[LFC] Barclays Premier League 2017/18

Atsakyti
Sekti temą
Tai kaip ten su Mane veiksmais boxe? Viskas ok bus? 😈

Ką sakiau tada, kai Liverpoolio fanai pasileido trydomis, tą galima pakartoti ir dabar - visi geri puolantieji žaidėjai griūna, kai prie jų daugiau ar mažiau prisiliečia gynėjai, visi. Top žaidėjai pasidarytų sau didelį handicapą bandydami vaidinti narsius vyrus, kai kiti nugriuvę už tokį epizodą gautų mušti 11m. Toks jau futbolas šiais laikais.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Tai kaip ten su Mane veiksmais boxe? Viskas ok bus? 😈

Ką sakiau tada, kai Liverpoolio fanai pasileido trydomis, tą galima pakartoti ir dabar - visi geri puolantieji žaidėjai griūna, kai prie jų daugiau ar mažiau prisiliečia gynėjai, visi. Top žaidėjai pasidarytų sau didelį handicapą bandydami vaidinti narsius vyrus, kai kiti nugriuvę už tokį epizodą gautų mušti 11m. Toks jau futbolas šiais laikais.

1. Ne, nebus viskas OK. Dalbajobiškas veiksmas už kurį pelnytai gauta kortelė. Ir antra turėjo būt parodyta už kamuolio graibymą rankom.
2. Ne, ne visi griūna. Bandai pateisint tą savo nesąmonę apie "protingą puolėją", kurią kalbėdamas apie Kane pasakei, bet šitoj vietoj kardinaliai skiriasi požiūriai. Jau geriau aš būsiu kvailas futbolo romantikas, nei tokiais varganais lozungais teisinsiu kažkokį mėgiamą žaidėją.
Citavimas
0
As tai uzskaityciau teiseja, kuris duotu PK, jeigu kontaktas butu, bet zaidejas nekristu. Tarkim ir Mane epizode, kontaktas buvo, butu krites iskart butu PK, nepasinaudojo aplinkybem, pagalvojo, kad durnas ir krito paveluota ir gavo kortele.

Vienaip ar kitaip teisejas prazangos atveju turetu priimti toki sprendima, kuris naudingesnis puolanciai komandai, tai zodziu jeigu begi, uzsikerti, gauni per kojas bet issilaikai ir bandai daryti skersa, tai 100% uzskaityciau teiseja, kuris parodytu i PK zyma. Nes kad bus geras skersas perdavimas, kas nors prasmugiuos, kas nors to smugio neblokuos......zodziu tikimybe imusti mazesne, nei is PK.

As cia apeliuoju ne tiek i sita Mane epizoda, bet siaip, kad nebutu taip krenta = bauda, nekrenta, tai tipo nieko ir nebuvo.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
West Bromas yra the new Crystal Palace.
Citavimas
0
Žaidžiam su cfc fanų jausmais 🤠
Citavimas
0
Citavimas
0
Hegazi ir Salah veidą grabinėjo tose rungtynėse. Matyt pas žmogų šeimoje yra kažkokių problemų.
embeded-image
Citavimas
0
Pietersas yra vyras.
Kritimai ant žemytės ir rankų skėsčiojimai nes nepavyksta pramušt Stoke gynybos yra lol.
Citavimas
0
Tas jausmas kai nukali 2 kartus man city, irideni ramiu veidu romai 5, ir sulosi lygiosiom namie su relegationu kovojanciu stoke 😜
Citavimas
0
Can, Lallana, Chamberlain - OUT, Mane not fully fit, LFC lygoje reikalinga bent viena pergalė TOP4 užsitikrinimui (ir paskutinis mačas su Chelsea), Kloppas susipyko su savo asistentu Zeljko Buvac ir pastarasis iki sezono pabaigos su pirma komanda nebedirbs 😂 😂 😂

