Klaipėdos Atlantas

Atsakyti
Sekti temą
"Atlantas" rinkosi į pirmąją treniruotę 2015 metais

Pirmadienį ruoštis 2015 metų sezonui pradėjo pernai Lietuvos A lygos čempionate bronzos medalius iškovoję Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai.

Į įžanginę pasiruošimo ciklo treniruotę uostamiesčio centriniame stadione kol kas susirinko tik penkiolika esamų ir būsimų atlantiečių.

Treniruotėje nedalyvavo daug į įvairaus amžiaus šalies jaunimo rinktines pakviestų žaidėjų. Žinia, trys atlantiečiai Marius Adamonis, Ričardas Šveikauskas ir Dovydas Virkšas su Lietuvos jaunimo (U-1😎 rinktine žaidė Valentino Granatkino atminimo turnyre Sankt Peterburge. Jie jau antradienį treniruosis. Dar penki "Atlanto" žaidėjai yra pakviesti į Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinę ruoštis sausio 15 d. Sankt Peterburge prasidėsiančiam Sandraugos šalių futbolo turnyrui. Tai Edvinas Gertmonas, Simonas Urbys, Justas Raziūnas, Rolandas Baravykas ir Rokas Krušnauskas.

"Atlanto" vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija šių futbolininkų nedalyvavimo pirmose treniruotėse per daug nesureikšmino: "Privalome juos išleisti. Juk šie žaidėjai rinktinėje nesėdės rankų sudėję, treniruosis ir žais".

Pirmoje "Atlanto" treniruotėje mankštinosi ir keletas naujokų. Tai vidurio gynėjas Aleksandras Bušminas ir puolėjas Andrejus Paniukovas (abu iš Maskvos), Dovydas Norvilas iš Panevėžio "Ekrano" bei Robertas Vėževičius iš Pakruojo "Kruojos".

Ateinantį šeštadienį "Atlantas" Marijampolėje žais pirmąsias kontrolines rungtynes su Suvalkų "Wigry" klubu iš Lenkijos, o sausio 22 d. Klaipėdoje arba Kaune varžysis su "Stumbru".

Sausio 26 d. uostamiesčio klubas išvyks į treniruočių stovyklą Kipre. Čia klaipėdiečiai iki vasario 9 d. sužais dar penkerias draugiškas rungtynes.
Citavimas
0
Gal kas paaiskins kaip nebankruotoja atlantas, kai pasak briaunio 7 menesius negauna atlyginimo?
Citavimas
0

Nauji įrašai