Ar reikalinga mums B rinktinė?

Atsakyti
Sekti temą
Noriu jūsų paklausti ar reikalinga Lietuvai B rinktine..Noreciau kad nuomones argumentuotos butu... 😄
embeded-image
Citavimas
0
Manau, reikalinga..Kitose salyse irgi tokios egzistuoja. Pasak treneriu, tai butu daugiau lietuvoj zaidziantys fulininkai; nepatenkantys, pvz, i jaunimo rinktine...Kodel gi jie negaletu susirinkti kartu, retkarciais suzaisti rungtyniu, susizaistu, suprastu vienas kita, taip jiems butu lengviau isilieti i pagrindines rinktines sudeti..Butu supazindinti su nacionalines rinktines taktika, pasiruosimo metodais..galetu daug vaisingiau pakeisti pagrindines sudeties zaidejus...O zinant, kad retkarciais musu "zvaigzdes" suranda priezasciu nevykti i rinktine, tokie zaidejai, o tai yra, ir B rinktine, reikalinga...vat
Citavimas
0
Nu net sunku pasakyti, siaip tai pinigu is fules atimtu, kita vertus gal siek tiek padetu Lietuvos futbolui i prieki pasistumeti...
Citavimas
0
Manau kad reikalinga
Citavimas
0
B rinktine žais kadanors?O gal aš kažka praleidau?
Citavimas
0
Tokia rinktinė yra visiškai nereikalinga. Papildomi pinigai draugiškoms, kurių federacija ir taip "neturi". Čia buvo vienas dalykas, o antras dalykas yra tas, jog nėra tinkamų specialistų šiai rinktinei prižiūrėti. Užtenka mum pilnai ir U-21, kur dauguma Lietuvoje žaidžiančio jaunimo. Į draugiškas kviečiami geri žaidėjai iš Lietuvos ir į nacionalinę rinktinę. Taip ir prasimuša visokie Vencevičiai ir Mikoliūnai.
Citavimas
0
Tikrai ne
Citavimas
0
Butinai reikalinga,nes dauguma rinktines nariu zaidzia uzsienyje,o vietos zaidejams sunku prasibrauti i pagrindine rinktine.Bus stimulas tobuleti.
Citavimas
0
Manau kad reikalinga. tačiau reikia pripažinti kad ji ir egzistuoja. pamenu kai lenkus padarėm per draugiškas, žaidė A lygos žaidėjai. Baltijos šalių turnyras, jame irgi lošia tarsi antra sudėtis. Manau kad viskas ir dabar yra pakankamai normalu.
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Afasfa
Citavimas
0

Nauji įrašai