AS Saint-Etienne

Atsakyti
Sekti temą
Vakar susidare toks ispudis , jog tik laiko klausimas buvo kada bus "nuginkluotas" Edelis , taciau pasirodo , jog tas taip ir neivyko . PSG kazkuom nenustebino , to ir nereikejo tiketis matyt . Bergessio sakyciau neisnaudojo gana dekingos progos pirmajame kelinyje , kuomet nelabai sekmingai suzaide galva . veliau argentinietis ir vel buvo isvestas vienas pries vartininka , taciau Armandas kystelejo koja . man kazkaip pasirode , jog vis delto kontaktas buvo ir tas baudinys ten turejo buti skirtas 🙄
Citavimas
0
Gaila, kad antros PSG sudėties neaplošėm 😠 . Kai Armand iš nugaros kabino Bergessio, tai tikrai penalkė turėjo būt, bet šiemet teisėjai prieš mus švilpia...
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Olympique de Marseille - A.S Saint-Etienne

Titanų mūšis, tai būtų galima įvardinti šiandienos susitikimas. Dvi tituluočiausios Prancūzijos komandos stos į kovą Stade Velodrome. Gaila, kad šios rungtynės nėra tarp lygos lyderių, o tik tarp lyderio ir vidutinioko, bet tai toli gražu nereiškia, kad rungtynės bus neįdomios ar neintriguojančios. OM demonstruoja įspūdingą formą ir šluoja nuo kelio visur kas tik papuola, ASSE tuo tarpu žaidžia nestabiliai ir negali žinot kokia diena užplauks. Klubai šį sezoną jau buvo, jei neklystu, susitikę du kartus. Abi jos vyko ASSE namų aikštėje, Ligue1 sužaidėmė 0:0, o Coupe de France tik po Niango įvarčio rungtynių pabaigoje pralaimėjome 2:3. Tikiuosi šiandien bus žaidžiama panašiai kaip prieš OL išvykoje. Atiduodant vidurį ir atakuojant aštriomis it skustuvas kontraatakomis. Tik taip manau būtų galima išpešti kažką iš šių rungtynių
Taigi tikiuosi kovos iki paskutinio atodusio, nes taškai reikalingi ir vieniems ir kitiems.

ASSE registruotų žaidėjų sąrašas:Janot, Plante - Varrault, Perrin, Benalouane, Bayal, Diakhate, Dabo - N'Daw, Matuidi, Fernandes, Guilavogui, Hatchouer - Payet, Sako, Augusto - Sanogo, Riviere, Bergessio.

Sudėtys:
ASSE: Janot - Varrault, Benalouane, Diakhate, Dabo - Fernandes, Matuidi - Sako, Payet - Sanogo, Riviere.
OM: Mandanda - Bonnart, Diawara, M'Bia, Heinze - Lucho, Cisse, Kabore - Valbuena, Brandao, Niang.

Nėra Bergessio 🙄 . Bus kokią mini trauma matyt pasigavęs ir nenori rizikuot Galtier ir leis turbūt nuo suolo. Pas varžovus iš pietų, tai stebina, jog nėra Taiwo. Janot turbūt nudžiugs tai sužinojęs. Dar kas bent jau mane stebina, tai Cheyrou ir Ben Arfa ant suolo.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Cheyrou ir Ben Arfa ant suolo, nes po traumu. Taip kad logiska. O kad heinze vietoj Taiwo, tai cia jau senas DD bajeris. Juk ir liurptelejes kazkada yra, kad jam argentinietis kraste atrodo geriau uz nigerieti. O kai rezultatai tokie, tai nelabai jam ka ir prikisi.
Citavimas
0
OM atrode apgaletinai 😟 Visiskai necempioniskas zaidimas. 😔 Gal jau galvoja, kad taure kisenej guli. ASSE galejo ir lygiasias isplesti..
embeded-image
Citavimas
0
Pernelyg neliūdžiu, nes žaidėm tikrai pagirtinai ir jeigu ne Riviere nepatyrimas būtumėm turbūt lygiasias parsivežę. Gražios rungtynės, daug progų, žiūrovams turėjo patikt. Sanogo parodė, kad greitose atakose, tai jis visiškas kelmas, bet per standartus labai pavojingai atrodė. Išvis matosi darbo vaisius, nes Galtier ne kartą minėjo, jog per treniruotes daug dirbama ties standartinių padėčių atlikimu.
Teisinga linkme juda komanda, tik kūrybingesnis saugas centre nepamaišytų ir svarbiausia išlaikyt jaunimą.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Baisu,kad OM taip neprisižaistų. 🙄 Visgi čempionatas dar nesibaigia, liko 4 mačai, o bent trejuose iš jų laukia itin stiprūs varžovai. Progų turėjo nemažai, bet kažkaip vis truputį trūkdavo. DD jaučiu bus piktas ant komandos, nes svečiai tai irgi ne kartą galėjo mušti įvartį, tik dažnai kažkaip lemiamais momentais itin susimaudavo.
Citavimas
0
Maciau tik pirma kelini ir per ji sakyciau, kad OM lose pakankamai neblogai. Gal kiek paveike ankstus ivartis, tad nebebuvo to zutbutinio reikalo musti dar viena. Taciau progom OM skustis neturetu, vien Lucho du standartai, po kuriu Niangui pritruko keliu milimetru tikslumo.
ASSE nieko kito neliko tik kontraatakos. Bet jau Sanogo!! O ziurint i jo statistika Bremene ir rinktinej, tai atrodo kad puolejas vos ne elitinis.

