Čempionų Lyga 2007/08

Atsakyti
Sekti temą
striker13 Rašė:

Tada as taves kaip apserksnijusio moliugo klausiu: Ar pats noretum zaisti tokiose rungtynese, kuriose tave i aikste leidzia jau paveluotai ir tu zinai kad nieko doro ten nenuveiksi?(nors tai ir nera pasiteisinimas del kurio gali neiti i aikste)

Na pirmiausia aš tavęs moliūgu nevadinau.

O į tavo klausimą, atsakau - TAIP. Aš žaisčiau bet kokiose rungtynėse, jei būčiau kažkurios komandos dalis.

Nes jei laikytis tavo požiūrio, tai po Torres įvarčio, visi Intero žaidėjai, supratę, kad nieko nebepakeis - galėjo nebenorėt žaisti ir laisvai palikt aikštę. Juk mintis aiški - kam stengtis, jei nieko nepakeisi.

O gal tiesiog parduokit visus žaidėjus? kam stengtis, jei su jais Europoje nieko nelaimit?

Šiaip, bukas tavo požiūris, na bet ką padarysi. Atsakymą gali pasilikti sau. Ačiū.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Tango Rašė:

Tada as taves kaip apserksnijusio moliugo klausiu: Ar pats noretum zaisti tokiose rungtynese, kuriose tave i aikste leidzia jau paveluotai ir tu zinai kad nieko doro ten nenuveiksi?(nors tai ir nera pasiteisinimas del kurio gali neiti i aikste)

O į tavo klausimą, atsakau - TAIP. Aš žaisčiau bet kokiose rungtynėse, jei būčiau kažkurios komandos dalis.

Nes jei laikytis tavo požiūrio, tai po Torres įvarčio, visi Intero žaidėjai, supratę, kad nieko nebepakeis - galėjo nebenorėt žaisti ir laisvai palikt aikštę. Juk mintis aiški - kam stengtis, jei nieko nepakeisi.

O gal tiesiog parduokit visus žaidėjus? kam stengtis, jei su jais Europoje nieko nelaimit?

Šiaip, bukas tavo požiūris, na bet ką padarysi. Atsakymą gali pasilikti sau. Ačiū.Ne tu vistiek nesupranti... As jau sakiau, kad tai nera kazkoks pasiteisinimas, o tiktai puikiai suprantamas nenoras zaisti, kuris nepateisina tokio poelgio jeigu jis isviso buvo
Citavimas
0
striker13 Rašė:

Šiaip, bukas tavo požiūris, na bet ką padarysi. Atsakymą gali pasilikti sau. Ačiū.Ne tu vistiek nesupranti... As jau sakiau, kad tai nera kazkoks pasiteisinimas, o tiktai puikiai suprantamas nenoras zaisti, kuris nepateisina tokio poelgio jeigu jis isviso buvo

Nuo to sviestas vistiek bus sviestuotas.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Na tikiuosi pagaliau jau baiget fleimint 😁 nes pilstot is tuscio i kiaura... 🙄

Mano nuomone, Mancinis be reikalo apsigalvojo, nes paskutines trys svarbios Intero rungtynes(Liverpool x2, Roma) parode jog jis tokiuose macuose dar nesugeba normaliai vadovauti komandai:

1. Liverpoolyje dar nemaciau komandos kuri pasiektu teigiama rezultata vien tik tais gindamasi. Tuo metu jie kaip tik gedingai namie gavo nuo Barnslio, komanda buvo duobeje. Gal ir butu pateisinamas toks zaidimas, jei puolime butu daug zaideju traumuotu, taciau iki raudonos korteles mateme vien tik tais akla susikoncentravima i gynyba.

2.Kodel nebuvo isleistas Suazo man iki siol nesuprantama. Zlatanas nors ir techniskas zaidejas, bet uz ji bet kuris Poolio zaidejas greitesnis 🙄 Norint kontraataka surengt, Suazo butu kaip tik.

3.Rungtynese su Roma iki 61min. pakeiciami visi zaidejai. Man atmintyje neiskyla jokiu rungtyniu, kuriose visi keitimai butu isnaudoti taip anksti, nors visi zaidejai buvo sveiki. Del to turejome zaisti 20min ir tik Romos bei Zanetti deka istraukem lygiasias (na dar kai kuriu manymu ir teisejas prisidejo).

4. Milane su Liverpooliu startine sudetis nepaaiskinama. Zanetti rungtynese su Reggina buvo kairys gynejas (sioje pozicijoje jis jau tikrai seniai kada zaide), galvojau ruosiasi rungtynemis su anglais. Taciau ten isleidziamas Burdisso, kuri maudo visi kas netingi, kol negauna raudonos. Be to, Figo sedi ant suolo, o starte rungtynes pradeda Viera, kurio forma paskutiniu metu apgailetina. Juk buvo is pat pradziu, jog reikes bandyti pramusti anglu ginybine siena, todel toks kurybingas zaidejas kaip Figo butu labai pagelbejes. Bent jau antrame kelinyje tai tikrai galejo zaisti.

Vis delto, Mancini dar palyginus jaunas treneris ir tokiuose svarbiuose macuose jam truksta patirties. Be to, panasu, jog komandos viduje irgi ne viskas gerai, karts nuo karto pasirodo pranesimai apie konfliktus (kaip vat ir dabartinis su Figo). Kai tiek zvaigzdziu komandoje, reikia ir trenerio sugebancio jas suvaldyti, o Mancio dar tikrai toks nera.... 😔
embeded-image
Citavimas
0
striker13 Rašė:

Ar pats noretum zaisti tokiose rungtynese, kuriose tave i aikste leidzia jau paveluotai ir tu zinai kad nieko doro ten nenuveiksi?(nors tai ir nera pasiteisinimas del kurio gali neiti i aikste)

Pats pateikei atsakymą.
embeded-image
Citavimas
0
Mongolas Rašė:

Ar pats noretum zaisti tokiose rungtynese, kuriose tave i aikste leidzia jau paveluotai ir tu zinai kad nieko doro ten nenuveiksi?(nors tai ir nera pasiteisinimas del kurio gali neiti i aikste)

Pats pateikei atsakymą.Taip as del sito net ir nebandziau gincytis, juk yra sutartis, pagal kuria tu turi zaisti. Bet as aiskinu jog suprantu pati nenora zaisti. Aisku tokiam Tango niekaip neisaiskinsi, nes izgirdes Figo varda jis iskarto uzsikerta ir nieko aplinkui nematydamas pradeda ta pati varyt.
Citavimas
0
Mancini dar karta paneige gandus apie tai jog Figo atsisake zaisti ir tvirtina, jog po Burdiso korteles keitimu planas pasikeite ir todel Figo nezaide. Taip kad savo gal ir jeigu gali nestis i Barcos suba Tango.
Citavimas
0
Barca valdo Rašė:

Gaila, kad Inter iskrito. 😔 Dabar Barcelona vienintele ne Anglijos komanda. ar man taip tik atrodo ar is tikruju pastaraisiais metais pusfinaliuose buna kelios vienos salies komandos? 😁

Neatrodo. Paskutinį kartą visi pusfinalininkai iš skirtingų šalių buvo 2004 m. (Porto, Monaco, Deportivo ir Chelsea). Vėliau buvo Chelsea ir Liverpool, Barcelona ir Villarreal, o šį bei praeitą sezoną - Manchester United, Chelsea ir Liverpool.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0

Nauji įrašai