[Juventus] Coppa Italia, Supercoppa

Atsakyti
Sekti temą
Man Allegri nuo pat pradžių atrodė kaip minimum mažiausiai blogas pasirinkimas pakeist Conte ir dabar labai smagu matyt kaip Maxas ( kaip beje ir Morata) šluosto visiem egzpertam, tarp jų ir mūsu forumo, nosis.

O ACM savo vienintelio Scudetto Å¡iame tukstantmety autoriu, kuris nebuvo Ancelotti, Å¡iaip irgi turetu vis silciau prisimint. Ypac tokiais laikais.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
kilga Rašė:Allegri kaip tik jūsų paslaugom 😇kokie geri tie draugai is milano. is pradziu pirlo, po to allegri.

priceless 😂 😄

Milano fanai tiek non-stopu kalė į galvas, kad Allegri yra visiškas grybas, kad net beveik buvau patikėjęs. Įdomu, kiek Juventuso fanų dabar, matydami Conte darbą su rinktine, norėtų jį susigrąžinti atgal?
Citavimas
0
Centron Rašė:


priceless 😂 😄

Milano fanai tiek non-stopu kalė į galvas, kad Allegri yra visiškas grybas, kad net beveik buvau patikėjęs. Įdomu, kiek Juventuso fanų dabar, matydami Conte darbą su rinktinė, norėtų jį susigrąžinti atgal?siuo metu didzioji dauguma tikrai nekeistu conte -> allegri, nors ta pati didzioji dauguma buvo labai skeptiskai nusiteikus pries sezona. yra netgi ekstremalu, kurie apskritai nenoretu jo niekada griztancio i juve, del to kaip jis isejo is klubo, bet cia vienetai. aciu jam uz 3 scudetto ir sekmes tolimesneje karjeroje. o allegri zaidejai giria, media giria, rezultatai geresni nei contes, zaidimas imho - irgi.
Citavimas
0
O ka jau cia tokio tas Allegri padare, kad jau taip visus uzciaupe? gaves treniruot viena geriausiu pasaulio komandu...
Citavimas
0
Kad taip būtumėt besidžiaugę, kai jį pasamdė, tada kažkaip džiaugsmu labai netryškot 🙄
Milanas, paskutiniais jo treniravimo metais, žaidė taip pat šūdinai kaip ir dabartinis, į neviltį varė jo kietakaktiškumas, taktiškai irgi ne stipriausias treneris, kas puikiai pasimatė Milano žygiuose čempionų lygoj. Vienintelė jo savybė, kuri patiko, tai, kad turi užsiauginęs storą odą ir nekreipia dėmesio į spaudos ir aplinkinių sapaliones, šneka ką reikia šnekėt, žodžiu ramybė.
Gražaus žaidimo nelabai buvo net ir tais metais kai laimėjom scudetto, o laimėjom dėl to, kad turėjom stipriausią sudėtį ir Allegri, tiesiog, padarė darbą, kurį ir turėjo padaryt. Labiau norėtųsi padėkot Ibrai ir Silvai, o ne Maxui. Sekantį sezoną fail ir atiduotas scudetto senjorai. Vienodomis sąlygomis buvo apžaistas Contės. Toliau sekusių metų geriau nekomentuosiu...
Kas liečia dabartinius rezultatus, siūlyčiau palaukti sezono pabaigos. Jei baigs laimėjęs tik scudetto, tai, vėl gi, nieko stebuklingo, tiesiog padarytas darbas, kurį ir turėjo padaryt, turėdamas tokią komandą. Tiesa, žaidimas, kurį demonstruoja juve prie jo, man visai patinka.
Kad atleido jį plikiai, gailesčio ir nuoskaudų tikrai nėra, vienintelis dalykas, ko gaila, tai, kad vėliau buvo paimti visiškai žali treneriai.
Citavimas
0
Conte (aišku kartu su beveik idealia klubo vadovybės veikla) reikia atiduoti visus creditus už tai kad jis pakėlė komandą nuo lygos vidutiniokų iki tos vienos geriausių komandų pasauly, anot Ezzy. Kaip motyvatorius ir įkvėpėjas, klubo legenda, tuo metu jis buvo turbūt geriausias variantas koks tik įmanoma. Scudetto, kurį ACM anot Tomejaus atidavė 2011-2012 sezone, buvo jo masterpiece ir tas faktas, kad Milano fanai iki šiol visada jo baigtį suveda į tą vieną Muntari neįskaitytą įvartį turėtų būti greičiau komplimentas Allegri, o ne priekaištas. Ta Juventus žaidė žvėriškai gerą futbolą, ypač visada kai susitikdavo su pagrindiniais konkurentais, o ACM ėjo iki pabaigos su ja koja kojon ir atsiliko tik finišo tiesiojoj.

