OL Europa League

Atsakyti
Sekti temą
Laikas parodė, kad Fekir dar ilgai nebus ant žolės. Rafael irgi pradėjo strigti su traumom. Aouar buvo ant klaustuko, bet yra grupėj, tik žmonės sako, kad mačą pradės ant suolo. Tokiu atveju kūrybos procentas viduryje sumažėja dar per pusę.
Pranašumas prieš rusus ne didelis, kad būtų galima ką nors taupyti, nors savaitgalį laukia big one.
Fekir netektis labai didelė, sezono pradžioj nebučiau taip stresavęs, bet dabar matosi, kad komandoj nebėra lyderio. Traore tik geras žaidėjas prie viso kolektyvo, bet jam labai trūksta charakterio. Depay bando toks būti, turi visą tam įranga, bet jis ko gero labiausiai iš visų inconsistent. Mariano tik moka mušti golus, kurių jis kažkodėl net negamina Europoj. Arčiausiai lyderio būtų Aouar (kas galėjo sezono pradžioj taip pagalvot, kad šitą dabar rašysiu), gali atimt, sukurt, įmušt, pasakišką pasą įškišt, bet jis dar pienius su 0,2% patirtim. NDombele žvėris, bet irgi turi tokią pačią bėdą kaip Aouar.
Tai kad manau šiandien jaunimo laukia labai didelis išbandymas ir pats laikas pradėt mokintis lošti be Fekir, nes jei pavyks eiti į sekantį etapą, tai vėl greičiausiai abu mačus teks verstis be jo.
Citavimas
0
Užuojauta
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Užuojauta


Ačiū!
Citavimas
0
Vakar tai pasimatė viskas, kas yra blogai su OL. Puolime be Fekir labai sunku. Likę puolimo žaidėjai turi rimtų problemų su sprendimo priėmimais, ypač Cornet. Gynyba labai banguota ir trūksta koncentracijos. Viskas buvo OL rankose ir tų progų buvo prie 2-3. Abydna.

Dar užkliuvo akis už Marcal ir Genesio konflikto. Kai keitė brazilą rimtas ginčas buvo ir net susiėmė su Genesio. Po to tiesiai į rūbinę nuėjo.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Vakar tai pasimatė viskas, kas yra blogai su OL. Puolime be Fekir labai sunku. Likę puolimo žaidėjai turi rimtų problemų su sprendimo priėmimais, ypač Cornet.


Tas momentas kai Corner turėjo kokias 3 minutes atiduot fasą Marianui, bet sugalvojo pasiimt armoniką ir sušokt klumpakojį, tai dėve dėve. Beje panašiai pasielgė ir Mariano, kai pirmam kėliny reikėjo atiduot Depajui, bet pasirinko smūgį Akinfėjevui į rankas. Puolime buvo blogybių, bet progų tikrai buvo ir buvo galima paiimti šitą mačą. Aš tik eilinį kartą šūdų laviną užpilčiau ant Genesio galvos dėl gynybos, kuri yra prieinama visiems kaip senos kekšės klynas. Ir taip jau kelintą sezoną..
Aišku, daugiau kiaušinių irgi galėtų tūrėt. Bet čia jau žiūrėt į postą anksčiau rašyta. Kai nėra lyderio, sunku fortūną rasti.
Citavimas
0

Nauji įrašai