[FCB] Liga BBVA 2008/2009

Atsakyti
Sekti temą
Tęsiant mintį: Kai BArca laimėjo Primerą, joje žaidė Gio van Bronkhorst ir vieną sezoną - Marco van Bommel - du olandai - tai ne 8 ar daugiau, kaip van Gaal laikais. Prie REal 7 taurių tik pernai turėjo progą prisliesti Sneideris ir Drenthe, tad vienintelis RvN žaidžia ilgiau.
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

Tęsiant mintį: Kai BArca laimėjo Primerą, joje žaidė Gio van Bronkhorst ir vieną sezoną - Marco van Bommel - du olandai - tai ne 8 ar daugiau, kaip van Gaal laikais. Prie REal 7 taurių tik pernai turėjo progą prisliesti Sneideris ir Drenthe, tad vienintelis RvN žaidžia ilgiau.

Ir Robenną pamiršai 😁
Citavimas
0
O tai jis žaidė? 😲 Man toks įspūdis, kad kartu su Metzelderiu vienoj palatoj sezoną praleido...
Citavimas
0
Na as apie paskutinius pora metu kalbejau . Bet vistiek suklydau 😰 😰 😰
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

o tai jis žaidė? 😲 Man toks įspūdis, kad kartu su Metzelderiu vienoj palatoj sezoną praleido...

Žaidė aikštėje ar palatoje, bet prie taurės prisiliesti vis tiek progą turėjo 🙄
Citavimas
0
Na bet Barcoje man asmeniškai olandų trūksta: Van der Vaart tiktų, Afellay, Urby Emanuelson, tas pats Sneijder. Galbūt, Drenthe karjera būtų kitaip susiklosčiusi, jei jis į Kataloniją, o ne į MAdridą būtų nuėjęs...
Ech, o dar visai neseniai taip puikiai pas mus varė Gio van Bronkhorst ir kiek anksčiau - Davidsas... Man asmeniškai būtų smagiau vietoj prancūzų kolonijos vėl matyti olandus...
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

Na bet Barcoje man asmeniškai olandų trūksta: Van der Vaart tiktų, Afellay, Urby Emanuelson, tas pats Sneijder. Galbūt, Drenthe karjera būtų kitaip susiklosčiusi, jei jis į Kataloniją, o ne į MAdridą būtų nuėjęs...
Ech, o dar visai neseniai taip puikiai pas mus varė Gio van Bronkhorst ir kiek anksčiau - Davidsas... Man asmeniškai būtų smagiau vietoj prancūzų kolonijos vėl matyti olandus...

Tiksliai pasakyta 😉 Man irgi keista matyti Barca be olandų. Ypač man patinka VdV ir jaunasis Afellay. Deja nemanau, kad greitu metu juos pamatysim Barcelonoj.
embeded-image
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

pas madrida bent trys gynejai kaireje yra tuo tarpu pas mus nera kas keicia abidal praktiskai, nes silvinho atlakstyt tiek nelabai jau gali, taigi manau jei drenhte butu pasirinkes blaugrana butu labiau tobulejas nei padavinedamas ranksluoscius real startiniams..
embeded-image
Citavimas
0
Kisius Rašė:

pas madrida bent trys gynejai kaireje yra tuo tarpu pas mus nera kas keicia abidal praktiskai, nes silvinho atlakstyt tiek nelabai jau gali, taigi manau jei drenhte butu pasirinkes blaugrana butu labiau tobulejas nei padavinedamas ranksluoscius real startiniams..

Caceres sakė, kad jam dzin, kurioje gynybos vietoje žaisti. Na, aišku, pasakymas viena - relybėje kita. Bet manau pačiu blogiausiu atveju - tiktų. Juk nemeluotų taip viešai...
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Sylvinho parako dar tikrai turi. Ir kamuolius jis skersuodavo geriau uz Abidali, Zambrotta ir kitus. Nu, su Alvesu sunku lygint, dar nemaciau jo Barcoj. Bet Sylvinho-Ronaldinho labai gerai veikdavo
Citavimas
0
Taigi, kad taip. Plius priklauso dar ir nuo to, ką Abidalis ir Sylvinho, gaus į partnerius dešiniajame flange. Kairėje Messi-Alves kaip ir ramu, o va dešinės tai visai neturim.
Citavimas
0
MJF Rašė:

Taigi, kad taip. Plius priklauso dar ir nuo to, ką Abidalis ir Sylvinho, gaus į partnerius dešiniajame flange. Kairėje Messi-Alves kaip ir ramu, o va dešinės tai visai neturim.

Ar nesumaisei, tamsta, pusiu? 😲 Kiek pamenu visalaik Alvesas desinej losdavo, o Sylvinho kaireje... Na nebent ziuri is priesininku poziciju 😎 🤓

Tai jau taip 😰 galvoju vieną, rašau kitą. My fault 😰
Citavimas
0
Pasirodo Dani Alvesas negalės padėti Barcai mače su Numancia BBVA 1 ture - reiks atkentėti diskvalifikaciją už praėjusio sezono nuodėmes.
Citavimas
0
Na, laukėme laukėme ir pagaliau sulaukėme - po savaitės prasideda Primera.

Šeštadienis, rugpj. 30 d:

21.00 Espanyol-Valladolid
23.00 Valencia-Mallorca

Sekmadienis, rugpj. 31 -oji:

20.00 Numancia-Barcelona
20.00 Athletic-Almería
20.00 Atlético Madryt-Málaga
20.00 Betis-Recreativo
20.00 Sporting-Getafe
20.00 Racing-Sevilla
20.00 Osasuna-Villarreal
22.00 Deportivo-Real Madrid

Valandos - lietuvišku laiku. tikėkimės, ką nors parodys SPORT1 ir nereikės pagaliau streamais dalintis
Citavimas
0
Sport1 programoj tai buvo parasyta kad 22:00 rodys rungtynes tai taip iseina kad matysim Reala su Deporu
Citavimas
0
H.A.A.R Rašė:

sport1 programoj tai buvo parasyta kad 22:00 rodys rungtynes tai taip iseina kad matysim Reala su Deporu

Tai jeigu Realą rodys - puiku, vadinasi, sugebėjo grandų TV transliacijas įpirkti.
Vadinasi, ir Barcą kada nors pamatysime. Aš baiminausi, kad iš Primeros transliuos tik Almeria-Racing-Osasuna-Getafe...
Citavimas
0
Sport.es prognozuoja tokią "Barcos" startinę sudėtį, kuri pradės rungtynes Primeroje.

embeded-image
Kiek stiprus dešinysis flangas Alves-Xavi-Messi tiek silpnas kairysis su vis dar abejingais Abidal-Henry.
Dar viena įdomybė - Seydu Keita kaip ir išstumia iš startinės sudėties Yaya Toure.
Trečioji įdomybė - kiek ilgai startinėje sudėtyje išsilaikys Marques - manau, kad dar nesulaukus pagijusio Milito po kelių liapsusų jis bus pakeistas Pique. Kaip ir Abidalis, jeigu nesusiims - Caceresu.
Citavimas
0
Pries Boca tai Yaya geriau zaide nei Keita. Keitos stilius kazkoks kitoks, nesimato jo labai tramdant atakas. Yaya zymiai pastebimesnis
Citavimas
0
Yaya dar yra vis pasaugomas po darytos nugaros operacijos vasarą. Ir tai, manau, labai protingas žingsnis. Laiku pastebėta ir tinkamai išgydyta stuburo išvarža neužkirs kelio žaidėjo karjerai ir apsaugos nuo tokių problemų, kurios kamuoja Songailą. Būtent dėl stuburo išvaržos jis negali žaisti Pekine.
Citavimas
0
O tai kaip Pepo pažadai Henry, kad nebereikės flange žaisti... Man vietoj Henry flange būtų Bojanas, nors jis dar jaunas, gal būt nepairuošęs startinej žaisti. Bet Henry buvusiam Dinho flange man visai nepatinka 😠 Nors čia tik Sport.es sprenidimas, bet vistik kažkaip neramu...
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai