FK Mažeikiai

Atsakyti
Sekti temą
Sveiki. Jau trys komandos susidūrė su FKM. Jos susidarė savo įspūdį, ypač FK Marijampolės Sūduva atsakingai pasiruošusi ir įrodžiusi savo stiprumą. Įdomu kaip futbolo fanai vertina šią komandą po trijų turų ir ko laukiate iš FK Mažeikių - FK Ekrano susitikimo.
Citavimas
0
Sunku daryti isvadas sezono pradzioje, bet kolkas maloniai dziugina mazeikiai, teisinga linkme klubo valdyba dirba😁taip ir toliau😁
Citavimas
0
Tiesa. Iš paskutiniojo susitikimo su Ekranu, darosi aišku, kad komanda pasiryžusi kiekvienam priešininkui pasipriešinti. Kažko dar trūksta iki labiau pastebimo rezultato, bet kaip ir sakiai dar tik sezono pradžia.
Citavimas
0
Ar žiūrėsite Ekrano - Mažeikių susitikimą per Lietuvos ryto televiziją sekmadinenį 18:00 ? Kokios mintys apie šias varžybas?
Citavimas
0
Kaip suprantu vienas puolimo lyderių Sergej Zhygalov palieka Mažeikius , nors kontraktą turėjo 2 metams 🙄 Ukrainiečių desantas tokiu atveju kiek apmažėja.

Klubas priėmė sunkų, bet žaidėjo nevaržantį sprendimą. Gavus FK Sūduvos pasiūlymą, leido S. Žigalov atstovauti Marijampolės klubui ir perleido jį iki sezono pabaigos. Negalime varžyti žmogaus kuris aikštėje ir gyvenime yra kovotojas ir tikime, kad jam tai pavyks įrodyti kovojant Europos lygos atrankos cikle.

Citavimas
0
Išnuomotas, jei gerai žais, labai tikėtina, kad galutinai išpirks kitam sezonui.
Citavimas
0

Nauji įrašai