[AFC] UEFA Champions League 2016/2017

Atsakyti
Sekti temą
theKOP Rašė:

EDIT: Ta prasme sunku įsivaizduot kaip dabar jaučias Guneriu fanai 😕

Nežinau, sveiko proto Arsenalo fanai turėtų jaust totalią apatiją, nes kiekvienais metais juk tas pats.
Kiek ironiškai dabar atrodo mano parašas, bet labai tingiu pasikeist. Visiems nepraplauta galva turėtų būt aišku, kas turi įvykt po sezono.
Citavimas
0
Ir vistiek niekas nepasikeis.. boardas tylės... laimės porą iš eilės rungtynių ir vėl nurims aistros....
Arsene Wenger asked me to have a trial with Arsenal when I was 17. I turned it down. Zlatan doesn't do auditions. Zlatan Ibrahimovic
Citavimas
0
Po ketvirto į madridą persijungiau, . Koscelny MOTM. Uždirbo pendelį, o kai gavo traumą tai visa komanda sukrito. Beje, čia normalu Gibbsą kapitonu daryt?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

po ketvirto į madridą persijungiau, . Koscelny MOTM. Uždirbo pendelį, o kai gavo traumą tai visa komanda sukrito. Beje, čia normalu Gibbsą kapitonu daryt?

Normalu. Seniausiai komandoj. Alexis gal kitas variantas, bet visi kiti arba jaunikliai, arba naujokai.
Citavimas
0
velnes Rašė:

po ketvirto į madridą persijungiau, . Koscelny MOTM. Uždirbo pendelį, o kai gavo traumą tai visa komanda sukrito. Beje, čia normalu Gibbsą kapitonu daryt?

uzdirbo pendeli,kurio nebuvo... pamirsai paminet
Citavimas
0
Autostopas Rašė:

uzdirbo pendeli,kurio nebuvo... pamirsai paminet
nepamiršau, nes pendelis buvo, nes bauda buvo, o jeigu galvoji, kad pendelio nebuvo, tai geriau nustok žiūrėt futbolą
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Spėju daug kam teks dabar nustot žiūrėt futbolą.
Citavimas
0
Idomu kiek uz Alexi gausim 🙄
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
velnes Rašė:

Alexis vistiek iseis, tai duot jam kapitono raisti dabar butu nei sis nei tas.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Neteko pamatyt rungtynių, bet iš statistikos ir highlightų padariau išvadą, kad vis dėl to esu matęs šitas rungtynes ir ne kartą. Komandinė ir žaidėjų ind. statistika žadą atėmė. Gibbs kapitonas 🙄 Suprantu, kai taurėj jis gauna raištį kai su vaikais žaidžia, bet CL... Tačiau ne dėl to eilinį kartą atrodėm kaip nevykėliai, vėl daug pačių žaidėjų ir Wenger klaidų pridaryta, kurios jau šitam sub'e yra aprašytos ir ne kartą. Voliojamės dugne jau ilgai, Wenger iš jo mūsų tikrai nepakels.

Jei Wenger, kažkaip sugebės save įkalbėt, kad jis yra vertas kontrakto pratęsimo, tai mano pagarbos jam neliks.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Norėjau parašyti vakar, tačiau po 2 kėlinio buvau jau išgėręs tiek, kad buvo per sunku ir per skaudu kažką skaityti ir juo labiau parašyti. Šiaip pačios rungtynės nenustebino. Varžybos buvo įdomios iki Koscielny traumos, po jos sugriuvo gynyba, o bayernas pradėjo daužyti arsenalą baisiau nei matuką patėvis. Visgi aš iš vienos pusės džiaugiuosi tokiu rezultatu, nes kaip vaikų teisių tarnybą pradėjo dirbti po matuko nelaimės, taip galbūt ir arsenalo board'as pradės suvokti, kad wengerui jau tikrai laikas eiti lauk. Realiai nuo 2013/14 sezono, o jei dar tiksliau nuo Ozilo atėjimo, kai visiem klubas įrodė, kad arsenalas turi pagaliau turi pinigų ir gali per daug ir už didelės sumas, pradėjo vykti visišką stagnaciją. Iki 13/14 metų sezono visus sezonus buvo galima nurašyti stadiono statybom, dėl to kilusiom finansinėm bėdom. Dėl to klubas pardavė ir RVP, Nasri, fabregasą, Adebayorą ir t.t. Klubas neturėjo galimybių laimėti lygos, bet niekas dėl to taip baisiai nesmerkė wengero, nes su lavonais (kai stikliniai lyderiai stebuklingai susirinkdavo traumas) pasiekdavo top 4, o ir čempionų lygoje nebuvo pastumdmėliai (išskyrus paskutinius 6 sezonus). Dabar arsenalas turi pinigų, klubas turi gerų žaidėjų, kurie žaidžia jau 3-4 sezoną kartu, kurie yra susižaidę, ir su kuriais galima laimėti epl, bet mes turim trenerį, kuris yra taktiškai nepaslankus, kuris nemoka žaidėjų taktiškai paruošti kovai (rungtynių pradžia prieš bayerną matėsi, kad visi išėjo neturėdami kiaušų, o klaidos gynyboje priminė lietuvos rinktinės varžybas, vienintelis sanchezas buvo tikrai užsivedęs). ir kurio ambicijos laimėti titulą baigiasi isterija prie galines linijos ir 4-to teisėjo stumdymu.

Atsibodo toks jau man arsenalas. Jau buvau minėjęs , jog nuoširdžiai linkių, kad arsenalas šį sezoną pasirodytu kuo prasčiau, kad skristu iš top4 lauk, kad net spusai pakilti aukščiau už gunnerius, kitaip wengeras ir boardas galvos, kad tai "dar vienas neblogas sezonas, kurį sugadino traumos, burtai ir nelemti atsitiktinumai". Blogu varžybų reikia kad tiek jobanas kroenke, tiek wengeras suprastu, kad reikia jau pokyčių, reikia to naujo trenerio, kuris galėtų atgaivinti komandą, reikia leisti pinigus, kurie reikalingi tiek naujiem žaidėjai, tiek ozilui su sanchezu įrodyti, kad klubas eina pirmyn. Dar vieno eilinio sezono su wengeru aš jau nebeištverčiau, tikriausiai mane dar iki žiemos užverstom kanopom ir užtraukta arsenalo striuke jau neštu į kapą.

Tai tiek.
Citavimas
0
Jeigu AW ir po šito fiasko, dar turės savyje kietakaktiškumo tęsti visą šį cirką, tai jį išneš tik kojomis į priekį.
O šiaip tai nesmagu, bet turbūt vakarykštės gėdos dar maža būtų, reiktų prie viso to, jog būtų kažkoks postūmis į priekį, dar ir nepatekti į top4.
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
Snd reikia laimet, rezas nesvarbu
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
Gero futbolo! 😉
Last time spurs won the league,Wilshere's grandpa was still at school!
Citavimas
0
Pagaliau bent jau normali sudėtis, be Coquelin ir Iwobi.
Citavimas
0
Ką Welbeck ir vėl sulūžo?
Last time spurs won the league,Wilshere's grandpa was still at school!
Citavimas
0
DialSquare Rašė:

Ką Welbeck ir vėl sulūžo?

Susirgo

Teisėjų brigada 😕 Matosi, kad kažkada yra kritę iš aukšto medžio
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Kaip ten buvo galima išgalvot raudoną kortelę, tai nesuvokiama..
Citavimas
0
Alexis, nesugebantis nuslėpt šypsenos - priceless
Citavimas
0

Nauji įrašai