Jaunimo ir rezervinės komandos

Atsakyti
Sekti temą
Chelsea- Leicester 2-0 35 minute, ivarciai Brown su Feruz. Sedi stadione ir Mou, jei kam idomu Chelsea TV rodo

edit
Galetu kas i pirma puslapi tvarkarasti imest, nes tikrai yra i ka paziuret
Citavimas
0
Chalobah iki sausio 15d išnuomotas į Nottingham Forest. Terry ir Bertrand savo laiku buvo ten išnuomoti, padėjo 🙄
Citavimas
0
Gal ir ne futbolu reiktų tokį vakarą užsiimti ( 😄 ), bet McEachranas iki sausio išnuomotas į Watford, katruos treniruoja Zola. Manau, kad bus puiki proga pažaisti, o tada sausį ir jam, ir Chalobah būt išnuomotiems į PL klubus 😁
Citavimas
0
Vakar Chelsea U19 komanda tokiu pačiu rezultatu kaip ir pagrindinė komanda įveikė varžovus iš Rumunijos. Du įvarčius ir du rezultatyvius perdavimus atliko paskutiniu metu puikią sportinę formą demonstruojantis J. Swift, kitus du - A. Kiwomya. Prieš Basel taip pat buvo laimėta 4-0.
Citavimas
0
Chelsea u19 UEFA Youth League grupiu etape laimejo visas varzybas ir prasileido vos 1 ivarti (is 11m) imuse 18 ivarciu 😉
Citavimas
0
Pirmajame playoffų etape gavom Milan jaunuolius.
Citavimas
0
Kaip atrodo chelsea jaunimas? yra kokiu potencialiu kurie po 2-3 metu los pagrindinei?
Citavimas
0
WAGNH prieš metus rinko 10 perspektyviausių jaunų Chelsea talentų. Sąrašas atrodė taip:
10. Nathan Ake
9. Gael Kakuta
8. Patrick van Aanholt
7. Lucas Piazon
6. Tomas Kalas
5. Josh McEachran
4. Nathaniel Chalobah
3. Romelu Lukaku
2. Kevin de Bruyne
1. Thibaut Courtois

Šiemet sąrašas praplėstas iki 20:
20. Josh McEachran
Prieš tris metus Josh buvo didžiausias Chelsea talentas. Dabar po stažuočių 3 skirtinguose klubuose dvidešimtmečio akcijos gerokai kritusios.
McEachran visada demonstravo nuostabų aikštės matymą ir mokėjo atlikti puikų greitą perdavimą iš aikštės gilumos. Deja kiti žaidimo aspektai nuo šių labai atsilieka. O ir pokyčių ta linkme nelabai matyti. Stipresni varžovai atskleidė jo trūkumus, o juos kompensuoti saugui trūksta fizinių duomenų.
Nors Josh nebėra dėmesio centre, vis dar yra nemažai vilties, kad dalį savo milžiniško potencialo jis išnaudos. Tokio tipo žaidėjams reikia daugiau laiko subręsti, nei fiziškiems kaip kad tarkim Romelu Lukaku, o ir metų McEachran dar tik 20. Sėkminga nuoma šį pavasarį būtų labai reikalinga, nes Watforde jis toli gražu nesublizgėjo.

19. Jeremie Boga
Vienas įdomiausių šio sąrašo žaidėjų, o 19 vietoj jis kol kas tik dėl lygos, kurioje rungtyniauja.
Šį sezoną prancūzas gynė Chelsea U18, U19, U21 komandų garbes. Jis turbūt techniškiausias jaunimo komandų žaidėjas visoje Anglijoje, o tik prieš kelias dienas jam sukako 17. Jis nėra didelis ar stiprus, bet turi puikią koordinaciją ir sprogstamą startinį greitį.
Nesunku jį įsivaizduoti kaip būsimą superžvaigždę, bet pakankamai lengva įsivaizduoti ir sunkiai prie aukštesnio lygio prisitaikantį jaunuolį. Geresni gynėjai geriau reaguos į jo judėjimą, tad aukštesniame lygyje turės žaisti protingiau. Panašu, kad tai tolimesnės ateities rūpestis, nes Chelsea neturėtų skubėti jo nuomoti. U21 lygoje dar gali labai daug išmokti.

18. Lewis Baker
Baker praėjusią savaitę debiutavo prieš Derby futbolininkus. 18 metų futbolininkas šį sezoną žaidė U19 ir U21 komandose.
Yra toks posakis „Jack of all trades, master of none“ ir jaunajam saugui ji puikiai tinka. Vienodai gerai žaidžia abiem kojomis, turi gerus, bet ne įspūdingus fizinius duomenis, gali žaisti saugu, abiejų kraštų wingeriu, netgi krašto gynėju. Tokiam universaliam žaidėjui vietą aikštėje rasti turėtų būti nesunku, tad norinčiam jį išsinuomti klubui turėtų būti labai naudingas.
Kaip ir Boga sąrašo apačioje yra todėl, kad dar nežaidžia vyrų futbole. Visgi nuomai į aukštenį lygį jis tikrai pasirengęs. Sėkminga stažuotė kitą sezoną jį šiame sąraše gali gerokai kilstelėti. Neaišku, ką šį transferų langą su juo nuspręs daryti Chelsea, bet eilė jį pasikolinti norinčių klubų turėtų būti netrumpa.

17. Patrick Bamford
Įsigyjus jį iš Nottingham Forest niekas iš šio puolėjo stebūklų nesitikėjo, bet dabartinės jo formos neišeina ignoruoti.
Pirmą sezono pusę rungtyniavo League One MK Dons ekipoje. Nors tai aukštenis lygis nei U21 čempionatas, dauguma kitų didžiausių Chelsea talentų rungtyniauja geresnėse komandose. Dėl šios priežasties jis šiame sąraše ganėtinai žemai. Trūksta jam ir fizinių duomenų, tad Championshipe jam turėtų būti gerokai sunkiau.
Akademijoje visada gerokai geriau buvo vertinamas Islam Feruz, bet apie Bamford jau žino dauguma Chelsea fanų. Šią žiemą Chelsea priėmė ryžtingą sprendimą ir likusiai sezono daliai išsiuntė į labai gerą Derby Count ekipą. Norėdamas ten reguliariai rungtyniauti turės gerokai paplušėti treniruotėse. Jei pasistengs, turės puikią terpę tobulėti ir pakilti šiame sąraše kitais metais.
Citavimas
0
16. Todd Kane
Tie, kas domisi Chelsea jaunimo reikalas, Kane žino bent kelis metus. Akademijoje niekada nebuvo išskirtinė žvaigždė, bet žaidė stabiliai gerai. Į pirmą nuomą išvyko tik prieš metus, po trumpos stažuotės Preston North End persikėlė į Blackburn ir ten tapo tvirtu startinės vienuolikės nariu.

Championshipe sekėsi neblogai, tik pastaruoju metu kiek prarado trenerio pasitikėjimą ir prisėdo ant suolo. Jam dvidešimt - laikas nuolat rungtyniauti, tad galbūt nuoma bus nutraukta anksčiau laiko.

Kane turi visus fizinius duomenis tapti geru PL lygio krašto gynėju, jau dabar galėtų būti ne vieno lygos klubo atsarginis dešinio krašto pozicijoje. Kane nėra universalus, be krašto gynėjo galėtų nebent defensive wingeriu, ala Bertrand, pabūt. Reikia tikėtis, kad jis ir toliau tobulės, bei galės Stamford Bridge galės daryti bent jau tiek, kiek minėtas Bertrand daro, o gal ir dėl starto pakovoti.


15. Wallace
Dar vienas dešinio krašto gynėjas. Skirtumas tarp Kane ir Wallace tik tas, kad anglas ir jo galimybės žinomas geriau nei gerokai pajėgesnėje lygoje ant suolo sėdintis brazilas.

Wallace į Chelsea atvyko praėjusią vasarą ir turėdamas didelių ambicijų išvyko į Milano Inter. Chelsea norėjo jį išsiųsti į Vitesse, bet agentas manė žinantis geriau ir išsiuntė jį į Seria A grandus. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo didelė klaida.

Wallace dinamiškas ir agresyvus žaidėjas, Fluminese jaunimo komandose žaidė wingeriu. Vėliau pradėjo rungtyniauti atakuojančio krašto gynėjo pozicijoje, prieš pasirašydamas sutartį su Chelsea rungtyniavo gerai ir pakankamai daug. Neblogai jam sekėsi ir Chelsea pasiruošimo sezonui ture Azijoje, visgi konkurencija buvo per didelė.

Buvo kalbos, kad ketiname nutraukti Wallace nuomą, bet dabar panašu, kad iki sezono galo marinuosis Milane. Taigi iki sezono galo šansų jį išvysti žaidžiantį nėra daug. Gaila, nes daugumai Chelsea gerbėjų jo galimybės atrodo mįslė.


14. Nathan Ake
Apie Ake dauguma bent jau girdėję, praėjusiame sezone keletą kartų rungtyniavo už pirmą komandą. Nieko stebuklingo nenuveikė, bet ir vaizdo aikštėje negadino. Ne apie visus vos 18 sulaukusius debiutantus taip galima pasakyti. Norėtųsi jį pamatyti ir šiame sezone.

Buvo keista, kad Chelsea nusprendė Ake šį sezoną niekam neskolinti, o paliko rungtyniauti U21 komandos gretose. Racijos tame buvo, nes pagal UEFA taisykles olandas bus laikomas klubo augintu žaidėju. Dabartiniai jo varžovai neįspūdingi, bet ir šį sezoną rezervuose jis rungtyniauja puikiai. Kitą sezoną neabejotinai turėtų būt skolinamas į gerokai aukštesnį lygį.

Jei ne keletas trūkumų ir žemas lygis, kuriame rungtyniauja, sąraše galėtų būti aukščiau. Būti labai geru PL lygio krašto gynėju jam trūksta fizinių duomenų, kaip vidurio gynėjas jis ganėtinai žemas. Žinoma, negalima sakyti, kad niekada negalės Chelsea žaisti šiose pozicijose, bet labiausiai tikėtina, kad užims Mikel tipo vaidmenį. Bus labai įdomu stebėti, kaip jam seksis aukštesniame lygyje, U21 lygoje jo žaidimo suvokimas gerokai aukštesnis nei daugumos varžovų.


13. Christian Atsu
Dauguma Chelsea fanų stebėjosi šiuo transferu vasarą. Atsu pozicijoje Chelsea jau turėjo gausybę talentų. Ganietis jau buvo debiutavęs nacionalinėje rinktinėje, nemažai minučių gaudavo ir Porto gretose, visgi atrodė, kad šio pirkinio visai nereikėjo.

Dar keisčiau atrodė, kad Chelsea išsiuntė jį į Vitesse, nes jo pozicijos futbolininkų ir ten netrūko. Visgi tai nebuvo problema, nes Atsu greitai įsitvirtino startiniame vienuoliktuke, vidurio saugo pozicijoje.

Pirmos kelios rungtynės naujoje pozicijoje buvo nei šiokios, nei tokios, bet su laiku pradėjo rungtyniauti fantastiškai. Jis dinamiškas futbolininkas, mėgsta dalinti perdavimus, turi puikią techniką, bei labai daug dirba aikštėje. Jose turėtų patikti. Jis taip pat tapo pagrindiniu standartų atlikėju komandoje, neblogai, žinant, kad komandoje yra ir Piazon.

Gynybinių sugebėjimų jam visgi dar labai trūksta. Pastangų ginantis įdeda labai daug, bet trūksta ūgio ir masės, padėti komandai susigrąžinti kamuolį sekasi sunkiai. Tikėkimės, kad su laiku šioje srityje patobulės, nes daugiau didesnių trūkumų jis neturi.

Aukščiau sąraše neatsidūrė dėl to, kad praėjusią savaitę jam suėjo 22. Jam nedaug trūksta, kad būtų pasirengęs žaisti top lygoje, bet dar metus kitus galėtų tobulėti ir toje počioje Olandijoje. Bus įdomu stebėti, ką su juo vasarą darys Chelsea, greičiausiai tai priklausys nuo to, ar Vitesse pateks į Čempionų lygą.
Citavimas
0
12. Andreas Christensen
Christensen vienas jauniausių šio sąrašo futbolininkų, jam dar tik 17. Danas klube nuo 2012, vienodai sėkmingai rungtyniauja vidurio ir dešinio krašto gynėjo pozicijose, reikalui esant sėkmingai gali pažaisti saugu.

