Lille Olympique Sporting Club Lille Métropole

Atsakyti
Sekti temą
Kaip suprantu Lille yra pasižadėję, kad parduos žaidėjų už 15mln. eurų Ligue1 auditoriams DNCG. Nieko gero dogams su finansais, šią sumą planuoja surinkti pardavus Gueye ir Kjaer.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Jo, liūdnoka skaityti, kai kone prie visų potencialių naujokų pridedamas prierašas - "vargu, sunkiai tikėtina, teks pažiūrėti kokie finansai."

Ir iš tiesų, Renard rankos dabar surištos, nes Lille nežada nieko pirkti, ar nežada rizikuoti ką nors perkant, kol nebus surinkti T-Wolves minėti pinigai. Su Kjaer gandais kartu sklando ir 10 mln. eurų išpirkos suma, bet kažkaip nemanau, kad už jį tiek bus gauta. Vienas dalykas, jog tuos pinigus reikia surinkti, nes tada DNCG turėtų kažkiek mažiau įtariai žiūrėti, bet tuo pačiu, negalima ilgai užvilkinti derybų, nes pastiprinimo tai irgi reikės ieškoti. Nesmagi situacija. Kaip kažkada rašiau, geras dalykas yra tas, kad Mavuba pratęsė kontraktą, nes pripratęs prie aplinkos. Kas toliau, nemažai kalbama apie Jordan Ayew, kuriam nelabai patinka kovoti dėl išlikimo, norėtųsi stipresnės komandos, tačiau čia tuoj pat grįžtama prie - pernelyg brangus. Lille šiuo metu negali įkabinti į tokį žaidėją. Toko Ekambi iš Sochaux yra alternatyva. Dar minimas Lenglet, kuris siejamas turbūt su visom komandom. Netgi tas pats Bautheac gali nuplaukti, pasirinkti Montpellier ar Rennes. Lopyti gynybai buvo siūlomas Rod Fanni, bet Lille negalėtų jam mokėti tokios algos kaip OM. Daugų daugiausiai galėtų pasiūlyti pusę to ką gauna, tad Fanni variantas irgi atkrenta. Kažkaip Renard sunkiai sekasi papulti į ramesnę aplinką. Į Sochaux atvyko su misija gelbėti iš dugno. Dabar Lille, kurie yra smaugiami finansų. Nors patsai jis pradžioje kalbėto apie Lille projektą, įdomius ateities planus. Su laiku gal atsigaus, o dabar reikės žiūrėti ką jam pavyks spausti iš to, ką turi/pavyks susirankioti. Kombouare likimas ištikti neturėtų, nes čia bent jau esama meistriškumo rezervo, plius, jeigu viskas tvarkoje, bano transferams tikrai niekas nedės.
Citavimas
0
Prastą Lille situacija manau puikiai atspindi Marvin Martin. Kontraktas iki 2019 metų ir 300tūkst. eurų per mėnesį alga, o naudos 0, nes pastoviai traumuotas 😂
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Is Marvin 0 naudos, net kai jis ir netraumuotas. Su Roux jie didziausi dogu transferu failai.

O Kjaer oficialiai patapo Fenerbache zaideju. Man, aisku, abydna kad jo neklibino Lyonas. Bet 7,75mln euru, kiek mokejo turkai, niekaip nebutu sukrapste.
Citavimas
0
Na jo, su Kjaer apsisukta greitai, matosi, kad nenorima delsti, kuo greičiau susitvarkyti su DNCG ir pradėti formuoti komandą naujam sezonui. Dabar už Gueye irgi reikia gauti tiek pat.
Citavimas
0
Eric Bautheac jungiasi prie Lille. Suma svyruoja nuo 1,5 iki 2,4mln. eurų. Kontraktas 3 metams.
Kaip už tokią sumą, tai labai gerą transferą čia susuko Lille. Na ir panašu, kad Renard nebenaudos diamond'o, nes Bautheac yra wingeris ir matyt pereis prie 4-3-3 ar 4-2-3-1.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Priedo, dar atvyko Renato Civelli. Kontraktas metams, kažkur rašė, kad galbūt bus įtrauktas punktas dar metams vėliau pratęsti. Kaip suprantu čia ir yra pagrindinė pamaina Kjaer.
Citavimas
0
Renard toliau tęsia tradiciją pasiimti su savim žaidėjus, kuriuos treniravo Afrikos čempionate. Tokiu turėtų būti 22 metų gynėjas Wilfried Kanon. Perėjimo suma apie 500 tūkst. eurų, bet bėda tame, kad pas jį problemos su kelėnu. Mat jį šunys, išsilaižytų tą traumą, bet kad dar užfiksuoti nesklandumai su širdies darbu, tai čia jau rimčiau. Atsimenu karjeros pabaigoje Thuramas norėjo dar už PSG sužaisti, bet buvo priverstas baigti karjerą dėl tos pačios širdies problemų. Kanon dar visai jaunas, reik tikėtis nieko įgimto, kas galėtų turėti rimtų pasekmių visai jo tolimesnei karjerai.
Citavimas
0
Su Wilfried Kanon iš DKK reikalas nuplaukė. Medicininiai tyrimai visai nepadrąsino, užtat pasikviestas kitas, senas, geras, pažįstamas iš Zambijos. Stoppila Sunzu išsinuomotas sezonui iš Shanghai Greenland Shenhua. Kas jau kas, bet Renard jį pažįsta geriausiai. Atsivežė į Europą kai treniravo Sochaux, pasiėmė ir dabar. Veikiausiai Kjaer netektis bus aplopyta su Civelli bei dabar Sunzu pastiprinimu.
Citavimas
0
Kol kas jokių progų Lille nepavyksta sukurti ir net nelabai tuo kvepia. Svarbiausia spėti gintis, o PSG perdavimai iš gilumos tai fantastiški. Skrodžia visą Lille gynybą, tiktais tiek, jog galutinėse fazėse nelabai ką pavyksta išspausti.
Citavimas
0
Uuuu, Rabiot prisivirė košės, gavo antrą geltoną. 😂 Teisėjavimas toks savotiškas, įvairių epizodų buvo, įvairiai juos buvo galima traktuoti, toji antra kortelė irgi ne žūtbūtinė, užtat rungtynių eigai įtakos turės. PSG atkarpoje, dar prieš tą raudoną, jau kažko pastrigo. Sukurta klampynė ryškiai labiau tinka šeimininkams.
Citavimas
0
As ziuriu ir galvoju, kas cia per Abelis Lille treniruoja, kad su 11 zaideju 10-ties nesugeba papresinguoti, o cia gi Renard'as, kuris vienintelis paeme ACN su dviem skirtingomis rinktinemis Zambia ir Drambliu, taip kad likau sumises. Nors savo laiku Sochaux neislaike lygoje.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Sveikauskas is Atlanto nuomai iki 2017.
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Sveikauskas is Atlanto nuomai iki 2017.


you just can't hate deadline day 😎
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Morgan Amalfitano atvyksta kaip laisvas agentas, o Ronny Lopes dar kartą išsinuomotas iki sezono pabaigos, tiktais šį kartą iš Monaco.
Citavimas
0
Herve Renard kelias, likimas yra Afrika. Praeitą mėnesį tapo Maroko treneriu.
Citavimas
0
Antonetti kėdė turėtų neblogai kaisti.
Citavimas
0
Seydoux manau parodys kantrybe, juk dar ne taip seniai pratese kontrakta iki 2020. Ligue1 temoje kalbejau apie ju problemas, su tais zaidejais ka jie turi, as ju niekaip nematau Top5. Pernai paskutini pusmeti su Dupraz abu isdarinejo stebuklus, tik pastarasis ir toliau varo panasiu ritmu, o korsikiecio kortos prastos.
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Seydoux manau parodys kantrybe, juk dar ne taip seniai pratese kontrakta iki 2020. Ligue1 temoje kalbejau apie ju problemas, su tais zaidejais ka jie turi, as ju niekaip nematau Top5. Pernai paskutini pusmeti su Dupraz abu isdarinejo stebuklus, tik pastarasis ir toliau varo panasiu ritmu, o korsikiecio kortos prastos.Porą mėnesių dar išsilaikė, bet per rinktinių pertrauką Antonetti buvo atleistas. Kaip suprantu, Antonetti atsisakė savo likusio kontrakto ir sutaupė nemažai babkių dogams.
Įdomu, kas perims Lille vairą. Kol kas treniruoja Antonetti asistentas Collot. Darbas tikrai bus sunkus, o ir rinkoje nieko labai gero nesimato.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:


Įdomu, kas perims Lille vairą. Kol kas treniruoja Antonetti asistentas Collot. Darbas tikrai bus sunkus, o ir rinkoje nieko labai gero nesimato.embeded-image
embeded-image

Pasirodo ir klubas pardavinejamas. Panasus bardakas kaip ir su OM. Kiek skaiciau anksciau, tai rinkoj bus ieskomi zaidejai su besibaigianciais kontraktais (Grenier, Ghezzal, Gouffran).
O is realesniu kandidatu i trenerio posta minimas Vitor Pereira, kuris per paskutinius metus buvo ispirdolintas is Olympiacos ir Fenerbaches.
Citavimas
0

Nauji įrašai