[Man City] Tranferų gandai ir naujienos 2017/2018

Atsakyti
Sekti temą
MCsirgalius Rašė:

Tarp kitko, iš visų City nusipirktų Full backų, šitas mano nuomone šūdiniausias ir labiausiai tos kainos nevertas. Kalsiu predictioną, kad bus ne vieną ir ne du kartus paprievartautas arba kur nors išskridęs į dausas su savo geniškom smegenim.

Pirmiausiai sako komandos žiūrekis, tik po to į kitas žvalgykis :/

😂 😂 pramušė tas smailas gale.
Citavimas
0
MCsirgalius Rašė:

Tarp kitko, iš visų City nusipirktų Full backų, šitas mano nuomone šūdiniausias ir labiausiai tos kainos nevertas. Kalsiu predictioną, kad bus ne vieną ir ne du kartus paprievartautas arba kur nors išskridęs į dausas su savo geniškom smegenim.

Pirmiausiai sako komandos žiūrekis, tik po to į kitas žvalgykis :/
Prieš komentuojant siūlytina daugiau pavartyt forumą ir apsižiūrėt kas ir kaip, nes ilgai netempsi. Juolab kai šitas sub'as ir taip numiręs.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Danilo likes this
Citavimas
0
velnes Rašė:

+1 Monaco jau pernai už jį permokėjo pirkdami už 15M. MCity čia jau virš galaktikos pavarė.
Citavimas
0
Pagal Bleacher Report, tai brangiausias gynėjas pasauly išeina.
Citavimas
0
😔
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
aBil11 Rašė:

Pagal Bleacher Report, tai brangiausias gynėjas pasauly išeina.

Skysports rašo apie 49.2mln sumą, Walkeris 50 kainavo, bet ten atrodo buvo 45+5, tai gal ima tik garantuotas sumas. Anyway, Walkeriui liūdesėlis.
Citavimas
0
City ant gynybos išleido daugiau šią vasarą nei kai kurių šalių gynybos biudžetas 😂 Labiausiai impressive, kad Mendy brangesnis nei Bernardo Silva gavosi. City full-back'ai netik, kad brangiausi pasaulyje, bet ir fiziškai vieni stipriausių.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kazkoks cirkas pasidare paskutiniais metais su tais gynybos transferais. Stiprius vidutiniokius supirkineja po 50-60mln. Ir taip jau treti metai is eiles.
Super City
Citavimas
0
Lord Jesus kaip norėčiau, jog tai būtų tiesa 😂

[tweet]twitter.com/johncrossmir...tatus/902439051344707585[/tweet]
Citavimas
0

Pep: Hi Raheem, well done on the 2 goals you've scored to earn us points against Everton and Bournemouth
Raheem: Thanks boss, I'm working hard to add goals to my game and help the team
Pep: You're going to Arsenal

Citavimas
0
Cia geriau ne nesugalvotum 😂
Super City
Citavimas
0
https://uk.sports.yahoo.com/news/man-ci ... 18466.html

Arsenalas dar bando is paskutiniu nuplest kiek imanoma daugiau, bet bijau, kad isvis liks ant puodo, jei nepriims 25mln pasiulymo.
Super City
Citavimas
0
O tai dabartinėj situacijoj Alexis ant suolo eitų? Ar išstumtų kurį tai iš starto?

Jei 25M priimtų, tai, aišku, no braineris nepirkt būtų bet kokiu atveju. Tik kad nebėgtų paskui kaip iš FCB starto negavęs.
Citavimas
0
Geras žaidėjas Alexis, bet man keistas Man City noras imt jį į gerai veikiantį kolektyvą. Ne paslaptis, kad nėra jis lengvai treniruojamas žaidėjas ir dažniausiai ateina su savo problemom. Guardiola jau yra su juo susidūręs, tai turbūt žino kaip į rėmus jį įstatyt ir laimingą padaryt. Nelabai atsimenu kokie jų santykiai Barcelonoj buvo, bet jei Alexis žais tokiu pačiu stilium kaip Arsenale, tai Pep'as turbūt pasmaugs jį 😂
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
aBil11 Rašė:

O tai dabartinėj situacijoj Alexis ant suolo eitų? Ar išstumtų kurį tai iš starto?

Jei 25M priimtų, tai, aišku, no braineris nepirkt būtų bet kokiu atveju. Tik kad nebėgtų paskui kaip iš FCB starto negavęs.

Desinej yra Sterlingas, tai keistu Sterlinga pagrinde. Tai vienintelis jo konkurentas is esmes.
Super City
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Geras žaidėjas Alexis, bet man keistas Man City noras imt jį į gerai veikiantį kolektyvą. Ne paslaptis, kad nėra jis lengvai treniruojamas žaidėjas ir dažniausiai ateina su savo problemom. Guardiola jau yra su juo susidūręs, tai turbūt žino kaip į rėmus jį įstatyt ir laimingą padaryt. Nelabai atsimenu kokie jų santykiai Barcelonoj buvo, bet jei Alexis žais tokiu pačiu stilium kaip Arsenale, tai Pep'as turbūt pasmaugs jį 😂

Jie kartu Barcoj praleido uztektinai laiko. Tikrai vienas kita pazista iki smulkmenu. Jei nors vienas is ju nenoretu dirbt kartu, tai transferas butu neimanomas ir nevyktu tokie dalykai kaip dabar.
Super City
Citavimas
0
57kryziu Rašė:

Jie kartu Barcoj praleido uztektinai laiko. Tikrai vienas kita pazista iki smulkmenu. Jei nors vienas is ju nenoretu dirbt kartu, tai transferas butu neimanomas ir nevyktu tokie dalykai kaip dabar.

Man asmeniškai bus įdomu stebėt Alexį City komandoj, tiek laisvės neturės kaip Arsenale. Neabejoju, kad šį mėnesį jis jau bus jūsų žaidėjas.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Man asmeniškai bus įdomu stebėt Alexį City komandoj, tiek laisvės neturės kaip Arsenale. Neabejoju, kad šį mėnesį jis jau bus jūsų žaidėjas.
Tai va, man net baisu pagalvot, jei prisijungs dar ir Alexis. Gali kristi po kojom visu laiku EPL tasku rekordas, kuri turi Chelsea. Liko 16 varzybu, reikia 11 pergaliu ir vienu lygiuju. Tai rezerve - 4 pralaimejimai ir vienos lygiosios.
Super City
Citavimas
0
57kryziu Rašė:

Tai va, man net baisu pagalvot, jei prisijungs dar ir Alexis. Gali kristi po kojom visu laiku EPL tasku rekordas, kuri turi Chelsea. Liko 16 varzybu, reikia 11 pergaliu ir vienu lygiuju. Tai rezerve - 4 pralaimejimai ir vienos lygiosios.

Palikit Wenger nors jo invincibles rekordą 😁
Citavimas
0

Nauji įrašai