Tik atvykęs į klubą debiutavo U18 komandoje, ten sužaidęs vos 6 rungtynes buvo perkeltas į U21 komandą. Praėjusį sezoną keletą kartų keliavo su pagrindine komanda, kartą netgi sėdėjo ant suolo, bet tose rungtynėse prieš Everton į aikštę neišbėgo. Chelsea fanai turėjo galimybę jį išvysti draugiškose rungtynėse praėjusio sezono pabaigoje, turbūt nemažai kam jis tada paliko teigiamą įspūdį.

Christenen šį sezoną jaunimo komandose vienas geriausių žaidėjų, šviesmečiais lenkia daugelį varžovų užsiimant pozicijas ir priiminėjant sprendimus aikštėje. Jis pakankamai aukštas, fiziškai stiprus ir greitas, kad galėtų būti aukščiausio lygio vidurio ar krašto gynėjas. Perspektyvos geresnės nei jau aprašyto Ake.

Įdomu, ką su juo toliau darys Chelsea. Žaidėjui būtų naudinga pažaisti vyrų futbole, nes jis jau greitai išaugs U21 lygos marškinėlius. Pasilikti jį Cobhame irgi yra privalumų, po 18 mėnesių jis būtų laikomas klubo išaugintu žaidėju. Nors tai nėra svarbiausia, pagalvoti verta.

11. Ruben Loftus-Cheek
Šį mėnesį jaunajam anglui sukaks 18. U18 komandoje debiutavo dar Carlo Ancelotti esant Chelsea treneriu. Didžiąją 2011/12 ir 2012/13 sezonų dalį žaidė už U18 komandą, bet gana nemažai padėjo ir U21 futbolininkams. Pastariesiems šį sezoną atstovauja reguliariai, su U19 komanda žaidžia jaunimo Čempionų Lygoje.

Kaip ir Christensen, Ruben sezono pabaigoje pagrindinės komandos gretose žaidė draugiškas rungtynes. Kaip ir danas, atrodė labai perspektyviai.

Šiemet U21 komandoje Chelsea turi tris įspūdingus vidurio saugus, bet Ruben iš jų labiausiai išsiskiria savo dydžiu ir atletiškumu. Iš jų turi geriausius gynybinius sugebėjimus, o ir puolime turi ką pasiūlyti. Įvertinus ir tai, kad iš jų jis dar ir jauniausias, lėmė, kad šiame sąraše jis pakilo aukščiausiai iš tų, kurie nėra paskolinti kitom ekipom ar nesitreniruoja su pagrindine komanda.

Jis neabejotinai pasiruošęs nuomai į aukštesnį lygį, dėl club-grown statuso galvos sukti nereikia, klube jis nuo jaunų dienų. Tiesa, kaip jaunas futbolininkas jis gauna labai didelę algą, tad pačiai Chelsea tektų mokėti dalį algos. Nenustebintų, jei dar šią žiemą anglas būtų kur nors išsiųstas, bet greičiausiai taip nutiks tik vasarą.

10. Bertrand Traore
Traore perspektyvas buvo sunkiausia įvertinti, mažai kas matė jį rungtyniaujantį. Su klubu siejamas dar nuo 15 metų amžiaus, ir vos sulaukęs 18 gavo kontraktą. Dar jo neturėdamas su pirma komanda vyko į Aziją sezono pasiruošimui.

Tik pasirašęs kontraktą buvo išsiųstas į Vitesse, kur pakeitė vilčių nepateisinusį Kakuta. Olandijos čempionate dabar žiemos pertrauka, tad Vitesse sėdi Dubajuje ir žaidžia draugiškas rungtynes. Traore rungtyniaudamas dešinio wingerio pozicijoje jau spėjo palikti gerą įspūdį.

Nors masės dar kiek trūksta, kiti fiziniai duomenys geri. Reguliariai atstovauja nacionalinei ekipai, tad jei likusioje sezono dalyje gerai pasirodys Olandijoje, tikėtina, kad gaus leidimą dirbti Anglijoje. Kad ir kaip jam seksis, daug geresnės galimybės jį vertinti bus kitais metais.

9. Patrick van Aanholt
Patrick yra vyriausias sąrašo narys, sezono pradžioje jam suėjo 23. Labai daug jau nepritobulės, klausimas tik kaip jam seksis prieš pajėgesnius varžovus.

Praėjusius du sezonus praleido paskolintas Vitesse komandai, kur iš labai atakuojančio krašto gynėjo tapo visapusišku futbolininku. Praėjusį sezoną Eredivisie buvo geriausias savo pozicijoje, panašu, kad taip bus ir šiemet.

Kokia ateitis jo laukia Chelsea komandoje, sunku pasakyti. Nėra abejonių, kad už didelius pinigus Chelsea rastų geresnį ir pigesnį kairio krašto gynėją. Labai gali būti, kad už dabartinį mūsų atsarginį Bertrand jis geresnis, tad kitą sezoną galima tikėtis visko.

Kito sezono pabaigoje olando kontraktas baigiasi, tad netrukus turėtų paaiškėti, kokie tolimesni Chelsea ir paties gynėjo planai. Buvo kalbų, kad praėjusią vasarą bandėm jį parduoti, tas pats gali nutikti ir šiemet.
Citavimas
0
8. Kenneth Omeruo
Chelsea klubui Omerou priklauso jau 2 metus, iš kurių pusantrų praleido Olandijoje. Buvo spėliojama, kad šį rudenį Omerou bus skolinamas kuriam nors Anglijos klubui, bet peties trauma planus pakoregavo. Po operacijos atsigavęs gynėjas iš Nigerijos paskolintas Middlesbrough komandai, kad gautų taip reikalingo žaidimo laiko prieš vasarą vykstantį WC.

Omerou dar kiek žalias, bet turi gerus fizinius duomenis. Gerai žaidė krašto gynėju, bet geriausia jo pozicija yra gynybos viduryje. Šiuo metu Omerou trūksta tik patirties, ties žaidimo skaitymu dar reikia padirbėti. Nėra pagrindo manyti, kad Chelsea lygio jis nepasieks jau artimiausiu metu.

Kiti 6 mėnesiai jam bus labai svarbūs, Championship bus puiki patirtis, WC taip pat turėtų būti komandos starto žaidėjas. Yra pranešimų, kad jau dabar keletas EPL klubų norėjo jo paslaugų. Jeigu sėkmingai rungtyniaus šį pavasarį ir vasarą, nėra abejonių, kad turės tokią galimybę kitą sezoną.

7. Thorgan Hazard
Nemaža dalis fanų apie jaunesnįjį brolį prieš mums jį įsigyjant nebuvo nieko girdėję. Dauguma manė, kad taip darome tik norėdami į savo pusę palenkti Edeną, kuris kiek netikėtai pasirinko Chelsea, o ne vieną iš Manchesterio klubų.

Thorgan kurį laiką treniravosi su U21 komanda, bet netrukus buvo paskolintas belgų Zulte Waregem ekipai. 18 ten praleistų mėnesių buvo labai sėkmingi, iškart tapo komandos lyderiu, debiutavo nacionalinėje ekipoje. Buvo keista, kad praėjusią vasarą nusprendė toliau rungtyniauti Belgijoje, daug kas tikėjosi, kad kelsis į pajėgesnę lygą.

Thorgan žaidžia panašiai kaip brolis, nors iš pradžių žaisdavo kiek giliau ir labiau padėdavo komandai ginantis. Šį sezoną demonstruoja įspūdingą formą ir yra realus kandidatas su rinktine vykti į pasaulio čempionatą.

Kol kas nėra aišku, kur jaunasis Hazard praleis likusią sezono dalį. Nors Chelsea su Zulte Waregem sutarė dėl viso sezono nuomos, jo agentas bando rasti galimybių jį išsiųsti į Anderlecht. Belgų spauda mano, kad taip ir nutiks. Kadangi varžovai bus tie patys, didelio skirtumo nematyti.

6. Nathaniel Chalobah
Chalobah visiem puikiai žinomas. Puiki jaunojo anglo ateitis piešiama dar nuo tada, kai būdamas 15 debiutavo jaunimo komandose. Dabar būdamas 19-kos ieško dar vieno laikino klubo, pirmoji sezono pusė Nottingham Forest klube buvo nesėkminga.

Praėjusią žiemą nemaža dalis fanų norėjo, kad Chalobah būtų perkeltas į pirmą komandą. Watfordo gretose rungtyniavo fantastiškai, buvo vienas svarbiausių komandos, kuri vos nepateko į PL, narių.

Keletas PL klubų vasarą bandė jį pasiskolinti, bet nesutarimai dėl mokamas algos dalies privedė prie labai vėlyvos nuomos į Nottigham Forest komandą. Traumos ir tai, kad negalėjo su visa komanda ruoštis sezonui, lėmė prastą jo formą šį rudenį.

Retomis progomis, kai gaudavo pasireikšti, demonstravo jaunatvišką karštakošiškumą, rungtyniavo agresyviau nei reikia ir prisirinkdavo nereikalalingų kortelių. Jei ne pasirodymas praėjusiame sezone, šio sąrašo Top 10 jo tikrai nebūtų. Reikia tikėtis, kad kita nuoma bus gerokai sėkmingesnė, ir Chalobah vėl parodys savo milžinišką potencialą.

Kita jo stotelė dar nėra žinoma, Chelsea neskuba priimti sprendimo, nors susidomėjimą išreiškė ne vienas Championshipo klubas. Reikia tikėtis, kad šį kartą nebus prašauta, Chalobah jau įrodė, kad gaudamas žaisti žaidžia nuostabiai.

5. Tomas Kalas
Pirmasis Top 5 narys klube nuo 2010. Tuo metu jo parašo medžiojo daugybė Europos klubų, laimei Chelsea pavyko nukonkuruoti tokias komandas kaip Arsenal ar Barcelona.

Kalas labai panašus žaidėjas į Omerou, labai atletiškas vidurio gynėjas, kuris gali rungtyniauti ir krašte. Pagrindinis skirtumas tas, kad čekas gerokai labiau patyręs.

Buvo nuspręsta, kad Kalas šį sezoną bus pagrindinės komandos narys, bet puiki Terry forma, kitų vidurio gynėjų gera sveikata ir paties čeko traumos lėmė, kad progų pasireikšti jis negavo. Likusią sezono dalį jis greičiausiai praleis kitur, gal tik bus palaukta, kol į rikiuotę grįš Ivanovič. Labiausiai tikėtina, kad bus išsiųstas į Championship, bet jei ir liktų Premier lygoje, nebūtų staigmena.
Citavimas
0
4. Marco van Ginkel
Saugas iš Olandijos į Chelsea iš Vitesse atvyko praėjusią vasarą. Jei ne sunki kelio raiščių trauma, šiame sąraše jo nebūtų. Greičiausiai būtų sužaidęs tiek rungtynių,kad būtų laikomas ne talentu ateičiai, o svarbiu pirmos komandos nariu.

Deja, tokios traumos gydymas užtrunka labai ilgai, neretai prireikia pusantrų metų, kad žaidėjas grįžtų į buvusią sportinę formą. Tai jam neabejotinai kainuos vietą WC, o kitą sezoną gali tekti praleist nuomoje.

3. Lucas Piazon
Labiausiai patobulėjęs mūsų jaunuolis. Šį sezoną su devyniolikmečiu Chelsea elgėsi atsargiau, pasirinktas saugesnis nuomos variantas, o rezultatas nuostabus.

Turbūt nerastum tokio Eredivisie fano, kuris nepritartų nuomonei, kad Piazon yra geriausias lygos žaidėjas. Nuo pat atvykimo jis rungtyniauja fantastiškai. Dažniausiai žaidžia puolimo kairėje, pelnė jau 11 įvarčių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Dar labiau stebina jo indėlis gynyboje, labai daug dirba, kad padėtų komandai susigrąžinti kamuolį, to anksčiau niekada nedarė. Sunku lyginti, bet šį sezoną jis rungtyniauja labai panašiai į kitą mūsų brazilą Oscarą.

Jei Piazon ir toliau taip žais, vasarą laukia didelis galvos skausmas. Piazon atrodo pasiruošęs aukščiausio lygio futbolui, reguliariai turėtų rungtyniauti nemažoje dalyje geresnių Europos komandų. Greitai tampa tokiu žaidėju, kokius Mourinho dievina, tad galima tikėtis, kad anksčiau ar vėliau jis bus Chelsea pirmos komandos nariu.

2. Romelu Lukaku
Dauguma fanų nusivylę jį matyti šiame sąraše, visi tikėjosi, kad jis bus pagrindinis mūsų puolėjas. Klubas ir žaidėjas paskutinę transferų langų dieną nusprendė dar sezonui jį išsiųsti kitur.

Belgas paliko Chelsea tam, kad daug žaistų ir toliau tobulėtų. Evertone rungtyniauja solidžiai ir tikrai tobulėja. Su kamuoliu elgiasi gerokai techniškiau nei pernai, atrodo pagerinęs ir finishingą. Šį sezoną Lukaku jau pelnė 9 įvarčius ir pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus.

Ir kitus savo žaidimo elementus pagerino. Geriau žaidžia antrame aukšte, geriau palaiko kamuolį, tiksliau ir protingiau perdavinėja kamuolį komandos draugams. Visgi pastarąjį žaidimo komponentą dar reikėtų patobulinti, kaip ir išmokti rečiau patekti į nuošalę.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl Lukaku išvyko - žaidimo laikas prieš pasaulio futbolo čempionatą. Kitą sezoną jau tikrai turėtų likti Londone. Pridėjus dar vieną aukštos klasės puolėją, Chelsea ateitų puikūs laikai.

1. Thibaut Courtois
Turbūt buvo nesunku atspėti, kad liks pirmoje vietoje. Jau dabar vienas geriausių vartininkų pasaulyje, kai kurių nuomone geresnis ir už Petr Cech. Jau šį pavasarį turėtų paaiškėti tolimesnė jaunojo belgo ateitis, visgi sunku įsivaizduoti, kad Courtois artmiausiu metu nestovės Stamford Bridge vartuose.
Citavimas
0
Sąrašas baigtas, dabar būtų gerai, kad Mourinho jį perskaitytų ir suteiktų šansą jaunimui. Iš gražių kalbų apie 3-4 jaunus žaidėjus pirmoje komandoje išėjo šnipštas. Lukaku išnuomotas, De Bruyne jau beveik parduotas, Kalas ir Bertrand arba traumuoti, arba nežaidžia, klausimas, kiek van Ginkel būtų žaidęs.
Citavimas
0
UEFA Youth Cup namie 4-1 užkrovėme malkų Milano jaunimui ir patekome į ketvirtfinalį. Ten žaisime prieš Real Sociedad/Schalke (turbūt su Schalke, pirmauja anie likus 5 min iki mačo pabaigos).

Pergalės atveju pusfinaly realiausias varžovas būtų Barcelona/Arsenal 🤠

Verta pastebėti, kad grupių etape Chelsea buvo by far kiečiausia komanda, laimėję visas 6 rungtynes su 18-1 įvarčių santykiu ir dukart truktelėjo tą pačią Schalke (kurią galim gaut kitame etape).
O trys mūsiškiai turi 5 įvarčius ir dalinasi 2 vietą turnyre - Bakeris, Swiftas ir Kiwomya. Visi trys anglai, o pirmi du dar ir daugiau mažiau local lads (Bakeris Chelsea išvis nuo u10).

Update: Schalke it is 😁
Citavimas
0
Chelsea jaunimas trečiąkart per paskutinius 5 metus laimėjo FA youth cup. Nors pagrindinis jaunimo komandų tikslas ir ne toks, bet vistiek smagu. 😉 Daugiau kartų už Chelsea šitą taurę yra laimėję tik MU ir Arsenalas.

UEFA taurėj, kaip galima suprasti iš tylos, nieko doro nesigavo.
Citavimas
0
Po ilgokos pertraukos žiūrėjau jaunimo rungtynes, tikrai įdomiau, nei pirma komanda lošia. 😂 Ne visi geriausi lošė, bet talentų netrūksta. Solanke, Dasilva, Musonda ir Brown turbūt labiausiai išsiskyrė. Pas Fulham tai Dembele žvėris atrodo.
Citavimas
0
http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports šiuo metu žaidžia Chelsea ir MU U21 komandos.
Citavimas
0
Pergalė 2-1 ir lygos čempionų titulas 😉
Citavimas
0
http://vimeo.com/95447424 - 50 gražiausių Akademijos auklėtinių įvarčių 2013/2014 metų sezone.
Citavimas
0
Pasirašėm sutartį su 17-mečiu ekvadoriečiu iš Barcos Josimar Quintero.

embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai