Žaidėjai

Atsakyti
Sekti temą
Tema analogiška kitų komandų subforumų temoms tokiu pačiu pavadinimu. Čia reikėtų diskutuoti apie klubo žaidėjų traumas, individualias sportines formas, atstovavimą nacionalinėm rinktinėm ir t.t. Temą 'Naujienos' siūlau palikti grynai su klubu susijusiom naujienom, t.y. sutartys su rėmėjais, stadiono paieškas, marketingą ir t.t.

Taigi pirma naujiena - Sturridge pagaliau sulaukė savo pirmojo kvietimo į Anglijos vyrų rinktinę. 😉
Citavimas
0
Dar vienas šioks toks vertimas. Šį kartą palyginamos 2004 ir 2011 metų komandos.

Chelsea bėdos - žaidėjuose

Chelsea paskutiniu metu buksuoja. Išbarstėm per daug taškų (tupim 5 vietoje), praleidom daugybę įvarčių, negana to gresia beprecedentinis iškritimas iš ČL dar grupių etape.

Kiekvieną kartą žaidimui stringant fanai ir spauda ieško atsakymų į klausimą, kas nutiko komandai. Kaip tiek daug kainuojanti komanda nesugeba laimėti? Štai keli paaiškinimai girdėti pastaruoju metu:

1. Taktika. Mūsų žaidėjai (ypač gynėjai) nesugeba žaisti aukšta gynybos linija, išlaikant kamuolio kontrolę, žaisti kaip Barcelona. Standartinėse situacijose pradėjom gintis zonine gynyba, ko taip pat nesugebam.
2. Neturim kūribingų žaidėjų. Mums reikia Modričiaus ar Pastore, kad ištampytume varžovų gynybą.
3. Treneris. AVB yra nepatyręs, neturi žaidėjų pasitikėjimo ir šiaip yra niekam tikęs.
4. Raul Meireleso plaukai blaško mūsų žaidėjus, jie sumaišo portugalą su Neymaru ir tai juos vimdo.
5. Pluoštas kitų nesąmonių.

Šiuose pasiteisinimuose tiesos yra, bet svarbiausia priežastis nepaminėta. Rungtynes laimi žaidėjais, o mūsiškiai nėra pakankamai geri. Trumpai tariant, spauda ir fanai mano, kad Chelsea kasmet turi žaisti taip, kaip žaidė 2004-2005 ar 2005-2006, tačiau tiesa tokia, kad mūsų žaidėjai nėra tokie geri, kokie buvo tada, ir ne tik dėl amžiaus.

Guardian redaktorius Sean Ingle neseniai teigė, kad didžiausias skirtumas tarp Mourinho ir AVB rezultatų - žaidėjai. Jis siūlė prisiminti, kokie žaidėjai atstovavo komandai pirmaisiais 2 Mourinho metais, daugumuma jų buvo Top 5 savo pozicijos žaidėjų pasaulyje. Žiūrint į dabartinę komandos sudėtį, sunku būtų dabar tą patį pasakyti.

Toliau mano verčiamo teksto autorius lygina 2004-2005 ir 2011-2012 metų komandas. Vieno ar kito žaidėjo priskyrimas/nepriskyrimas prie geriausių žaidėjų gali būti subjektyvus, bet straipsnio tikslas yra tiesiog palyginti klubo žaidėjų pajėgumą su kitais pasaulio to meto futbolininkais. Kadangi teksto autorius labiau susipažinęs su EPL, o ne pasaulio futbolu, lygins jis žaidėjus ir su geriausiais šios lygos žaidėjais. Komandų sudėtys parinktos pagal sužaistų rungtynių skaičių, apie suoliuką nekalbama.

