OL transferai ir gandai

Atsakyti
Sekti temą
Sakho ne pirmą vasarą lenda į gandų pasaulį, tad susidomėjimas matyt tikrai yra, tik bent jau man neatrodo realus variantas.
O jei tas, kur lošia WC yra Salif Sane pavidale, tai nesupykčiau ir net gal ir dainą kokią sudainuočiau! kiti net neateina į galvą.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/OL_English/status/1011658395215114241[/tweet]

Aptūrėjo gerą sezoną už Sochaux ir keista, kad niekas iš Ligue1 nesusigundė. Lyone jam vietos tiesiog nebuvo.
Sekančiais turėtų būt Mateta su Diakhaby. Paskui vėl Fekir..
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/1FSVMainz05/status/1012368778728914944[/tweet]
Kaina 8+2M. Kalbant apie patį žaidėją, tai visą laik klausiau, kokio lytinio organo jis buvo pirktas? Taip, tuo metu reikėjo puolėjo, nu bet gal ne iš Ligue2. Gavos taip, kad parduodamas einant ant dvigubo pliuso, nors pirmoj lygoj penkių grūdų močiūtės duonos beveik neragavo.
Pavadinkim dar vienas žaidėjas, kuris Lyones nebūtų buvęs reikalingas. Kaip ir good deal!
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/valenciacf/status/1012385311295442944[/tweet]
Kaina 15+2M. Dabar noriu juoktis. Bet pirkėjas rimtas, tai gal jis mato kažką daugiau. Release clause jie įdėjo labai nevaikišką - 100M.
Mano nuomonė apie jį: geras žaidžiant kojom, antram aukšte. Bet Trūksta koncentracijos, stabilumo, poziciją praranda pernelyg dažnai, pasai būna iš serijos “tu juokauji”..
Jaunas, viskas prieš akis. Buvo gerų momentų iš jo pusės prieš pusantrų metų. Bet kai tikies, kad viskas eis tik aukštyn, Muktaras parodė atvirkštinį variantą.
Citavimas
0
Surinkot iš dviejų atsarginių (Mateta net nelabai ir atsarginis) pakankamai, kad kokį rimtesnį žaidėją įsigyti 😂
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Surinkot iš dviejų atsarginių (Mateta net nelabai ir atsarginis) pakankamai, kad kokį rimtesnį žaidėją įsigyti 😂


Surinkta kol kas: 47,1M + 8M ateina nuo Darder transfero, kuris įsigalios nuo Liepos 1d.
Tai dar nusimato Yanga-Mbiwa (kapeikos), Fekir, ir jei klubo vadovai skaito forumą, Ferri ir Cornet.
Citavimas
0
Taigi Liverpool vis tik gryžta prie Fekiro ir anot kai kurių bobų, sutinka mokėt 65+7. Viskas įvyks po WC.

Kitos bobos kalba, kad OL išsiuntė Cruzeiro pirmą 10M offerį dėl Dede. Brazilai nori bent 15M. O aš šiuo atveju neturiu nė geltono supratimo kas tatai per žaidėjas ir ar vertas jis tų pinigų.
Citavimas
0
NKoulou už 3.5M galutinai prisijungė prie Torino, o Darder už 8M prie Espanyol. Taigi jau uždirbta palei 60M.

Ndombele už 8M oficialiai OL žaidėjas. Solet už 0,55M

O nerimti twiteriai šneka, kad Lyonas pasiūlė 30M už Plea. Aiškiai ne ta pozicija, kurią reiktų dabar stiprint, bet miela matyt, kad tokios sumos sukasi. Ir Plea būtų vienas iš tų auklėtinių, kurį norėčiau matyt sugryžtantį, pločiau rankutėmis kaip vaikas gavęs plombyrą.
Kita vertus, you never know po Fekir išvykimo ir to galimo Depajaus perkėlimo į no10, apie kažkokį rimtą pakaitalą nori nenori teks pagalvot..


Čia oficiali suvestinė so far:
[tweet]twitter.com/OL_Plus/status/1014184913929687040[/tweet]
Citavimas
0
Aulas sakė, kad turėtų prie komandos prisijungti du žaidėjai iš PČ. Kadangi Aulas Rasyjoj, tai turėjo proga su abiem susitikti. Žaidėjams čempas jau baigėsi, tai kitos savaitės pradžioje gal net oficialiai paskelbs.
Dar sakė, kad Fekir tikriausiai, o Ndombele tikrai bus kitą sezoną OL žaidėjai.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Fekir neliks, duodu nukirst savo .., ne neduodu. Bet vis tiek kitam sezone Lyone jo nematau. Visos tos kalbos neįtikinamos. Jei tikrai norėtų Fekir pasilaikyt, tai siūlytų jam naują kontraktą, ką daro dabar su visais kitais.
Ndombele tikiuos, kad nieks nenupirks, nebent kažkas ateis su 60M offeriu..
Citavimas
0
Rafael į Bešiktašą rods nebevyks. Atvirkščiai, pareiškė, kad nori likti Lyone ir konkuruot dėl vietos. O klubai nesutarė dėl sumos, nes turkai daugiau nei 3M nebenorėjo mokėt.
Kalbama ir apie tokį variantą, tarkim, jei per vasarą nepavyksta paimt jokio tinkamo CB, tai šią vietą gali užimt Tete. Arba, jei Genesio vėl pradės naudot wingerius, tai Rafael gali užimt RW. Kaip bebūtų, gintis yra jo silpnoji pusė. Arba trečias variantas, parduodamas Marcal ir Rafael eina žaist į LB.

Tie 2 world cup’ininkai, su kuriais aceit jau viskas buvo sutarta ir turėjo šią savaitę atvykti į Lyoną, dabar perrėjo prie stadijos: “we do our best to sign them”.
Spauda krapšto, kad vienas jų - Hector Herrera iš Porto. Neva Lyonas išsiuntė 20M offerį. Aš tikiuos, tai nereiškia Ndombele pardavimo, bet jei į tokį žaidėją žiūrima, tai spėju, kad Genesio nori gryžti prie 3 saugų linijos. Vėl labai daug klaustukų kaip visus reiktų sutalpint..
Citavimas
0
Ironiška situacija atsirado iš giedro dangaus. West Ham labai užsimanė Marcelo. Tą patvirtino ir JMA vienam RMC žurnalistui. Spaudoj kaina minima 18M. Pernai už jį mokėjom 7M, o metų jam jau 31. Jei parduot jį, tai tik dabar, nes vėliau value tokios nebeturės. Kaip bebūtų dabar jis yra geriausias mūsų CB, o šiai pozicijai dar verkiant reikia ir pastiprinimo.

Pirmadienį prezidents susitiks su Marcelo ir paklaus ko jis nori. Jei nori į Angliją, tai spėju nieks jam netrukdys. Bet tokiu atveju reiktų 2 CB ir tokių, kurie tiesiu taikiniu eitų į startą.
Aš nenorėčiau tokio įvykių vietinės, visų pirma, kad CB porai reikia milžiniško laiko kol kartu susižaidžia. Plius Marcelo labai kietas ir geras bičas, o ir kaina ne kažkokia tai super galinga. Bet čia viskas prikausys nuo pačio jo.

Dar JMA sakė, kad šiuo metu advanced talks with 3 World Cup players 😕 2 CB ir 1 DM??
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/RMCsport/status/1021788022600355840[/tweet]
Čia vienas iš tų mondialistų, kuriuo Lyonas aktyviai bando domėtis. Jo taip pat nori Evertonas ir kažkas ten dar. Kaina didelė, aš suprantu, kad čia su įtrauktais bonusais.
Anyway, CB taip reikia, kad už Morelį būtų ne tik visa galvą aukštesnis, bet ir geresnis.
Kalbos, gandai, pokštai ir paburbuliavimai apie Mina ėjo jau seniai, bet tik dabar vienintelis iš rimtesnių šaltinių apie tai garsiai prabilo.

O Marcelo į West Hamą atrodo neis. Lyonas už 18M nesutinka leistis į derybas. Kas yra labai gerai.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/BilelGhazi/status/1021766267492069376[/tweet]
Jau ir šitas rimtas bakūras rašo. Cipo Mina renkasi Lyoną vietoj Evertono, tad belieka išspręsti finansinius reikalus, kurie kaip suprantu lengvi nebus..
Citavimas
0
Su Mina tai čia man jau kažkur patirta gyvenimiška istorija. Maždaug, numovė kelnes ir triusikus, paglamonėjo su pirštais kiaušukus, beveik parodė gražius išsprogusius papukus, pastatė birką labai geram stovyje, o įkišt taip ir nedavė😡 Ir visi tie tvyteriai tyli, nes nežino kas dabar vyksta. O aš nabagas tik matau kievieną dieną prie jo po extrą komandą prisijungančia prie competiciono.

Kitos kerinčios naujienos tai, kad Lyonas jabytvaimat kaip arti susitarimo su Reo Griffiths! Jisai iš Spursų u-18 vienuolikės. Rašo, kad mušė labai daug savo jaunių lygoj ir tai, kad yra didelis prospektas ant Anglijos. Ir taip, jis anglas. Rašo, kad baigiasi kontraktas su Spursais ir neįsivaizduoju kodėl, bet OL yra pirmas prie jo parašo. Gal Furis čia galėtų kažką ištart?
[tweet]twitter.com/OL_Plus/status/1022771398417309696[/tweet]

Tuo tarpu, Maolida arti prie Real Betis. Kaina 8M. Nes ispanai prognozuoja jam žaidybinio laiko, kur Lyone duotuoju momentu jis gautų minimaliai.
Citavimas
0

Nauji įrašai