Transferų naujienos ir gandai 2016/17

Atsakyti
Sekti temą
Pagaliau baigėsi šita tragedija ir vėl galime svajoti apie gražų ir šviesų rytojų. Kad ir kaip norisi puse komandos praspardyti, reikia žiūrėti realistiškai - kitą sezoną komanda žais gerokai mažiau rungtynių ir dėl to pinigų.

Baisiai ilgas postas gausis, bet šiemet tik tiek džiaugsmo ir teturim - svajoti ir žaisti FM.

Vartininkai
Thibaut Courtois – sezonas prastas kaip ir visai komandai. Nesutarimai su Emenalo statytiniu Lollichon ir ateinantis sezonas be CL paskatino kalbas apie jo išvykimą. Šiaip atsibodo žiūrėt į jo apatišką vizionomiją, tad už labai gerus pinigus paleisčiau atgal į La Liga. Visgi labai abejoju, kad taip įvyks.
Asmir Begovic – savo šansus išnaudojo pagal galimybes. Vidutiniškas vartininkas, kurio diždiausia vertybė – angliškas pasas. Gali būti, kad norės išvykti dėl mažo žaidimo laiko, bet einant į Chelsea kažko kito tikėtis buvo naivu. Aš jį pasilikčiau, iš antro vartininko kažko daugiau norėt būtų kiek įžulu.
Marco Amelia – dar vienas beprasmis Mourinho pirkinys. Užsidirbo ant pensijos, tiek jį ir tematysim.

Sprendimas: pasilikti abu vartininkus, o Amelia pakeisit akademijos auklėtiniu.

Gynėjai
Cesar Azpilicueta - vėl geriausias mūsų gynėjas, bet ir jis šiemet tik savo paties šešėlis. Labai tikiuosi, kad Conte su visam jį gražins į dešinę aikštės pusę. Šiaip visi jo galimybes žinom, turėtų būt vienas pagrindinių Conte žmonių aikštėje.
Gary Cahill - top komandoje turėtų būt ne daugiau kaip atsarginis, prie tam tikrų schemų ir situacijų gali būti labai naudingas. Dėl to, kad yra anglas ir šiaip visų žaidėjų per vieną vasarą nepakeisi, turėtų likti, bet kitą vasarą į jo vietą turėtų stipriai Christensen kabintis.
Branislav Ivanovic – po tokio tragiško sezono pririščiau miške prie medžio ir palikčiau. Visgi kažkokiu mistiniu būdu dar metų kontraktą gavo, tad teks kentėti. Labai tikiuosi, kad ateinantį sezoną jo vaidmuo bus keisti Azpilicueta ir/arba vidurio gynėją.
John Terry – protas sako paleist, širdis – pasilikt. Niekada nebuvo greitas gynėjas, bet su metais to greičio visai nebeliko. Apie žaidimą aukšta gynybos linija su juo net nėra ką galvoti. Visgi tikrai bus rungtynių, kai jo patirtis pravers, tad jei sutinka su kitokiu vaidmeniu komandoje, kaip ketvirtas vidurio gynėjas būtų fantastika. Po metų jį turėtų pakeist kažkas iš jaunimo – Miazga, Claker-Salter, Tomori ar dar kažkas.
Kurt Zouma – trauma sunki, toli gražu ne visiems pavyksta po tokių atsigaugi. Turėtų praleisti sezono pradžią, bet tikėtina, kad grįžęs vėl pradės konkuruoti dėl startinės pozicijos.
Ola Aina – gaila, kad nepavyksta pratęsti sutarties su šiuo perspektyviu gynėju. Realiai tai puiki proga jam įsitvirtinti, nes tokį Ivanovičių ir 40-metis Ferreira nukonkuruotų. Bus pakeistas kažkuriuo kitu akademijos auklėtiniu.
Baba Rahman – banguotas sezonas, bet to ir buvo galima tikėtis iš jauno debiutanto EPL. Duomenis tapti top krašto gynėju jis turi visus, bet trūksta patirties, tad girdisi siūlymų kitą sezoną jį nuomoti. Būtų visai logiška, jei ir Conte jis pasirodys per žalias.
Matt Miazga – mažai kas suprato, kurių galų jis pirktas, kai akademijoj ir nuomoj ne vieną tokio paties lygio gynėją turim. Kitą sezoną turėtų būt išnuomotas. Gal ir su visam.

Sprendimas: Vienas startinis CB būtinai (Bonucci, Varane, Marquinhos, Stones ar panašaus lygio), antras, kad ir silpnesnis, reikalingas jei išeina JT. Zouma ir Cahill konkuruoja dėl vietos šalia naujoko, JT muštruoja jaunimą ir ploja nuo suoliuko, rungtynėse, kai reikia parkuot autobusą išbėga į aikštelę. Ivanovičius ant pakeitimo Azpi. Po nuomos kaip konkurentas Babai susigrąžinamas Ake.

Saugai
Eden Hazard – sezonas tragiškas, bet jo pabaigoje pamatėme tikrąjį Hazard. Be jokios abejonės, apie jį reikia statyti komandą. Akivaizdu, kad jis nėra toks lyderis kaip Messi ar Ronaldo, todėl svarbu nedaryti jam tokio milžiniško spaudimo, kokį darė Mourinho. Tegul žaidžia savo futbolą ir mėgaujasi, tada jis pavojingiausias.
Cesc Fabregas – turbūt geriausias antros sezono pusės žaidėjas, prie Conte turėtų tapti dar svarbesniu. Svarbu išnaudoti jo plius, o ne bandyti išmokyti jį ko niekada karjeroje nedarė.
Ruben Loftus-Cheek – baisiai liaupsinamas, bet kažko tokio šį sezoną taip ir neparodė. Galima kaltinti trenerius, ypač Guusą, kuris nors ir visiškai neturėjo dėl kovot, pastoviai leido Mikelį, o ne jį. Duomenys puikūs, nustebino ir jo greitis, vienose paskutinių sezono rungtynių buvo antras komandoje pagal išvystyta greitį. Visi tikisi, kad Conte su juo padarys Pogba.
Nemanja Matic – kartu su Hazard labiausiai nuvylęs sezono žaidėjas. Už normalius pinigus be sąžinės graužaties parduočiau ir nusipirkčiau ne tokį minkštą ir lėtą vidurio saugą. Akivaizdu, kad Matic-Cesc duetas neveikia. Visgi tikiuosi, kad kitą sezoną Conte žais trim vidurio saugais, tada šalia judviejų dinamiškas ir agresyvus vidurio saugas situaciją žiauriai pagerintų.
John Mikel Obi – Guuso numylėtinis, žaidė tiek saugu, tiek gynėju. Sausį per plauką neišvyko į Kiniją, vasarą turbūt vėl bus ten peršamas, gal dar kokie turkai vėl domėsis. Niekas nesupranta, kaip jis šitiek metų ir šitiek trenerių ištraukė, kone kiekvieną vasarą visi fanai jį parduoda, bet rudenį vėl tenka džiaugtis jo žaidimu. Nesuprasiu, bet nenustebsiu, jei liks ir šiemet.
Oscar – aš jį jau nurašau. Skirtingai nei Hazard, jis jau keli metai kaip regresuoja. Kūnas kaip dešimtoko, o noras tai kompensuoti juodu darbu aikštėje senokai kažkur dingęs. Didžiąją rungtynių dalį būna visiškai nepastebimas, žaidžia be jokio entuziazmo. Iš šiaip manau, kad kitą sezoną reikia žaisti be 10 numerio, tad jis tampa visiškai nereikalingu.
Pedro – dar vienas banguotas debiutas. Pradžioj atrodė, kad bus paskutinė uoga ant pernykščio torto, bet paskui nublanko. Visgi po vieno sezono jo niekas neparduos, o ir perkančių už tokius pinigus turbūt nerastum. Visgi gali būti naudingas ir turėtų konkuruoti dėl vietos su Willian.
Willian – geriausias sezono žaidėjas, bet tik todėl, kad kiti buvo labai blogi. Pirmoje sezono pusėje traukė komandą, antroje – žaidė tik vidutiniškai. Komandoje liks ir turbūt bus pagrindinis RW, bet toliau šio sezono saugus dėl savo vietos būti negali, nes pagrindiniai varžovai turi stipresnius žaidėjus.
Kenedy – banguotas, bet nemažai žadantis debiutas. Buvo juokinga žiūrėt, kai buvo bandoma iš jo gynėją lipdyt, beti jei Conte kartais trim gynėjais pažais, LWB jis turėtų gerai jaustis. Buvo nemažai rungtynių, kai labai pagyvino komandos žaidimą pakilęs nuo suolo. Turi visus duomenis tapti world-class žaidėju: techniškas, geras tolimas smūgis, fiziškai stiprus, aikštėje atiduoda visą save, o ir už jos ribų atrodo, kad nesamonių nedaro. Bus įdomu toliau stebėti jo progresą.

Sprendimas: Oscar ir Mikel parduoti, galbūt ir Matic. Oscarą pakeisti Radja ar panašaus tipo ir lygio saugu, Mikelio minutes atiduoti RLC ir kokiam van Ginkel. Kaip pamaina Cescui susigrąžinti Baker. Išvykus Matic jį pakeisti fiziškai stipresniu ir dinamiškesniu saugu. Krašto saugai lieka visi, Musonda ir Boga po metų taikosi į Willian ir Pedro vietą.

Puolėjai
Diego Costa – atrodo ir nervus biški pasitvarkė ir įvarčius po naujų metų mušti pradėjo. Visgi reguliariai siejamas su grįžimu į Atletico, nuolatinės problemos su hamstringu irgi ramybės neduoda. Labai nenustebčiau jei Atletico už gerus pinigus jį visgi susigrąžintų, daugiau eiti nėra kur. Aš pats jį pasilikčiau.
Loic Remy – visiškai traumų suėstas ir bevertis puolėjas, jokios konkurencijos Costai. Parduot, kad ir už bulvių maišą.
Pato – failas, kuris grįš į Braziliją.
Falcao – failas, kuris grįš į Monaco.
Bertrand Traore – neblogai savo šansą išnaudojęs puolėjas, kurį Mourinho irgi LB bandė daryt. Šiaip tikrai talentingas, bet dar žalias. Turėtų likti kaip trečias puolėjas.

Sprendimas: pasilikti Costa ir atsikračius tų trijų balvonų nusipirkti patyrusį ir patikimą atsarginį puolėją. Spaudoj minimas Higuain, bet aš jį matau tik kaip pamainą Costai, dviejų tokių puolėjų klubas be CL sau leisti tikrai negali. Dar girdėtas vardas – Pelle, gal ir ne pyragai, bet man visai neblogas variantas atrodo. Porą sezonų atžaistų, žaist ir daug valgyt neprašytų, o įvarčius mušt moka. Per tuos porą metų gal kažkas iš jaunų mūsų puolėjų išaugtų, arba grįžus į CL būtų kažko stipriau paieškot galima.

Toli gražu ne svajonių, bet dėl titulo turinti kovoti komanda:
GK: Courtois, Begovic, Blackman
RB: Azpilicueta, Ivanovic
LB: Ake, Baba,
CB: Bonucci, Zouma, Cahill, Terry,
CM: Radja, Matic, Cesc, RLC, van Gikel, Baker,
RW: Willian, Pedro,
LW: Hazard, Kenedy,
ST: Costa, Pelle, Traore.
Citavimas
0
Išnuomotų žaidėjų apžvalga:

Nathan Ake – labai neblogai debiutavo EPL, manau, kad nusipelno šanso pirmoje komandoje.
Bekanty Victorien Angban – mažai kam girdėtas, bet gan perspektyvus saugas. Borussia Gladbach suka ratus ir nori jį išsinuomoti ar tai pirkti. Nuomoti toliau.
Christian Atsu – po gero praėjusio sezono akcijos šiemet labai smuko. Laikas parduoti.
Lewis Baker – iš visos armijos į Vitesse nusiųstos atrodė geriausiai. Vertas šanso pirmoje komandoje.
Patrick Bamford – į aukštenį lygį įžengti nepavyko. Geriausią praėjusių metų Championshipo žaidėją metas parduoti.
Jamal Blackman – išnuomotas į Švediją, karjeros didelės nepasidarys, bet trečiu vartininku lai būna.
Jeriemie Boga – sezonas banguotas, bet perspektyvos neblėsta. Išvykus Dembele labai protinga jį būtų Rennes dar metams palikt.
Isaiah Brown – kankino traumos ir Vitesse dar gal kiek per aukštas lygis, reiktų nuomoti į Championshipą.
Nathaniel Chalobah – metus turistavo Neapolyje, ten susirado daug draugų ir labai tuo džiaugiasi. Dar taip neseniai baisiai perspektyviu laikytas saugas futbolą turbūt nustūmė į antrą planą. Parduoti.
Andres Christensen – žiauriai stiprus sezonas ir Chelsea noras susigrąžinti jį jau kitam sezonui. Vokiečiai jo paleisti nenori, tad dar metus turėtų tobulėti Bundesligoje.
Juan Cuadrado – šį sezoną buvo stiprus Juventus atsarginis, šie lyg ir nori jį pirkt, bet mokėt daug nesiruošia, tad jo ateitis dar neaiški. Jei visgi Conte sumanytu 3-5-2 lošt, gali grįžti ir čia.
Christian Cuevas – nustojau sekti jo karjeros vingius. Parduoti.
Alex Davey – jam jau 22, o žaidžia Championshipe. Parduot.
Matej Delac – perspektyviu buvęs, bet traumų užpjautas vartininkas pakeitė jau gal 100 ekipų. Ateities čia tikrai neturi – parduoti.
Papy Djilobodji – skambiausias mūsų vasaros pirkinys Vokietijoje atrodė labai solidžiai, o Contei tokio tipo gynėjas turėtų patikti, tad visko su juo gali būt, bet nuomoti ir tikėtis progreso jis jau per senas.
Michael Hector – dar vienas mistinis pirkinys, kurį Emenalo jau kitą sezoną mato pirmoje komandoje. Aš tuo labai abejoju, turėtų būt nuomojamas.
Jordan Houghton – buvęs jaunimo komandos kapitonas didelių karjeros šuolių nepadarė ir turėtų būt parduotas.
Tomas Kalas – dar vienas solidus sezonas Championshipe ir laimėtas promotion. Daugiau labai nepatobulės ir turėtų būt parduotas.
Todd Kane – labai geras sezonas Olandijoje, bet sunki trauma sudrumstė planus. Buvo prognozuojama, kad krašto gynėjas pagaliau taps pirmos komandos nariu, dabar to padaryti greičiausiai nepavyks.
Marko Marin – lyg ir atrado save ir sveikatą Turkijoje, bet vis tiek jo niekas nenori pirkt. Turbūt bus nuomojamas iki kontrakto pabaigos.
Victor Moses – ir jam traumos gadino sezoną, bus parduotas, jei tik kas pirks.
Charly Musonda – puikus debiutas profesionalų futbole, turėtų likti Betis ir ten smarkiai progresuoti.
Nathan – traumos ir jį kankino, liks Vitesse arba bus kur kitur išsiųstas.
Kenneth Omeruo - Turkijoje atrodė solidžiai, turėtų būt pardutas už kelis milijonus.
Danilo Pantic – prašvaistytas sezonas, net už Vitesse galima sakyti nežaidė. Kalbama, kad turi problemų su disciplina ir požiūriu į darbą.
Mario Pasalic – sezonas silpnas, bet lyg ir traumą turėjo. Turėtų būt išnuomotas į silpnesnę komandą.
Stipe Perica – porą metu kaip atsarginis Udinesej, kažko tokio nebus, galima ir parduoti.
Lucas Piazon – dar vienas nuviliantis sezonas, metai kapsi, o progreso nėra. Laikas atsisvekinti.
Jhoao Rodriguez – turbūt niekas nematė jo žaidžiančio, bet turėtų toliau būt nuomojamas.
Mohamed Salah – pagal viska jau kaip ir parduotas Romai.
Dominic Solanke – sezonas geriausiu atveju galima pavadinti vidutiniu, o paties puolėjo ambicijos didžiulės. Kalbama, kad nori 50k algos ir garantuoto žaidimo laiko, Chelsea sukioja pirštą prie smilkinio ir siūlo likusį metų kontraktą atžaisti už rezervus. Ratus suka visokie Arsenal ir Liverpool, bet nė pusės tiek pinigų jis ten negaus.
John Swift – neblogas sezonas 2 lygoj, turėtų būt nuomojamas kažkur aukščiau.
Marco van Gikel – superinė antra sezono pusė, pastoviai mušė įvarčius ir su PSV tapo Olandijos čempionu. Panašu, kad po traumos pilnai atsigavo ir turėtų gaut šansą pirmoje komandoje.
Wallace – instagramą ir baliukus mėgstantis brazilas grįžo į gimtinę ir panašu, kad ten užsibus.
Citavimas
0
eNjoy Rašė:


Sprendimas: pasilikti Costa ir atsikračius tų trijų balvonų nusipirkti patyrusį ir patikimą atsarginį vartininką. Spaudoj minimas Higuain, bet aš jį matau tik kaip pamainą Costai, dviejų tokių puolėjų klubas be CL sau leisti tikrai negali. Dar girdėtas vardas – Pelle, gal ir ne pyragai, bet man visai neblogas variantas atrodo. Porą sezonų atžaistų, žaist ir daug valgyt neprašytų, o įvarčius mušt moka. Per tuos porą metų gal kažkas iš jaunų mūsų puolėjų išaugtų, arba grįžus į CL būtų kažko stipriau paieškot galima.😁
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

Pagaliau baigėsi šita tragedija ir vėl galime svajoti apie gražų ir šviesų rytojų. Kad ir kaip norisi puse komandos praspardyti, reikia žiūrėti realistiškai - kitą sezoną komanda žais gerokai mažiau rungtynių ir dėl to pinigų.

Baisiai ilgas postas gausis, bet šiemet tik tiek džiaugsmo ir teturim - svajoti ir žaisti FM.

Vartininkai
Thibaut Courtois – sezonas prastas kaip ir visai komandai. Nesutarimai su Emenalo statytiniu Lollichon ir ateinantis sezonas be CL paskatino kalbas apie jo išvykimą. Šiaip atsibodo žiūrėt į jo apatišką vizionomiją, tad už labai gerus pinigus paleisčiau atgal į La Liga. Visgi labai abejoju, kad taip įvyks.
Asmir Begovic – savo šansus išnaudojo pagal galimybes. Vidutiniškas vartininkas, kurio diždiausia vertybė – angliškas pasas. Gali būti, kad norės išvykti dėl mažo žaidimo laiko, bet einant į Chelsea kažko kito tikėtis buvo naivu. Aš jį pasilikčiau, iš antro vartininko kažko daugiau norėt būtų kiek įžulu.
Marco Amelia – dar vienas beprasmis Mourinho pirkinys. Užsidirbo ant pensijos, tiek jį ir tematysim.

Sprendimas: pasilikti abu vartininkus, o Amelia pakeisit akademijos auklėtiniu.

Gynėjai
Cesar Azpilicueta - vėl geriausias mūsų gynėjas, bet ir jis šiemet tik savo paties šešėlis. Labai tikiuosi, kad Conte su visam jį gražins į dešinę aikštės pusę. Šiaip visi jo galimybes žinom, turėtų būt vienas pagrindinių Conte žmonių aikštėje.
Gary Cahill - top komandoje turėtų būt ne daugiau kaip atsarginis, prie tam tikrų schemų ir situacijų gali būti labai naudingas. Dėl to, kad yra anglas ir šiaip visų žaidėjų per vieną vasarą nepakeisi, turėtų likti, bet kitą vasarą į jo vietą turėtų stipriai Christensen kabintis.
Branislav Ivanovic – po tokio tragiško sezono pririščiau miške prie medžio ir palikčiau. Visgi kažkokiu mistiniu būdu dar metų kontraktą gavo, tad teks kentėti. Labai tikiuosi, kad ateinantį sezoną jo vaidmuo bus keisti Azpilicueta ir/arba vidurio gynėją.
John Terry – protas sako paleist, širdis – pasilikt. Niekada nebuvo greitas gynėjas, bet su metais to greičio visai nebeliko. Apie žaidimą aukšta gynybos linija su juo net nėra ką galvoti. Visgi tikrai bus rungtynių, kai jo patirtis pravers, tad jei sutinka su kitokiu vaidmeniu komandoje, kaip ketvirtas vidurio gynėjas būtų fantastika. Po metų jį turėtų pakeist kažkas iš jaunimo – Miazga, Claker-Salter, Tomori ar dar kažkas.
Kurt Zouma – trauma sunki, toli gražu ne visiems pavyksta po tokių atsigaugi. Turėtų praleisti sezono pradžią, bet tikėtina, kad grįžęs vėl pradės konkuruoti dėl startinės pozicijos.
Ola Aina – gaila, kad nepavyksta pratęsti sutarties su šiuo perspektyviu gynėju. Realiai tai puiki proga jam įsitvirtinti, nes tokį Ivanovičių ir 40-metis Ferreira nukonkuruotų. Bus pakeistas kažkuriuo kitu akademijos auklėtiniu.
Baba Rahman – banguotas sezonas, bet to ir buvo galima tikėtis iš jauno debiutanto EPL. Duomenis tapti top krašto gynėju jis turi visus, bet trūksta patirties, tad girdisi siūlymų kitą sezoną jį nuomoti. Būtų visai logiška, jei ir Conte jis pasirodys per žalias.
Matt Miazga – mažai kas suprato, kurių galų jis pirktas, kai akademijoj ir nuomoj ne vieną tokio paties lygio gynėją turim. Kitą sezoną turėtų būt išnuomotas. Gal ir su visam.

Sprendimas: Vienas startinis CB būtinai (Bonucci, Varane, Marquinhos, Stones ar panašaus lygio), antras, kad ir silpnesnis, reikalingas jei išeina JT. Zouma ir Cahill konkuruoja dėl vietos šalia naujoko, JT muštruoja jaunimą ir ploja nuo suoliuko, rungtynėse, kai reikia parkuot autobusą išbėga į aikštelę. Ivanovičius ant pakeitimo Azpi. Po nuomos kaip konkurentas Babai susigrąžinamas Ake.

Saugai
Eden Hazard – sezonas tragiškas, bet jo pabaigoje pamatėme tikrąjį Hazard. Be jokios abejonės, apie jį reikia statyti komandą. Akivaizdu, kad jis nėra toks lyderis kaip Messi ar Ronaldo, todėl svarbu nedaryti jam tokio milžiniško spaudimo, kokį darė Mourinho. Tegul žaidžia savo futbolą ir mėgaujasi, tada jis pavojingiausias.
Cesc Fabregas – turbūt geriausias antros sezono pusės žaidėjas, prie Conte turėtų tapti dar svarbesniu. Svarbu išnaudoti jo plius, o ne bandyti išmokyti jį ko niekada karjeroje nedarė.
Ruben Loftus-Cheek – baisiai liaupsinamas, bet kažko tokio šį sezoną taip ir neparodė. Galima kaltinti trenerius, ypač Guusą, kuris nors ir visiškai neturėjo dėl kovot, pastoviai leido Mikelį, o ne jį. Duomenys puikūs, nustebino ir jo greitis, vienose paskutinių sezono rungtynių buvo antras komandoje pagal išvystyta greitį. Visi tikisi, kad Conte su juo padarys Pogba.
Nemanja Matic – kartu su Hazard labiausiai nuvylęs sezono žaidėjas. Už normalius pinigus be sąžinės graužaties parduočiau ir nusipirkčiau ne tokį minkštą ir lėtą vidurio saugą. Akivaizdu, kad Matic-Cesc duetas neveikia. Visgi tikiuosi, kad kitą sezoną Conte žais trim vidurio saugais, tada šalia judviejų dinamiškas ir agresyvus vidurio saugas situaciją žiauriai pagerintų.
John Mikel Obi – Guuso numylėtinis, žaidė tiek saugu, tiek gynėju. Sausį per plauką neišvyko į Kiniją, vasarą turbūt vėl bus ten peršamas, gal dar kokie turkai vėl domėsis. Niekas nesupranta, kaip jis šitiek metų ir šitiek trenerių ištraukė, kone kiekvieną vasarą visi fanai jį parduoda, bet rudenį vėl tenka džiaugtis jo žaidimu. Nesuprasiu, bet nenustebsiu, jei liks ir šiemet.
Oscar – aš jį jau nurašau. Skirtingai nei Hazard, jis jau keli metai kaip regresuoja. Kūnas kaip dešimtoko, o noras tai kompensuoti juodu darbu aikštėje senokai kažkur dingęs. Didžiąją rungtynių dalį būna visiškai nepastebimas, žaidžia be jokio entuziazmo. Iš šiaip manau, kad kitą sezoną reikia žaisti be 10 numerio, tad jis tampa visiškai nereikalingu.
Pedro – dar vienas banguotas debiutas. Pradžioj atrodė, kad bus paskutinė uoga ant pernykščio torto, bet paskui nublanko. Visgi po vieno sezono jo niekas neparduos, o ir perkančių už tokius pinigus turbūt nerastum. Visgi gali būti naudingas ir turėtų konkuruoti dėl vietos su Willian.
Willian – geriausias sezono žaidėjas, bet tik todėl, kad kiti buvo labai blogi. Pirmoje sezono pusėje traukė komandą, antroje – žaidė tik vidutiniškai. Komandoje liks ir turbūt bus pagrindinis RW, bet toliau šio sezono saugus dėl savo vietos būti negali, nes pagrindiniai varžovai turi stipresnius žaidėjus.
Kenedy – banguotas, bet nemažai žadantis debiutas. Buvo juokinga žiūrėt, kai buvo bandoma iš jo gynėją lipdyt, beti jei Conte kartais trim gynėjais pažais, LWB jis turėtų gerai jaustis. Buvo nemažai rungtynių, kai labai pagyvino komandos žaidimą pakilęs nuo suolo. Turi visus duomenis tapti world-class žaidėju: techniškas, geras tolimas smūgis, fiziškai stiprus, aikštėje atiduoda visą save, o ir už jos ribų atrodo, kad nesamonių nedaro. Bus įdomu toliau stebėti jo progresą.

Sprendimas: Oscar ir Mikel parduoti, galbūt ir Matic. Oscarą pakeisti Radja ar panašaus tipo ir lygio saugu, Mikelio minutes atiduoti RLC ir kokiam van Ginkel. Kaip pamaina Cescui susigrąžinti Baker. Išvykus Matic jį pakeisti fiziškai stipresniu ir dinamiškesniu saugu. Krašto saugai lieka visi, Musonda ir Boga po metų taikosi į Willian ir Pedro vietą.

Puolėjai
Diego Costa – atrodo ir nervus biški pasitvarkė ir įvarčius po naujų metų mušti pradėjo. Visgi reguliariai siejamas su grįžimu į Atletico, nuolatinės problemos su hamstringu irgi ramybės neduoda. Labai nenustebčiau jei Atletico už gerus pinigus jį visgi susigrąžintų, daugiau eiti nėra kur. Aš pats jį pasilikčiau.
Loic Remy – visiškai traumų suėstas ir bevertis puolėjas, jokios konkurencijos Costai. Parduot, kad ir už bulvių maišą.
Pato – failas, kuris grįš į Braziliją.
Falcao – failas, kuris grįš į Monaco.
Bertrand Traore – neblogai savo šansą išnaudojęs puolėjas, kurį Mourinho irgi LB bandė daryt. Šiaip tikrai talentingas, bet dar žalias. Turėtų likti kaip trečias puolėjas.

Sprendimas: pasilikti Costa ir atsikračius tų trijų balvonų nusipirkti patyrusį ir patikimą atsarginį vartininką. Spaudoj minimas Higuain, bet aš jį matau tik kaip pamainą Costai, dviejų tokių puolėjų klubas be CL sau leisti tikrai negali. Dar girdėtas vardas – Pelle, gal ir ne pyragai, bet man visai neblogas variantas atrodo. Porą sezonų atžaistų, žaist ir daug valgyt neprašytų, o įvarčius mušt moka. Per tuos porą metų gal kažkas iš jaunų mūsų puolėjų išaugtų, arba grįžus į CL būtų kažko stipriau paieškot galima.

Toli gražu ne svajonių, bet dėl titulo turinti kovoti komanda:
GK: Courtois, Begovic, Blackman
RB: Azpilicueta, Ivanovic
LB: Ake, Baba,
CB: Bonucci, Zouma, Cahill, Terry,
CM: Radja, Matic, Cesc, RLC, van Gikel, Baker,
RW: Willian, Pedro,
LW: Hazard, Kenedy,
ST: Costa, Pelle, Traore.su tavo mastymu klubas ir toliau kovotu del 10 vietos nu geriausiu atveju 5-6 nu bet tikrai nesisviecia top4. del jaunimo tai tu ir stipriai roziniais akiniais ziuri.
Citavimas
0
Vaje. 😐
Postas ilgas nebus, nes pakomentuosiu tik kur nesutinku.
Nuomoti Babą - nesugalvoju net nei vieno argumento "už". Duot vasarą štangą, baltymų, griežtą trenerį, kad pykčio pridėtų ir kitąmet leist į startą. Viską jis turi išskyrus truputį jėgos ir pykčio.
Parduoti Matičių - irgi nesugalvoju argumentų "už". Pagal tokią logiką kovo mėnesį būtum sakęs ir parduot Hazardą, Fabregą ir Costą. Lygiai taip pat grąžint į formą ir vėl turėsim geriausią lygoj gynybinį saugą kaip 2014. Sezono gale jau irgi gyvybės ženklus rodė kai žaist gavo.
Ake - turbūt neimčiau atgal ir dar juolab kaip atsarginio LB. Ne todėl, kad nepatemptų (nes tą padarytų), o todėl, kad tam per geras ir jo ateitis ko gero net ne LB. Sezonas Watforde net ir LB buvo liuks dėl užsigrūdinimo PL, bet norėtųsi pabandyti jį CDM, nes ten tiktų labiausiai. Dar metai kitoje PL komandoje būtų pats tas jei neprieštaraus.
Baker - tikrai per anksti pas mus. Nebuvo superstaras ir Olandijoj dar, grįžęs gautų mažiau laiko nei RLC ir pasibaigtų perspektyvos. Arba atiduot silpnesnei PL komandai, arba darkart kur nors į Eredevisie ar kitą lygą, nes dar yra ką įrodyt.
Pelle - net nekomentuosiu. Tikiuosi, kad juokauji.
Ir dėl Pasaliciaus norėčiau pa'factcheck'inti - sezono pirma pusė buvo labai gera, žaidė Monaco starte ir buvo vienas rezultatyviausių, o antroje sezono pusėje beveik nežaidė dėl traumų. Jei sveikatą susitvarkys ryškiai tokį lygį jis jau patempia.


Pirkiniai CB, CM ir 9Nr - būtinybė, bet jeigu dievas yra, tai padarys ir taip, kad nebereiktų kitąmet į Willianą starte žiūrėt. Priklausomai nuo taktikos (3-5-2 ar 4-3-3) spėčiau, kad reikės ne vieno naujo CB / CM, o dviejų. Nenustebčiau jei JT kontraktas pasiūlytas su mintimi, kad kartais naudosime 3-5-2.
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Nuomoti Babą - nesugalvoju net nei vieno argumento "už". Duot vasarą štangą, baltymų, griežtą trenerį, kad pykčio pridėtų ir kitąmet leist į startą. Viską jis turi išskyrus truputį jėgos ir pykčio.


Dar smegenų, technikos, bent menkiausio suvokimo apie gynybą ir talento pėdsakų. Moka jis tik bėgt, crossint ir daryt klaidas.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Nuomoti Babą - nesugalvoju net nei vieno argumento "už". Duot vasarą štangą, baltymų, griežtą trenerį, kad pykčio pridėtų ir kitąmet leist į startą. Viską jis turi išskyrus truputį jėgos ir pykčio.


Dar smegenų, technikos, bent menkiausio suvokimo apie gynybą ir talento pėdsakų. Moka jis tik bėgt, crossint ir daryt klaidas.
Yeaaah, riiiight
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Nuomoti Babą - nesugalvoju net nei vieno argumento "už". Duot vasarą štangą, baltymų, griežtą trenerį, kad pykčio pridėtų ir kitąmet leist į startą. Viską jis turi išskyrus truputį jėgos ir pykčio.


Tiek Mourinho, tiek Guus atrodė, kad turi jis toli gražu ne viską. Šiaip aš tai tik už, kad jis čia liktų, jei tik žaist gaus, nes antras toks sezonas būtų žiaurus jo talento ir potencialo švaistymas.

Parduoti Matičių - irgi nesugalvoju argumentų "už". Pagal tokią logiką kovo mėnesį būtum sakęs ir parduot Hazardą, Fabregą ir Costą. Lygiai taip pat grąžint į formą ir vėl turėsim geriausią lygoj gynybinį saugą kaip 2014. Sezono gale jau irgi gyvybės ženklus rodė kai žaist gavo.


Mano galva Contes schemom daug geresnių variantų galima sugalvot. Komandai reikia permainų ir vieno saugo ir vieno gynėjo pirkimas situacijos nepagerins. Plius dar kalbos, kad jis vienas iš pradėjusių vėjus prieš Mourinho kelti buvo. Radja-Cesc-Kante man pvz. daug stipriau atrodo už Radja-Cesc-Matic.

Ake - turbūt neimčiau atgal ir dar juolab kaip atsarginio LB. Ne todėl, kad nepatemptų (nes tą padarytų), o todėl, kad tam per geras ir jo ateitis ko gero net ne LB. Sezonas Watforde net ir LB buvo liuks dėl užsigrūdinimo PL, bet norėtųsi pabandyti jį CDM, nes ten tiktų labiausiai. Dar metai kitoje PL komandoje būtų pats tas jei neprieštaraus.


Tada reikia dar vieno LB. O kam pirkti kokį Creswell už 20 mln., jei patys panašaus lygio turim. Ar jis, ar Baba būtų atsarginis dar irgi klausimas. Gali jis ir pas mus tuo CDM pažaist, tada kokio van Ginkel nereiktų.

Baker - tikrai per anksti pas mus. Nebuvo superstaras ir Olandijoj dar, grįžęs gautų mažiau laiko nei RLC ir pasibaigtų perspektyvos. Arba atiduot silpnesnei PL komandai, arba darkart kur nors į Eredevisie ar kitą lygą, nes dar yra ką įrodyt.


Aš galvoju, kad 10 rungtynių Anglijoje geriau nei 20 Olandijoj. Stipraus dublerio Cescui kitais metais tikrai nereikia, žaisim tik kartą į savaitę, o grybo pirkti nėra reikalo, nes kitą vasarą vėl nemažas apsipirkimas laukia.

Pelle - net nekomentuosiu. Tikiuosi, kad juokauji.


O tu Higuaino lauki? Šitas pirkinys irgi palaukti gali. Pelle paminėjau, nes spaudoj buvo minima jo pavardė. Alternatyvų paieškoti galima, bet už tai, ką turim dabar bus tikrai geriau.

Aš pvz kokio Lacazarette ar Icardi norėčiau, bet reikia realiai žiūrėt - vien top saugas ir gynėjas sumoj kokius 60 mln. kainuos, JT pakeisti dar 20, jei coverių CM ne iš turimų išteklių imsim - dar bent 20.

Ir dėl Pasaliciaus norėčiau pa'factcheck'inti - sezono pirma pusė buvo labai gera, žaidė Monaco starte ir buvo vienas rezultatyviausių, o antroje sezono pusėje beveik nežaidė dėl traumų. Jei sveikatą susitvarkys ryškiai tokį lygį jis jau patempia.


Gal ir žaidė, bet stebūklų ten tikrai nerodė.


Pirkiniai CB, CM ir 9Nr - būtinybė, bet jeigu dievas yra, tai padarys ir taip, kad nebereiktų kitąmet į Willianą starte žiūrėt. Priklausomai nuo taktikos (3-5-2 ar 4-3-3) spėčiau, kad reikės ne vieno naujo CB / CM, o dviejų. Nenustebčiau jei JT kontraktas pasiūlytas su mintimi, kad kartais naudosime 3-5-2.


Aš tai būčiau DJ nustebęs, jei 3-5-2 žaisim, nes tada tikrai puse komandos reikia pakeist. Aš čia samprotavau apie 4-3-3, prie 4-2-3-1 ar 4-4-2 vėlgi kitokių pirkinių reikia.
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

Tiek Mourinho, tiek Guus atrodė, kad turi jis toli gražu ne viską. Šiaip aš tai tik už, kad jis čia liktų, jei tik žaist gaus, nes antras toks sezonas būtų žiaurus jo talento ir potencialo švaistymas.

Tai ir neturi visko, tą ir sakau - silpnas fiziškai ir psichologiškai. Bet šiti dalykai daug lengviau ištaisomi nei talento trūkumas, ypač turint raumeny amžių.

Mano galva Contes schemom daug geresnių variantų galima sugalvot. Komandai reikia permainų ir vieno saugo ir vieno gynėjo pirkimas situacijos nepagerins. Plius dar kalbos, kad jis vienas iš pradėjusių vėjus prieš Mourinho kelti buvo. Radja-Cesc-Kante man pvz. daug stipriau atrodo už Radja-Cesc-Matic.


Dėl pletkų nežinau, tai ir nekomentuoju, bet dėl tinkamumo tai irgi nebūčiau tikras. Būdamas formoje jis šitai komandai tiko idealiai ir buvo žvėris, net ne tik gynyboje. Be to reik būt realistais ir tikėtis paimt Kante+Radja pakankamai optimistiška.

Tada reikia dar vieno LB. O kam pirkti kokį Creswell už 20 mln., jei patys panašaus lygio turim. Ar jis, ar Baba būtų atsarginis dar irgi klausimas. Gali jis ir pas mus tuo CDM pažaist, tada kokio van Ginkel nereiktų.

Nu Azpi galės pacoverinti jei ką. Šiaip daug variantų čia, teisingo nežinau, spėju nežino ir klubas ir yra ką pagalvot. Van Ginkelis šiaip ar taip labiau Lampardas nei CDM, tai ar jie su Ake tiesioginiai konkurentai stipriai abejoju. Bet Ake jau parodė, kad gali gerai žaist PL, tai nenorėčiau marinuot ant suolo ir dar gynyboj.