Hold on to your hats boys, 'tis gon' be one hell of a ride.
Citavimas
0
Phect Rašė:

Can, Lallana, Chamberlain - OUT, Mane not fully fit, LFC lygoje reikalinga bent viena pergalė TOP4 užsitikrinimui (ir paskutinis mačas su Chelsea), Kloppas susipyko su savo asistentu Zeljko Buvac ir pastarasis iki sezono pabaigos su pirma komanda nebedirbs 😂 😂 😂

Biški lame attempt sukurti intrigą lygioj vietoj, gerb. kolega. Gal prieš Braitoną, katras jau praktiškai randasi Braiton byče, sugebės laimėt ir be asistento. Tuo labiau kad galimai ir tos pergalės nereikės.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Biški lame attempt sukurti intrigą lygioj vietoj, gerb. kolega. Gal prieš Braitoną, katras jau praktiškai randasi Braiton byče, sugebės laimėt ir be asistento. Tuo labiau kad galimai ir tos pergalės nereikės.
Matęs aš per savo sąlyginai neilgą amželį susifakapinimų panašiose vietose, tai sorjiukas, kad toks užtikrintas nesijaučiu. Be to, yra dar toks vienas posh turnyras, kuriame dalyvaujama (kol kas) 😎
Citavimas
0
Phect Rašė:

Be to, yra dar toks vienas posh turnyras, kuriame dalyvaujama (kol kas) 😎

Šitą tai manau reikia paaukot. Iš kurios pusės bežiūrės, vis tiek EPL yra bread and butter, o anas turnyras tik trukdo koncentruotis į svarbius dalykus.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Nepaisant to, kokie žaidėjai stovi priekyje, su tokiu kūrybingu viduriu žaidimas ne ką daugiau skiriasi nuo paskutinių mėnesių Rodgerso agonijos. 🙄
Citavimas
0
Phect Rašė:

Nepaisant to, kokie žaidėjai stovi priekyje, su tokiu kūrybingu viduriu žaidimas ne ką daugiau skiriasi nuo paskutinių mėnesių Rodgerso agonijos. 🙄

Tik deja aplinkybės labai kitokios. Visi vakar žaidė kaip nuvaryti arkliai, poilsis tikėkimės pakeis vaizdą aikšėje.
Citavimas
0
Player of the Season: Mohamed Salah
Players' Player of the Season: Mohamed Salah
Young Player of the Season: Trent Alexander-Arnold
Goal of the Season: Alex Oxlade-Chamberlain v Man City (Champions League)

Nors aš būčiau rinkęs šitą:

Academy Player of the Season: Harry Wilson
LFC Ladies Player of the Season: Gemma Bonner
LFC Ladies Players' Player of the Season: Sophie Ingle
Bill Shankly Community Award: Fans Supporting Foodbanks
Lifetime Achievement Award: Ian Callaghan
Outstanding Team Achievement Award: 1978 European Cup winners
Supporters' Club of the Season: New South Wales.
Golden Boot: Mohamed Salah
EPL 38 rungtynių golų rekordas: 32-Mohamed Salah
Mohamed Salah surinkti individualūs apdovanojimai šį sezoną: 35

Paskutinio turo highlightai:
- Užsitikrintas ČL futbolas kitam sezonui;
- LFC yra vienintelė komanda visoje Futbolo Lygoje be pralaimėjimų namuose;
- Storas padavėjas su championship-material komanda Chelsea paserviravo šiek tiek per aštrų troškinį.

Paskutinio turo lowlightai:
- Harry fakin' Kane

Lyginant su praeitu sezonu, lygoje įmušta 6 įvarčiais daugiau, prasileista 1 mažiau (po VVD atėjimo praleisti 9 įvarčiai per 13 rungtynių), surinkta 1 tašku mažiau. Ai nu ir čia po to, kai midway through the season buvo parduotas geriausias komandos žaidėjas.
Citavimas
0

Nauji įrašai