FK Utenos Utenis

Atsakyti
Sekti temą

Pagaliau ir Utenis sugebėjo nusifilmuot rungtynes... Pasigrožėkime puikiaisiais (tradiciniais) Lukšio įvarčiais iš 1 metro 😉
Citavimas
0
Vakar Utenis 2:0 apsilose visus uz galvu imtis vercianti Zalgirieti. nuo praeitu metu pamete pagrindinius savo zaidejus, bet nesiliauja stebint, su vyrais zaidzia kaip lygus su lygiais ir daznai perlipa galvas naglumu, talentu ir ankstyva branda. Cepas sake, kad buvo sunkiausios sezono rungtynes, su tuom ir sveikinu 😉
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

vakar Utenis 2:0 apsilose visus uz galvu imtis vercianti Zalgirieti. nuo praeitu metu pamete pagrindinius savo zaidejus, bet nesiliauja stebint, su vyrais zaidzia kaip lygus su lygiais ir daznai perlipa galvas naglumu, talentu ir ankstyva branda. Cepas sake, kad buvo sunkiausios sezono rungtynes, su tuom ir sveikinu 😉


Dėkui 😉
Čia rungtynių santrauka:

Čia Čepo, Savasto ir Žalgiriečio trenerio komentarai:

O čia - turnyrinė lentelė:
embeded-image
Pagaliau trejetuke!
P.S. Saulius Karka kortelių tai iš širdies pridalino - 9 😲
Citavimas
0
eGlys Rašė:


P.S. Saulius Karka kortelių tai iš širdies pridalino - 9 😲neeilinis kiausinis jis, primadonu primadona. visos varzybos sukasi ne aplink komandas o apie ji.. neduok dieve ka nors tu jam pasakysi apie jo sprendima tai kortele garantuota. mes kavenckai jau seniai zinom kaip su juo zaist, o utenis ir vilnievskai matyt dar neperprato 😂
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image 4:0 embeded-image
LFF I lyga

Paskutinę vasaros dieną įvykusiose rungtynėse šventėme 13-ąją pergalę - rezultatu 4:0 nukovėme Šilutę. Įvarčiais pasižymėjo 4 skirtingi žaidėjai - Povilas Lukšys, Žilvinas Banys, Egidijus Varnas ir Elvis Daraškevičius.
embeded-image
Treneris:

Pirmas kėlinys vyko ne pagal mūsų scenarijų, buvome suplanavę spausti varžovus nuo pat pradžių, norėjome pasiekti greitą įvartį, bet jo nebuvo. Tik kėlinio pabaigoje pasižymėjo Povilas Lukšys. Mums labai trūko greitų sprendimų, šviežumo, trūko aštrumo priekyje.
Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė kardinaliai – „Utenio“ žaidimas vis aštrėjo, žaidėjai dažniau ėmėsi iniciatyvos, pradėjo aktyviau žaisti aikštės kraštuose ir sugebėjo pelnyti dar tris įvarčius. Prie pasikeitusio žaidimo po pertraukos svariai prisidėjo ir po keitimų pasirodę žaidėjai.
Įleidome žaidėjų, kurie tikrai nenuvylė. Visi vaikinai šaunuoliai. Pirmajame kėlinyje iš žaidėjų veidų matėsi, kad nėra šviežumo. Mes kas trečią dieną žaidžiame rungtynes. Labai norėtųsi poilsio.


Galerija
Rungtynių įvarčiai:
Citavimas
0
LFF taurės antrajame rate sutriuškinome Panevėžio Baltiją. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:0, įvarčiais pasižymėjo Povilas Lukšys (2x), Armandas Breivė ir Elvis Daraškevičius.

Treneris:

Esu patenkintas tuo, kaip šiandien vyko rungtynės. Nepatenkintas tik vienu – negalima varžovams leisti turėti tiek daug progų prie mūsų vartų. Kartais jautėsi susikaupimo stoka.
Mes nesame kerštingi. Tiesiog laimėjome, patekome į kitą etapą ir džiaugiamės. O jau rytoj galvosime apie kitas rungtynes – su Tauragės Tauru. Matote, net džiaugtis ilgai nėra kada – rungtynės eina po rungtynių.
[Apie galimus varžovus trečiajame rate]Jei nori taurės turnyre nueiti toli, turi būti pasiruošęs gerai sužaisti su bet kuria komanda.Rungtynių vaizdai

Lukšys moka įmušt ir iš toliau nei 2 metrai?! Skandalas, sensacija! 😲
Citavimas
0
embeded-image 0:5 embeded-image
LFF I lyga

II ratą užbaigėme triuškinančia pergale išvykoje. Rezultatu 5:0 nugalėjome Tauragės Taurą, po dublį įmušė Lukšys ir Kavaliauskas, vieną pridėjo po keitimo pasirodęs Vainoras.
Čepas:

Rungtynių turiniu esu patenkintas. Juolab, žinant tai, koks rungtynių maratonas vyko pastarąsias tris savaites, kai mačai buvo žaidžiami kas trečią – ketvirtą dieną. Ir tai matosi žaidėjų veiksmuose – šviežumo trūksta..Yra labai svarbu, kad nepraleidome įvarčio. Prieš rungtynes akcentavome gynybą. Varžovai turi labai greitus žaidėjus aikštės viduryje, kurie yra labai pavojingi per kontratakas. Pavyko jas stabdyti iš karto.
Puolėjai irgi puikiai atliko savo darbą: ir Povilas, ir Vitalijus, ir keitimui pasirodęs Erikas. Galiu dar paminėti, kad visi keitimai nesusilpnino, o tik pagyvino žaidimą.
[Apie III ratą]Galiu pasakyti taip – dabar mūsų laukia septyni finalai.


VAIZDAI IŠ STADIONO
embeded-image
Įvarčiai:

Vainoras 👏
III ratą tęsime kovodami dėl 1-8 vietų ir iš viso sužaisime 7 rungtynes - su Lietava (N), su Stumbru (I), su MRU (N), su Spyriu (I), su Šilu (N), su Nevėžiu (I) ir su Žalgiriečiu (N).
Citavimas
0
embeded-image 0:1 embeded-image

LFF I lyga

Praeitą sekmadienį pradėjom III ratą rungtynėmis namuose su Lietava. Pradėjom pralaimėjimu - po 89-ąją minutę Dariaus Suslavičiaus įmušto įvarčio triumfavo svečiai. Teko matyti tik antrąjį kėlinį, tai žaidėm apgailėtinai - amžinai perlaikydavom kamuolį, pavėluoti pasai, didžiąją dalį laiko stumdėm kamuolį aikštės vidury, jokio aštrumo atakoj. Aišku, pralaimėjimo irgi nenusipelnėm, nes Lietavos kone visi žaidėjai buvo suvaryti savon aikštelės pusėn ir spardydavo kamuolį kuo toliau nuo savo vartų, bet yra kaip yra - pralaimėjimas silpniausiai iš visų 8 komandų. 😕
Čepas:

Galvoju, kad šitas antausis bus mums naudingas ateinančioms kovoms. Kartais verta gauti per skrybėlę. Kad po to nekartotume klaidų.
Nors varžovų komanda gerai gynėsi, mes, žaisdami pirmu numeriu, manėme rungtynes kontroliuojantys. Bet trūko paskutinio perdavimo, efektyvumo priekyje, agresyvumo kai kurių žaidėjų akyse, galbūt aštrumo. Priekyje darėme labai daug broko. Ir nesvarbu, kad žaidėme pirmu numeriu, daugiau atakavome, kontroliavome kamuolį, svarbiausia yra rezultatas. O jis – 0:1.
Nebuvo taip, kad mes varžovo neįvertintume. Mes puikiai žinojome, kaip „Lietava“ žais ir tam ruošėmės. Kamuolį prarasdavome paprastose situacijose. Mes neturime teisės tiek broko daryti per vienerias rungtynes.
Pralaimėjome mūšį, bet nepralaimėjome karo. Karas tęsiasi toliau.„Utenis“ – „Lietava“ 0:1 (0:0)
„Utenis“: P. Leusas, L. Savastas, Ž. Banys (67 min. M. Krasnovskis), A. Naumovas (79 min. E. Varnas), G. Zagurskas, V. Kavaliauskas (85 min. R. Vainoras), V. Jeriomenko, D. Gunevičius, L. Artimavičius, D. Gordejus, P. Lukšys.
„Lietava“: M. Stonys, M. Sirvidas, A. Mockus, A. Vansevičius (90+1 min. M. Stankevičius), J. Aleksandravičius, D. Regelskis, A. Rocys (70 min. A. Gabulas), L. Miščiukas, D. Suslavičius, G. Melikišvili, M. Ganusauskas (75 min. S. Čepkauskas).
Įvartis: 90 min. Darius Suslavičius.
Įspėti: A. Naumovas, P. Lukšys, E. Varnas, L. Mičiukas.

Rungtynių vaizdai
Komentarai:

Santrauka:
Citavimas
0
embeded-image 1:1 embeded-image

LFF I lyga

Rungtynėse su 2 vietoje žengiančiu Stumbru pavyko iškovoti tašką. Po 29-ąją minutę Kavaliausko galva įmušto įvarčio pirmavom, bet 60-ąją minutę Mindaugas Daunoravičius (irgi smūgiu galva) išlygino rezultatą. Žmonės kalba, kad vėl žaisdami pirmu numeriu lėtai stumdėm kamuolį vidury aikštės, be jokios idėjos/aštrumo puolime, tai pelnytai pergalės ir neiškovojom.
Čepas:

Tas pašalinimas padarė mums meškos paslaugą. Komanda pagalvojo, kad pergalę jau turi rankose. Praleidom įvartį „iš nieko“. Daugiau kažko labai rimto varžovai nesukūrė. Bet toks jau tas futbolas.
Nesugebėjome apsiginti, pasinaudoti savo žaidimo pranašumu ir kiekybine persvara. Rezultatu aš labai nepatenkintas.


embeded-image
Galerija
Komentarai:

Santrauka:
Citavimas
0
Stumbras Kauno derbyje iškovojo pergalę rezultatu 2:0 ir pirmosios vietos jau greičiausiai nebeužleis:

embeded-image

Pralaimėjus Spyriui, Utenis kartu su MRU užsitikrino medalius. Tik tiek... 🙄
Tuo tarpu paskutiniojo turo rungtynės įvyks sekmadienį: Utenis žais su Žalgiriečiu, Stumbras su Nevėžiu, o MRU - su Šilu.
Citavimas
0
embeded-image

Sezoną taip ir pabaigėm - trečioje vietoje. Nors ir iškovojom pergalę prieš Žalgirietį (2:1), bet laimėti pavyko ir MRU (5:1 prieš Šilą), ir Stumbrui (4:1), todėl turnyrinė lentelė išliko nepakitusi.

Treneris:

Mes prieš šias rungtynes savaitę visiškai ilsėjomės. Seniai buvome bežaidę, turėję praktikos. Galbūt dėl to žaidimo kokybė nebuvo labai džiuginanti, žaidimo scenarijus klostėsi ne taip, kaip mes norėjome. Bet kadangi dar buvo teorinė galimybė pakilti vienu laipteliu, mus galėjo patenkinti tik pergalė. Svarbiau buvo rezultatas, o žaidimas nuėjo į antrą planą. Antras rungtynes iš eilės parodėme charakterį ir pavyko iškovoti pergalę.
Šiandien yra Vėlinės, buvo tikrai šalta, o žmonių susirinko apie tūkstantį, radę laiko futbolui net tarp kapų lankymo.
Medaliai visada yra gerai. Vienareikšmiškai tai yra pasiekimas. Jau reikia baigti galvoti, ką mes galėjome padaryti geriau, ką daugiau pasiekti. Pagalvokime, kad tapome prizininkais, nors atkūrėme komandą tik šiemet.
Taip, pradėjome labai sunkiai: po truputį, po truputį. Suburti, sukomplektuoti, sukurti komandą – tam reikia laiko. Ir niekas nesikuria greitai. Reikia laiko ir kantrybės.
Noriu su šiuo pasiekimu pasveikinti visą Utenos futbolo bendruomenę, sirgalius, savivaldybę, miesto merą, komandą, klubo administraciją. Norisi su visais pasidžiaugti.RUNGTYNIŲ VAIZDAI

Įvarčiai:Utenis (Utena) - Žalgirietis (Vilnius) 2:1 (1:1)
„Utenio" stadionas, 1000 žiūrovų
Teisėjas - M. Pomeckis (Panevėžys)
Įvarčiai: 44 min. iš 11 m baudinio E. Varnas, 54 min. P. Lukšys (Utenis); 5 min. J. Momkus (Žalgirietis)
Įspėti: 31 min. E. Varnas (Utenis); 13 min. D. Stankevič (Žalgirietis)
Citavimas
0
Idomu kaip jauciasi tokie zaidejai kaip Luksys, Varnas, Gordej ir Naumovas? 😂 vos apsilost vilniaus futbolo mokyklu vaikus ir dar kazka sakyt apie tai, kad savaite nesitreniravom tai cia savigarbos reikia turet
embeded-image
Citavimas
0
Kaip Tručinskas šį sezoną atrodė?
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Kaip Tručinskas šį sezoną atrodė?


Tručinskas? Man, kaip žmogui, kuris jį pirmą kartą tik šiemet išgirdo, tai paliko visai neblogą įspūdį. 😉 Sezono pradžioj, jei nieko nemaišau, palošė vidurio saugu, bet po to, greičiausiai dėl ilgalaikės Zagursko traumos, buvo perstumtas į dešinį gynybos kraštą; į ataką gal ir ne taip dažnai jungdavosi, kaip Gunevičius kitam krašte, bet bent jau keletą assist'ų padaręs buvo, o ir gynyboj tokių didelių klaidų kaip ir nedarydavo. Jo nuoma Uteny, deja, baigės, ir dėl stiprių pasirodymų vargiai ar išeis ją pratęst 😁
Dar verta paminėt, kad Tručinskas, kaip ir Krasnovskis su Artimavičium, į u21 rinktinę yra kviečiami, ir Baltijos taurėj visi gavo pažaist... Tiesa, greičiausiai čia Čepo nuopelnas, kuris jaunimo rinktinėj dirba asistentu 😇
Citavimas
0
Apie į jaunimo rinktinės stovyklą išvykusius Utenio atstovus:

Trims „Utenio“ futbolininkams – Lukui Artimavičiui, Aurimui Tručinskui ir Mykolui Krasnovskiui – sezonas dar nesibaigė. Jie pakviesti į Lietuvos U-21 rinktinę, kuri lapkričio 14 ir 17 dienomis Vilniuje sužais dvejas draugiškas rungtynes su Baltarusijos bendraamžiais.

Trijulė į jaunimo rinktinę kviečiama jau ne pirmą kartą. Šiemet jie žaidė rungtynėse su Estijos, Latvijos ir Suomijos komandomis Baltijos taurės turnyre. „Jie man padarė gerą įspūdį. Ir šiemetiniame Baltijos taurės turnyre puikiai sužaidė. Nė vienam negalėčiau turėti priekaištų“, - apie „Utenio“ žaidėjus sakė jaunimo rinktinės vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas. Lietuvos komanda tąsyk buvo suburta iš jaunesnių futbolininkų, nei varžovai, kurių dauguma žaidėjų buvo būtent 21 metų.

Visi trys į rinktinę kviečiami Utenos ekipos žaidėjai yra dvidešimtmečiai. A. Narbekovas pažymėjo, jog labai svarbu, kad tokio amžiaus futbolininkai turi daug žaidimo praktikos rungtyniaudami klube.

„Tai yra perspektyvūs vaikinai ir tinka į rinktinę pagal amžių. Ateinančiais metais komandą sudarys 1994-1995 metais gimę futbolininkais. Šie žaidėjai rodo norą ir yra pasiekę reikiamą žaidimo lygį. Jie turi žaidimo praktikos, nes visą laiką rungtyniauja komandoje, kuri pirmojoje lygoje užėmė trečiąją vietą“, - kalbėjo Lietuvos U-21 rinktinės vyriausiasis treneris.

Į U-21 stovyklą pakviesti ir dar trys „Utenio“ atstovai: komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas, kuris yra A. Narbekovo asistentas, vartininkų treneris Pavelas Leusas ir kineziterapeutas Aurimas Tilindis.

Šio sezono žaidėjų statistika:

embeded-image

P.S. sutvarkyti pirmieji temos pranešimai.
Citavimas
0
Sezono highlights'ai:

Citavimas
0
Įsimintina diena Utenos futbolui. Šiandienos rungtynių prieš "Sūduvą" startinėje sudėtyje - nei vieno lietuvio. Ką jūs į tai? 😕
Citavimas
0
Man Ager Rašė:

Įsimintina diena Utenos futbolui. Šiandienos rungtynių prieš "Sūduvą" startinėje sudėtyje - nei vieno lietuvio. Ką jūs į tai? 😕


Jeigu atvirai, tai klubu tikslas yra rezultatas, jeigu gera rezultata didesnes galimybes pasiekti su 11 legionieriu, tai kas belieka 😎 Jeigu yra rysiu, tai ir ekonominiu atzvilgiu tie legionieriai gali buti geresnis variantas, juos cia paima, apgyvendina, visi tikisi kur nors rimciau uzsikabinti, tai realu, kad ir stebuklu jiems ten nemoka, vdruk koki viena parduos, tai nubyres centrai klubui ir turbut treneriui kuris siuos zaidejus atsitempe su savo rysiais, zodziu is klubines rezultato puses ir ekonomines puses viskas ciki piki.

O vietiniu zaideju parengimo sistemos mes kaip ir neturim, nei viename klube 😎

Utenis bent jau bando ja daryti ir mano poziuriu tiem B komandos zaidejams irgi gerai, jeigu matys lygi 1 komandos, zinos kiek reikia ideti, kad ta lygi pasiekti.

Aisku cia tik 1 pergale vs Suduva, bet atrodo kad viskas turetu buti neblogiau, nei kad buvo 1 puseje. Tokiu atveju Utenis iseis kaip situacijos nugaletojai.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Utenis B pradejo Ispanus leisti ir i I lyga, ir paeme Zalgiris B 1:0. Atsirado nemazos galimybes nustumti Taura ir Zalgiris B i dugna.

Uteni isventinu geriausiai valdomu klubu Lietuvoj 🤓
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Tauras tai uz Gertma pinigu prisiteise lyg, jau viena legionieriu pasiime, tai gal irgi kapstytis bandys
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0

Nauji įrašai