2004 GK: 2004 Petr Cech - Be abejonės buvo tarp pasaulio vartininkų Top 5, jei ne pats geriausias.

2011 GK: 2011 Petr Cech - Vis dar puikus vartininkas, bet padarė per daug klaidų per pastaruosius metus (2009-2010 metų standartai), kad būtų įtrauktas į geriausių 5 pasaulio vartininkų sąrašą. Už jį geresniais laikomi: Casillas, Reina, Neuer, Hart, Valdes ir Buffon. Visgi Premier Lygoj jis dar vienas geriausių.

2004 RB: Paulo Ferreira - Sunku net atsiminti, koks geras 2004-2005 buvo portugalas. Gynyba buvo puiki, buvo naudingas tais retais atvejais, kai reikėdavo pasijungti į atakas Mourinho gynybinėse schemose. Ar jis buvo tarp geriausių savo pozicijos žaidėjų pasaulyje - galima ginčytis. EPL tikrai toks buvo.

2011 RB: Jose Bosingwa - be abejonės problematiška mūsų pozicija. Bosingwa gerai puola, prastai ginasi. Buvimas tarp pasaulio geriausių dešinio krašto gynėjų jam net nesišviečia. Iki 2004-2005 metų Ferreiros jam taip pat toli.

2004 RCB: Ricardo Carvalho - Carvalho indėlis į tuos du Mourinho iškovotus čempionų titulus - nepaprastai didelis. Kartu su JT jis sudarė ko gero geriausią vidurio gynėjų duetą pasaulyje. Tikrai buvo tarp geriausių pasaulio gynėjų.

2011 RCB: Branislov Ivanovic - Ivanas geras žaidėjas. Visgi jis nėra world-class, kaip nėra ir jo partnerystė su Terry. Autorius geriau už jį vertina tokius žaidėjus kaip pvz. Pique, Vidic, Kompany, Silva, Lucio ir netgi tą patį Carvalho, visgi prie geriausių EPL 10 vidurio gynėjų jį priskiria. Lyginti 2004 Carvalho ir 2011 Ivanovičių yra nuodėmė.

2004 LCB: 2004 John Terry - Tvirtas, gudrus, praktiškas ir temperamentingas, nors ir miegojo su komandos draugų žmonomis, buvo puikus kapitonas. Be abejonės tarp 5 geriausių vidurio gynėjų, jei ne pats geriausias.

2011 LCB: 2011 John Terry - 2011 jis vis dar puikus gynėjas, visgi jo geriausios dienos jau praeityje. Nežinia, ar jis vis dar yra tarp 10 geriausių gynėjų lygoje. Spauda ant jo pila daugiau pamazgų nei jis nusipelno, visgi jis toli gražu nebe toks žaidėjas, koks buvo.

2004 LB: William Gallas - Gallas buvo puikus krašto gynėjas. Reikia prisiminti, kad tuo metu atakuojant mūsų krašto gynėjai buvo ne tokie svarbūs, tad jų puolimo sugebėjimai nebuvo labai aktualūs. Prancūzas buvo geras universalus žaidėjas, vienas geriausių lygoj savo pozicijoje.

2011 LB: Ashley Cole - Atsakymas į klausimą, ar Cole yra vienas geriausių kairio krašto gynėjų pasaulyje, prieš kelias savaites be abejonės būtų teigiamas. Pastarosiomis savaitėmis jis žaidė prastokai, visgi tarp geriausių jis vis dar yra. Premier lygoj už jį šiuo metu geresis turbūt tik Baines.

2004 DM: Claude Makelele - Nuostabus atraminis, tiesiog vienas geriausių tuo metu. Nuo to laiko, kai jis išvyko, niekada nebebuvom tokie geri.

2011 DM: John Obi Mikel - Turbūt kontraversiškiausias mūsų žaidėjas, daugybė žmonių Mikelio nekenčia. Visgi jis naudingas atraminis, bet nieko daugiau. Ginantis jo indėlis didelis, kartais iškiša puikų perdavimą, bet tuo pačiu jis labai lėtas su kamuoliu ir linkęs klysti. Gal daug kas ginčysis, bet iki pasaulio geriausių atraminių jam toli, net Premier lygoj yra daug už jį geresnių (Fellaini, Barry, Lucas, Tiote, Song).

2004 Box-to-Box: Tiago - Šis vaikis buvo puikus. Tuo metu buvo daug labai gerų jo pozicijos žaidėjų, tad tarp geriausių pasaulyje jis netraukė, bet tarp geriausių lygoj jis tikrai buvo. Lampardo geriausiai laikais jis komandoje atliko svarbų vaidmenį

2011 Box-to-Box: Ramires - Sunku įvertinti mūsų lieknajį brazilą. Kartais jis atrodo vienas geriausių lygos saugų, tačiau kartais būna visiškai nematomas. Spėjo pelnyti keletą puikių įvarčių (Man City pernai) ir puikių perdavimų (Torreso didžiajam nepataikymui), puikiai sudirba ir gynyboje. Visgi jo istorijoje įrašyti ir keli labai nesėkmingi smūgiai (prieš United), neratai yra suvalgomas varžovų vidurio saugų (pvz. prieš Liverpool). Dėl tokio nepastovumo, negalima jo priskirti prie geriausių šios pozicijos žaidėjų pasaulyje, sunku pasakyt, ar tarp tokių jis yra ir EPL. Šiuo metu Toure, Ramsey, Parker ir net Rodwell čia atrodo patikimesni. Visgi brazilas tikrai turi potencialo tapti pasaulinės klasės žaidėju.

2004 AMF: 2004 Frank Lampard - 2004-2005 geriausi Lampardo laikai. Jis ne tik buvo geriausiu lygos žaidėju, jei ne Ronaldinho - jis būtų geriausiu pasaulyje.

2011 AMF: 2011 Frank Lampard - Jo žaidimas taip pat sukelia daug diskusijų ir prieštaravimų. Super Frank vis dar puikus žaidėjas, pirmauja pagal įvarčius, gerai dalina perdavimus ir vis dar yra esminė mūsų saugų linijos dalis. Visgi tos dienos, kai jis buvo geriausias pasaulyje, jau praeityje. Jis nepastovus ir lėtas, jau net ir būdamas sveikas ne visada patenka į startą. Atakuojančio saugo vaidmenį jis atlieka netipiškai, bet vien lygoj yra nemažai už jį geresnių šios pozicijos žaidėjų (David Silva, Van der Vaart, Wilshere, Nasri, galbūt Arteta).

2004 RF: Joe Cole (arba Arjen Robben) - Joe tuo metu smarkiai progresavo, sekančiais metais netgi tapo geriausiu mūsų žaidėju. Jis, Duff ir Robben tais metais dalinosi laiką atakos kraštuose. Joe ir Robbeno duetas tikrai buvo vienas geriausių lygoj, galbūt ir visame pasaulyje.

2011 RF: Daniel Sturridge - Jam dar šiek tiek trūksta. Ironiška, bet dar prieš sezoną atrodė, kad krašto puolėjai - mūsų silpnoji grandis, tačiau Mata ir Sturridge situaciją pakeitė. Danny greitai turėtų užsitarnauti vieno geriausio krašto puolėjų vardą lygoje.

2004 LF: Damien Duff - Šis ištvermingas ir energingas abiejuose kraštuose galintis žaisti airis buvo labai pavojingas puolime. Greičiausiai nebuvo tarp pasaulio Top 5, bet lygoj tarp geriausių buvo tikrai.

2011 LF: Juan Mata - Ko gero vienintelė pozicija, kur šių metų Chelsea atrodo geriau nei 2004. Mata geriausias mūsų žaidėjas. Protingas, greitas ir kuriantis. Gaila, bet jis tik jis ir Cole yra tikrai pasaulinės klasės mūsų žaidėjai šiuo metu.

