Coppa Italia 2009/2010

Atsakyti
Sekti temą
Puse is tu situaciju zaidybines , kas neaisku ?
Citavimas
0
purelis Rašė:

puse is tu situaciju zaidybines , kas neaisku ?

Motta ten galva dengė kamuolį
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Grobari_M.W. Rašė:

Motta ten galva dengė kamuolį
Baikit jus verkti , ten i ta galva gi ne taip stipriai pataike , kad jau kazkas blogo turejo nutikt
Citavimas
0
purelis Rašė:

Baikit jus verkti , ten i ta galva gi ne taip stipriai pataike , kad jau kazkas blogo turejo nutikt

pašukavo ;]
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Anglisko futbolo per dauk prisiziurejo nors man toks zaidimo stilius patiko 🤠
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

embeded-image

Šito tai aš Inter fanų vietoj geriau nerodyčiau 😂 Skraidyt jis ten mokosi ar ką daro?
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

embeded-image

Šito tai aš Inter fanų vietoj geriau nerodyčiau 😂 Skraidyt jis ten mokosi ar ką daro?
Va va, čia jau ant savęs pasisakot 😟
embeded-image
Citavimas
0
Ironijus Rašė:

embeded-image

Va va, čia jau ant savęs pasisakot 😟
Ten Milito net be kamuolio buvo, o Totti įsiutęs dėl teisėjo neskirtos neva pražangos taip jį nukalė. Kad ten Diego truputį paplasnojo, nekeičia to, kad romėnai visiškai nesikontroliavo, o rankomis sumosikavo turbūt iš netikėtumo, nustebimą rodo, kas čia vyksta maždaug 😂
Citavimas
0
purelis Rašė:

žaidybinis, sakyčiau, tik ketvirtas vaizdelis... visur kitur negražu, nors kaip paskutiniame, tai vos ne kas antras žaidėjas taip daro...
Citavimas
0
Ten jau daugiau vaidybos elementu buvo 😎
Citavimas
0

Nauji įrašai