Ligue 2

Atsakyti
Sekti temą
Arba Saint-Etienne. Žaidimas dažniausiai pobaisis, bet turi turtingą istoriją, dar kietesnius fanus, old-schoolinį stadioną. Kai paklaus, galėsi sakyti, kad palaikai daugiausiai Ligue1 titulų turinčią komandą ir pasirodysi tikras futbolo gurmanas, tokią komandą palaikydamas. 🤠
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Forumui dar vieno asse arba ol fano netaip stipriai reikia, kaip betkurio kito Ligue 1 klubo. Bordo, Ren, arba Lyl.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Arb Spurs 😂 Nantes, Bordo siūlau.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pakūriau šiuo klausimu apklausą Ligue1 temoje. 😁
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Nusprendžiau palaikyti PSG. Po visų tų metų, reikia sau pasidaryti atostogas. Kokteilis su skėčiu, havajietiški marškiniai, Neymaras. Tik va, jeigu ne tas melas gipsas.. Labai nelaiku trauma. Jaučiu apsieisiu. ČL vis tiek jie niekad nelaimės. Niekad.

Dėkui už pasiūlymus ir netgi T-Wolves surengtą apklausą. 😉 Liuks.

Bordeaux ir Lille pliusai, jog jau temos pakurtos, o Rennes ar Nantes reikėtų kurti naują. Jeigu rinkčiausi OL ar Saint-Etienne, pagaliau turėčiau porininką, kaip Semiras iš kobros. Nemažą vaidmenį suvaidins ir apklausos rezultatai.

Beje, National lygoje gan unikali situacija. Į trečią playoffu vietą pretenduoja bent 13 komandų.

https://us.soccerway.com/national/franc ... on/r41494/

Strasbourg su trenksmu grįžo į profesionalų futbolą, smagu matyti, jog panašia linkme eina ir Grenoble. Betrūksta tik Le Mans. Uch, buvo smagi komandėlė prieš 10 metų, su vis dar jaunu, traumų nesuvalgytu Y. Pelle, Coutadeur, Sessegnon, Le Tallec, Gervinho, Grafite, De Melo. Tiesa, Ligue 2 dar tolokai, bet grįžimas į National visai galimas, nes gan sėkmingai iriasi į viršų per įvairias CFA grupes.
Citavimas
0
Sveiki chebryte!!
Čia toks pamastymas mane aplankė, kaip Jūs galvojat labai įdomu apie tai, kas galėtų Prancūzijos lygoj per artimiausius metus stabilizuotis ir pradėt artėt to ketvirto link, nors man abejonių kelia, kiek ilgai Monaco dar laikysis kaip ta ketverto komanda, nes vien ant jaunų sunkoka, kai parduoda už belekokius pinigus, o perka tik jaunus, visai be vyresnių.
Citavimas
0
Po truputėlį ryškėja Top 3. Stade de Reims visą sezoną nesveiku tempu juda link Ligue1. Sužaidę 31 turą turi 5 taškais daugiau nei praėjusių metų čempionas Strasbourg turėjo po viso sezono. Puolėjas Siebatcheu neabejotinai bus medžiojamas po sezono. Nimes irgi jau kuris laikas gan ramiai varo antroje vietoje. Rezultatyviausia lygos komanda, o iš įdomesnių žaidėjų rez. lygos puolėjas Umut Bozok su 24 įvarčiais ir kitas puolimo lyderis Rachid Alioui.
Atrodė, kad kova dėl trečios vietos bus bent tarp 5 komandų, bet po truputį komandos atkrito ir liko Ajaccio, Lorient bei galbūt Paris FC. Korsikiečiai man turbūt pati neįdomiausia komanda iš visų trijų. Veda juos į priekį veteranai Ghimbert, Nouri ir Cavalli, kurie nieko naujo nepridėtų Ligue1. Tik tiek, kad forma jų geriausia ir +4 nuo Lorient bei +7 nuo Paris FC turi. Veteranų ir jaunų žaidėjų mišinys Lorient tikrai tikėjosi geresnio sezono, bet max turbūt ką pavyks pasiekti, tai peržaidimą su Ligue1 18-a komanda. Pernai tokiu būdu iškrito į Ligue2, tad gal šiemet pasiseks labiau. Juolab, kad šiuo metu tą pozicija Ligue1 užima Troyes, kurie ir paskandino Lorient. Paris FC turi mažiausiai šansų, bet turbūt būtų įdomiausia vien dėl Paryžiaus derbio.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Man tai Nimes yra šio sezono "psichodelinė rūgšties kelionė". Atrodo ne taip senai turėjo būti išmesti į National už įtarimus dėl parduotų rungtynių, vėliau dėl prastos finansinės situacijos, vėliau vos išsigelbėjo sportiniu principu, sužaidę gerą atkarpą. Taip sakant, geriausiu atveju buvo stabilūs vidutiniokai, antros lentelės pusės dalyviai. Dažniausiai turėdavo gerai veikiančią atakuojančią grandį, kiekvienam sezone vis kas nors iššaudavo, ar tai Mounie, Ripart, vėliau veteranas Maoulida, buvo, jog puikiai veikė Koura ir Riad Nouri pora, dar kažkiek prisidėdavo korsikietiškas kovingumas, bet daugiau nieko išskirtinio, gana kiaura gynyba, mažai disciplinos. Prieš kažkur du sezonus buvo įsiminusi jų serija po žiemos pertraukos, kuomet tris-ketverias rungtynes iš eilės mušė po 4-5 įvarčius, vėliau pavargo ir aukščiau 10`os vietos niekaip. Pernai gan netikėtai paimta 6 vieta, čia jau turbūt buvo indikatorius, kad kažkas vyksta. Tuomet buvo surinkti 64 taškai per 38 turus, dabar dar likus 4 turams, jau turi 65. Gynyba irgi ženkliai pasitempusi, nes anksčiau kroksai sezonus baigdavo prasileidę bent po 50 golų, o dabar vos 34. Su puolimu labai didelių bėdų niekad nebūdavo, bet net ir tas šiam sezone per save lipa. Rachid Alioui vienas iš lyderių ir tai dar galima suprasti, nes jo kreivė stabiliai kyla kiekvieną sezoną, bet iš kur toks Umut Buzok atsirado? Aišku, pasirodo, jog atsirado iš National lygos, Nimes už jį paklojo 150 tūkst. eurų, o Buzok savo ruožtu įkale 24 golasooo ir dar skaitliukas galimai suksis. Kai skautai darbuojasi. Umut dar tik 21 metai, atsiskleidė gana anksti, tai gal nepranyks visiškai iš radarų, kaip kiti buvę Ligue 2 top puolėjai. Nimes šio sezono biudežtas 8,5 mln. eurų. Jeigu į Ligue 1 nepatenka – Buzok nebebus nei kvapo. Jeigu patenka, turbūt vis tiek nesugebės išlaikyti. Realiai, gal geriau, jog ir nepatektų, nes tai tikrai nėra ta organizacija, kuri būtų panaši į tarkim Angers, daug įtartinų dalykų būta su finansais, valdymu, ir tai ne prieš dešimt metų, o visai nesenai. Finansai visiškai riboti, stadionas senovinis, veikiausiai grįžtų iš karto į Ligue 2.

Chateauroux irgi sugalvojo užlipti į 5`ą vietą. Kaip čia taip išmąstyti reikia? Prieš kelis metus didžioji dalis Ligue 2 klubų jiems po 5-6 įvarčius atseikėdavo, o visa organizacija buvo gan mėgėjiška. Iškrito į trečią lygą, vėl sugrįžo ir spurtavo. Peržvelgi dabartinę jų sudėtį ir niekas aiškiau nepasidaro. Yra 27 metų puolėjas Oumare Tounkara, kuris nemažai Anglijos žemesnių divizionų komandų apkeliavęs, dabar vat grįžo į gimtinę ir 5 įvarčiai + 7 rez. perdavimai. Sidy Sarr, kuri kaip ir atraminis, vidurio saugas turėtų būti, bet turi 9 įvarčius, atkeliavo iš Belgijos nuomos pagrindais. Dar prieš kelis metus žaidė gimtąjame Senegale. Cristophe Mandanne jau kur kas daugiau patirties turintis, buvo Guingamp laikais kai su Claudio Beauvue siautėjo tiek Ligue 1, tiek Europos taurėje, bet vėliau visiškai smigo karjera, dar priedo 22 metų Yann Mabella. Nancy niekaip negalėjo prasimušti į startą, nors taurėse buvo ir hat-tricką atlikęs. Dabar pažiūri į Mabella, į Chateauroux, į Nancy, vėl į Mabella ir jo 9 įvarčius, ir kažkaip vėl iškyla dar daugiau klausimų. Pliusas tik tas, jog tai irgi nuoma, vasarą grįš atgal į Nancy.

Dar nustebino Ajaccio. Kažkaip nebetikėjau Olivier Pantaloni, bet jis vis tik grįžo ir keletą metų padirbėjęs su itin ribotu biudžetu, būtinybe išsiparduoti, gelbėjimusi nuo sankcijų, bet gan nebloga jaunimo akademija, vėl pretenduoja sugrąžinti Ajaccio į Ligue 1. Pantaloni ir Ajaccio man primena Correa ir Nancy turėtą ryši, o Johan Cavalli galima priskirti Youssouf Hadji, irgi klubo legenda, klubo patriotas, nepaisant garbaus amžiaus, vis gan ženkliai prisidedantis prie bendro rezultato. Dar geras darbas buvo pasiimti Ghislain Gimbert, nes tada žinai, jog apie 10 įvarčių turėsi garantuotai. Moussa Maazou irgi pasirodo vis dar žaidžia. Gal kas pamenat jį iš Monaco laikų? Geriausias Nigerio žaidėjas. Kaip Faneva Andriatsima galima vadinti geriausiu Madagaskaro žaidėju. Ne kažką įspūdingo jie berodo, bet vardan egzotikos galima paminėti. Ten jaučiu daug palmių, auga ananasai ir aišku didelis nepriteklius. Prie egzotikos dar galima paminėti Ruffi Mandanda, Steve Mandanda bratki. Jis gan sėkmingai eina antro vartininko pareigas. Parfait Mandanda liktais Belgijoje vartus laiko.

Kiek pamenu Gazelec buvo pasirašę sutartį su Steeven Ribery, bet jis vėl pilno sezono neištraukė ir dabar yra be darbo. Brolis galėjo juk pamokinti kieme žaisti
Citavimas
0
alibaba Rašė:

dar kažkiek prisidėdavo korsikietiškas kovingumas


Vis pastebiu, kad rašai, jog Nimes iš Korsikos, kai jie iš tiesų Pietų Prancūzijoje 😁
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Jo, ir jų stadionas ne toks ir senovinis. Kiauri šonai erotikos nepriduoda, bet pačios tribūnos ir grindinys ‘89 gimimo. Tarp kitko, esu atlankęs šį stadioną su keliais francūzais 😁
O dar kalbant apie Nimes ir jei čia yra skonio gurmanų, tai kai būsit pietų Prancūzijoj labai siūlau aplankyt šito miesto restoranus, kurie siūlo klasikinius provanso patiekalus. Šefo žodis😡
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

dar kažkiek prisidėdavo korsikietiškas kovingumas


Vis pastebiu, kad rašai, jog Nimes iš Korsikos, kai jie iš tiesų Pietų Prancūzijoje 😁

Kuomet vėl grybausiu kitą kartą, jau iš karto pataisyk, nebelauk. 😉 😂 Aš tikrai nuoširdžiai tikėjau, jog jie iš Korsikos, tikrai... Aišku, į žemėlapį niekada nežiūrėjau, o kam? Tik dabar pačiam nesmagu, kaip paaiškinti jų korsikietišką kovingumą? tiktais pietų prancūzietišku kovingumu! Ha, dar palyginus lengvai išsisukau.
Citavimas
0
Baigėsi Ligue2, bet kai kuriems klubams dar liko itin svarbių varžybų. Reims ir Nimes jau užsitikrinę buvo vietą L1. Reims aplamai sužaidė nuostabų sezoną, pamušė daug rekordų. Bus matyt, kaip seksis vasara išlaikyti branduolį ir stiprintis. Apie Nimes jau daug rašė alibaba. Netikėtai geras sezonas, bet pelnytai kyla. Bus ką veikt norint išlaikyti Bozok ir Alioui.
Toliau jau įdomiau. Ajaccio užėmė trečią vietą, bet nuo L1 skiria bent du mačai. Visų pirma jie turi įveikti Le Havre (4 vieta) ir Brest (5 vieta) poros laimėtoją. Toje dvikovoje statyčiau už Le Havre, nes paskutiniu metu kosminę formą demonstruoja. Vienu metu atrodė, kad jau nekonkuruoja dėl pakilimo. L1 lygio infrastūra pas juos. Bretonai ir korsikiečiai ne taip užtikrintai finišavo. Kai išsiaiškins reikalus tarpusavyje, jų lauks 18 Ligue1 vieta.
Ne tiek įdomu, bet 18 L2 vieta irgi žais peržaidimą su 3 National vieta Grenoble. Į Ligue2 grįžta Red Star ir mažiau girdėti Beziers. Vienareikšmiškai Lorient man didžiausias sezono nusivylimas. Lens ir Nancy chokino konkrečiai, bet Lorient turėjo labai stiprią komandą ir tikrai planavo pasiimt Ligue2. Dabar liko be nieko, o lemiamose rungtynėse sugebėjo gaut 3-0 nuo komandos, kuriai nieko nereiškė varžybos.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0

Nauji įrašai