Serie A 2008/09

Atsakyti
Sekti temą
Inter
embeded-image
Citavimas
0
Pagal bukmekerius Internazionale yra neabejotinas kito sezono lyderis:

Inter: 2,35
Milan: 3,50
Juventus: 5,00
Roma: 5,50
Fiorentina: 50
Sampdoria: 85
Napoli: 100
Palermo i Udinese: 150
Genoa: 300
Citavimas
0
1turas (08-31) -> Sampdoria - Inter Inter - Catania Torino - Inter Inter - Lecce Milan - Inter Inter - Bologna Roma - Inter Inter - Genoa Fiorentina - Inter Reggina - Inter Inter - Udinese Palermo - Inter Inter - Juventus Inter - Napoli Lazio - Inter Inter - Chievo Siena - Inter Inter - Cagliari Atalanta - Inter <- (05-31) 38turas
embeded-image
Citavimas
0
Rungtynėms su Stankevičiaus Sampdoria įregistruoti:

Vartininkai: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni.

Gynėjai: 2 Ivan Ramiro Cordoba 👏 , 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi.

Saugai: 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 11 Luis Jimenez, 15 Olivier Dacourt, 19 Esteban Cambiasso, 20 Muntari, 33 Amantino Mancini, 36 Francesco Bolzoni.

Puolėjai: 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Ricardo Cruz, 18 Hernan Crespo, 45 Mario Balotelli.
Citavimas
0
Sužaidus 55 minutes Zlatano įvarčio dėka pirmaujam 1 - 0.

O kadangi mano internetas visiškai sulėtėjo, žiūrėti varžybų negaliu. Gal kas nors gali trumpai papasakot kaip vyksta varžybos?
embeded-image
Citavimas
0
Nu sakyciau pirmam keliny aktyvesne buvo Sampdoria, bet seip zaidimas toks lb apyligus buvo ir vieni ir kiti turejo progu, grazi ataka kur imuse Ibrahimovic ir ivartis neblogas, bet suzaide jis ranka...
FORZA MILAN!
Citavimas
0
Vartotojas Rašė:

kiek supratau tai Mancini traumą gavo 🙄

Kad rodos negavo jokios traumos, nepastebimas beveik buvo, tai Jose ir pakeitė jį Mario. Turiu pripažint, kad Sampdoria tikrai nusipelnė lygiųjų - tikrai labai gerą įspūdį paliko. Marius buvo reikšminga figūra aikštėje, net keista, kad jį pakeitė 😕 Sunku visiems bus Genujoje ir daug kas ten taškus praras. Deja, Inter buvo pirmieji...
Citavimas
0
Sveikinu su pirmuoju tašku😡 Kaip sakoma - gera pradžia, pusė darbo 😉
Citavimas
0
Baltas Wilkas Rašė:

visiskai pritariu :] malonu kad mancini reikalo nepasiko ir nieko gero neparode 😄 🤠
embeded-image
Citavimas
0
Baltas Wilkas Rašė:

Į veidrodį žiūrėjai tai rašydamas, ar į būrėjos stebuklingąją akį? 😁
embeded-image
Citavimas
0
Mongolas Rašė:

Į veidrodį žiūrėjai tai rašydamas, ar į būrėjos stebuklingąją akį? 😁

na nei į veidrodį, nei į akis, kai rašau visada žiūriu į klaviatūrą... Bet pagalvojau, kad parašius taip, labai didelė tikimybė, kad ir patiems taip bus 😉
Citavimas
0
Rungtynes su Catania Internazionale turbūt teks žaisti be Zanetti, Cambiasso, Cezar ir Maicon, nes jie tik penktadienį vakare grįžta iš Pietų Amerikos. Jimenez gavo traumą ir negalės žaisti apie 3 savaites.
Prognozuojama sudėtis:
Toldo; Santon, Cordoba, Materazzi, Maxwell; Vieira, Stankovic, Muntari; Mancini, Ibrahimovic, Quaresma.
Citavimas
0
Kažkodėl galvojau, kad šiandien šeštadienis ir mačas su Catania bus tik šiandien. Atsidaręs sub-forumą neradau jokios žinutės apie mačą, tai patvirtino mano abejones, tačiau galiausiai beieškodamas info apie pasiruošimą mačui radau jo rezultatą.

Inter 2 - 1 Catania

Mūsų ekipai įvartį įmušė tik R.Quaresma. Kitą įvartį į savo vartus po Maicon skersuoto kamuolio netyčia įsimušė Terlizzi.
embeded-image
Citavimas
0
Jei kam kyla abejonių dėl antro įvarčio, tai:
embeded-image

Komanda sakyčiau žaidė tiesiog puikiai po labai abejotinos raudonos kortelės Muntari. O ką išdarinėjo Mancini pabaigoje tai išvis nėra žodžių 😁
Citavimas
0
[quote="football-news.lt"]Football-news.lt nutarė pateikti "Inter" ekipos trenerio Jose Mourinho ir "Catania" klubo direktoriaus Pietro Lo Monaco tarpusavio žodžių mūšį spaudoje. Tai padaryti mus paskatino Lietuvos žiniasklaidoje pasirodę pranešimai apie tą pačią situaciją, tačiau juose nėra atskleidžiamos visos detalės, tad tą pabandysime padaryti mes.

Šeštadienį, San Siro stadione, "Inter" ekipa rezultatu 2-1 įveikė "Catania" vienuolikę. Tiesa, dėl antrojo "Nerazzurri" įvarčio teisėtumo galima abejoti, nes kamuolys iš pažiūros nekirto vartų linijos. Tačiau dabar ne apie tai...

Prieš minėtąsias rungtynes "Inter" strategas pareiškė: "Mes norime laimėti, mes privalome laimėti ir, aš manau, mes laimėsime, nes esame geresni tiek kaip komanda, tiek individualiu meistriškumu."

Po mačo portugalas komentavo rungtynių baigtį: ""Catania" žaidė savo žaidimą, tačiau teisingas rezultatas turėjo būti 3-1, 4-1 arba 5-1 "Inter" ekipos naudai."

Tokie Mourinho išsireiškimai prieš ir po rungtynių tiesiog įsiutino "Catania" komandos direktorių Pietro Lo Monaco, kurio įsitikinimu Jose nerodo jokios pagarbos savo varžovams.

"Tai, kas šneka tokius dalykus, negerbia varžovų," - įpykęs kalbėjo Pietro Lo Monaco. "Jis negerbia šalies (Italijos - aut. past.), kuri jį priėmė bei negerbia kitų trenerių."

"Mourinho turėtų rūpintis savo problemomis, nes jeigu jis šį sezoną nelaimės, galės susipakuoti savo bagažą ir grįžti atgal į Portugaliją."

"Jeigu kalbėti atvirai, tai manau, jog Jose reiktų 'išmalti dantis'."

Įtampa tvyrojo ir tarp ekipų, kuomet Sulley Muntari nebuvo pašalintas iš aikštės dėl to, jog alkūne trenkė Giacomo Tedesco. Nepaisant to, "Inter" žaidėjai tvirtina, esą nebuvo jokio kontakto.

"Visi gerai žino Muntari - jis ne naujokas tokiuose dalykuose," - epizodą komentavo Lo Monaco. "Sulley už tokį poelgį tikrai privalėjo būti pašalintas iš aikštės."

Mourinho atsako "Catania" klubo direktoriui ilgai laukti neteko.

"Kiek anksčiau esu minėjęs, kad yra tokių žmonių, kurie nori būti pirmame laikraščių puslapyje naudodamiesi mano vardu bei kalbėdami apie mane," - kalbėjo portugalas.

"Aš turiu sponsorių, kurie man moka už tai, jog juos reklamuočiau, ir to viešai už dyką niekam nedarau."

"Kas dėl Lo Monaco, tai aš nežinau kas jis yra. Esu girdėjęs apie "Bayern Monaco (Miunchenas - aut past.)", Monaco "Grand Prix" varžybas , Tibeto Monaco (nuo žodžio monk - vienuolis - aut. past.) bei Monako kunigaikštystę. Apie jokius kitus Monaco nieko girdėti neteko."

Kitą dieną spaudoje pasirodė Pietro Lo Monaco atkirtis.

"Nemanau, jog Italijos futbolas kažką prarastų, jeigu jame nefigūruotų Mourinho," - sakė Lo Monaco.

"Visų pirma, man visiškai nerūpi patekti į laikraščius. Niekada nesiekiau viešumo. Tiesiog stengiuosi padaryti viską, kas geriausiai įmanoma su mažomis lėšomis, kuriomis klubo prezidentas gali aprūpinti, skirtingai nuo Jose Mourinho komandos."

"Antra, gėdinga, kad Mourinho užsidirba pinigus iš viešumo ir į tai įtraukia mane, kartu su visais Katanijos žmonėmis bei visais mažesniais futbolo klubais demonstruodamas savo pranašumą ir panieką."

"Ir pagaliau, aš esu Lo Monaco, o ne tik Monaco."

Po to "Catania" direktorius atsiprašė už savo žodžius, jog Mourinho reikia 'išmalti dantis', bet ne dėl to, jog jis nemano, kad portugalas to nenusipelnė, o dėl to, kad nenori skatinti smurto proveržio tarp futbolo fanų.

