[LFC] Naujienos

Atsakyti
Sekti temą
Kito sezono namų aprangos. Vartininko tai tokią turginę 90-ųjų aurą skleidžia, bet aikštės žaidėjų tai pusė bėdos.

embeded-image

embeded-image
Citavimas
0
Per EL rungtynes Old Trafforde away fanai skandavo „Mančesteris yra pilnas šūdo“. Klubas būtent dėl šito gavo £30k baudą. 😂

Buvo skanduočių ir apie Miuncheną, ir apie Hillsborough, ir apie Heysel. Bet šitos neįdomios.
Citavimas
0
RYŠIUM SU TUO, kad Barcelonos stovykla praeitą savaitę vėl spaudai eilinius kliedesius leakino apie klubo neva reikalautą €200m sumą už Coutinho, šiandien Der Spiegel iš Football Leaks gavo susirašinėjimą tarp klubų:

German newspaper Der Spiegel has now published correspondence between the two clubs, which show the first offer for Coutinho - of round £72million - was rejected on July 20 with Liverpool adamant the player was "not for sale at any price".

In early August, Barcelona returned with a bid of £90m but Michael Edwards , Liverpool's sporting director, said: "I ask you amicably to stop harassing Coutinho publicly and privately. No amount of money will change our minds."

The Catalan club then had a third bid of £114m rejected towards the end of the transfer window.

The emails back up the Reds' stance on Coutinho, with club owners FSG going public in their view that the midfielder would not be sold at any price.

Der Spiegel, who worked with Football Leaks, also reports that Coutinho would have earned €115m (£101m) over five years.

The 25-year-old's agent was due to receive €10m (£9m) if a transfer fee of €100m was not exceeded.

The emails also show that Liverpool did not ask for £183m for Coutinho in the dying hours of August, as had been claimed by Barcelona.

Citavimas
0
Nesakau, kad Barcos tie tavo taip sakomi leakinti kliedesiai teisingi, bet ko vertas tas der spiegel? labai sitoj situacijoj stumi ant Barcos fanu ir kad jie neatsirenka saltiniu, bet tas der spiegel irgi nemanau, kad kazka labai ispudingo zino, plius zinant kad Bertomeu biski sikna svilt pradejo, kad gali atstatydint, tai pasakys bet ka dabar jis
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

nesakau, kad Barcos tie tavo taip sakomi leakinti kliedesiai teisingi, bet ko vertas tas der spiegel? labai sitoj situacijoj stumi ant Barcos fanu ir kad jie neatsirenka saltiniu, bet tas der spiegel irgi nemanau, kad kazka labai ispudingo zino, plius zinant kad Bertomeu biski sikna svilt pradejo, kad gali atstatydint, tai pasakys bet ka dabar jis


Šaltinis yra Football Leaks. Tie patys, kurie visą eilę top žaidėjų kontraktų nuleakino (Gignac, Danilo, Mata, Martial, Neymar, etc.). Spiegel tai pat buvo tie, kurie Panama papers duombazę gavo. Dabar gavo emailus - nelabai yra vietos čia spekuliacijoms kažkokioms.
Citavimas
0
Biškiuką apie Coutinho situaciją.

J. W. Henry su T. Werneriu yra kantrūs žmonės, bet ir ties kažkuria riba baigiasi. Paskutinį mėnesį barthelona gerokai pakėlė savo viešą tapping up game: tai Mundo Deportivo su SPORT kokį klasikinį straipsniuką paleidžia, tai koks ubliūdikas iš klubo pasiunčiamas žiniasklaidai pašnekėt (Paulinho paskutinįkart), tai Coutinho įtraukiamas į Barca-themed Secret Santa. Jei čia nėra tapping up, tai aš nežinau, kas tada tai yra.

Na ir paskutinis atvejis tai garsiai nuskambėjęs netyčinis Nike leak'as (mes que un club savo oficialios parduotuvės neturi, viskas eina per Nike). Bascombe rašė, jog LFC viduje geras šūdas dėl to užvirė, o ESPN savo ruožtu vakar paskelbė, jog klubas nusprendė imtis legal action, nors šiandien savo statementą jau atsiėmė. 🙄

Apie Henry ir Wernerio kantrybę pradėjau ne be reikalo. Kad su Coutinho vasarą atsisveikinsim tai aš neabejoju, bet "daugiau nei klubui" po šitų šposų tai turėtų atsieit daug brangiau nei 2017 m. vasaros bandymai. Užtenka prisimint Arsenalo bajeriuką su 40m+£1 už Suarezą. Šitas šūdas taip užsiutino Henry, kad anas bet kokį deal'ą su Arsenalu padarė praktiškai neįmanomu. Pvz. Firmino turi £82m buy-out clause, kuris galioja visiems klubams... išskyrus Arsenalą.
Citavimas
0
O Coutinho ar nori išeit iš Liverpoolio, ar eit būtent į Barcą?

Nes jeigu atvejis antras, aš nebūčiau toks tikras, kad jis tikrai išeis. Jeigu Liverpoolis hardballins dar kurį laiką, Barca gali rasti kitą variantą iki to laiko, juolab kad Coutinho kaina būtent Barcai dabar tik augs. O ir šiaip, anie lyg ir Griezmanną bando pasiimti, ar tikrai užteks pinigo ant dviejų megastarų?
Citavimas
0
Furis Rašė:

O Coutinho ar nori išeit iš Liverpoolio, ar eit būtent į Barcą?


Kai niekas daugiau jokio pasiūlymo neteikė, tai sunku pasakyt. Prioritetas turėtų būti Ispanija, bet ko gero ir koks PSG sudomintų.
Citavimas
0
Kito sezono aprangos. Kūl. Lallana, beje, tą bizę jau nusikirpęs. 😰

embeded-image

embeded-image
Citavimas
0
Nuotraukose nėra Lovreno, tai jau galit pradėti atsisveikinimą su juo, transferas kaip ir aiškus.
Citavimas
0
Lovrenas tai Lovrenu, tačiau, kad nėra Lord Ragnarok Klavan tai reikėtų sunerimti.
embeded-image
Citavimas
0
Bosnių laikraštis antradienį šnekėjo teisibę. Wow.

http://www.skysports.com/football/news/ ... -mislintat
Citavimas
0
Citavimas
0
Taip jam ir reikia 😂
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Taip jam ir reikia 😂


Lieka laisva U-18 trenerio vieta. Skaitau, kad give it to Giggsy.
Citavimas
0
Phect Rašė:

Taip jam ir reikia 😂


Lieka laisva U-18 trenerio vieta. Skaitau, kad give it to Giggsy.
Kai netreniruoja rinktinės?
Torture never stops
Citavimas
0
Arsene Wenger asked me to have a trial with Arsenal when I was 17. I turned it down. Zlatan doesn't do auditions. Zlatan Ibrahimovic
Citavimas
0
Long long overdue.
[tweet]twitter.com/LFC/status/1005204626516402177[/tweet]
Citavimas
0
Geriausias vasaros dealas.
[tweet]twitter.com/_pauljoyce/status/1013678293768339456[/tweet]
Citavimas
0
Keista kad Lietuvoje tiek mazai Liverpulio gerbeju, kai ne pirma sezona taip gerai varo 😁
Citavimas
0

Nauji įrašai