Lille Olympique Sporting Club Lille Métropole

Atsakyti
Sekti temą
Nemačiau mačo su Nantes, bet šitas Bielsos pasirodymas labai silpnas gavos. Gal tie keitimai išmušė iš vėžių, bet kai tiek žaidėjų prisipirkęs, tai to pasirinkimo ant suolo tikrai turi.
Nicolas Pepe antrą mačą prasedėjo ant skameikos. Toks Benzia AM pozicijoj visiškai prastai žiūrisi. Net ir iki raudonos Strasbourg buvo geresnė ir pavojingesnė komanda. Visiškai užsipelnytas slap'as.
Citavimas
0
Lille pardavė De Preville į Bordeaux už €10m (įskaitant bonusus), bet neįsigijo nieko į jo vietą 😕 Labai keistas Marcelo manevras. Tikisi, kad saugai ir gynėjai prapliups įvarčiais?
Baša, Palmieri, Nangis paleisti for free.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Lille suspendavo ( 😕 ) Bielsa, kol vyksta kažkoks vidinis tyrimas. Teisingai, ne atleido, o suspendavo. Tokio manevro nesu matęs.

EDIT: Bielsa be klubo leidimo išvyko į Čile, kur aplankė buvusį kolega, kuris serga skrandžio vėžiu. Lille sprendimas, spėju, daug diskusijų sukels, bet iš esmės, tai pagal procedūras viskas.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Tai Bielsa jau oficialiai atleistas? Nes laikraščiai rašo apie Blanc, Marco Silva ir Oscar Garcia 🙄
Citavimas
0
Panašu, kad taip. Tik Bielsa nusprendė lengvai nepasiduoti ir pardavė Lille į teismą.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Bielsa nori 14M€ kompensacijos, kas tiek jam kaip ir priklausytų, bet, o tačiau, Lille nenori mokėt jam nieko pasinaudodami tuo, kad El Locho paliko klubą nieko neįspėjęs ir taip pažeidė tas kontrakto taisykles.
Anyway, toks dogų failas man spaudžia šypsena.
Citavimas
0
Kas dar norės Bielsos iš top lygu? Kiekviena kluba palieka su skandalu.
Citavimas
0
hjulito1 Rašė:

Kas dar norės Bielsos iš top lygu? Kiekviena kluba palieka su skandalu.+1

Neįsivaizduoju, kaip jo CV dar kažko vertas. Su juo palyginus tai net Moyes atrodo kaip patikimas ir garantuotas variantas.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/losclive/status/944315437495603201[/tweet]
Nuo Bielsa prie Galtier. 🙄 Bus labai įdomu stebėti, kaip Galtier seksis darbuotis su kita komanda. Situacija, kurioje perima Lille vairą, labai panaši į debiutinį sezoną ASSE, kai teko iš asistento vidurį sezono tapti vyr. treneriu ir gelbėti nuo iškritimo. Dabar patirties gerokai daugiau, gynybą turėtų sureguliuoti. Puolime ten mirtinai trūksta puolėjo, bet šią žiemą panašu nepavyks jį gauti.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
L'Equipe (na jie mėgsta sustiprinti istorijas, bet anyway) rašo, kad Lille finansinė situacija, švelniai tariant, šūdina. ASSE ir Angers dar negavo pilnos sumos už Malcuit ir Pepe pardavimus, algos klube vėluoja, o Bielsa padavė Lille į teismą ir siekia nevaikišką kompensaciją prisiteisti. DNCG duoda laiko iki sezono pabaigos išsikuopti, antraip, laukia kelionė į Ligue2.
Kai pamačiau, kad tas Gerard Martinez susijęs su tais pačiais akcininkais, kurie investavę į Milan, tai nelabai stebina visos šitos finansinės bėdos. Lille antroje lygoje būtų sensacija.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kai Galtier perėmė klubo vairą, Lille buvo 18-i. Po dviejų mėnesių dogai yra 19-i. 😕 2 pergalės, 2 lygiosios ir 5 pralaimėjimai. Taip, tarp varžovų buvo PSG, OL, Nantes, Nice, Rennes, bet pralaimėjimų prieš Troyes ir Angers buvo galima išvengti. Ten kur turėtų būti Galtier striprybė - gynyba, pagerėjimo nematyti ir jau 5 mačai, kaip praleidžiama 2 ar daugiau įvarčių.
Bent jau už aikštės ribų pasiekta pergalė. Bielsa pralaimėjo teismą ir dar liko skolingas 300k.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kas per žvėris yra Yves Bissouma? Sky sako, kad Spursai su Evertonu bandys peštis dėl jo.
Citavimas
0
Tikrai dar ne tas žaidėjas, kuris iškart tiek į vienos, tiek į kitos komandos startą įsiveržtų. Darbštus, gerą smūgį turi, bet dar pabūčiau Ligue 1 jo vietoje.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Ne ne, geras tas Bissouma. Jebitute koks geras, tik imkit please! Ir kuo greičiau. Ir net nebandykit žiūrėt į kitą tos pozicijos žaidėją 🤓 Bissouma ir viskas!
Citavimas
0

Nauji įrašai