Aš galvoju, kad 10 rungtynių Anglijoje geriau nei 20 Olandijoj. Stipraus dublerio Cescui kitais metais tikrai nereikia, žaisim tik kartą į savaitę, o grybo pirkti nėra reikalo, nes kitą vasarą vėl nemažas apsipirkimas laukia.

Geriau tai geriau, bet ir kad tas 10 gaut reikia lygį palaikyti. Sezono gale jis nebuvo stabilus starteris Vitesse, tai apie Chelsea manau nėr dar ką kalbėt. Puikiai tiktų jam Ajax/PSV ar kokie PL naujokai.

O tu Higuaino lauki? Šitas pirkinys irgi palaukti gali. Pelle paminėjau, nes spaudoj buvo minima jo pavardė. Alternatyvų paieškoti galima, bet už tai, ką turim dabar bus tikrai geriau.
Aš pvz kokio Lacazarette ar Icardi norėčiau, bet reikia realiai žiūrėt - vien top saugas ir gynėjas sumoj kokius 60 mln. kainuos, JT pakeisti dar 20, jei coverių CM ne iš turimų išteklių imsim - dar bent 20.


Nebūtinai Higuaino, bet ir ne 30+ brangaus vidutinioko. Jei svajot, tai Ibrą imčiau, bet gana vidutinybes pirkt, jau visas RW pilnas jų.

O dėl taktikos, vėlgi - velnias žino. Čia spėliojame ir tiek. Neatmesčiau nei 3-5-2, nei 4-3-3, o ir labai įmanoma, kad bus pabandytos abi jei sudėtis leis.
Citavimas
0
Terry pratęsė sutartį metams 😉
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Terry pratęsė sutartį metams 😉


idomu tik kokia alga dar zada jam moket
Citavimas
0
petriukas Rašė:

Terry pratęsė sutartį metams 😉


idomu tik kokia alga dar zada jam moket
Negražu svetimus pinigus skaičiuot 🤓
Citavimas
0
Šiaip spėju, kad gaus pay as you play, nors negaila būtų jei ir kaip Rūnis gautų. Svarbiausia, kad suprastų savo naują vaidmenį ir vėjų nekeltų galvodamas, kad gali ir turi žaist kaip anksčiau.
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

galvodamas, kad gali ir turi žaist kaip anksčiau.


kiek*

Jei žais kaip anksčiau bus labai gerai 😂
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

Šiaip spėju, kad gaus pay as you play, nors negaila būtų jei ir kaip Rūnis gautų. Svarbiausia, kad suprastų savo naują vaidmenį ir vėjų nekeltų galvodamas, kad gali ir turi žaist kaip anksčiau.


panasiau kad gaus 100 000 per savaitele nebloga pencija
Citavimas
0
Va apie puolėjus kalbant, rašo, kad Chelsea prisijungė prie visų likusių Europos klubų ir domisi Morata (pradėjo derybas tipo). Jei Costa lieka, būčiau visiškai už, nepalyginamai geriau nei koks Pelle.
Italų Sky žurnalistas sako, kad Conte jį dar prieš kažkiek metų bandė į Juve pajamti ir meilė neišblėso, o bet tačiau jo apparently nori dar ir sekančios komandos: Arsenal, MU, PSG.

Derybos vyks su Real, nes jie aktyvuos savo buy-back clause ir išsipirks jį už 23,6m, kas reiškia, kad kaina tikrai bus 30-40m, nes Realas tam ir perka, kad aukcioną padaryt.
Citavimas
0
Apie Morata rašo ir Telegraph su Guardian, t.y. rimčiausi popieriai Chelsea klausimais. Nelabai suprantu dabar jau su kuo tos derybos vyksta (nes rašo, kad berods su Juve), bet kadangi Arsenalas jama Vardy, o MU Ibrą, tai neva tikimasi, kad bent iš jų konkurencijos nebus ir gal net iki Euro 2016 bus sutarta viskas.

Šiaip pagal pletkus tai gan akivaizdžiai du pagrindiniai taikiniai šitoj pozicijoj Morata ir Lukaku, bet tipo Evertono trenerio paieškos labai stabdo reikalus su Lukaku, dėl to dabar judame link Moratos. Nors Telegraph rašo, kad Moratos įsigijimas dar nebūtinai sustabdytų Lukaku (nelabai suprantu kaip tas įmanoma, nebent Costą parduodame 🙄 ).
Kainos minimos ~40m už Morata ir apie 60m už Lukaku. Kostmosas šiaip visiškas, bet tokiais jau laikais matyt gyvename.
Citavimas
0
Šios dienos major gandas atėjo iš Portugalijos, kad perkame Yacine Brahimi ir jau baiginėjame reikalus.

Kai aplink kaimynai perka Aubameyangą, Ibrą ar kad ir Vardy, tai sunku būt excited šitu 😐
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Šios dienos major gandas atėjo iš Portugalijos, kad perkame Yacine Brahimi ir jau baiginėjame reikalus.

Kai aplink kaimynai perka Aubameyangą, Ibrą ar kad ir Vardy, tai sunku būt excited šitu 😐


kad visi gandai toki, kad net baisu pagalvojus apie kita sezona.
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Kainos minimos ~40m už Morata ir apie 60m už Lukaku. Kostmosas šiaip visiškas, bet tokiais jau laikais matyt gyvename.


40 milijonų už puolėją, kuris dviženklį įvarčių skaičių mušė tik antram Ispanijos divizione?
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0

Nauji įrašai