OL Coupe de France

Atsakyti
Sekti temą
Kai komanda nori gali žaisti tiesiog tobulai, bet užeina atostogų akimirkos ir visi pamiršta apie futbolą. Gale jau lydėjo sėkmė, Glik’as tokius muša 9/10, tad ačiū lenkui, kad neįmušė.
Ir vis tik kiek daug talento puolime, tai plaukai eina pagaugais. Traore po 2 mėnesio be futbolo aikštę paliko su golu ir asistu. Mariano tik duok jam kamuolį ir jis kažkada įmuš. net nesugalvoju kaip dar įdealiau buvo galima pakeist Lacazette.
Tikiuos burtai daba duos mačą namie, nes laimėt ir trečią kartą išvykoj būtų nelyoniška.
Citavimas
0
Kliuvo Montpellier. Ir, aišku, bus lošiama vėl išvykoj. Lygos taurėj nuo šitų buvo atsikrauta pakankamai gėdingai 1-4, bet ten buvo bandoma žaisti antra sudėtim. Tad dabar nieks nuolaidų nebedalins.
Citavimas
0
Lyon : Lopes - Tete, Marcelo, Diakhaby, Marçal - Fekir, Tousart, Ferri - Traoré, Cornet, Depay.

5 nauji startiniai nuo paskutinio mačo. dar viena gėda būtų too much.
Citavimas
0
Greičiau tą sifilį numeriu 11 lakintų lauk iš aikštės, nes jau pykina nuo tokio atgrubnumo. Kaip jis taip nesugeba palaikyt formos, vieną dieną world beateris, kitą sugriuvęs, supuvęs visai.
Gynyba tai vėl iš benny hillo šou. Ant kiek visi eina rizikos link, net sunku patikėt, kad čia profesionalai lošia.
Citavimas
0
Taigi, keistais judesiais OL keliauja toliau. Prieš Monpeljė buvo apybaisis mačas, nors jei tatuiruotas galandas būtų bent vieną iš savo progų inpisęs, tada jau kita kalba.
Toliau laukia Caen. Nenustebinsiu pasakęs, kad mačas vėl išvykoj. Visi 5 šio sezono taurės mačai sukrito ne namų arenoj. Kažkoks Jovaiša bleha traukia tuos burtus. Kad jau kitoj poroj sukrito šalies derbis, tai palinkėsiu Lyonui biški rimčiau pažiūrėt į šitą turnyrą ir gal prie gražių norų ir aplinkybių jį laimėt.
Citavimas
0
Prisiminiau, kad vis dar dalyvaujam šitam turnyre, tai pergalės atveju sezono ūpą galima biški pystelt į viršų.
Į Normandiją nevažiavo Rafael, Fekir ir Mariano, kurie visi traumuoti, bet gera žinia, kad Tousart nieko rimto ir Lopes jau sveikas.
Šitas mačas dar vienas psichologinis patikrinimas ir nuskustų kiaušų paminkymas. Jei Caen praeinamas, lieka tik 2 trečios lygos komandos ir PSG 🙄


Caen : Samba - Guilbert, Diomandé, Djiku, Avounou - Féret (Cap.), Sankoh, Peeters - Rodelin, Santini, Bazile.

Lyon : Lopes (Cap.) - Tete, Marcelo, Diakhaby, Marçal - Ferri, Tousart, Aouar - Cornet, Maolida, Depay.

Traore už silpnus paskutinius 2 mačus sėda ant bankės, o Maolida starte labai džiugina. Norėtus tikėt, kad komandos draugai jam sukurs progų.
Citavimas
0
Po ASSE auklėtinio Diomande įvarčio, OL lekia iš turnyro ir pusfinaliuose tikrai neeilinė kompanija šiemet Coupe de France. 😂
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Gal ir gerai, nes ant pusfinalio burtuose kliuvo PSG, kurį šiemet jau įveikėm, tai reiškia pamiršk Atanazai apie antrą kartą.

Pats žaidimas nuobodus ir lėtas. Tragiškai aikštei pridėčiau tik dalį kaltės. Be Mariano, Fekir ir Traore kūryba krito iki baisaus nulio. O kelių kitų veikėjų forma pradeda neramint.
Citavimas
0

Nauji įrašai