[Juventus] Straipsniai, interviu, komentarai

Atsakyti
Sekti temą
👏 Ačiū 👏
Citavimas
0
Tas apie Bearded Pirlo geras. 😂 Man po perėjimo į Juvę ir antros jaunystės jis išvis yra herojus. Įrodymas kad šita karta dar laikosi ir kad senas žebenkštys gali išmokti naujų prijomų.
Javier Zanetti
"I still remember my first day at Inter. I arrived with a plastic bag with my boots inside and I crossed the crowdof fans who were asking who I was. That's where it all started.
Citavimas
0
Del Asamoah tai man irgi kiek staigmena, siaip logiska, visus duomenis lost italisku wingbacku jis turi (ir tuo paciu keista, kaip niekas apie tai iki tol nepagalvojo). Dar sutapimas tas, kad Armero regis irgi buvo persamas Juvei, kuris yra tikras naturalus zveriskas wingbackas, bet jeigu Asamoah is tikruju bus pagamintas is naujo, tai turi potencialo dar ir ta pati Armero uznest. + daugiau logikos, kai buvo nupirkti Isla (kuris irgi nemazai los centre imho, kai Lichtensteineris bus sveikas) + Pogba
Citavimas
0

Buffon: "The replay is clear, it wasn’t a penalty, but that wasn’t the reason behind our defeat,"

"We had an hour to get back into it and weren’t able to do so. There are many incidents like that over the course of a season.

"If people want to find excuses for a defeat, it’s simple, but I believe the best way of explaining it would be to say that the opposition were better than us and we deserved to lose.

"Having said that, you have to ask why we lost. It’s not easy to work out. We were missing something and that was evident. We had time to get back on level terms but we didn’t ever create the right opportunity."Learn some dignity, Moratti, Stramaccioni and co.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
embeded-image
„Mano brolis Florentinas – žmogus kiek kaprizingas. Dabar jis žaidžia „Sedan“ klube. Kitas brolis Mathias atvirkščiai – labiau subrendęs ir ramus. Dabar jis žaidžia Anglijos trečiame divizione už Crewe Alexandra F.C.
Mano tėvas Antoine taip pat norėjo tapti profesionaliu futbolininku, bet likimo buvo nulemta jam tapti treneriu. Taigi vaikystėje teko peržiūrėti daug videojuostų, ne tiktai Pele ir Maradonos, bet ir Papino. Visad norėjau turėti jo jėgą ir agresiją. Dar moku gerai žaisti stalo tenisą, Prancūzijos rinktinėje nėra už mane stipresnio, nebent Lloris, Clichy ir Gignac gali man pasipriešinti. Iš tikrųjų šeima norėjo kad aš baigčiau mokslus, bet juose man nelabai sekėsi.“

Tu žiūrėjai 1998 metų Pasaulio Čempionatą?

„Man tada buvo penkeri, ir Prancūzijos pergalė prieš Braziliją pakeitė mano požiūrį. Tada mes buvome geriausi. Tada aš norėjau būti kaip Henry ar Zidane, bet gerėjausi ir Ronaldo. Dar aš žavėjausi ir Adriano. Taigi su tėvo pagalba aš tobulėjau kasdieną: Pelė savo neįsivaizduojamais judėjimais į kairę ir į dešinę, Garrincha su savo neįtikėtinu driblingu, nuo kurių visi svaigdavo. Ir aišku, Zico, su savo ugninga galybe.“

Tiesa, kad Tu pradėjai futbolą žaisti šešerių?

„Taip. Tuo metu tėvai išsiskyrė, ir aš likau su mama. Iš Roissy-en-Brie mes persikraustėm į Torcy, po to į Le Havre. Namus teko palikti labai anksti, bet aš dėl to nesigailiu. Aš gyvenau vienas, bet nesijaučiau vienišas. Vakarais skambindavau namo ir kalbėdavausi su šeima, su broliais.“

Ar galima Tave lyginti su Balotelli?

„Manau, kad Mario problema vaikiškos psichologinės traumos. Taip būna, kai tu jautiesi mylimas tėvų, ir tas su laiku nepraeina. Mančesteryje teko bendrauti su juo. Aš skaitau knygas apie islamą, taip pat Thuramo knygą „Mano juodosios žvaigždės“. Mano tėvas visgi buvo profesorius ir užsiėmė ne tik futbolu. Aš visada noriu pažinti savo šaknis, suprasti kas aš toks. Aš mėgstu muziką, mėgstu repą. Mėgstu spageti su krevetėmis ir Gibsono filmą „Apokalipsė“. Majų genties jaunuolio Jaguaro Letena istorija pavergė mane. Nesenai aš pabuvojau Gvinejoje. Ten labai gražu, bet kartu ir sunku."


Ar radai savo giminių?

„Dabar aš pažįstu savo tetą, pusbrolius. Bet netgi sostinėje, Konakryje, daugybė problemų: vanduo, elektra ir maistas. Lankydamasis Afrikoje ir matydamas šias problemas, žinoma, nuliūsti."