"Mano pasisakymas nereiškė smurto skatinimo, ir aš atsiprašau už tai, jei kas nors pagalvojo atvirkščiai."

"Milano "Inter" ekipa turi stipriausią sudėtį Europoje, tačiau gaila, kad jie taip pat turi didžiausią plepį trenerį."

Antradienį į šį žodžių karą įsiterpė net valdžios sluoksniai. Italijos vidaus reikalų ministras Roberto Maroni užsipuolė "Catania" generalinį direktorių bei pareiškė manantis, jog tokie aukšti asmenys kaip Pietro Lo Monaco turi atsargiau kalbėti apie konkrečius dalykus.

"Jei atvirai, aš esu apstulbęs nuo kai kurių dalykų, kuriuos išgirdau. Susidaro įspūdis, kad Serie A klubų direktoriai yra tie, kurie bando išprovokuoti smurto protrūkius," - pareiškė Italijos vidaus reikalų ministras Roberto Maroni.

"Neturėčiau kištis į šį ginčą, tačiau, kai futbolo ekipos direktorius sako, jog kitos komandos treneriui reiktų 'išmalti dantis', tuomet tikiuosi, kad tam skirtos institucijos nedelsiant imsis atitinkamų veiksmų."

Ir ėmėsi. Po šių Roberto Maroni žodžių, Pietro Lo Monaco privalės, dėl smurto kurstymo, vykti į pokalbį su Disciplinos komisija.

"Catania" ekipos direktoriui teko vėl prabilti.

"Ten, iš kur mes esame, tai yra tipinė frazė, ir tai neturėtų būti laikoma smurto skatinimu ar kurstymu."

"Jeigu kažkas tokią frazę supranta tiesiogiai, tada aš atsiprašau, be to, tikiuosi, kad Morani komentaras yra paskutinis dalykas, kurį išgirsime apie dabartinę susidariusią situaciją."

"Esu tikras, jog politikai turi svarbesnių reikalų, kuriais turėtų užsiimti."

"Kas dėl Maroni, tai aš neatstovauju jokiai politinei partijai, kurioms pastaraisiais metais patinka kurstyti smurtą."

"Aš nebuvau tas, kuris užlipo ant pakylos šaukdamas 'Pietų vagys'. Yra kvaila mus kritikuoti, juolab, kad mes nesipriešindami sutikome priimti sprendimą, draudžiantį komandos fanams vykti į San Siro stadioną."

Tuo ši istorija kol kas baigiasi, bet Mes beveik esame įsitikinę, kad galite laukti tęsinio...

embeded-image
Citavimas
0
Ka gi, laimejome 3:1 😉 👏 . Ivarcius imuse Maicon, Ibra + Pisano i savo vartus. Gaila neteko matyti rungtyniu, taciau kiek teko skaityti tai praktiskai visalaika kontraliavome rungtynes ir netgi pirmaudami 3:0 toliau spaudeme savo varzovus. Tik paskutines 15min siek tiek atsitraukeme ir Torino pradejo musu vartu sturma, taciau JC deka atsilaikeme. Verta pabrezti, jog siandien l gerai atrode musu puolimo trejetas (Mancini, Zlatan, Adriano).
embeded-image
Citavimas
0
Torino tai labai smarkiai pabaigoj užspaudė. Verta pažymėti, kad žaidė Burdisso, Chivu ir Cruz.
Citavimas
0
Labai sunkiai išsikapstė Inter.

Inter 1 - 0 Lecce.

Cruz įkalė po Ibros perdavimo. O paskutinę sekundę dar ir Cesar tokį nelengvą kamuolį ištraukė. Stankovic žaidė pirmą kėlinį.

Kapitonas sužaidė savo 600 rungtynes už Nerazzurri.
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

labai sunkiai išsikapstė Inter.

Inter 1 - 0 Lecce.

Cruz įkalė po Ibros perdavimo. O paskutinę sekundę dar ir Cesar tokį nelengvą kamuolį ištraukė. Stankovic žaidė pirmą kėlinį.

Kapitonas sužaidė savo 600 rungtynes už Nerazzurri.

Tai, kad ten lyg ir rikošetas labiau buvo, ne perdavimas 🙄
embeded-image
Citavimas
0
Ironijus Rašė:

Tai, kad ten lyg ir rikošetas labiau buvo, ne perdavimas 🙄

Prašau nekvestionuoti Zlatano nuopelnų
http://www.youtube.com/watch?v=6Q9iHpIY7Hw
Citavimas
0

Nauji įrašai