League Cup 17/18

Atsakyti
Sekti temą
Tai ką, pirmas mačas už valandos namie su Nottingham Forest.
Sudėtis visiškai atsarginė +Hazard, Baka ir Fabregas, bet nuo to tik ir įdomiau. Pirmas startas ever Musondai, plius ant suolo trys nedebiutavę akademijos vaikiai

embeded-image
Citavimas
0
Žiūrite dar kas nors? gal streamą normalų radot?
Citavimas
0
Citavimas
0
Žiauriai geras golas, nuo pat buildupo 😉 😉

P.S. Aš čia apie pirmą, antras aišku irgi nieko
Citavimas
0
Nu nelabai čia rimtą testą šiandien gaunam, bet vistiek smagu, kad Musonda gerai varo 😉
Citavimas
0
Fabregas ant lekštutės dėlioja kamuolius 👏
Citavimas
0
Gavome Evertoną namie kitame etape 😂

Žaisime spalio 24/25
Citavimas
0
Evetonas namie. Galejo but kazkas silpnesnio bet paims ir situos gal nebeisbeks tiek daug jaunino tik
Citavimas
0
Apie rungtynes siaip tingiu kazka labai rasyt dabar, bet tik noriu pasakyt, kad Ampadu atrodo maladiec (isskyrus ta negyva kate ant galvos). Ne tai, kad ten is serijos 'uzaugs kazka negreit geras, turi talento etc', bet kad jau dabar visai gerai zaidzia. Geri ir ivairus pasai, nevengia ir padkatu rimtesniu, sprendimai normalus ir t.t.
17metis, taip sakant 😕
Citavimas
0
Kitame etape (ketvirtfinalyje) gavome Bournemouth. Rungrynės gruodžio 18d. 😉
Citavimas
0
embeded-image

Stipri Chelsea sudėtis, prognozuoju: 3-1, 2-0.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Antros rungtynės iš eilės, kai labiau norisi miegot, o ne rungtynes žiūrėt. Prieš tris vidurio gynėjus žaist tik su ne formoj esančiu Morata ir Hazard išvis durnystė. Toks taktikas kaip Conte galėtų kažką geriau sulgavot, lyg ir tik sykį per 7 rungtynes Wengerą apžaidė. Prieš tokį diedą čia jau nepadoru.
Ir šiaip jokio smagumo nėra, kai žaidimas ant Azpi balionų Moratai ir Hazardo individualių pastangų pastatytas. Kai labiausiai exciting dalykas yra noras Barkley pamatyt, daug ką pasako.
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

Prieš tris vidurio gynėjus žaist


Tai kad tą patį galima ir iš Arsenalo pusės pasakyt. Nelabai svarbu prieš ką žaidžiama - bet kokia taktika su 3 CB yra visiška nuobodybė. O jei dar 2 komandos su tokiu išdėstymu, tai kažkokių fejerverkų tikėtis išvis kvaila.
Citavimas
0
Phect Rašė:

Nelabai svarbu prieš ką žaidžiama - bet kokia taktika su 3 CB yra visiška nuobodybė.Visiškai nesutinku. Man rodos prisižiūrėjot tamsta beformių Chelsea/Spursų/Arsenalo šventiniu laikotarpiu ir darot tokias išvadas. Pernai antrą sezono pusę Spursai tokią karuselę su 3 gynėjais užsuko, kad gražu žiūrėt buvo. Lygiai taip pat ir Chelsea, savo dieną su tokiais veikėjais kraštuose kaip Alonso gerų mačų užkurti gali. Tik kad visose trijose minėtose komandose šiemet nežiba fullbackai, tai tas natūraliai ir persiduoda visam vaizdui.

Evertono 3 gynėjai su Colemanu ir be Colemano krašte skaitau irgi atrodytų kaip diena ir naktis.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Visiškai nesutinku. Man rodos prisižiūrėjot tamsta beformių Chelsea/Spursų/Arsenalo šventiniu laikotarpiu ir darot tokias išvadas. Pernai antrą sezono pusę Spursai tokią karuselę su 3 gynėjais užsuko, kad gražu žiūrėt buvo. Lygiai taip pat ir Chelsea, savo dieną su tokiais veikėjais kraštuose kaip Alonso gerų mačų užkurti gali. Tik kad visose trijose minėtose komandose šiemet nežiba fullbackai, tai tas natūraliai ir persiduoda visam vaizdui.

Evertono 3 gynėjai su Colemanu ir be Colemano krašte skaitau irgi atrodytų kaip diena ir naktis.


Visiškai nesutinku.
Spursų/Chelsea/Arsenalo mačus su 3CB ir formoj, ir neformoj mačiau. Ir Liverpulio 352 prie Rodgerso užtektinai prisižiūrėjau. Ir 3CB žaidimą labiausiai nušlifavusią Juvę žiūrint akys džiūsta.

Nesvarbu kokia variacija - trijų gynėjų linija yra dar didesnis vėžys nei Mourinho numylėta 4-2-3-1, kas gali pasirodyt net nelabai įmanoma.
Citavimas
0
Ką daryt, jeigu du žmones kardinaliai nesutinka vienas su kitu? Gal kokį 1x1 su revolveriais kaip senais kaubojų laikais?
Citavimas
0
Galit prieit prie klasikinės išvados, kad grožis - skonio reikalas 🤓
Citavimas
0
Furis Rašė:

Ką daryt, jeigu du žmones kardinaliai nesutinka vienas su kitu? Gal kokį 1x1 su revolveriais kaip senais kaubojų laikais?


1x1 su 0,5l Juoda/Raudona 😂 😉
Citavimas
0
Ne visai tos taurės tema, bet po 3,5 h ir pendelių sugebėjom įveikti Norwich, toliau namie laukia Newcastle. Rungtynės tai tikra FA Cup magic pagardinta teisėjo ir VAR bajeriais. Kenedy ir Ampadu 😉 Pastarasis tai kiek žaidžia, tai pastoviai normalus squad playeris atrodo, o ne 17metis naujokas. Bakayoko irgi visai padoriai atrodė palyginus. 🙄
Citavimas
0
Bakayoko žaidimas ir man įstrigo. Atidirbo kaip sakant visas varžybėles ir nebesijautė toks pasimetęs aikštėje kaip visada..Ir pasai padorūs buvo ir kamuolį normaliai palaikė
Citavimas
0

Nauji įrašai