16 metų išvykai į Manchester United?

„Taip. Treniruojamas Fergiusono, dažnai nežinai ką daryti. Bet žaidėjuose jis mato už ko galima užsikabinti, kad žaidėjas vystytųsi ir progresuotų. Daugelis turi būti dėkingi jam dėl savo sėkmės, kaip ir aš, nors aš tikrai žaidžiau ne daug."

Jis Tau rekomendavo pasirinkti Italiją?

„Jis sakė, kad ten daug rasizmo ir man bus skaudu.“

Bet tu su tuo nesutinki?

„Sunkumų yra visur. Net ir ten buvo daug problemų, man buvo sunku aklimatizuotis dėl silpno anglų kalbos mokėjimo. Tai buvo tikras pragaras, per šešis mėnesius reikėjo suprasti, ką gi vertina Anglijoje. Kas liečia rasizmą, tai galiu pasakyti, kad niekas niekur nuo to neapdraustas. Toje pašioje anglijoje ir John Terry ir Luis Suarez net 7 kartus Evra išvadino „nigeriu“. Taip pat ir mūsų sirgaliai nesupranta, kad kai jie dainuoja įžeidžiančias dainas apie priešininkus ir apie jų odos spalvą, tai jie žeidžia ir mane. Ką padarysi, čia yra toks žaidimas.“

Kame sirgaliai dažniausiai būna neteisūs?

Jie nesupranta, kad žaidėjas pats turi teisę rinktis savo gyvenimo stilių. Mes pinigus uždirbame, jų nevagiam. Jei aš noriu nusipirkti gerą automobilį, tai niekas neturi smerkti manęs už tai. Apie save galvoju, kad aš dar nepasiekiau viršūnės, bet jei šlovė aptemdys protą ir tu pasijausi visagaliu, gali skaudžiai kristi iš tų aukštumų.“


Taigi tu neigi Fergiusono žodžius?

„Kažkuria prasme taip. Itališkas futbolas taktiškai labai protingas, palyginus su anglų futbolu, fiziškai labiau kietas, palyginus su prancūzų futbolu, labai techniškas. Niekas dabar teisingai neįvertina itališko futbolo.Visą savaitę tu dirbi taip, kad nėra laiko laisvai įkvėpti. Bet toks perdėtas dėmesys detalėms ir daro itališką futbolą ypatingu, įvairiu ir sunkiu. Galų gale tai išskirtinis čempionatas.“


Gal tada tau reikia psichologo?

„Man jis tikrai nereikalingas. Vakarais aš tiesiog „atakuoju“ savo telefoną ir kalbuosi su saviškiais. Aš labai šeimyniškas žmogus. Be to į svečius dažnai atvažiuoja mama. „Juventuse“ man viskas gerai, bet neslėpsiu, vaikystėje svajojau žaisti „Arsenale“ ar „Barselonoje“. Dar svajoju sužaisti rinktinėje prieš savo brolius. Turėtų gautis įdomios rungtynės."

Tu nustebintas sėkmingu Rudi Garcia darbu pirmais jo metais Italijoje?

Taip. Tiesa, aš jo asmeniškai nepažįstu, nors mes abu prancūzai. Tas faktas, kad jam Romoje nekilo aklimatizacijos problemų rodo, kad jis lankstus žmogus ir greitai suvokia kas prie ko. Na o kalbant apie savo problemas, neįmanoma nuslėpti nusivylimo, kuris liko po nesėkmės Stambule. O štai dėl Prancūzijos rinktinės patekimo į Pasaulio Čempionatą Brazilijoje niekada neabejojau.

„Juventus" tau, tai ...?

Zidanas, Trezegė, Nedvedas. Talentas, klasė, disciplina ir komandinė dvasia. Kas liečia mane, žinau, kad vien perspektyvumo neužtenka sėkmei, reikia dar žiūrėti ir reikalavimų. Savo talentu aš neabejoju, bet nenoriu nueiti iki absurdo, kad kažką sau įrodyčiau. Aš patyriau daug išbandymų, todėl visada žiūriu savo galutinių tikslų."
Citavimas
0
Įdomus interviu, gaila tik kad nežino kur jo brolis Florentin dabar žaidžia 😂
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Įdomus interviu, gaila tik kad nežino kur jo brolis Florentin dabar žaidžia 😂nemanau, kad jis nežino, čia gal greičiau vertėjų problema.
La REPUBBLICA nurodo teisingai - „Saint-Etienne“, bet aš verčiau iš rusiško teksto. Kadangi suabejojau, pasitikrinai "pedijoje". Ten nurodyta, kad Sedanui išnuomotas. Taip kad čia gal labiau mano netikslumas.
Citavimas
0
Paskaičius Pogbos interviu sunkiai patiki, kad bičui vos 20 metų. Kaip ir stebint jo žaidimą.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0

Nauji įrašai