Per kitus du sezonus Conte tapo vis labiau nuspėjamas ir užsispyręs, o futbolas vis labiau funkcionalus ir gremėzdiškas. Praeito sezono pabaigoje prieš akis jau iškildavo Capello laikų Juve su Ibrahimovicium, kurią buvo sunku žiūrėti. Ypač piktindavo jo sprendimai laikyti pagrindinę sudėtį mažai svarbiose Serie A rungtynėse prieš outsiderius ir rotuoti turnyruose, kur rezultatas buvo būtinas, užsispyrimas dėl formacijos bei ypač nuolatiniai pasiteisinimai (tokie kaip mes per maži, kad laimėtume kažką Europoje) ir kaltų ieškojimas. Tas išėjimas Liepos mėnesį buvo jau uogytė ant torto.

Allegri yra ramesnis, labiau užtikrintas, nešneka ko nereikia. Jis kitoks man managemente. Panašu, kad mikroklimatas komandoj labai geras ir tai matosi aikštėje. Taktiškai kol kas irgi jokių priekaištų - tai kas veikė paimta iš Conte, tačiau nebijota įnešti savo pokyčių. Lankstumas pavydėtinas - žaidžiama 4-3-1-2, 3-5-2, netgi 4-3-3, neretai pereinant nuo vienos formacijos prie kitos rungtynių metu. Tevez judėjimas ir Moratos greitis išnaudojami puikiai prieš aukštą presingą, gynyba veikia užtikrintai. Nenoriu nieko idealizuoti, bet tai ką matau man patinka. Simply as that.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Man tai visada juokingai skamba neva pasiekimus menkinantis argumentas "padarė tai, ką turėjo padaryt", kai treneris laimi čempionatą. Retrospektyviai žiūrint yra lengva pasakyt, kad Milanas 2011 metais buvo stipriausia komanda Italijoj, bet prieš sezoną turbūt tik patys Milano fanai ir laikė savo komandą favoritais į Scudetto. Konsensusas buvo tas, kad Interas nusineš eilinį titulą.
Citavimas
0
Marlon, čia šiaip pastebėjimas, bet kažkaip tamstos norai ir pranašystės labai jau tiksliai pildosi: Isla išsiųstas į kitą Europos galą, Contei Juve nusibodo, o Juve pasiėmė pergalę 3:0, nors ir ne techninę 😂 . Kvepia labai artimu ryšiu su komandos headquaters 😂

Dabar jei rimtai dėl Allegri/Conte. Pritarsiu, kad Conte pagrindinė problema yra ta, kad žmogus nebando ieškoti alternatyvių sprendimų net tada, kai jo taktikos absoliučiai neveikia. Ir tam tikrų žaidėjų pūdymai ant suolo leidžiant silpnesnius, bet jam labiau patinkančius, irgi prie gerų rezultatų neprisideda. O, pavyzdžiui, taktika 3-5-2, jei palyginsim su dabartine Allegri 4-4-2 (supaprastinant), man būdavo nesuprantama ne vien todėl, kad ji Europoj praeitais metais labai dažnai strigdavo. Tokia schema reikšdavo, kad iš Vidal/Pirlo/Pogba/Marchisio (arguably, 4 iš geriausių 5 aikštės žaidėjų praeitais metais) vienas būtinai bus paliekamas ant suolo, nes tiesiog neužtenka vietų saugų tarpe. Pas Allegri yra sudėliojama taip, kad aikštėje būtų visi geriausi (iš pasirengusių žaisti, aišku). Apskritai, Allegri kol kas turi kone tobulą sezoną (jei neskaičiuosim, aišku, terliojimosi ČL grupėse, bet, aišku, kaip iš jos išeita niekas neprisimins, ypač, jei bus pasiektas pusfinalis). On the flip side, pirmas jo sezonas ir Milane buvo puikus. Plius, be abejo, ateita į puikiai sukomplektuotą komandą, kuri turbūt, bent ant popieriaus, yra stipresnė net ir už bet kurių Conte metų Juventus. Klausimas, ar toks žaidimo lygis bus išlaikytas ir kitais ar, juolab, trečiais metais (jei Allegri iki to laiko liks). Nenoriu čia peikti žmogaus, kuris kol kas turi žiauriai didelius šansus Juve po ilgos pertraukos išvesti į ČL pusfinalį ir laimėti ne tik Serie A, bet ir Coppa, tačiau prieš stumiant ant Conte ir vadinant Allegri geresniu overall treneriu reikėtų imti didesnį laiko tarpą nei vienas sezonas.

Conte gynybai dar pasakyčiau, kad nepaisant to, jog nemažai čia rašiusių praeitą jo sezoną keikė, jo Juventus surinko rekordinį taškų skaičių Serie A, sezone, kur Roma išsikvėpė kur kas vėliau nei šiemet ir kuriame buvo prarasta 5 taškais mažiau nei šiame, nors dar liko 9 turai. Kalbant apie rinktinę, kol kas nemažai eksperimentų, traumų. Puolėjai tragiški ir be Pelle daugiau turbūt nei vienas nėra vertas startinės rinktinės sudėties apskritai. Kita vertus, šlubuojančiai gynybai pateisinimų rasti sunkiau ir turint omeny tai, kad gynybos linija yra susižaidusi bei geroj formoj, priežasčių reikia ieškoti kažkur kitur, įskaitant turbūt ir trenerį. O formacijas jam būtina įvairinti. Čia faktas.
Citavimas
0
Tu kartais daugiau parašyk Italijos temose.
P.S. Tau sako, įpisęs Tomejus 😉
Citavimas
0
Tomejus Rašė:


P.S. Tau sako, įpisęs Tomejus 😉😂 😂
Citavimas
0
DarkEye Rašė:

Plius, be abejo, ateita į puikiai sukomplektuotą komandą, kuri turbūt, bent ant popieriaus, yra stipresnė net ir už bet kurių Conte metų Juventus. Klausimas, ar toks žaidimo lygis bus išlaikytas ir kitais ar, juolab, trečiais metais (jei Allegri iki to laiko liks). Nenoriu čia peikti žmogaus, kuris kol kas turi žiauriai didelius šansus Juve po ilgos pertraukos išvesti į ČL pusfinalį ir laimėti ne tik Serie A, bet ir Coppa, tačiau prieš stumiant ant Conte ir vadinant Allegri geresniu overall treneriu reikėtų imti didesnį laiko tarpą nei vienas sezonas.


Conte atėjęs į Juvę gavo klounų krūvą? Per keturis metus starte pasikeitė turbūt 2-3 žaidėjai, o prie Allegri vienas. So much. Ir kitas dalykas - nieks turėdamas košės galvoje dabar nedaro išvadų Allegri > Conte, tačiau akcentuoja elementarų faktą - dabar komanda žaidžia geriau.

DarkEye Rašė:

Conte gynybai dar pasakyčiau, kad nepaisant to, jog nemažai čia rašiusių praeitą jo sezoną keikė, jo Juventus surinko rekordinį taškų skaičių Serie A, sezone, kur Roma išsikvėpė kur kas vėliau nei šiemet ir kuriame buvo prarasta 5 taškais mažiau nei šiame, nors dar liko 9 turai.


Rekordą pasiekė, bet tai padarė UČL ir EL sąskaita droždamas geriausius žaidėjus prieš Serie B lygio komandas. Overall čia buvo fail'as. CV, aišku, gerai atrodo, bet klubas neteko krūvos pinigų ir buvo kritikuojamas per visus galus, kad underperformina Europoje. Dar tuo labiau EL finalas buvo Turine. Double fail.
embeded-image
Citavimas
0
Apie klounus niekas nieko nesakė. Bet sutikim, kad Vučiničius-Matri ar Vučiničius-Gio, ar netgi Vučiničius/Gio/Matri/Quaglia-Llorente yra gerokai silpnesnis derinys už Morata-Tevez (nemažą vaidmenį ir Evra vaidina), o jeigu lyginsim ne su praėjusiu Conte sezonu, o su jo pirmuoju ČL, toli gražu nepasakyčiau, kad tai buvo fail'as. Priešingai, iš grupės išmesta čempionų titulą gynusi komanda, o pralošta tik Bayernui, kuris tais metais buvo absoliučiai nesustabdomas. Ir jei šiemet būtų burtai vėl suvedę su Bayern, o ne su Monaco, labai abejoju ar rezultatas būtų kitoks. Plius, net ir turint omeny tai, kad žaidėjų pagrindas iš esmės panašus, nepamirškim, kad tie žaidėjai dar ir tobulėja (Pogba), o senesni/labiau patyrę lyderiai laikosi plius minus toj pačioj formoj (Pirlo, Marchisio, Vidal, gynybos linija atmetus nebent amžiną traumą Barzagli).


Underperforminimas Europoje buvo vienas sezonas, o ne tendencija, nes 12/13, kaip jau sakiau, buvo geras. Aišku, tai, kad tas blogesnis sezonas sekė po gero, o ne atvirkščiai, buvo signalas, kad tiesiog tuo pačiu kietakaktiškumu jau nieko nebenustebinsi. EL su tokia sudėtim turėjo laimėti ir iš ČL grupės turėjo išeiti, žaidimas Europos turnyruose tais metais buvo blogas. Su visu tuo sutinku. Nesutinku su tuo, kad Allegri dabartinis sezonas yra lyginamas su blogiausiu (overall) paskutiniu Conte sezonu, o ne antruoju (su pirmu nelabai išeina, nes Europiniuose turnyruose nežaista).
Citavimas
0
Tad realiai sutinki su manimi, kad Conte turėjo gerą komandą, kurioje esminis pasikeitimas per tris metus įvyko tik puolime. Good.
Dėl Evra, tai Asamoah šiai dienai yra geresnis/naudingesnis žaidėjas ir Allegri neturėjo šito juodo džiaugsmo didesnę sezono dalį priešingai nei Conte + ilgalaikės Pirlo ir Pogba traumos bei kritusi Vidalio forma.

Nežinau, kodėl sugalvojai teisibės ieškoti pirmame UČL sezone, nes viskas susiveda į vienų elementarų faktą, kurį ir pats iš dalies paminėjai - antrą sezoną UČL Conte pradėjo su gerokai stipresne (+Tevez, įvarčius mušęs Llorente) komanda silpnesnėje grupėje, iš kurios neišėjo ir iškritęs į EL bei būdamas aiškus favoritas laimėti turnyrą, vėl krito nuo silpnesio varžovo. Per du sezonus, neskaitant mačų su Real, Conte nepadarė jokių rimtesnių taktinių keitimų dėl ko ir yra kritikuojamas.

Allegri ir Contes sezonų nelyginu, aš apeliuoju tik į atsiradusį taktinį lankstumą, kurio dėka komanda žais UČL ketvirtfinalyje, Coppos finale ir kišenėje turi Scudetto.
embeded-image
Citavimas
0
Taip, Conte praėjusiais metais turėjo stipresnį puolimo duetą nei 12/13, kai pasiekė gerokai daugiau. That's not my point. Esmė, kurią aš norėjau pasakyti, yra ta, kad Conte kaip ir Allegri turėjo puikius pirmus du sezonus (Allegri antras Milane toks šlubčiojantis, bet still). O vat po to buvo smigimas žemyn. Todėl žinant, kad Allegri ir Milane pradėjo puikiai, bet trečiam (de javu?) sezone pradėjo malt šūdą, ir sakau, kad neteisinga lygint trečio Conte sezono Juventus su Allegri pirmu. Va, kai (jei?) Maxas išliks trečiam sezonui, tada galima bus palygint.

O taktikos lankstumu taip, Allegri kol kas žavi kur kas labiau nei Conte. Tik ne viskas nuo to lankstumo visada priklauso.
Citavimas
0
Su teksto suvokimu problemų turi.
Contes - Allegri sezonų nelyginu ir nelyginau; gali dar kartą pabandyti perskaityti mano paskutinio post'o paskutinę eilutę.
"Tik ne viskas nuo to lankstumo visada priklauso." - nežinau, kas įkvėpė tokį šedevrą parašyti, bet tikrai ne aš. "De javu" 😂
embeded-image
Citavimas
0
Aš ir nesakiau, kad konkrečiai tu juos lygini. Tiesiog paaiškinau išsamiau savo poziciją, nes rašei, kad nesupratai, kodėl imu pirmą, o ne antrą Conte sezoną ČL.

O ta frazė, taip, gal ir smagiai nuskambėjo, bet tokiuose trumpuose turnyruose kaip ČL labai daug lemia ne tik trenerio taktinis pasikaustymas, bet ir skirtingos aplinkybės: žaidėjų forma/traumos, burtai, elementari sėkmė (velnias žino, ką dabar apie Allegri kalbėtumėm, jei Olympiakos nebūtų barstę taškų su autsaideriais iš Švedijos), galų gale net aikštės kokybė. O Juve nėra toks grandas, kad tokie dalykai jos neįtakotų ir menkiausiai progai pasitaikius sugebėtų ČL vidutiniokams krapštyti po 5-6-7 įvarčius.

Bet man atrodo, kad mes vienas kitą supratom, tik kabinėjamės prie menkniekių 😉 .
Citavimas
0
Ne, aš tavęs nesupratau, bet tiek to, užtenka gadinti popierių. 😐
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai