[Roma] Europos Lyga

Atsakyti
Sekti temą
zebediejus Rašė:

Manau, savininkai sąmoningai kvietė trenerį iš šalies, kad būtų padaryti kardinalūs pokyčiai komandoje ir jos žaidime.
Jei būtų norėję - evoliucijos ar išsaugoti buvusias pozicijas - būtų ieškoję ko nors arčiau, jau žinančio Seria A specifikątaip, iš šalies buvo pakviestas sąmoningai.
bet,
matyt, pritrūko sąmonės suvokt, kad komandoje nebuvo nei vieno tokiam žaidimui tinkamo žaidėjo.
aišku jie neplanavo, kad pardavimo procesas užsitęs iki rugpjūčio antros pusės, bet pridarė taip, kad dabar komanda nežinia kur, nei vienas nei du.
Citavimas
0
Planas buvo gražus, Di Benedetto su savo chebra (tarp kurių ir "mūsų pinigų maišo" vaidmenį turintis užimti James Palotta, kuriam priklauso ir Boston Celtics) dar pavasarį pradėjo skraidyt į Romą, derėtis su UniCredit, ir gegužės pabaigoj Romos valdomasis paketas turėjo atitekt amerikonams. Ir iš karto surasti žmonės, kurie per vasarą turėjo pakeist komandą - Baldini ir Sabatini. Sabatini oficialiai dirbti galėjo pradėt tik nuo liepos, nes dar turėjo galiojančią sutartį su Palermo, o Baldini turėjo išspręst reikalus su anglų NT. Bet bankas iškart apribojo Sensi ginklanešių Conti ir Prade teises kištis į klubo reikalus, ir leido už užuolaidų dirbt naujiems vadovams.
Bet ėmė lįst naujos Sensi ir Conti pridirbtos skolos, derybos dėl klubo paravimo ėmė strigt.
Kol nebuvo naujo trenerio, Sabatini kalbino jau anksčiau savo nužiūrėtus jaunuolius - Lamela, Iturbe, Damiano, Alvarez...
Baldini surado trenerį - Luis Enrique.
Tada Sabatini jau galėjo pradėti ieškoti konkrečių žaidėjų jam.
O derybos tarp amerikonų ir banko niekaip nesibaigia, po kiekvieno susitikimo, kuris turėjo būt "paskutinis", paskiriamas dar vienas, po 2-3 savaičių.
Sabatini žaidėjus pirkti gali tik kažką pardavęs, nes kitokio finansavimo nėra (todėl beveik visos derybos buvo užstrigusios, buvo skelbiama, kad "ryt-poryt" žaidėjas bus oficialiai pristatytas, o pristatymai užsitęstadavo iki "savaitės-dviejų").
Pardavimas pagaliau įvyko rugpjūčio 17-18 dienomis, nors oficialiai klubo prezidento pareigas Di Benedetto užimt galės tik rugsėjo mėnesį.
Laiko beveik nebelikę, po resursais klaustukas.
Ir yra kaip yra.
Citavimas
0
Susimovem tai ziauriai ,nepamenu kada bera taip buve
Citavimas
0
Visiškai liūdnas vaizdas iš Romos belikęs. Kas sau žaidžia, kaip gintis atrodo patys nesupranta - pirmomis minutėmis Totti su Verde (berods) eina presinguoti olandų gynėjų, visi kiti nė iš vietos. Totti atsisukęs kviečia palaikyt presingą, tada tik ateina dar kažkas iš gilumos. Labai ne kažką.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Marlon Rašė:

Visiškai liūdnas vaizdas iš Romos belikęs. Kas sau žaidžia, kaip gintis atrodo patys nesupranta - pirmomis minutėmis Totti su Verde (berods) eina presinguoti olandų gynėjų, visi kiti nė iš vietos. Totti atsisukęs kviečia palaikyt presingą, tada tik ateina dar kažkas iš gilumos. Labai ne kažką.+ Doumbia atrodo kaip Bendtneris, tiek pries Parma, tiek siandien
Citavimas
0
Tragiskas vaizdas, su kiekvienom varzybom eina blogyn tik 😐
Citavimas
0
Kas tenais su tomis dvejomis "Straight red" cia taip stipriai per kojas Feyenoord kapoja ar teisejas pjauna, nes neretai pamatysi, kad per 5 minutes dvi raudonas komanda gautu. Buvo paskutines vilties prazangos?
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Šienapjūtė nuo pirmųjų minučių prasidėjo. Teisėjas visiškas grybas, rungtynės seniausiai turėjo būti nutrauktos dėl Feyenoord'o fanų - skrendantys daiktai į aikštę ir rasistinės skanduotės.
embeded-image
Citavimas
0
Tai ir pati ju komanda grubei zaide, kazkaip is pirmu varzybu buvau susidares geresni vaizda apie juos 😕
Citavimas
0


Po vakarykčio pasišiukšlinimo prieš Fiorentina buvo komandos pokalbis su krūva idiotų.
embeded-image
Citavimas
0
Zebras Rašė:

Po vakarykčio pasišiukšlinimo prieš Fiorentina buvo komandos pokalbis su krūva idiotų.o kodel jie idiotai?
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

Po vakarykčio pasišiukšlinimo prieš Fiorentina buvo komandos pokalbis su krūva idiotų.


o kodel jie idiotai?
Nesugalvoju nė vieno argumento, kodėl ne. Kitų klubų sirgalių žalojimas, žudymas, sūnų praradusios motinos įžeidinėjimas su didžiuliais plakatais, grasinimai savo palaikomo klubo žaidėjams ir treneriui, rasistinės linksmybės, kai pačių komandoje juodžiai laksto. Ne? Viskas čia OK?

Ne tik tarp Romos sirgalių pilna atsilupėlių, visi italų klubai tokių turi ir, gaila, kad tik keli bando su tuo kovoti.
embeded-image
Citavimas
0
Šiandien ištraukti ET grupių burtai. Aišku, kaži ar kas nors klube tikėjosi, kad bus žaidžiama ne ČL, bet ką padarysi, už kvailystes (raudonas korteles) reikia mokėti. Grupė E:

embeded-image

Tos trys raidės Austrijos klubo emblemoje atrodo įdomiai.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Čia Spaletti taip stebuklingai Dzeko atgaivino ar kame šaknys?
Citavimas
0
Furis Rašė:

Čia Spaletti taip stebuklingai Dzeko atgaivino ar kame šaknys?


Tas "atgaivino" toks sąlyginis. Džeko tik su finishingu buvo problemos, nes visa kita - top class.
Sunku pasakyti, kiek čia Spalletti įdirbio, bet bosnis kažkaip sugebėjo perlipti psichologinį barjerą.
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai