OL draugiški mačai ir turnyrai

Atsakyti
Sekti temą
Bourg en Bresse su jauniais paguldytas 3:1. Su streamais buvo sunkiai, o ir tą kurį radau jaučiaus lyg žiūrėčiau į kaimynų sexą pro raktų skylutę. Tiek pirmam tiek antram keliny Genesio statė 4231, o ir per pressą sakė, kad žaidėjus renkasi šiai formacijai. tad viskas aišku į ką teks žiūrėti.

Pirmo kėlinio sastavs: Gorgelin, Rafael, Yanga-Mbiwa, Nkoulou, Marçal, Ferri (C), Darder, Cognat, Aouar, Gouiri, Geubbels.
Antro: Gorgelin, Owusu, Diakhaby, Morel, Mendy, Tousart, Grenier, Del Castillo, Fekir, Maolida, Dzabana.

Labai patiko naujokas Marcal. Pilnas energijos ir gero futbolisto supratimo, kiekvienas pasas apgalvotas ir mąstant žingsniu į priekį. Viskas kas pavojingo buvo sukurta per pirmą kelinį, tai 90% per jo kraštą. Labai norėjau pažiūrėt į apie daug kalbamus Aouar ir Gouiri. Abu atrodė gerai, bet ne pernelyg, kad drėktų tarp kojų.
Aouar šiemet įsivaizduoju bus pagrindinės sudėtes žaidėjas. Kamuolio technika nebloga, turi ir pasą gerą, bet yra milijonas dalykų, kuriuos jam reikės labai gerint. Ir galėtų biški pavalgyt, nes ant kiek didesnio kontakto griūna kaip tanko pašautas.
Gouiri pirmai sudėčiai turbūt per jaunas, bet smagu bent žinot, kad mokykloj auga toks vaikis, kuris turi gerų galimybių stipriai įšauti.
O labiau visų nustebino Geubbels, kuris dar ir įvarti įkalė. Gal ne tiek žaidimu, kiek paskiau pamačiau, kad jam tik 15 ( 😲 ) metų. Nors ir kaip žaidėjas tikrai nenuvylė, ramus su kamuoliu, greitai priimantis sprendimus ir fiziškai puikiau subrendęs nei daugelis kitų jaunėlių.

Antro kėlinio nežiūrėjau, bet jame Dzabana štai tokį įkaliosinoDzabana su Maolida turi gerų galimybių pirmai sudėčiai. Žinant, kad Mateta išnomuotas į Ligue2, o antro puolėjo pirkimas atrodo labai miglotas reikalas. Kamuolys parodys.
Citavimas
0
Šeštadienį su Celticu tūrėtų būt jau pilna sudėtis. Vienintelis Mariano palengvintu režimu treniruojasi atskirai, nes turi kažkokį diskomforta su pėda. Greičiausiai nebus ir Rafaelio, tad ta proga bus galima užmest akį į naujoką Tete.

Genesio sako, kad Depay su Fekir yra labai sharp. Didelės viltys į abu, kurie tūrėtų būt tikrų tikriausiais lyderiais. Jei galvosim, kad Fekir visalaik buvo Lacazette šešėlyje, tai dabar tinkamiausias sezonas jam sušvytėt vaivorykštės spalvom.
[tweet]twitter.com/OL/status/885454595656384512[/tweet]
Citavimas
0
4:0 prieš Celticą. Tiksliau prieš jų rezervus. Nes pirmoji komanda lošė vakar ČL atkrintamąsias. Tingiu tikrint kas už juos lošė vakar ir kas šiandien, bet tarkim šiandien didysis jų star'as Dembele atplakė aikštėj 75 minutes. Mačo nemačiau, bet rašo, kad jaunimas vėl susižėrė pliusų ir komplimentų. Maolida, Aouar su Gouiri pasikėlė reitinguose. Pastarasis galima sakyt padarė 2 įvarčius, viena iš jo 'pavogė" Fekir. Iš highlightų Traore visiškas žvėris, per metrą greitesnis už bet kokį žaidėją ir su kamuoliu daro gražius dalykus.

OL : 1st period: Lopes, Jallet, Nkoulou, Morel (cap.), Mendy - Ferri , Grenier - Del Castillo, Aouar, Memphis - Maolida.
Second period: Gorgelin - Tete, Mammana, Morel (Diakhaby, 62 '), Mendy (Marçal, 62 ')- Ferri (Tousart, 62'), Darder - Cornet, Fekir, Traore - Maolida (Gouiri, 62').

Kiek keistoka, kad kapitono raištį šiai dienai laiko Morel. Galvojau, kad Lopes čia be konkurencijos jį gaus, bet Genesio žino geriau.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/OL/status/887373357393596416[/tweet]
Labai netoli optimalios sudėties. Ir dar vienas žvilgsnis į visą puolimo jaunimo armadą.

P.S. Nors ir draugiškos, bet vistiek, Marcelo prie komandos prisijungė tik vakar, o šiandien jau į startą.
Citavimas
0
2:0 užtikrintai nugalėtas Ajaxas. Gouiri vėl muša, šį kartą vienintelis iš aikštės žaidėjų gavo lošti visas 90 min. Čia jau kai ką pasako.
Geubbels toliau duoda gražių vaizdų. Sukrapštė assistą, prieš tai dar vieną gerą kamuolį iškišo. Labai ramiai žaidžia žinant jo mokyklinį amžių. Tarp kitko, diena vyko rezervų mačas su tuo pačiu Ajaxo jauniais, bet 15-metis Geubbels buvo paimtas lošti už vyrus. Čia jau irgi kai ką pasako.
Aouar man kuo toliau tuo labiau pradeda patikti, lyg loštų už pirmą komandą jau kažkelintą sezoną. Pasų kokybė tai 👏
Vientelis iš naujokų Mariano dar neišbėgo nė karto. Traore šiandien irgi nelošė. O Marcelo sužaidė kelinį. Atrodė ramiai ir užtikrintai, nors vieną kliurką netikėtai suvėlė.
Marcal maloniai stebina kai tuo tarpu Mendy kol kas palieka bukagalvio įvaizdį. Energijos daug, bet proto nerasta.
Citavimas
0
1:0 gauta nuo Inter. Nežinau kaip ten reikalai pas kiniečius su stadionais, bet šiam mačui jie parinko turbūt blogiausią kokį tik tūrėjo.
Pirmas kelinys buvo toks lėtas ir neįdomus (iš abiejų komanduų), kad jo geriau niekam nerodyt ir ištrint iš archyvų. Antram keliny Inter uždominavo ir logiškai laimėjo.
Genesio pradžioj suleido optimaliausią sudėtį. tik apart Marcelo, kuris tiesiog super kietai atrodė ir nedavė jokių šancų Intero puolimui, visi kiti varganai, dauguma jų lyg per prievarta būtų ikišti į aikštę. Kaip kokie žydai vokietių skriaudžiami būtų raginami per šabę šokti kadrilių. Galima sakyt per visą mačą nė vienos 100% progos, tik pavieniai individualūs reidai su netiksliais smūgiais.
Mariano pirmas debiutas, bet bičas švelniai tariant čiūt čiūt perdegė. kamuolių daug negavo, o ką gavo norėjo įgyvendint Messi stilium. Liko jam tik 2 savaitės ir tik 1 kontrolinis mačas apsiprast su nauja aplinka.
Jaunimas irgi nuvylė. Maolida panašu, kad bus naudojamas krašte, o Aour arba Fekir dubleriu arba dvieju saugų rolėj. Nors pastaroji pozicija jam nelabai tinka, kad visiškai nemoka gintis.
Nežinau ar čia Interas per stiprus ar kelionė išvargino ar nepakeliamas karštis ar šiaip trūksta dar praktikos, bet po pirmųjų gerų mačų dabar išlindo baisus mačas ir norėtusi, kad tokių kuo mažiau būtų.
O pabaigai, tai abu left backai gavo traumas 👏

P.S. Kiekvienose skirtinguose mačuose Genesio rinko skirtingą kapitoną 🙄
Citavimas
0
Suloštas paskutinis draugiškas mačas 1:1 su Monpeljė. Įdomu ar video peržiūros jau oficialiai įvestas dalykas ar čia tik karts nuo karto pabandymui duoda pasireikšt? Šiandien du įdomūs atvejai pakeitė teisėjo sprendimą. Morel iš geltonos kortelės pavirto į raudoną, o Sio iš uždirbto pendelio gavo baranką.
Pagal sustatytą sudėtį galima sakyt, kad toks tūrėtų būti sezono optimalus vienuoliktas. Kaip ir viskas būtų ok, bet turiu klaustukų dėl Morel. Šiandien dar kaip ant specialiaus ir raudoną pasiemė. Bet padedant tą į šalį, jam kaip CB labai trūksta ūgio, o per standartines situacijas OL gynyba ir taip vargo daug turi.
Mariano atrodė gerai. Susikūrė daug progų, pilnas energijos, panašu tik laiko klausimas kada jis pramuš.
Fekir įsodino tokį, kokių iš jo tikimasi visalaik. Aš tikiuos sprogs jo bombą. Bet be individualių pasirodymų, susižaidimo dar tikrai trūksta. Iš Depay ir Traores tikiuos kur kas daugiau.
Pagal preseasono mačus apie komandos pajėgumą nepasakysiu, bet naujokai atrodo exciting ir jei ankščiau visi golai priklausė Lacazettui, tai dabar tą naštą tūrėtų share'intis visi 4 priekyje esantys.
Citavimas
0
Kažkokiu tai būdu ir tikslu Lyonas šiandien sulošė draugišką mačą su brazilų Chapecoense (atrodo teisingai užrašiau), kurį laimėjo 2:1. Žaidynės vyko Lyono treniruočių centre, o Genesio į aikštę leido tuos, kurie nežaidė arba žaidė labai mažai savaigalio mače. Arba tuos, kurie išvis nebuvo registruoti.

Startas atrodė taip: Gorgelin - Tete, Yanga-Mbiwa, Diakhaby, G. Kalulu - Ferri (c), Owusu - Del Castillo, Grenier, Cornet - Myziane

Įvarčius mušė Maolida ir Guouri. Aš norėčiau tikėt, kad šitas gali lošti už pirmą komandą, nes per visas draugiškas mušė reguliariai. Ir kaip atsarginis lygoj ir Europoj ar daugiau minučių gaudamas per taurės varžybas augintų labiau savo patirtį, negu lošdamas už CFA.P.S. Ai jo, dabar pagooglinau kas čia tie Chapecoense.. 😰
Citavimas
0
Kalendario sako kol kas, kad būsimi varžovėliai nusimato Fulham (liepos 21), Huddersflied (liepos 25) ir Chelsea (rugpjūčio 7). 3 EPL klubai per vieną vasarą yra bardzo dobže, kaip pasakytų vilnietis.
Citavimas
0
Mačas su Fulhamu lyg ir cancelintas 😕 Bet paaiškėjo dar 2 komandos: liepos 13d su FC Sion, rupjūčio 4 su Inter Milan 😉
Rašo, kad bus dar vienas mačas ir su ne lempine komanda.
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Mačas su Fulhamu lyg ir cancelintas 😕 .


Vis tik ne cancelintas, vyks liepos 21d. Bourgoin mieste.

Luigi Rašė:


Rašo, kad bus dar vienas mačas ir su ne lempine komanda.


Bus dar 2 mačai: liepos 28d vs Wolfsburg ir rugpjūčio 1d. vs Benfica.

Per n metų dar niekad nebuvo tokio exciting preseasono ir su tiek daug mačų!
Citavimas
0
Taigi, Memphis į treniruočių ciklą pavėlavo nei daug nei mažai - lygiai savaitę. Ta proga negavo lėktuvo bilieto į Šveicariją, kur visa komanda išskrido ir mankštinsis ten visą savaitę.
Bus jisai nubaustas finansiškai ir dar keliais rimbo plakimais. Aš dar pridėčiau kokių tai svarmenų ant kiaušukų, kad liūdna nebūtų. Čia vėl išlenda galvosūkis, ar tikrai tokio pižono reikia komandai?
Atsakymas: Reikia, nes tokių talentų ant svieto nėra daug, tad tenka tokiems kartais rodyt šilumą ir švelnius meškučius, pamirštant blogus įvykius. Nors kas čia žino..

O kalbant apie tuos kurie išvyko, tai be Dubois ir Terrier dar yra naujų nematytų naujų naujokų: Caqueret (kažkoks), Fekiro bratkis (Genesio sakė, gali lošti visur atakoj), Kitala (krašto puolėjas), Ndiaye (gryns puolėjas) ir dar vienas kaip ir naujokas kaip ir ne - Solet. Pastarojo rolė šiam sezonui turėtų būti 4 CB.
Citavimas
0
Sulošta 2:2 su Sion. Didelių įžvalgų nedarysiu, nes įvykių aikštėj nemačiau. Mačiau tik įvarčius ir atsiliepimus. Terrier įkalė aikštėj pabuvęs 45 sekundes ir daug žmonių sako, kad buvo vienas aktyviausių ir geriausių ant žolės.
Pirmam kėliny naudota 433, antram - 442 (diamondas), tai kol kas galim tik spėlioti kokio siaurumo ar pločio pūtka sukasi Genesio galvoj..
Citavimas
0
4:0 nugalėtas Fulham.

Le XI lyonnais : Gorgelin - Dubois, Marcelo (cap.), Morel, Mendy - Caqueret, Ferri, Cheikh, Ndiaye, Memphis, Traoré.

En deuxième période : Racioppi, Tete, Solet, Martins-Pereira, Rafael, Tousart, Ndombele, Aouar, Terrier, Cornet, Mariano.

Terrier įmušė 2, kitus Mariano ir Cornet. Pirmam kėliny buvo 442, antram lošta su 433. Ir pasak trenerio nieks čia neaišku kokia schema bus naudojama naujam sezone. Rafael jau antrą mačą bandomas kairėj, tai kaip ir atsako į visus klausimus. Su Marcal teks atsisveikint. Marcelo žaidė su kapitono ženkleliu, tai gal nieks jo nepardavinės.
Citavimas
0
3-1 gauta nuo Huddersfieldo.

La compo de départ de l'OL : Gorgelin - Tete, Marcelo, Martins Pereira, Rafael - Caqueret, Ndombele, Diop, Traoré - Depay, Cornet.
La compo pour terminer la rencontre : Gorgelin - Dubois (66e), Marcelo, Solet (66e), Mendy (60e) - Tousart (60e), Ferri (60e), Aouar (66e), Terrier (45e) - Mariano (60e), Cornet. 

Varžybų nežiūrėjau, bet Genesio liko patenkintas kai kuriais dalykais, tai Martins Pereira naujoj CB rolėj ir jaunuoju Caqueret. Taip pat pagyrė Diopą, kuriam po tokio nesuprantamo pirmo sezono biški nevaikiškai reikia susigražint pasitikėjimą savimi. ir kad Terrier puikiai įsiliejo į komandą ir tai, kad šitas gali sėkmingai lošti per 4 pozicijas.
Iš kitų jaunuolių, tai Solet atrodo kol kas nieko gero, Ndyiae atkrito visai. O ne iš jaunuolių, tai Marcal net neišskrido su komanda, o Rafael jo pozicijoj drąskos jau 3 mačą.
šį kart abu kėlinius Genesio naudojo diamondą. Ir statyčiau savo šuns būdą, kad su tokia taktika ir prasidės sezonas.
Citavimas
0

Nauji įrašai