[Roma] Transferu naujienos ir gandai

Atsakyti
Sekti temą
Luigi Rašė:

Ir hijacked transferai šiais laikais tikrai ne naujiena.


Ne naujiena, bet čia apie konkretų pavyzdį kalbam. Tiesa, yra buvę ir žiauresnių, kaip pvz. Williano perėjimas į Chelsea jau praėjus medicynkę pas Spursus (o dar prieš tai dėl tų pačių Spursų ditchinus LFC 😂 ).

Luigi Rašė:

Kaip aiskina Monchi, tai atrodo, kad tikrai galima numelzti dabar per teismus kompensacija is Bordeaux.

Kitavertus yra kazkoks deadline'as kada jau negalima hijeck'inti deal'o? lyg ir turetu buti, bet jeigu nera, tai visoj sitoj istorijoj blogai, tik Bordeaux neetiskas sport management'as, nes FCB atejus paskutine minute su didesniu offer'iu, Malcom naturaliai sudreksta klynas ir zaidejas naturaliai eina i FCB.


Principą dėl nuostolių pabandysiu paaiškint paprastai: susitari su ūkininku A, kad jis atėjus tam tikram laikui parduos tau 5 tonas bulvių už X Eur. Ateina tas momentas, bulvių nėra. Ūkininkas A sako, kad jau pardaviau kitam. Tau tų bulvių vistiek reikia, tad eini pas ūkininką B, tačiau tokios geros kainos jau nebegauni - tau tos pačios 5 tonos bulvių jau kainuoja X+Y Eur. Tos papildomos išlaidos, kurias tu turėjai norėdamas įsigyti tas pačias 5 tonas bulvių, tai yra Y, būtų laikomos tavo nuostoliais, kurių galėtum prašyti iš ūkininko A.

Ar toks principas galiotų perkant žaidėją? Ko gero, kad ne. IMO, šiuo atveju Roma galėtų nebent išsiderėt kažkokią kompensaciją, susijusią su pasiruošimu sandorio sudarymui (lėktuvų bilietai, teisinės išlaidos, galbūt skautų darbas ir pan.), kas geriausiu atveju galėtų būti keliolika–keliasdešimt tūkstančių eurų.
Citavimas
0
Pamenu kai Parka pirko Arsenalas, tai anas jau Monaco medicinke ejo, kazkas panasaus buvo su Willian ir Chelsea tai, kad Malcom ir Roma nieko cia ypatingo neparode.
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
Gražus pvz su bulvėm. Tik toks skirtumas, kad Malcom ne bulvė, o brazilas. Ir spėju, kad pats dar parodė pirštu į kokį klubą jis nori. Abejoju ar prieš savo valią jį išsiuntė i Barceloną.
Citavimas
0

Nauji įrašai