[United] Multimedia

Atsakyti
Sekti temą
Dar kai pagalvoji, kad realiai ir 6 jis ta vakara galejo musti, ir butu tapes isvis vieninteliu tai padariusiu EPL, tai wow.

O siaip man liudna, kad video quality tokia sudina, atrodo dar neseniai buvo tie laikai, kai Berba ir Scholes lakste, o video quality tokia apverktina 😭 na reikia dziaugtis, kad dabar jau yra FHD, 4K ir pan. 😎
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

buvo tie laikai, kai Berba ir Scholes lakste

dabar per tave ginger prince'o penkiasdešimtmetrinius žiūriu
embeded-image
Citavimas
0
Pamenu čia buvo sezonas, kai Berba buvo ketvirtas puolėjas po Rooney,Chicharito ir Welbz. Gavo pažaist per šventinį laikotarpį škias.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
ramzis Rašė:

buvo tie laikai, kai Berba ir Scholes lakste

dabar per tave ginger prince'o penkiasdešimtmetrinius žiūriu
same here 😂 as vis ieskau ka parodyti zaidejams, ne tiek tuos tobulus perdavimus, bet kaip jis nebudamas super greitas sugebedavo greitai susikurti galimybe ta perdavima atlikti 😉 tik paukst, paukst ir per 10 metru aplink Scholes'a nera gynejo 😂

Todel Jorginho man labai noretusi dabar, tik aisku prie Mourinho nebutu norimo efekto ir pacio zaideju biski gaila butu, jeigu pas MU's ateitu 😎
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Pikis apie savo laiką MU (įsijunkit titrus):

O jei kas norit yra ir skaitymui versija:

https://www.theplayerstribune.com/en-us ... long-story
Citavimas
0
Pikis 😁
embeded-image
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/ManUtd/status/994850709425262592[/tweet]

Kito sezono trečia maikė.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/ManUtdReport...atus/1017848480444964864[/tweet]
Ar man vienam pirma mintis, kad triusikus užsitempė per aukštai?
Torture never stops
Citavimas
0

Nauji įrašai