UEFA Čempionų Lyga 2013-14

Atsakyti
Sekti temą
Aalborg gavo Apoel, o Steaua gavo Ludgorets ar kaip ten jie. Iš tikro palankus varžovai. Gal išvysime du lietuvius ČL 😄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Furis Rašė:

Legia diskvalifikuotą žaidėją įleido 86 minutę, kai jau pirmavo 6-1.

Kazkas is klubo techninio skyriaus ryskiai siandien bedarbis
Ten kažkokia keista situacija, tas žaidėjas buvo diskvalifikuotas trim varžyboms, buvo užregistruotas ir praleido du antro kvalifikacinio rato mačus ir vieną su Celtic. Tai taip išeina, kad jeigu žaidėjas negali lošt abejuose mačuose jo net registruot negalima, kad taip atbūtų bausmę ? 🙄
Citavimas
0
Sleimas Rašė:

Ten kažkokia keista situacija, tas žaidėjas buvo diskvalifikuotas trim varžyboms, buvo užregistruotas ir praleido du antro kvalifikacinio rato mačus ir vieną su Celtic. Tai taip išeina, kad jeigu žaidėjas negali lošt abejuose mačuose jo net registruot negalima, kad taip atbūtų bausmę ? 🙄

Kaip suprantu, kaip tik vienam macui nebuvo registruotas:

A row erupted when UEFA ruled that Bereszynski had not served a three-match ban for his sending off against Greek side Apollon in last season's Europa League.
This was despite the Polish international sitting out Legia's second-round qualifying tie with St. Patrick's and the first leg against Celtic. UEFA claim he was not registered against the Irish side and the ban was not fulfilled.

Citavimas
0
A, tai tada viskas logiška. Aš kažkaip blogai perskaičiau matyt.
Citavimas
0
Visiska nesamone su Legia gavosi. 5iom galvom buvo stiprisne komanda ir uz tokia nesamone praras vieta CL/EL.
Citavimas
0
falci Rašė:

Visiska nesamone su Legia gavosi. 5iom galvom buvo stiprisne komanda ir uz tokia nesamone praras vieta CL/EL.

tai jie EL zais, del patekimo i grupes zais su Aktobe.
Citavimas
0
Sleimas Rašė:

Man tik keisciausia, kaip Celtic sita suzinojo. Ta prasme, zaidejas praleidzia 3 macus kuriems ir buvo uzbanintas, bet kazkokiu butu klubas gauna info, kad jis viename is 3 macu (net ne pries juos) buvo neregistruotas, todel bano terminas nesuveike. Smarkiai abejoju ar sita suzinojo kai pasibaige varzybos, tai jeigu viska zinojo dar iki atsakomuju, pasielge kaip visiski scumsai
Citavimas
0
Furis Rašė:

Man tik keisciausia, kaip Celtic sita suzinojo. Ta prasme, zaidejas praleidzia 3 macus kuriems ir buvo uzbanintas, bet kazkokiu butu klubas gauna info, kad jis viename is 3 macu (net ne pries juos) buvo neregistruotas, todel bano terminas nesuveike. Smarkiai abejoju ar sita suzinojo kai pasibaige varzybos, tai jeigu viska zinojo dar iki atsakomuju, pasielge kaip visiski scumsai
o koks skirtumas?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Maribor'as ka tik nukale nachalevcikus Celtic ir isejo i CL.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Maribor'as ka tik nukale nachalevcikus Celtic ir isejo i CL.

0
Malmėj šiek tiek padega stadioną, dūmų tiršta 😂 Lyg ir sustabdytas mačas.
Citavimas
0
Dar ne visos aiškios komandos kurios pateks į ČL. Tarp Ludgorets ir Steaua vyks pratesimas. Sekmės Arlauskiui 😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
119 minute rumunu zaidejas isbega ant kontros pries vartininka, nugriaunamas prie baudos aiksteles linijos ir raudona varatarui. kas cia vyksta
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Ludogorets vartininkas gauna raudoną, kadangi nėra keitimų, aikštės žaidėjas užbaigs pratęsimą ir, galbūt, laikys pendelius 😂
Citavimas
0
Aikstes zaidejas laikys PK uz Bulgarus.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Matau, įdomūs dalykai ten vyksta 🙄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Man flashas drįsta strigt dar
Citavimas
0
Omg. What a drama. 😲
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Virai, tapot istorijos liudininkais. Cosmin Moţi UEFA player of the year 😂
Citavimas
0
Du atrėmė dar 😂 Arlauskis vieną ir bulgarai ČL
Citavimas