UEFA Champions League Fantasy Football 2013-14

Atsakyti
Sekti temą
Pagaliau naujas sezonas ir čia prasideda 😁

lygos kodas: 1055794-424804
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
What a bargain is Vidal
Citavimas
0
Roccinho Rašė:

What a bargain is Vidal

pirmas pirkinys mano 😂 bet prie ko cia jis prie gyneju priskirtas tai nelabai suprantu, pas Juve lyg ir sauguose losia
Citavimas
0
Kur cia jis yra?
Citavimas
0
RaMa Rašė:

What a bargain is Vidal

pirmas pirkinys mano 😂 bet prie ko cia jis prie gyneju priskirtas tai nelabai suprantu, pas Juve lyg ir sauguose losia
Jeigu ne permes ant saugų, už clean sheetus duos taškų, o Vidalis dar kartais PK muša, o ir šiaip su vartais nesipyksta.
Citavimas
0
Čia man vienam, kai susirenku komandą ir spaudžiu enter team, meta lentelę "wrong"? kame reikalas.
embeded-image
Citavimas
0
grokis Rašė:

Čia man vienam, kai susirenku komandą ir spaudžiu enter team, meta lentelę "wrong"? kame reikalas.

Sumečiau dabar komandą - priėmė.
Torture never stops
Citavimas
0
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Įdomus startas 😋
Citavimas
0
grokis Rašė:

Sudeliok komanda taip, kad liktu 0.5 mln. transferams.
Gal sutapimas, bet man tai padejo, nes kai lygiai ant nulio sudedavau, tai ta pati errora kazkodel mete 😂
Citavimas
0
Nedvedas Rašė:

Sudeliok komanda taip, kad liktu 0.5 mln. transferams.
Gal sutapimas, bet man tai padejo, nes kai lygiai ant nulio sudedavau, tai ta pati errora kazkodel mete 😂

man 1 mln. pasilikt reikėjo 😂
embeded-image
Citavimas
0
Metė error pas mane, tai teko išnaujo komandą kurti, o paskui pamačiau,kad kažkaip ir ta pirma gyva 😕 tai kas administruoja lygą, tai ištrinkit tą pirmąją komandą(kur RaMaa ir kažkodėl Manager Aborigenas 😂 )
Citavimas
0
Kažkodėl neduoda į lygą pasijungt...

edit: jau davė...
Citavimas
0
Sėkmės visiems 😁

RaMa Rašė:

metė error pas mane, tai teko išnaujo komandą kurti, o paskui pamačiau,kad kažkaip ir ta pirma gyva 😕 tai kas administruoja lygą, tai ištrinkit tą pirmąją komandą(kur RaMaa ir kažkodėl Manager Aborigenas 😂 )

ko tai neleidžia ištrinti žaidėjo 😐
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
Du klausimai: kaip cia suskaiciavo taskus? ir kodel rungtyniu protokole yra Dinamo varatarius Koval, o tarp FANTASY jo nera
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Oho, gera pradžia, pusė darbo. 72 taškai ir po pirmo turo dalinuosi antrąja vieta su fun43.
embeded-image
Citavimas
0
Toks klausimėlis, gal kas skaitėt taisykles ir yra su tuo susijusių pasikeitimų...
Pas mane starte Sagna buvo, kuris nelošė, o pirmas ant keitimo Alex'as su 8 akim, bet automatiškai transfero nepadarė ir taškų nepridėjo, ar čia taip ir turi būti ar jau pradėt gaminti bombą? 🙄
embeded-image
Citavimas
0
Kisius Rašė:

Toks klausimėlis, gal kas skaitėt taisykles ir yra su tuo susijusių pasikeitimų...
Pas mane starte Sagna buvo, kuris nelošė, o pirmas ant keitimo Alex'as su 8 akim, bet automatiškai transfero nepadarė ir taškų nepridėjo, ar čia taip ir turi būti ar jau pradėt gaminti bombą? 🙄

jau pradėk... pas mane irgi ant atsarinių suolo liko taškų... Naujų taisyklių neskaičiau, tai galvojau, kad kaip po senovei, bus autokeitimas...
Citavimas
0
Baltas Wilkas Rašė:

jau pradėk... pas mane irgi ant atsarinių suolo liko taškų... Naujų taisyklių neskaičiau, tai galvojau, kad kaip po senovei, bus autokeitimas...

Naujose taisyklėse sako, kad yra auto keitimas... Nežinau ar jis veikia, bet žinau, kad po pirmos matchday man neveikė normalus keitimas...
Citavimas
0
68 pts... ir dar neblogai, kad Volodko pasiemiau, nuo suolo, bet tasku dave.
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai