[FCB] Naujienos

Atsakyti
Sekti temą
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Citavimas
0
Tokią įdomią sąmokslo teoriją šiandien išdėtė Mundo Deportivo: Dembele praleidžia rungtynes, o klubas neskuba jo leisti į aikštę ne tik dėl traumų, bet ir dėl finansinės politikos
Barca iš Dortmundo Dembele nusipirko už 105 mln. + 40 mln. bonusų. O bonusai šiemet būtų mokami, jei Dembele sužaistų daugiau kaip 25 rungtynes. Iki šiol jis sužaidė vos 141minutę (7 rungtynės ir tik 3-ose iš jų daugiau, nei 45 min. nuo kurių ir skaitosi sužaistų rungtynių skaičius).
Vansi, praleidęs dar keletą rungtynių (arba sužaisdamas ne po 45 minutes) Dembele vasario vidurio jau galės sužaisti visas 20 likusių rungtynių (įskaitant ČL atkrintamąsias iš Karaliaus taurės finalą), o Barca sutaupys minimum 20 mln eurų
Citavimas
0
Tokia smagi ir informatyvi lentelė, kas ir kiek minučių sužaidė iki sausio 31 d. Balta spalva - praėjęs sezonas, mėlyna - šiųmetinis.
Matosi, kad Messi, Rakitic, Busquets, Alba, Suarez nepamaišytų poilsis prieš dvikovas su Chelsea

embeded-image
Citavimas
0
Vienintelė komanda pasaulyje, iš kurios net Busquets negali atimti kamuolio

https://www.facebook.com/fcbarcelona/vi ... 047124305/
Citavimas
0
FIFA atmetė Neymar skundą dėl neišmokėtų 40 mln. eurų "už ištikimybę". Dabar jauBarca tariasi, ar nepareikšti brazilui pretenzijų už nutrauktą kontraktą kokiems 75 mln eurų
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

FIFA atmetė Neymar skundą dėl neišmokėtų 40 mln. eurų "už ištikimybę". Dabar jauBarca tariasi, ar nepareikšti brazilui pretenzijų už nutrauktą kontraktą kokiems 75 mln eurų


O FIFA sprendimai kartais CAS negali būti skundžiami?
Citavimas
0
Gali, bet kaip rodo praktika, sprendimai nekeičiami (nebent švelninami, o čia nebus ką švelnint). Tuo labiau, kad FIFA net nesvarstė Neymar pretenzijų - tiesiog atmetė skundą

Įdomiau, kad Barca, nepaisant 100 proc. išpirkos, gali pareikšt pretenzijas, kad negavo planuotų 2016 m. pratęsiant sutartį pinigų dėl įvaizdžio teisių naudojimo, reklamos, susitikimų su sponsoriais ir pan.
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

gali, bet kaip rodo praktika, sprendimai nekeičiami (nebent švelninami, o čia nebus ką švelnint). Tuo labiau, kad FIFA net nesvarstė Neymar pretenzijų - tiesiog atmetė skundą

Įdomiau, kad Barca, nepaisant 100 proc. išpirkos, gali pareikšt pretenzijas, kad negavo planuotų 2016 m. pratęsiant sutartį pinigų dėl įvaizdžio teisių naudojimo, reklamos, susitikimų su sponsoriais ir pan.nu čia būtų truputį nonsensas prašyti iš Ney kažkokių mistinių negautų sumų. Nemėgstu aš jo, bet čia jau kreivai atrodytų prašyti tokių dalykų.
Citavimas
0
Aišku, čia daugiau nervų vieni kitiems tampymas.
Tačiau Neymar išsipirko tik kaip žaidėjas, o juk daug kontraktų yra sudaryti dėl jo įvaizdžio naudojimo. Asmeniniai kontraktai yra viena, tačiau yra ir klubo sudarytos komercinės sutartys, kuriuose, pvz. įsipareigojama į Indiją (Japoniją, Katarą) atsivežti 5 žaidėjus ir iš jų bent tris konkrečias žvaigždes (pvz. Messi, Neymar, Pique, Iniesta ar Suarez)
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

pvz. įsipareigojama į Indiją (Japoniją, Katarą) atsivežti 5 žaidėjus ir iš jų bent tris konkrečias žvaigždes (pvz. Messi, Neymar, Pique, Iniesta ar Suarez)


Ir tada aš, būdanas Neymaro atstovo vietoje, sakau: susikiškite, gerbiamieji, klubo įsipareigojimus, ten kur saulytė nešviečia, nes mano klientas nėra atsakingas už tuos klubo neįvykdytus įsipareigojimus. Klubas nebuvo priverstas tokios sutarties (tarkim tavo paminėtos - atsivežti konkrečius žaidėjus) pasirašyti, tą padarė savo rizika, pilnai suvokdamas jos neįvykdymo pasekmes. Be to, nebuvo taip, jog sutartis tarp Neymaro ir klubo buvo nutraukta neteisėtai. Joje buvo aiški ir nedviprasmiška sąlyga - sutartis nutrūksta, kai (jei) yra sumokama išpirkos suma, lygi X.

Taigi, sutarčiai tarp klubo ir žaidėjo nutrūkus tokiu būdu, kai yra įgyvendinama viena iš pačioje sutartyje numatytų jos nutraukimo sąlygų, klubas neturi visiškai jokios teisės reikalauti kažkokių negautų pajamų (ar žalos dėl sumokėtų netesybų). Jei sutartis tarp žaidėjo ir klubo būtų nutraukta nesilaikant jos nutraukimo sąlygų, tada visai kita kalba - klubas galėtų remtis teisėtų lūkesčių principo pažeidimu, reikalaut negautų pajamų, etc. Bet to joks klubas niekuomet nedarytų, nes žaidėjai dar labai pagalvotų, ar verta su taip besielgiančiu klubu rašytis kontraktą ir sau kilpą po kaklu pasirišt (juolab kai karjera tokia sąlyginai trumpa).
Citavimas
0
O dabar dar kartą perskaityk pirmą mano posto sakinį...
Citavimas
0
O dabar tuputelis pasenusu naujienu.
Pradesiu nuo dziugiu. Sergi Roberto pratese kontrakta iki 2022 metu. Ispirkos suma 500 milijonu euru. 😉 Visiskai nusipelno naujo, didesnio kontrakto. Vienas pagrindiniu zaideju si sezona. Tie jo run'ai su kamuoliu is savo krasto yra tokie malonus, kad neina tinkamu zodziu surasti. Kiekvienas varzybas nuo 1 iki paskutines minutes atiuoda visa save. Top lad, kuris irode daugeliui, kad sunkiu darbu tu gali viska.
embeded-image

Kita naujiena nei dziugi, nei bloga. Paulinho jaucia dideli nuovargi. Jis realiai be jokiu atostogu zaidzia jau 14 menesiu. Keliauja i nacionalines komandos rungtynes, daug zaidzia uz Barca, daug zaide ir Kinijoj. Tai kalbama, kad artimiausiu gaus siek tiek poilsio. Ar gaus pamatysim. Realiai reiketu jam poilsio, forma kritusi zenkliai palyginus su sezono padzia. Nieko naudingo kolkas nenuveikia. Dar tas nesusipratimas pries Chelsea, kai is Busquetso kamuoli bende atimti neiskrenta is galvos.

Na ir trecia, kiek liudnesne. Pasirodo, Dembele turi sunku gyvenimo laikotarpi. Traumos neleidzia normaliai isilieti i komanda. Pasirodo vaikis ir labai netinkamai valgydavo, traumos laikotarpiu kimarindavo prie konsoles zaisdamas zaidimus. Vienintele parama buvo skambuciai i Prancuzija savo draugams ir Umtiti su Digne, kurie ir taip labai daug laiko jam negaledavo skirti. Ousmane prase barcos surasti tris namus viena salia kito, kad galetu atsikraustyti jo seima. Visu situ sunkumu pasekoja barca pradejo gelbeti Ousmane siektiek adaptuotis. Paskyre jam asmenini sefa, kuris reguliuotu jo mityba. Taciau kalbama, kad artimiausios varzybos nulems, ar jis kita sezona nebus isnomuotas i kita kluba, ko as labai nenoreciau. Reikia vaikiui laiko, kiek zaide tai tikrai parode kad potencialo pas ji zveriskai daug. Jam tik reikia laiko. Svarbiausia, kad toks jaunas, kuris realiai per labai trumpa laika tapo belekaip zinomu, kuris debiutavo prancuzijos rinktineje, kuris yra milijonierius ir vienas brangiausiu zaideju pasaulyje,gyvena vienas Barcelonoje, nesulustu psichologiskai. Hope viskas baigsis gerai ir traumos jo nebekamuos. Ivartis rytoj butu ziaurus confidence boostas.
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Na, su Barca jau nelabai kaip susijesę, su futbolu - tuo labiau... ale įdomu: savaitgalį įvyko Arda Turan vesuvės.
Ir, žinot, kas jo žmona? Ogi Turkijos prezidento dukra 😲 😲 😲
embeded-image

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... stigo.html
Citavimas
0
Umtiti sako: "noreciau naujo kontrakto arba ate" 😁
embeded-image
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Barcos vadovai geriau jau turėtų gerą priežastį, kodėl su Umtiti tokios nesąmonės pradėjo eiti. Blemba, žmogus žaidžia už Pique geriau - tai ir duokit jam tiek, kiek prašo. Ar geriau 60mln išleisti naujam gynėjui ir vėl žaisti ruletę - pavyks ar ne. 😠 Tikiuosi visos šitos kalbos tik derybinių pozicijų stiprinimas, o sezono gale sukirs ramiai kontrakto atnaujinimą su kokiu 500mln release clause ir turėsim gynėją 10 metų į priekį.
Citavimas
0
As cia ziuriu kaip i kontrakto ismusinejima, ir kad Umtiti galiausiai liks FCB. Kitas klausimas man idomu ar Manutd ir Mourinho tai tinkamas zaidejas butu? Umtiti tikrai puikus gynejas ir kairiakojis kas svarbu ir ko neturim United gretose(kai Blind nezaidzia) ir patraukti i prieki gali. Bet pvz. ore tai nera stebuklas su savo ugiu, ir tokiam kaip Maurui labiau Varane stiliaus gynejo atrodo reiketu nei Umtiti, nes zaidziant antru numeriu su Umtiti daugiau rizikos, o Mauras rizikos nemegsta. Umtiti atveju pats i EPL nelisciau ir 10+ metu FCB atzaisciau 😎

Siaip isvis zinant dabartines kainas itraukineti 50-60mln.euru ispirka, tai 😂 Pamenu n metu atgal zaisdamas Football manager'i nesismulkindavau ir visiems dedavau 1mlrd.svaru ispirka 😂
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Aš tai kaip apsigimęs socialistas tokiais atvejais visada palaikau klubus, kurie neskuba pildyt futbolo prostitučių reikalavimų. Nors šiuo atveju irgi manau, kad išpildys.

I have a dream (kuri niekada neišsipildys), kad vieną kartą šitas burbulas sprogs ir visi Umtičiai eis griovių kast arba prekybos centre kasininkais dirbt.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Aš tai kaip apsigimęs socialistas tokiais atvejais visada palaikau klubus, kurie neskuba pildyt futbolo prostitučių reikalavimų. Nors šiuo atveju irgi manau, kad išpildys.

I have a dream (kuri niekada neišsipildys), kad vieną kartą šitas burbulas sprogs ir visi Umtičiai eis griovių kast arba prekybos centre kasininkais dirbt.


Tai ne daug skiriamies 😉 As irgi uz tai, kad zaidejas turi gerbti kontrakta ir kad klubas turi gerbti kontrakta. Abipuse pagarba tsakant.

Tik siaip cia FCB beda, kad tokias juokingas ispirkas i kontrakta iraso, irasytu kokia ryskiai nerealia suma(na gal agentas paburbetu gal reiketu biski slamanciu uzmesti ant savaitines algos), bet kontraktas butu iki 2021 metu, kuri pratestu 2020 metais. Jeigu zaidejas kazka myktu, tai sakytum: "juk ne per prievarta parasa ant kontrakto uzdejai, tai ir gerbk, ateis laikas pratesim" 😉

Taip, kad pirmiausia klubas turetu nesudaryti salygu tokiems issikalinejimams atsirasti 🙄
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Šią savaitę Bertomeu susitinka su Umtiti (prieš tai jo agentas jau derėjosi su sporto direktoriumi ir matyt, daugmaž aptarė reikalus).
Barca šiais finansiniais metais jam pakelti atlyginimo negali, tačiau pažadės pagerintą kontraktą kitais metais.
Žinoma, 9 mln. per metus mokėti nesiruošia, tačiau "3 lygio atlyginimą", kaip Rakitic, Pique ar Busquets duos. Ir žinoma, pažadės visokiausių bonusų.
Manau, kad čia ne tiek Umtiti, kiek jo agento žaidimėliai, kuris naudojasi tuo, kad per 2 metus iš niekam nežinomo Umtiti tapo aukščiausios kalsės žaidėju.
Tad dabar, kai jau 60 mln. išpirka darosi juokinga (ypač manant, kad Pasaulio čempionate Umtiti dar pasikels savo vertę), yra galimybių šantažuoti Barcą. Tačiau, manau, ir pats Umtiti supranta, kad geriau žaisti Barcoje, į kurios žaidimą įsiliejo ir žinoti, kad netrukus jis pakeis Pique, nei užsiiminėti avantiūromis ir gavus iš karto daug pinigų vėl kažkur pradėti adaptacijas iš naujo.

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... -caer.html
Citavimas
0
Prognozuojamas Barcos pajamų augimas

embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai