OL Ligue1

Atsakyti
Sekti temą
😉

Bus ką palaikyti kartu su Spursais. Dar jeigu Fekiro Lyonui neatiduotų.. 😂
Citavimas
0
Kol dar sezono vainikai nenubyrėjo, noriu aprašyt kelis punktus.
Renkant geriausią sezono žaidėją, tai tenka sustot tarp Depay ir Fekir. Fanai geriausiu išrinko Depay, laikraščiai - Fekir. Pastarasis apturėjo geriausią savo sezoną, bet traumos apkartino finalinį sezono tarpą. Depay tuo tarpu atvirkščiai, šūdą malė pirmoj pusėj, bet antroj buvo tikrai geriausias komandoj ir patraukė ją būtent tuo metu, kai prasidėjo lemiamas spurtas, o Fekir buvo iškritęs. Be to, galandas primušė daugiau lemiamų golų per big geimus, o serbentas ant sūrio pyrago gavos hat-trickas atvėręs vartus į ČL. taip kad, yra logikos Depajų rinkti ant pirmos vietos.

Dižiausias sezono atradimas.. Aouar su Ndombele. Abu tokie geri gavos, kad čia sunku apsispręst. Nors pozicijos kartais ir dubliuodavos, bet visiškai skirtingo profilio žaidėjai su savais pliusais. Aouar galimybės žaist double pivot turint tokį menką kunelį biški nustebino, naudodamas smegenis ir techniką, tą darė ne ką praščiau nei monstrišką fizinę galią turintį Tongajų.
Prie jų dar galėčiau prijungt ir F. Mendy, kuris labai sužavėjo antroj pusėj ir jei tokia pat formą ir pasitikėjimą būtų turėjęs pirmoj pusėj, sakyčiau - štai jums ir geriausias LB ant lygos.

Sezono nusivylimas atitenka Cornet su Diop. Cornet tobulėt nustojo maždaug 2015 metų gegužės pabaiboj su pastoviu laukimu, nu kad va, gal dabar pystels. Šiemet dar praščiau nei pernai, finishingas visiškai kiauras, o sprendimų priėmimas paliko toks prastas, kuris garantuotai lėmė gerą keletą įvarčių nebuvimą. Mačas su CSKA kaip medalis prie voko su užrašu: pirdolink lauk.
Diop buvo brangiausias vasaros pirkinys, bet per visą sezoną sulošė vos 72 minutes. Tai ką čia ir bepridursi.

Stabiliausiu rinkčiau Tousart. Maxą pakeitė ore, o sveikatos galėtų pavydėt visi. Vienintelis pozicijos žaidėjas netūrėjęs coverio, bet atpylė vienodu chodu per visus turnyrus be didelių problemų.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/OL_Plus/status/998491569895419904[/tweet]
Viso sezono statistika, tai biški visai nekukli: 22 golai, 17 assistų 😲
Citavimas
0
Luigi Rašė:

[tweet]twitter.com/OL_Plus/status/998491569895419904[/tweet]
Viso sezono statistika, tai biški visai nekukli: 22 golai, 17 assistų 😲Ballon d'Or 😁 😁
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/OL/status/998965463047639041[/tweet]
Nu negaliu nepasidalint tokiu išvykų formos fokusu. Barca antroj vietoj mušė 46, ManCity 45.
Citavimas
0
Luigi Rašė:

[tweet]twitter.com/OL/status/998965463047639041[/tweet]
Nu negaliu nepasidalint tokiu išvykų formos fokusu. Barca antroj vietoj mušė 46, ManCity 45.iki situ biski truksta 😁

embeded-image
Citavimas
0
Bobų neapeisi..
Citavimas
0

Nauji įrašai