FC Girondins de Bordeaux

Atsakyti
Sekti temą
Jaučiu realijos tokios, kaip ir daugumos prancūzų komandų. Vardas lieka, bet pajėgumai kaip ir daugumos. Jeigu tik pasiūlo priimtinesnę sumą - bet ką gali parduoti, o pamainai jau turi darbuotis skautai, atrasti ką nors pigesnio, negirdėti, talentingo, arba su vardu, bet besileidžiančia karjeros kreive. Dažniausiai kiek paskaitau, tiek Triaud kalba apie pinigų stygių. Kaži kiek Sagnol likę motyvacijos bei noro dirbti ir ar neartės kokios tai permainos.
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

. Neaišku, kokia suma, bet jeigu dviženklės nenuplėšė akvitanai, tai prasti derybininkai.


Nuplese 10mln€, bet vistiek mazai zinant kokiom sumom gali pasikt Premier Lygos klubai. Tunisietis kone puse Bordo komandos buvo.
Citavimas
0
Bordeaux rezultatai antroj pusej nepagerejo ir Sagnol buvo pasakyta see u later. Dabar paziurejau i lentele, tai nuo relegetiono akvitanus skiria vos 5 taskai. Pernai visai neblogai Willy tvarkes, sugebejo prisikviest kelis gerai zinomus zaidejus, uzdirbo kelialapi i EL ir dar akademijoj nauju talentingu veidu atkapste. Siemet visas preriju namelis sugriuvo. Iki sezono pabaigos trenerio pareigas eis ilgametis klubo senbuvis Rame.
Citavimas
0
Su tokia gynyba toli nenuvažiuosi net jei Guardiola treneris. Keista, tik kad pats Sagnol visą savo futbolininko karjerą prabuvęs patikimu gynėju, nesugebėjo to patikimumo į Bordeaux gynyba įnešti. Kad ir tose paskutinėse rungtynėse su Toulouse, kai prie kiekvieno įmušti violetinių įvarčio smarkiai prisidėjo Bordeaux gynyba ir vartininkas.
Sagnol potencialo turi ir nemanau, kad sekati jo stotelė bus prasčiau nei Bordeaux.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Tokiam giliam sude nesedetu, jei nebutu pardave Khazri. Pries Naujuosius Bordo zaidimas buvo tikrai pagerejes, isejus tunisieciui popieriai vel suprastejo. Bet viso sezono kalte suversciau - traumom. Skamba vaikiskai, bet nesamone yra pastoviai turet po 13-15 traumuotu zaideju. Si sezona rekordas buvo 17.
Citavimas
0
Chantome nėra linkęs pratęsti kontrakto su Bordeaux, todėl visai galimas variantas, jog kaip laisvas agentas kelsis į Malaga.
Citavimas
0
Ko gero bus paimtas Jeremy Toulalan. 😁 Kaina simbolinė - 1 mln. eurų. Taip pat taikomasi į Jeremy Pied iš Nicos. Kas liečia puolimą bei Diabate pakaitalą, tai buvo rimtai domimasi Valere Germain, bet jo kaina pasirodė pernelyg išpūsta, tuo pačiu neįkandama akvitanams, todėl galimai bus bandoma imti Jimmy Briand arba Man City januolį Seko Fofana.
Citavimas
0
Toulalan+Pied+Germain padėtų labai rimtą pamatą ateinančiam sezonui.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Toulalan+Pied+Germain padėtų labai rimtą pamatą ateinančiam sezonui.


Nu kaip cia pasakius. Toulalan butu rimtas pirkinys i labai reikalinga pozicija, nes kaip suprantu Chantome paliko laisvuoju agentu. O Pied su Germain tikrai ne lygos beateriai. Bordo turi tiek skyliu, kad jiems reiktu kokiu 6-7 nauju zaideju. Khazri problema nuo ziemos taip ir liko neisspresta + reiktu pamainos senstanciam Plasil. Dar pagalvociau apie nauja vartininka, bo Carrasso su metais linkes ne tik i traumas, bet ir i laikrasciu skaityma.
Citavimas
0
Germain paimti net neišeis, nes pernelyg brangus!
Citavimas
0
O tai kiek tas brangus? Sunkus laikai zirondieciams, kad net Germain nesugebetu paimt. Is Monaco puses nematau ko labai lauzytis, kai puoleju grandy turi Falcao, Meile ir dvieju metru agregata. Nu nebent Jardim po sekmingo Valerijaus sezono isimylejo ji is naujo.
Citavimas
0
Monaco jį mato kaip neblogą varianą ateinančiam sezone, todėl vargu ar parduos, netgi yra kalbų, jog siūlys pratęsti kontraktą dar 2 metams. Germain kaina pakilusi dabar yra iki 6-8 mln. eurų. Bordo ant vieno žaidėjo nei pro kur negali tiek išleisti. Nebent būtų super mega atvejis, kaip koks Gourcuff, kai rinko pinigus ir masiškai daužė kiaules taupykles.
Citavimas
0
Dar viena nebloga opcija puolime turėtų būti Gaetan Laborde. Sausio mėnesį buvo išnuomotas į Clermont, kur sužaidė 18 rungtynių ir spėjo įmušti 8 įvarčius. Toks pasirodymas neliko nepastebėtas, todėl Bordeaux nesenai jį apdovanojo nauju 2 metų kontraktu. Artimiausiu metu tikrai niekur nebebus siuntinėjamas.
Citavimas
0
Milan greičiausiai nutrauks kontraktą su Menez, o šis kelsis į Bordeaux 😲 . Akvitanams čia rimtai pastiprinimas į puolimą būtų ir gal atgaivintų karjerą kaip Ben Arfa. Į puolimą žirondienčiai dar jauną ir perspektyvų Francois Kamano iš Bastia pasiėmė.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Wow, cia tai dealas! Menez nepamaisytu bet kuriai Ligue1 komandai.
Citavimas
0
Pasiektas susitarimas tarp Milano ir Bordeaux. Pirmadienį turėtų praeidinėt medicininę 😁
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

Didier Ndong užlipo ant viršaus... Po rungtynių atsiprašė ir palinkėjo Menez kuo greičiau grįžti. Žinoma, pastarajam dabar prireiks operacijos, kad suklijuoti ausį.
Citavimas
0
embeded-image

Auč! Toki grazu berna sudirbo. Tikimybe, kad matysim dar viena "tankista".
Citavimas
0
Gan įdomu straipsnis apie Jocelyn Gourvernnec - Bordeaux trenerį: http://www.ligue1.com/ligue1/article/sp ... le-now.htm

He was different on the pitch but even more so off it. After games, whilst team-mates headed to nightclubs, Gourvennec would travel to Paris, or even London, to take in a rock concert. The Arctic Monkeys and Morrissey remain particular favourites. When he wasn't writing he would be reading Paulo Coelho or essays on socialism in France.

embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0

Nauji įrašai