[Juventus] Įvairenybės

Atsakyti
Sekti temą
Būtent, dėl drastiškumo. Žmonės per daug metų pripranta prie logotipo matydami jį visur, ir po to, atlikus bet kokį pakeitimą, žinoma lieka nepatenkintų. Kuo mažiau praeito herbo detalių lieka, tuo daugiau būna nepatenkintų, tai natūralu. Šiuo atveju iš vis nieko neliko, dėl to ir toks ažiotažas.
Modernizacija žinoma yra būtina, kokį tuo metu dominuojantį stilių bepasirinktų.

Tačiau herbas, bent mano suvokimu, turi suteikti išskirtinumo (natūralu,juk tai skiriamasis ženklas!), futbolo klubui aišku nepakenkia jei jis dar ir didingas. Kiek to didingumo bus, čia jau aišku nuomonės ir mados reikalas. Bet vistiek, kaip ir kokio Vyčio niekad deramai negali pakeist mandrai išraityta V raidė, taip ir visiems giliai įsišaknijusio legendinio futbolo klubo logotipo, niekad deramai nepakeis viena raidė, nes tada prarandi unikalumą.

Kaip gerą pavyzdį supaprastinant ir modernizuojant logotipą, galėčiau išskirti Arsenalo logotipo perdarymą. Ir tuo metu kai keitė, fanams aišku irgi nepatiko, nes nebeliko klubo moto, mažesnio herbo apačioje, buvo mažai tartasi ir t.t. Bet žiūrint dabar, tikrai viskas buvo į naudą, supaprastintas tikra mišraine buvęs logo ir išliko bent kažkoks senojo fragmentas/akcentas.
embeded-image

Tuo tarpu Juventus modernizacijoj nematau nieko revoliucinio ir unikalaus. Turim jau panašių minimalistinio stiliaus pavyzdžių ir toje pačioje Italijoje ar Vokietijoje.

embeded-image
embeded-image

Man asmeniškai tiek šie pavyzdžiai, tiek Juventuso logo atrodo tiesiog nykiai. Tebunie tuos senojo tipo herbus gal ir galim ,labai norint, traktuot kaip kažkokias atgyvenas/relikvijas jau, bet jei kiekvienas klubas save pradės vien pirma pavadinimo raide reprezentuot, tai irgi nematau tame nieko šiuolaikiško, ar įdomaus . Turbūt geriausias variantas kai išlaikomas balansas, tarp praeities ir ateities, tada ir tokie die hard senamadžiai fanai (kaip aš) lieka patenkinti, ir turi atnaujintą logo.
"When I go to the press conference before the game, in my mind the game has already started." - Jose Mourinho
Citavimas
0
Juventus modernizacija yra unikali tuo, kad jų logotipas iškrenta iš bendros koncepcijos kontūro neturėjimu. Tai jo, Napoli logotipas gal irgi paprastas kaip popieriaus lapas, bet jis vis tiek atrodo kaip futbolo komandos logotipas. Šitą gerai iliustravo bičas, kuris ant naujo logotipo tiesiog užmetė kontūrą ir jis iškart pasidarė panašesnis į futbolo komandos logo.

[tweet]twitter.com/CJ10_/status/821332481047752705[/tweet]

Man dar kitas klausimas
Citavimas
0
Gal zinot kur Lietuvoje galima nusipirkti patikomoje parduotuvej originalius Ronaldo marskinelius ir kad iskart pristatytu?
Citavimas
0
Juventus akcijų vertė po C.Ronaldo atvykimo išaugo net 55 procentais 😄 O akcijų pardavimas per mėnesį nuo 19 iki 300 mln. eurų 😁 o dar kažkas sakė, ar tikrai verta mokėti tokius pinigus už tokio amžiaus žaidėją... lol
Citavimas
1
Nerealūs skaičiai: CR uždirba per sezoną virš trisdešimt milijonų eurų, o Higuainas, kuris antroj vietoj pagal atlyginimą Italijoj, uždirba tik beveik dešimt milijonų 😄 daugiau nei trigubas skirtumas, baisu pagalvot apie kitų komandų žaidėjų atlyginimus 😄
Citavimas
1
Kiek teko skaityt CR praleis draugiskas rungtynes su Kroatija del to, jog dar vyksta adaptacinis laikotarpis Juves komandoj, viskas logiska, nera tikslo draskytis 😁
Citavimas
1
Mario Mandzukic is reportedly considering a new contract that would hold him to Juventus until June 2022.

According to the Corriere dello Sport, the Croatia international is ready to commit the rest of his career to the Bianconeri.

He is a fan favourite for his work-rate and attitude, while this season he has already contributed nine goals and four assists in 21 competitive appearances.

The 32-year-old’s current contract is due to expire in June 2020.
Citavimas
0
Ronaldo trečiose rungtynėse iš eilės ne tik pelnė po įvartį, bet kartu ir atliko rezultatyvų perdavimą, anksčiau CR tai buvo pavykę padaryt tik vieną kartą 2014 m., kai tuo metu gynė dar Real ekipos garbę 😁 FORZA JUVE
Citavimas
0
Cristiano Ronaldo tapo pirmuoju žaidėju, pelniusiu 600-ąjį įvartį karjeroje ir tai jis padarė vilkėdamas Juves marškinėlius ⚽⚽⚽👏
Citavimas
1

Nauji įrašai