thauvin ir kuris labiau vertesnis važiuot į Ruskyną. Pastarasis šiandien šūdas buvo.
Ir nesuprantu Garcios nepasitikėjimu NJie. Aš manau bičas lošia savo geriausią sezoną ir net būdamas strikeriu varžovams pridaro/pridarytų daugiau problemų nei kad, kaip pamuštas tankas judantis Mitroglou ar visai išnykęs Germain. NJie per mylią greitesnis, darbštesnis presinguojant gynėjus ir su finishingu sakyčiau labiau tvarkingesnis nei anie du.

2:0 geras rezultatas, matant kokių progų tūrėjo Red Bulis. Velodromas gerai užsiūbavo, su dūmais ir bezdalais kaip per kokią gegužinę 😉

embeded-image
Citavimas
0
Citavimas
0
Ant kiek geras yra Gustavo ir kiek blogas Thauvin. Brazilui nesvarbu ar DM ar CB, vienodai 100% atidirba. O Thauvin big mačų paranoja toliau atlanko.
Citavimas
0
Neįsivaizduoju, kaip dabar turėtų jaustis Red Bull fanai. Anguissa smūgis pataiko į Ocampos, o teisėjas skiria kampinį, po kurio Rolando įmuša įvartį 116min. Pirmas OM smūgis į vartų plotą per visas varžybas. Teisėjas aišku pjovė ir daugiau neskirdamas pendelio dar per pagrindinį laiką į Zalcburgo vartus. Per abu leg'us 3 neskirti baudiniai. Top class teisėjavimas Europoje paskutiniu metu.
OM šiandien lavonai, bet ištraukė šiaip ne taip. Pirmas finalas po 14 metų Prancūzijos komandai. Monaco ir tas pats Marselis buvo paskutiniai 2004. Nelabai matau šansų prieš Atletico, nes praleisti, tai praleis su tokia gynyba, bet klausimas ar sugebės patys įmušti. Iš puolimo žaidėju big-match'e sužaisti turbūt tik Payet ir gal koks N'Jie dar gali.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Ant kiek geras yra Gustavo ir kiek blogas Thauvin.Rungtynių nemačiau, bet iš įvarčių matau, jog ne ant tiek ir geras jis. Pirmo metu kažkokią skulptūros pozą demonstravo.
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:


Rungtynių nemačiau, bet iš įvarčių matau, jog ne ant tiek ir geras jis. Pirmo metu kažkokią skulptūros pozą demonstravo.


Nu tak tak, komentarą nulipdžiau po pirmo kėlinio, o ne po antro.
Citavimas
0
Džiaugiuos, kad Ligue1 komanda loš EL finale, bet asmeniškai abydna, kad tai ne Lyonas. JMA daugiau tokios progos per savo amžių nebesulauks. Čia į mintį tai, kad finalas vyks Lyone.
Abydna dar ir tai, kad OM tikrai nėra stipresnis nei OL ir čia nei fachtais nei birkos ilgumu, tai nenuginčysi. Bet mėnuliui paliepus, susiklostė taip kaip yra. Tikiuos, kad šitos 120 minučių vakar jiems labai atsilieps sekmadienį ir paliks podiumą ramybėj, kaip ir žadėjau.
Citavimas
0
Marseille : Mandanda - Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi - Anguissa, Sanson - Thauvin, Payet (c), Ocampos - Germain.

Remplaçants : Pelé, Sakai, Kamara, Rolando, Mitroglou, Njie, Lopez.


Atletico : Oblak - Vrsaljko, Gimenez, Godin, Hernandez - Correa, Gabi (c), Saul Niguez, Koke - Griezmann, Diego Costa.

Remplaçants : Werner, Filipe Luis, Partey, Torres, Savic, Juanfran, Gameiro.

Po milijonų metų petraukos Ligue1 komanda Europos turnyro finale.
Citavimas
0
Blogiau būt negali. 100proc neįmuša, absoliuti kliurka ir prasileidžia ir Payet out po 30min. visas paketas..
Citavimas
0

Nauji įrašai