2004 CF: Eidur Gudjohnsen - Islandas buvo puikus puolėjas. Techniškas ir kartu su Drogba buvo rezultatyviausi komandos žaidėjai. Tarp geriausių pasaulyje nebuvo, lygoj - buvo. Ai, dar buvo toks jaunas vyrukas Drogba, visai neblogas.

2011 CF: Fernando Torres - Apie ispaną tiek daug apkalbėta, kad nėra reikalo plėstis, jis tiesiog didelis flopas. Jis turėjo tapti mūsų top puolėju artimiasiems 5 ar 6 metams. Ką turim, visi puikiai žino. Yra daugybė puolėjų lygoj, kurie žaidžia geriau nei Fernando - Suarez, Rooney, Van Persie, Dzeko, Aguero, Balotelli, Chicharito ir netgi Demba Ba. Sunku tai pakęsti. Na bet gal dar grįš senasis El Nino.

Taigi apibendrinus: 2004 turėjom geresnį vartininką, žymiai geresnius gynėjus, žymiai geresnius saugus ir šiek tiek geresnius puolėjus. Anokia čia naujiena, visi žino, kad tų metų Chelsea buvo gerokai pajėgesnė. Esmė tame, kad nors komandos sudėtis gerokai susilpnėjo, fanai, spauda ir pats Abramovičius iš komandos tikisi tokių pačių rezultatų kaip ir 2004-2005 ar 2005-2006. Galbūt ir galim lygoj likt antri ar treti, neblogai pasirodyt Čempionų lygoj (bet ten gauti į kaulus nuo Bayern, Barcos ar Real), visgi nereik per daug tikėtis iš dabartinės komandos.

Barca ir Realas pilni geriausių pasaulio žaidėjų, City tokių turi, keletą tokių yra ir pas United, netgi Spursų sudėtis kai kuriose pozicijose atrodo geresnė (Modričiaus, Van der Vaarto ir Bale trio atrodo grėsmingai). Realybė tokia, kad be geresnių žaidėjų EPL ar CL nelaimės net ir genialus treneris.

***
Ne visais žaidėjų palyginimais ir vertinimais sutinku, bet pagrindinė mintis teisinga.
Citavimas
0
Kad 2004 metu sudetis buvo galingesne ant popieriaus, nei dabartine, tai ir asilui turbut aisku, bet daryti tokius palyginimus, kokius daro sis veikejas, tai irgi negalima. Nes pagal ji, tai 2004 metu komanda buvo world class, o dabartine sudu kruva.

Paimta komanda, kuri tuo metu buvo aukstumoje ir paimta komanda, kuri yra dabar duobeje. Pagal sudeti, dabar esam 2-3 komanda EPL'e. City sudeciai sunku prilygti, nes ten milziniski pinigai isleisti. Taigi pagal dabartini zaidima esam penkta komanda. Bet nereikia cia triesti, kad musu sudetis yra neverta buti auksciau.

Is viso nera verta lyginti tu laiku ir dabartine sudeti, nes tada reiktu taip pat palyginti visas komandas. Kitos komandos taip pat neliko toje pacioje vietoje. Vienos sustiprejo, kitos susilpnejo.

O pvz kodel nebuvo palyginta Mourinho cempionu komanda ir Ancelotti cempionu komanda, kurie kitam sezone taip ziauriai sedo? Negi per puse metu is world class zaideju, jie tapo sudu kruva?

Taigi reziume, nereikia daryti tokiu giliu isvadu, nes man labai idomu ka sitas veikejas sakytu/sakys, kai AVB komanda skins pergales viena po kitos su tais paciais zaidejais?

Ir is viso bandom zaisti visai kitoki futbola, nei anksciau, todel reikia visiems apsiprasti, tiek treneriui prie zaideju, tiek zaidejams prie trenerio ir jo zaidimo schemu.
Be to dar bus ziemos transferu langas, per kuri AVB gales sustiprinti savo komanda vienu ar kitu zaideju. Galbut tai pades sustyguoti zaidima.
embeded-image
Citavimas
0
Negalvojau kad kadanors gyvenime pasakysiu tokius zodzius bet agree su edo. nafik ziuret taip toli atgal, lygiai pries metus Chelsea tokiu metu buvo Anglijos cempionai, FA Cup laimetojai, atseikinejo visiem varzovam po 4-6 ivarcius ir tada spauda rase apie nesustabdoma Chelsea Juggernaut. Ir turbut kad koks nors Guardian zurnalistas rase tokio pat tipo straipsni, bet tada pagal ji Chelsea buvo tokia pat gera ar geresne nei o4/05 komanda. Tikrai atsimenu buvo vienas straipsnis kuris teige kad Chelsea buvo tuo metu geriausia pasaulio komanda t.y. geresne uz Barcelona. Roberto Mancini po 12 turu viesai pasake kad kova del titulo jau baigta, Chelsea bus cempionai. Vat idomu butu paskaityk straipsni kuris pasigilintu, kur viskas nuejo blogai Chelsiui. Nes dar turint omeny 150 mln kurie buvo isleisti ant zaideju per 2011. Jokiu tokiu pasiteisnimu kad zaidejai ne geri net buti negali. Jei kas is ateities dabar grizti 1 metus atgal ir praeities man pasakytu , dude sita visagale Chelsea per kitus 2 tranferu langus dar susistiprins uz 150 mln... nezinau man bet kokia vilti butu ateme 😕
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
Sam Hutchinson has signed a new one-and-a-half year contract with Chelsea Football Club.
embeded-image
Citavimas
0
RafaelVdV Rašė:

ta sudėtis 2004-2005 buvo geriausia pasaulyje kuri buvo nulipdyta iš abraomo pinigų. Dabar norint tokią sudėtį gaut reiktų išleist jum apie 150mln.
O šiaip manau Chelsea fanai nepratę prie nekokio sezono(prie duobių gal) nes nuo 2004 jums nebuvo beveik prasto sezono. Tai 2004 sudečiai prilygsta nebent dabartinė Barcos sudėtis, todėl tokios gaut galima sakyt neimanoma. Ankščiau chilinot top 3, db baigės Chelsea era ir teks sunkiai kovot dėl ČL jums. Netrieskit tik...


Ar supranti ka cia pats nusitriedei? Pradzioj sakai, kad reikia 150mln, kad turet tokia sudeti kaip 2004, o po to jau sakai, kad tokia sudeti turet beveik neimanoma.
embeded-image
Citavimas
0
Nu kad čia su gera puse žaidėjų sutikt nelabai išeina. Nei Carvalho, nei Cole'as, nei Drogba 2004/05 m. sezone nebuvo tokie super kaip bandoma parodyti ir atsiskleidė tik vėliau, apie Tiago rašyt išvis komedija. Koks jis bebūtų likeable lad ir solid midfielder ir kokį gražų įvartį įmontavo OT, iki Ramireso jam labai toli. Čecho forma šitam sezone neblizga, bet pernai jis buvo ne blogesnis nei bet kada. Elementarus formos smukimas yra natūralus dalykas, o kad prieš trejus metus jis darė klaidas gaudydamas crossus dabar mažai ką bejaudina.

Šiaip kad sudėtis dabar silpnesnė tai fachtas, bet esmė ne tiek žaidėjų klasėj, kiek amžiuje. Tada mes turėjom labai jauną komandą, kuri grynai fiziškai pranoko visus varžovus, dabar šito nebėra. Dabar komanda sena ir išlaužt to tempo, kuriuo kažkada nuvaikydavom bet kokį varžovą, nebeišeina.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Nu kad čia su gera puse žaidėjų sutikt nelabai išeina. Nei Carvalho, nei Cole'as, nei Drogba 2004/05 m. sezone nebuvo tokie super kaip bandoma parodyti ir atsiskleidė tik vėliau, apie Tiago rašyt išvis komedija. Koks jis bebūtų likeable lad ir solid midfielder ir kokį gražų įvartį įmontavo OT, iki Ramireso jam labai toli. Čecho forma šitam sezone neblizga, bet pernai jis buvo ne blogesnis nei bet kada. Elementarus formos smukimas yra natūralus dalykas, o kad prieš trejus metus jis darė klaidas gaudydamas crossus dabar mažai ką bejaudina.

Šiaip kad sudėtis dabar silpnesnė tai fachtas, bet esmė ne tiek žaidėjų klasėj, kiek amžiuje. Tada mes turėjom labai jauną komandą, kuri grynai fiziškai pranoko visus varžovus, dabar šito nebėra. Dabar komanda sena ir išlaužt to tempo, kuriuo kažkada nuvaikydavom bet kokį varžovą, nebeišeina.


Šiaip pritariu Samirui, nes tie žaidėjai kurie tada buvo žvaigždės ir yra palike klubą kitur iš jų daug nenorima, o tie kurie liko pas mumis lošia, pjauna grybą, bet ką jie daugiau gali padaryti? O jai kas dar nepastebėjo tai dabartiniai lyderiai jauni - Ramire, Mata. Pas mus tai tikrai reikia jaunint komanda, reikėjo tai daryt jau šiemet, kad jie būtų susižaidę, o dabar viską dar metus pavėlino ir artimiausius du metus titulus matysim kaip savo ausis.
Citavimas
0
As nelabai suprantu kuo ta jums sudetis sena? Is pagrindiniu zaideju, tai Drogbai ir Lampardui po 33. Terry'iui ir Cole'ui po 30. Bet kai centro gynejui 30 metu, tai cia ne senumo pozymis, o brandumo. Ashley trisdesimties atrodo vis dar puikiai. AIsku buna visokiu duobeliu, bet kam ju nebuna?

Toliau Sturridge'ui 22, Matai 23, Ramiresui, Luizui ir Mikeliui po 24, Torresui ir Ivanoviciui po 27, Essienui ir Meirelesui po 28, Bosingwai, Alexui ir Cechui po 29. Dar turim tokius perspektyvius zaidejus kaip McEachrana ir Lukaku, kuriems po 18. Sparciai tobulejancia Ashley pamaina Bertranda, kuriam 22. Atletice isnuomotas Courtoisas, kuriam 19 ir kuris ateityje turetu buti Cecho pamaina.
embeded-image
Citavimas
0
Ne viskas į metus susiveda. Owenas irgi jaunesnis už Lampardą pagal pasą, tik kas iš to? 😂

Essienas ir Bosingwa suvaryti traumų, Torresas ir Terry kiek mažiau, bet irgi problemų turėję pakankamai. Iš kitos pusės Romeu, Lukaku ar McEachrano (nekalbant jau apie Bertrandą) vaidmuo kol kas visiškai epizodinis, ir juos į sudėtį galima skaičiuot labai sąlyginai.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Essienas ir Bosingwa suvaryti traumų, Torresas ir Terry kiek mažiau, bet irgi problemų turėję pakankamai. Iš kitos pusės Romeu, Lukaku ar McEachrano (nekalbant jau apie Bertrandą) vaidmuo kol kas visiškai epizodinis, ir juos į sudėtį galima skaičiuot labai sąlyginai.


Tai reikia ir sakyti, kad suvaryti traumu, o ne seni. Bet tai ka daryti? Negi parduoti Essiena ir Terry ir pirkti kitus world class zaidejus?
Bosingwa galima parduoti ir nupirkti kazka i jo vieta. Nera butinybes tai daryti, kol Ivanovicius desineje gerai tvarkosi, bet variantas parduoti Bosingwa ir nupirkti kita right backa man priimtinas.
Torresas. CIa buvo klaida del kurios dabar moka visa komanda. Uz tuos pinigus galejom pasiimti koki jauna puoleja ir kurianti zaideja, kurie dabar galetu zaisti pas mus starte. Kaip tik mano galva mums ir truksta tokiu dvieju zaideju komandoje, kad zaidimas pageretu iki norimo lygio.

RafaelVdV Rašė:

o manai įmanoma, kad abraomas tiek duotų ant pirkalų?


Jei tu sudarytum pirkiniu sarasa, tai tikrai duotu.
embeded-image
Citavimas
0
Edo'o Rašė:

Tai reikia ir sakyti, kad suvaryti traumu, o ne seni. Bet tai ka daryti? Negi parduoti Essiena ir Terry ir pirkti kitus world class zaidejus?


Dabar parduot Essieną ir dar gaut pakenčiamą sumą už jį reiktų labai gero vadybininko arba dar geriau hipnotizuotojo. O atsikratyt jo už kelis milijonus nėra jokios prasmės.

Bosingwa galima parduoti ir nupirkti kazka i jo vieta. Nera butinybes tai daryti, kol Ivanovicius desineje gerai tvarkosi, bet variantas parduoti Bosingwa ir nupirkti kita right backa man priimtinas.


Bet Ivanovičius dabar tvarkosi ir dešinėj, ir centre, ir dar klausimas kur geriau. Ir čia irgi problema - sena tiesa ta, kad gynybos linijai labai sveika nuolat žaist tos pačios sudėties, bet pas mus to nėra. Makaluojama ji vos ne kiekvienam mače, žaidėjai mėtomi per pozicijas, o tai stiprybės gynybai irgi neprideda.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
embeded-image
Kapitonui šiandien suėjo 31 metai 😉
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
Sensta gi mūsų škiperis. O kažkada taip atrodė.

embeded-image
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Tai va kada ta velnio ispera atsirado - 1980 gruodzio 7, viena juodziausiu dienu zmonijos istorijoj The Pure Evil was born.

Na aisku pripazinti kad per savo gyvenima jis ir kazka gero yra padares
embeded-image

tai gimtadienio proga jam to ir palinkesiu, keep slipping JT , keep slipping.

embeded-image
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
embeded-image
Nikole Anelka jau papozavo su Shenhua marškinėliais ir pasirašė sutartį. Gal žinot kokia transfero vertė?
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
Big day Terriui siandien.

Statement expected from CPS on John Terry this afternoon.The CPS are involved in the Terry case (which is a much stronger thing to happen than Suarez) because a complaint was made to the police.


No complaint was filed to the police involving the Suarez case and Evra. So, the FA are out of their jurisdiction when it comes to Terry.


The CPS don't rule on whether Terry is guilty. They rule on whether there is another evidence to send the case to trial.


Again.....The CPS will NOT hand out a punishment to Terry. They will say either he WILL or WILL NOT stand trial.


If he WILL stand trial, then we have to wait for a trial date. This can take up to six months. If he WILL NOT, then he's let off and free.

Citavimas
0
OMG OMG OMG OMH 😡😡😡😡

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

😜 😜 😜 😜
😄 😄 😄 😄 😄

@SkyNewsBreak: John Terry will be charged with racially abusing Queens Park Rangers player Anton Ferdinandharged.

He will be CHARDGED😡😡😡😡😡 WOOOOOOOOOOO

The Evil bastard is going to Jail 😡

Paziurekit , paziurekit
Prosecuting John Terry "in public interest" with "sufficient evidence" and "realistic prospect of conviction", CPS says


Kokie zodziai. Conviction , prosecution. Muzika ausim kai jie vienam sakini su John Terry


neatsimenu kada paskutni karta futbolo naujienos mane sitaip nudziugino. WOOOOO

2008 kai laimejom cempionu panasiai dziaugiausi. 😂
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
Kakuta likusiai sezono daliai isnuomotas i Dijona(Prancuzija).
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai