FK Dainava Alytus

Atsakyti
Sekti temą
Bet jau taip prisišikę sėdi, kad vargu, ar labai pagerės situacija turnyrinėj lentelėj. Vienintelis likęs klausimas - ar pagerins kito grando, Visagino „Intero“, rekordą.
Citavimas
0
Citavimas
0
Gonzalez kaip susijęs su Dainava rimtai, gal apšviestų kas ten per situacija dabar? Auska persivadina į DFK?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Gonzalez kaip susijęs su Dainava rimtai, gal apšviestų kas ten per situacija dabar? Auska persivadina į DFK?


Situacija tokia, nepersivadina, o sujungia. Pernai antroj lygoj zaide Dainava ir siemet juos apjungia su Auska, nes ir ten grajoku turejo neblogu pora. Cia aisku bus zymiai lengviau finansavima pritraukt, kai vienas klubas ir dar Dainavos pavadinimus, nes pas dzukus futbolas yra svarbiau. Kas tokie zais nelabai zinau, bet manau kazkokiu dideliu naujoku neisvysim ir bus tie patys vietiniai visi + gal Miklinevicius liks. Ir kaip suprantu fbk principu sudarytas kur fanai tures svaru zodi klubo valdyme.
Citavimas
0
2:1 – tokiu rezultatu baigėsi pirmosios DFK DAINAVOS rungtynės šiais metais. Draugiškame susitikime, svečiuose, dainaviečiai įveikė antrajam sezonui Lietuvos futbolo A lygoje besiruošiančią Jonavos „Lietavą“.

Alytaus DFK „Dainavos“ gretose – vartininkas iš Latvijos - http://dfkdainava.com/2017/02/12/alytau ... -latvijos/
Citavimas
0
Vaizdai iš 2018-08-17 vykusių pergalingų rungtynių, kai sektoriuje linksminosi ir puikią atmosferą Alytaus miesto stadione kūrė virš 70 ultrų!
Vaizdo įraše įamžinta ir choreografija „KOZIRIAI MŪSŲ RANKOSE“.
Citavimas
1
Isnykus ekrano ultroms Dainavos tankai su Zalgirio IV yra geriausios grupuotes Lietuvoje.Man tankai net arciau sirdies del akcijos pries supuvusius fedus
Citavimas
0

Nauji įrašai