O Stade Velodrome mozaikos ir vel dare ispudi:

embeded-imageembeded-image
embeded-imageembeded-image
Citavimas
0
Pypiec .... 😟 Namie nuo Lens pasikraut 1:4 yra tiesiog nedovanotina ir spjūvis tiesiai sirgaliams į veidus. Aš tai nesuprantu kas čia daros, nes su lyderiais žaidžiame tikrai labai neblogai, bet prieš silpnesnes komandos atrodome labai silpnai. Motyvacijos stygius? Greičiau šitas sezonas baigtųs, nes jau užkniso nervuotis pastoviai.

P.S Kažkurią naktį prieš rungtynes sapnavau, kad ASSE gavo namie nuo Auxerre 1:4. Pagalvojau, kad su Auxerre vistiek nelošim artimiausiu metu ir nuleidau juokais visą šitą sapną. Bet tai dabar pyst ir gavom nuo Lens 1:4 🙄 . Toks De Ja Vu sakyčiau.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
O po pirmo kelinio dar buvo 1:0 zaliuju naudai. Ir pasikrove nuo tokios pat neprognozuojamos komandos. Lens, kaip ir ASSE, pagal sudeti turetu imti aukstesnes vietas nei kad sedi dabar.
Beje, Caiazzo pareiske, kad Galtier liks vadovauti ir kitam sezonui, nes zaidimas ir rezultatai nuo Naujuju komandos vadovus tenkina. Bet cia turbut finansines galimybes netenkina klubo, kad Galtier lieka ir kitamet.
Citavimas
0
Šiaip ne taip išvargom pergalę ir užsitikrinom vietą kitų metų čempionate. Tokie dviprasmiški jausmai apėmė mane. Puiku kad išlikom, bet tokia komanda kaip ASSE turėtų dėl vietų Europoje kautis, o ne su Boulogne ar Le Mans dėl išlikimo. Labai smagu dėl jaunų žaidėjų, Riviere su Sako svarbius vaidmenis atliko komandoje šiemet. Tikiuosi kitam sezonui pavyks išlaikyt branduolį ir kaip nors išsipirkt Diakhate reiktų, nes gynyba su juo tikrai daug solidesnė.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
A.S Saint-Etienne - Toulouse FC

Paskutinės rungtynės namie ir prieš paskutinės šiame sezone. Toulouse šiemet irgi toli gražu nebuvo tokia kaip 08/09 sezone ir kolkas vos 14 vietą užima. Klubas pralošė paskutinias tris savo Ligue 1 rungtynes. Pasiteisint gali nebent tuom, jog lošė prieš Bordeaux, Lille ir Auxerre. Rezultatyviausi žaidėjai - Sissoko ir Gignac su septyniais įvarčiais. Taip pat Toulouse žaidžia Machado, kuris 08/09 sezone visai sėkmingai žaidė ASSE.
Les Verts jau saugūs ir gali palipėt dar keletą pozicijų viršun. Sezonas aišku vėlgi nenusisekęs, nes poto kai buvo vasarą išleistą rekordinė suma už naujokus buvo tikimasi kovoti dėl vietų Europoje. Esu beveik garantuotas, jog nepavyks išlaikyt Dabo ,nes jo kontraktas su ASSE baigiasi šiemet ir jis, rodos, jo nesutiko prasitęst. Matuidi irgi greičiausiai kels sparnus, bet už jį jau bus gauta pinigų. Visus kitus tikiuosi pavyks išlaikyt. Reiktų sustiprins aikštės vidurį kurt galinčiu žaidėju, kad nereiktų Payet po visa aikštę duotis. Norėčiau, kad būtų arba išnuomuotas arba parduotas Sanogo, o vietoj jo paimtas Modeste, kuris Ligue2 kaip reikiant siautėja.
Taigi šiandien tikiuosi, kad komanda sužais labai gražiai bei laimės, taip atsidėkodami fanams už puikų palaikymą 😉 .

Registruoti žaidėjai: Janot, Plante - Varrault, Perrin, Diakhate, Bayal, Benalouane, Dabo - Matuidi, Hatchouer, N'Daw, Fernandes, Guilavogui - Payet, Mirallas, Sako - Riviere, Bergessio.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Startinė sudėtis:

--------------------Janot----------------------
Varrault---Diakhate---Benalouane---Dabo
--------Gelson----Matuidi----N'Daw---------
Sako----------------------------------Mirallas
------------------Bergessio--------------------
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
SIaubas... Ir ką sau galvojo Galtier tokią sudėtį išleisdamas, kai visi trys centro saugai gynybinio plano. Vietoj to, kad paskutinėse namų rungtynėse atsidėkotų sirgaliams ir patys pakilios nuotaikos paliktų aikštę, sužaidžia tiesiog gėdingai ir belieka po rudeniniais lapais slėptis.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
OGC Nice 1:1 A.S Saint-Etienne
[2min] Remy 1:0
[68min] Riviere 1:1

Sezoną užbaigėme lygiosiomis. Sakyčiau geras rezultatas, nes labai retai būna, kad ASSE pasiimtų taškų praleisdami pirmi. Riviere 👏 geriausias sezono žaidėjas. Kitame sezone tikiuosi žibės dar ryškiau. Rungtynės su Nice greičiausiai buvo paskutinės Dabo. Vienas geriausių pastarojo meto Les Verts žaidėjų, pagarba jam už tai. 😉

Janot - Perrin(78min N'Daw), Bayal, Benalouane, Dabo - Matuidi, Hatchouer, Guilavogui - Sako, Riviere, Bergessio(90min Faye).
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T, kokia proga Etiennes vartininkas buvo spaidermenu apsirėdęs? 😂
embeded-image
Citavimas
0
Tema užrakinama, jai suteiktas sub-forumas.
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai