[Man City] Barclays Premier league 2018/2019

Atsakyti
Sekti temą
City 18/19 EPL sezonas
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
2
Siandien svieciasi pralaimejimas pries arsenal, speciau rezultata 3:1.Emery atrodo gudresnis uz Pepa.
Citavimas
2
Citavimas
1
3:1 nu labai nerealu atrodo, kad ir gudresnis
Citavimas
1
Blemba kaip gaila de bruynes.Zaidejas demonstruoja geriausia futbola per savo karjera ir taip pakerta traumos.
Citavimas
0
Geros žinios dėl Kevino. Operacijos neprireiks. Blogiausiu atveju iškrito 6-8 savaitem. Tiketina, kad iki Liverpulio rungtyniu jau bus sveikas, dabar tik pries vidutinioku tašku reikia nepribarstyti. Taip pat turiu klausima ar yra kas dar be manęs gyvena Manchesteryje ir vaikšto į visas citio rungtynes, butu smagu susitikti arba bent žinoti, kad yra bendraminčiu 😁
embeded-image
Citavimas
0
As dirbu Mancesterio Kosher poultry, vairuoju forklifta, i City rungtynes nueinu retai, nes virsvalandziu imu. City palaikau nuo SunJihai laiku. Aisku, dar labiau pradejau palaikyt, kai arabai nusipirko, kaip ir visi ManCity fanai megstu pergales 😄
Citavimas
0
MCsirgalius rašė: Geros žinios dėl Kevino. Operacijos neprireiks. Blogiausiu atveju iškrito 6-8 savaitem. Tiketina, kad iki Liverpulio rungtyniu jau bus sveikas, dabar tik pries vidutinioku tašku reikia nepribarstyti. Taip pat turiu klausima ar yra kas dar be manęs gyvena Manchesteryje ir vaikšto į visas citio rungtynes, butu smagu susitikti arba bent žinoti, kad yra bendraminčiu 😁
Kai studijavau buvau su Monaco 5-3 epinese, bet daugiau neisejo nuvaryt, nes pinigu stygius buvo. Siais metais per koki boxing day butu neblogai atvaryt grynai ant rungtyniu, bet vel islaidos. Lektuvu bilietai, apsistot porai dienu ir t.t. Bus matyt.

Turi season ticket? Katram stand'e ir kiek mokejai?
Citavimas
0
Dipsiukas MCFC rašė: Kai studijavau buvau su Monaco 5-3 epinese, bet daugiau neisejo nuvaryt, nes pinigu stygius buvo. Siais metais per koki boxing day butu neblogai atvaryt grynai ant rungtyniu, bet vel islaidos. Lektuvu bilietai, apsistot porai dienu ir t.t. Bus matyt.

Turi season ticket? Katram stand'e ir kiek mokejai?
Season ticket nepirkau šiam sezonui, nes nevisados iššeina man suderinti su darbu, to pasekoje nelabai kažka sutaupyčiau gal net kaip tik i minusa labiau, dėl to pavienius bilietus perku dažniausiai 123/125/127/128 stande. Dar aš kai perku 18-21 kategorija po 35svarus kainuoja kas tikrai netragedija Anglijos kainoms. Kitamet jau tikiuosi ir season ticket iššeis pasiimt.
embeded-image
Citavimas
1
KUr pats dirbi, sirgaliau? Gal koki karta susibegam pries maca bokalui i Mansour bin Zayed Al Nahyan sveikata?
Citavimas
0
Pradesiu studijas uk, tai planuoju pavazineti i manchesteri kartas nuo karto, jei bus pinigu..tai as prisideciau prie kompanijos
Citavimas
1
embeded-image
Citavimas
0
Merlinas ka isdarineja tai neitiketina.
Citavimas
0
OHOOO koki Aguero pacipino su kaire. Edersono assistas 😄
Citavimas
1
Out of this world performance. jei ka primenu, kad dar kdb nezaide.. 😄
Citavimas
1
Nerealios rungtynes😡 Dabar reikia eiti ramiai iraša pasižiūrėti, (o kaimynai iš Stretfordo toliau taškeliu barsto)
embeded-image
Citavimas
1
Ikelk kada nuotrauku is stadiono.
Citavimas
2
Dipsiukas MCFC rašė: Ikelk kada nuotrauku is stadiono.
Net nepagalvojau, kad kažkam idomu bus 😁 Kita kart tuomet daugiau padarysiu.

imgur.com/a/8fh9kcY (Per tela geresne kokybe turetu rodyt)
embeded-image
Citavimas
3
MCsirgalius rašė: Net nepagalvojau, kad kažkam idomu bus 😁 Kita kart tuomet daugiau padarysiu.

imgur.com/a/8fh9kcY (Per tela geresne kokybe turetu rodyt)
Geras 😁. Gal i away matchus kartais varai? Ten turetu but geriausia atmosfera pasaulyje.
Citavimas
0

Nauji įrašai