[Roma] UEFA Champions League

Atsakyti
Sekti temą
Dar nuo praeito sezono pradžios kiek matau Romos rungtynių, tiek jie elgiasi kaip visiški nebrendylos aikštėj 😕
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Labanaktis.
Citavimas
0
Šitas playoffų etapas italams kažkoks mistinis, iškart galima duot patekimą varžovam 😕 bet ką roma pademonstravo, tai tiesiog wow 😈
Citavimas
0
Pagarba už tai, kad net prie 9v11 stengėsi ir tikrai turėjo ne vieną bent pusėtiną šansą išlygint rezultatą. Teisėjo sprendimai, sakyčiau, kiek per griežti, ypač turint omeny tai, kad du tokie patys per vieną mačą 😠 . Kita vertus, iš esmės patys kalti. Gaila, kad gavo tokio lygio varžovą, abi komandos tikrai vertos žaisti grupėse ir Roma tikrai galėjo laimėt porą, ypač žiūrint pagal pirmą mačą Portugalijoj. Na, bent Europos lygoj 4 komandos bus, matyt.
Citavimas
0
Gry bai
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Kiek metų iš eilės trečia italų komanda nepatenka į ČL? Buvo Udinese du metus pasikrovė nuo Bragos ir Arsenalo. Napolis pora kartų krito, pernai Lazio, šiemet Roma. Kaip užkeikta. Berods nuo tada kai italai prarado 4 vietą Čl tik Milanas PSV atrankoj praėjo. Kaip užkeikta. Ir tokie rezultatai tos 4 vietos dar ilgai nesugražins. O gaila..
Citavimas
0
KrabZmogis Rašė:

Kiek metų iš eilės trečia italų komanda nepatenka į ČL? Buvo Udinese du metus pasikrovė nuo Bragos ir Arsenalo. Napolis pora kartų krito, pernai Lazio, šiemet Roma. Kaip užkeikta. Berods nuo tada kai italai prarado 4 vietą Čl tik Milanas PSV atrankoj praėjo. Kaip užkeikta.


[tweet]twitter.com/2010MisterCh...tatus/768189333924827136[/tweet]
KrabZmogis Rašė:

Ir tokie rezultatai tos 4 vietos dar ilgai nesugražins. O gaila..


Roma krenta į EL, kur duodama tiek pat koeficiento taškų, kiek ir už ČL. So, užteks ten neprisiškti, kas žinant Roma, yra mažai tikėtina.
Anyway, nuo 2018 m. keturių stipriausių Europos lygų top 4 klubai automatiškai pateks į ČL grupių etapą. Neoficialu dar, bet turėtų būti patvirtinta.

>>> http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3754600/Europe-s-clubs-set-win-big-new-Champions-League-deal.html
embeded-image
Citavimas
0
Ne veltui Totti dar pernai Madride atsisveikinimą su Čempionų lyga sirgaliai suorganizavo.
Citavimas
0
3 raudonos per 2 rungtynes. Normaliai.

O Radja su Strootmanu tai mažumoj būdami įspūdingai vidurį judėjo. Strootmanas išvis puikus, norėčiau vietoj Carricko kitais metais pamatyti.
embeded-image
Citavimas
0
Antrą vakarą iš eilės ČL vyksta Serie A vs EPL (City - Napoli; Chelsea - Roma).

Kolarovo įvartis tikras gražuolis 😉
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
^^ Prie to pačio - dublis. Būtų gerai dar trečią įkalt ir neleisti comebacko padaryti.
[tweet]twitter.com/ASRomaData/status/925458581947809792[/tweet]
embeded-image
Citavimas
0
Būdamas EDF fanu nuo Sassuolo laikų negalvojau, kas Misteris stiprus ties gynyba, beeet..
[tweet]twitter.com/ASRomaEN/status/938171787954802688[/tweet]
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai